Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dziewczyny mowie wam nie ma nic lepszego od basenu i silowni!!!! jesli chodz o rzucanie fajek to ja nie przytylem nic a nic bo zaczolem trenowac. jeden dzien silownia drugi dzien basen i teraz robie okolo 40basenow olimpijskich w 1h. wiem ze wiekszosc z Was nie ma tyle czasu ale moze jakas sobota lub niedziela, wieczorkami przed spanie spacer szybkim krokiem moze Wam pomoze ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwcu :-D. Tak jak poszukam troche informacji na ten temat w googlach i przejrze znowu te stare stronki topiku kiedy to Ocet jablkowy byl wtedy 'na czasie' :) Carll -no ja juz myslalam o tym ! o jakiejs aktywnosci fizycznej ! tylke ze ja znam sie i wiem ze moze przez miesiac bym chodzila na basen a pozniej to bym znajdowala wszelkie wytlumaczenia zeby na niego nie isc :D . Na razie musze sie zadowolic spacerkami :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CarLl -soorki ja myslalam ze Ty do mnie piszesz o tych herbatkach a to bylo do Juli78 . SoorKI :P dopiero teraz sie kapnelam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Żebym i ja nie byla gorsza to Calusy dla obecnie czatujacych czyli : KocURekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk👄 ZłoŚliwieCccccccccccccCCCCCCCCCCC 👄 CarLLLLLLLLLLLLLLLLlllLLLLLLLL 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carll tak sie zastanawiam czy nie uprawiac skokow przez plotki, które bym ustawila od swojego pokoju do lodowki. Moze wtedy kondycha by sie mi wzmocnila jak myslisz ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85****** wiesz mi tez na poczatku bylo bardzo ciezko sie przywyknac do tego by chodzic na silke i basenik ale powiedzalem sobie" stary jestes twardy i rusz dupe" hihihihi ;) a tak powaznie to zaczolem na poczatku chodzic razem z kolega z pracy. i jak mi sie nie chcialo isc to on naciskal a jak jemu sie nie chcialo isc to ja naciskalem. i tak wpadlem w tryby i teraz bez basenu czy silowni to chyba bym umarl ;) moze znajdz jakas kolezanke co tez ma ochote na aktywnosc fizyczna i bedziecie sie razem wspierac ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka85 dobre dobre!!!!!!!!!!!!!! wiesz kazdy pomysl jest dobry!!! prawde mowiac ja tego jeszcze nie robilem ale kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka 👄 👄 👄👄👄 👄 👄 👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Kocurka a co bedziemy sie wstydzić naszych cmoków hehe niech widzą , że nasz związek parą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oks carll. Juz znalazlam kandydatke, która chce ze mną chodzic :-D na fitness(Kocurek ;). Jutro lece po karnety dla nas -moze dostaniemy jakies znizki za to ze nie palimy ?:P A teraz ide zrobić 5 fikołków od swojego pokoju do kibelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek :p o jakim ty karnecie PKP myslisz ? zawijasz kiece i dajesz na piechote! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Kocurek. Wyobraziłam sobie teraz Ciebie jako Kocurek a'la Forest Gumph. Kocurek1985 Gumph biegnie z zapuszczona brudka a za nim tlum ludzi z tego forum. Run Kocurek RUnnnnnnnn!!!!!!!!!! kocurek teraz twoim mottem powinno byc haslo : "zawsze jak gdzies Szlam to BIeglam ' :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soorki za te moje byki ortograficzne ale ja juz dzisiaj nie mysle :P ok zabieram sie do nauki bo jutro kolejny Egzamin wrrrrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oooooo widzę kochaniutkie że zaczyna miłość kwitnąć na naszym topiku :P czemu nie ? bele baz papierosa :D:D:D pozdrawiam nasze najmłodsze nie palące :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Hej Kocurka a skąd jesteś jeśli mogę wiedzieć? Ja też jestem z samego centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. dobry wieczór. Widzę, że wesoło się tu dzisiaj zrobiło. Ogłaszam mój ósmy dzień bp. Właśnie skończyłam pisać rozwiązania krzyżówek 100 panoramicznych, bo jutro chcę wysłać, żeby doszły przed losowaniem. To jedno z moich ostatnich dziwactw. Bawię się w to od wakacji ale jeszcze nic nie wygrałam. Pewnie niedługo mi się znudzi. pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 🌼 O tę herbatkę też się spytam w tesco. Myślę, że można ją kupić we wszystkich sklepach tej sieci, wcześniej jakoś nie zwróciłam na nią uwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no widzę że wszystkie się trzymamy kupy :P oby tak dalej:) kocurka1985^^^^ ja już swoim opowiadam:):P:D naraska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mmm757 ^^^^^^ wyrobisz, wyrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 -dajesz , dajesz :P. 1 dzien najgorszy -jak go przetrwasz to jestes wielka :) 3 maj Sie Kobitko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 -widze, że juz sobie zarezerwowalas na stale nicka a wiec mowisz ze z nami zostajesz :):) :-D To witaj w klubie dzielnych i walczacych ludzikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia no jeszcze sie jakoś trzymamy :-D oby jak najdłużej :P Kocurek jak tam fitness? spalilas kilogramki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek nie bój żaby ! ja ostatnio jestem tam padnieta -nie wiem czym -ze spie tez popoludniu.Moze to ta pogoda tak na nas dziala ? p.s pije tez sporo kaw i tych herbat zielonych-ale one tylko na chwile na mnie dzialaja. Jak jestes mega padnieta to poloz sie na chwilke -bo inaczej nic nie pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
Witaski wszystkim! dla Wszystkich świeżuchów (tzn. ślicznie pachnących bp) wielki 🌼 :D ze szczególnym uwzględnieniem żabki;) Ja własnie sobie siedzę i popijam herbatkę zwaną grzańcem galicyjskim z miodem!Pyszotka! Ja nadal nie palę ochota na fajurę - mam nadzieję,że kryzys z tym związany minał:) Serdecznie Was pozdrawiam, acha może macie jakiś fajowy, pyszny, sprawdzony i nieoklepany przepis na sałatkę. Chciałabym zaskoczyć gości, kiedy przyjdą w sobotkę do nas:) buziaczki!!!! paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka100 . No to gratuluje , że tak dzielnie trwasz -Ty i zabka macie chyba najdluzszy staz tu :) No my sie jako tako trzymamy -czasami jakies kryzysy nas nachodza ale wtedy szybko Myk na forum i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×