Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam🌻 Cos tutaj cichutko bardzo ....ale wazne ze bp...dla wszystkich 🌻👄🌻👄. jade na dzialeczke ładna pogoda u mnie nad morzem..piekna jesien...i coraz fajniej bp czy dalej tym bardziej mozna zapanowac nad swoimi slabostkami....ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellowka To ja też sobie wydrukuję tą ciekawą lekturę co polecacie:):):) dzięki fado:) może coś sie zmieni w moim myśleniu przed moją datą Walki:) właśnie szukam silnych motywacji:) pozdrófki dla WAS wszyćkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jakos sie trzymam🖐️ 🌻🌻lekturka wydrukowana nawet dwa razy,,,jedna juz dalam szwagierce,niech tez skorzysta... a za druga ja sie zabiore.. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 kochani dziś mija miesiąc BP!!!! jestem dumna z tego faktu:):) i mysle ze będę miała wiecej takich rocznic BP:):) pozdrawiam wszystkich serdecznie , ale ma gosci na kilka dni przyjechali i wiadomo brak czasu:) ale znalazłam chwilkę by móc sie zameldować :):) przesyłam buziole👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya 261 i ode mnie gratulacje, trwaj tak dalej... bombasti, czytaj, czytaj..., tak jak nie lubię wszelkich poradników, tak ten przemawia \"autentyzmem\"..., hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ;) ale fajek nie kupuje,,,normalnie szkoda mi kasy.. juz nie tyle zdrowia co tej kasiorki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cieniutko na naszym topiku .:( Chyba nie wrociliscie wszyscy do nalogu , co ? U mnie dobrze , nie pale i bardzo mnie to cieszy. pozdrówka dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammm .witam oj do nalogu nie chcemy wracac ...szkoda tych dni bp Nadyia ty miesiac ja 3m🌻🌻gratki Za wszystkich trzymam kciuki ..pozdrowionka🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 wczoraj było malutkie święto :) 11 miesięcy za mną :classic_cool: Wszyscy z zapartym tchem czytają książeczkę :) fado, jesteś wielka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonko kochana 🌼 trzymaj tak dalej!!!!!!!!! Nie mówiąc już o tym, że za miesiąc do odkreślenia caaaaały rooooooook. Brawo za dzielność, za wspieranie wszystkich! Buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌻 Ale ten czas leci ... amazonka 🌻zbilzasz sie do roczku fajnie...ja od dzisiej 4 miesiaczek zaczynam..:)i wiem ze to ciagle bomba zegarowa... bo spotykam sie z osobami palacymi ....ale to tylko odemnie zalezy czy ?????....wiadomo co...:)Ale ciesze sie z kazdego dnia bp Nadyia🌻dzisiej jest 21 i nasz dzien :) bombasti🌻 fado 🌻jeszcze nie jestem gotowa na dietki i glodowki:)wiesz zlosliwiec🌻 podpisujemy liste🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlon
Mam pytanie, moja znajoma pali fajki i ...kaszle....Odrywa jej sie jakas brazowa wydzielina. Czy taki kolor to normalka przy papierosach, czy objaw raka albo innej choroby pluc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka no tak cos zle patrzyłam na kalendarz i sie pomyliłam:) faktycznie ,nawet nie poczułam ze az tak wybiegłam z czasem:) pozdrawiam Po prostu niech rzuci to gówno!!! zaproś ja do nas ,juz sobie z nia popiszemy:) to bardzo zle ze tak odrywa sie ,ale co to jest to sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrawiam całe pachnące grono BP :D amazonka 🌼 fado 🌼 bombasti 🌼 Nadiya 26l 🌼 gratulacje zaczęłaś 2 miesjac bp 🖐️ :D dudka 🌼 widzisz jak ten czas leci 4 miesiąc :D a nie tak dawno stawiałaś pierwsze kroki BP :D nie obejrzysz się a będzie zaraz rok bp i nie będziesz pamiętać że kiedykolwiek paliłaś jeszcze nieraz jest chęć zapalenia ale można się opanować i odpędzić śmierdząca myśl nie przejmuj się tak jak chęć zapalenia pomału zginie :D tak samo i kg pomału małymi kroczkami wrócą do normy :D wiem to z własnego doświadczenia –[nie potrzebnie robiłem na siłę eksperymenty odchudzające ] po prostu więcej ruchu będzie OK. trzymam kciuki 🖐️ bp :D Wszystkim życzę spokojnej nocki i kolorowych snów BP :D lista podpisana bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ...tak zlosliwiec masz racje...coraz lepiej🌻🖐️ nadiya co tam ..🌻dzien w ta..dzien w tamtą.. wazne ze bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chcę do Was dołączyć!!!! Optymistyczne wybory ostatnio nastąpiły, więc chyba i na mnie kolej:):):):):) Boję się, ale czytam ta książka którą poleciliście, jest inna, czytam ją powoli, bo chciałabym by zmieniła moje myślenie o rzucaniu fajek..., a tak właściwie to niczego:) Pozdrófki dla WAS Kochani:):):) Wolnych i Pachnących:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira35
ja rzucilam palenie jak zobaczylam wynik badan poziomu cholesterolu. z chorobami serca nie ma zartow i chyba wtedy to sobie uswiadomilam. z taka motywacja bylo latwiej rzucic, choc przez pierwsze pol roku mialam chwile slabosci. pamietajcie, ze palenie doslownie zabija wasze serce!!!! porobcie profilaktyczne badania i zastanowcie sie, czy sprawy nie zaszly za daleko i czy nie warto zaczac dbac o zdrowie, poki nie jest za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dudka 🌼 Kinia/ 🌼 mira35 🌼 JEWEL 75 🌼 odwagi najgorzej to jest rozpocząć walkę ze śmierdzielem powiedz STOP!!!!! niech się dzieje, co chce a ja nie zapalę już teraz zaraz nie odwlekaj bądź silniejsza od peta dasz rade na pewno ja tez tak się czaiłem miałem chęć rzucić a zarazem ogarniał mnie żal tak jak bym stracił coś drogocennego wierzę że dasz radę pokonać śmierdziela bo tego chcesz witam w pachnącym gronie trzymam kciuki bp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)🌻 Wiecie co ja sie wzielam za szydełko ..druty i robie szalik i czape dla mojej wnusi czytam was oczywiscie cos tam szkrabne od czasu do czasu.. A w rzeczywistosci to wszystko u nas jest jak nalezy.....oczywiscie BP kazdy z dluzszym ,krotszym stazem ...ale fajowo nie palic ..nie???:):) Pozdrawiam wszystkich baardzo ....bardzooooooooo..serdecznie i robie dalej szaliczek:):)🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armani
a ja nie pale juz ponad 2 tygodnie,walcze dzielnie i poza momentami kiedy jestem ekstremalnie wsciekla;)(sama niewiem czemu one daja zludne uczucie zrelaksowania?!) wogole mnie nie ciagnie,poprostu papierochy dla mnie nie istnieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×