Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ewedzi
chciałabym nie palić,ale raz już próbowałam i nic z tego nie wyszło. Czy środki dostępne w aptece coś pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej pomaga silna wola, ale wiesz co pyaj tu ludzi bo ja słyszałam o jakims tabexie czy cos takiego, polecam plasterki, sa drogie ale daja kopa i ludzie po tym nie pala:D moja mama uzywała, dopoki miala plasterki nie paliła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewedzi-->No myśle, że środki te bardzo pomagają. Ja w kazdym badz razie jak mialam przyklejone te plasterki nicorette to wogole glodu nie czulam. jedynym moim problem to byl odruch na fajeczke i mysli o fajeczce-niestety na to nie wynaleziono jeszcze plasterkow:P. Ewedzi rezerwoj nicka i dołanczaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
ewedzi- książka, po pierwsze, reszta raczej dla komfortu psychicznego. (tak było u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewedzi
ostatnio zmarła mi ukochana osoba,w głębi serca czuję straszną pustkę w dodatku straciłam pracę.Siedzę w domu i zapalam się na śmierć,wiem że zle robię bo żostała mi jeszcze dwójka małych dzieci,którymi muszę się zaopiekować,ale to wszystko mnie przerosło.Ztym rzucaniem to chyba jeszcze poczekam może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewedzi jestem kiepska w pocieszaniu, przykro mi, po prostu dam Ci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
ewedzi, no to ładnie. Moje problemy w porównaniu z Twoimi są mini. Jednakże sądzę, że zerwanie z nałogiem Ci POMOŻE, nie demonizujmy fajek. Twoje samopoczucie i wiara w siebie i swoje możliwości na pewno wzrosną. Nic na siłę, po prostu spróbuj. Jak uznasz, że Ci gorzej, przecież zawsze możesz wrócić do nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewedzi bardzo jest nam przykro, że spotkało Cię w życiu tyle nieszczęść. Kurcze człowiek dopiero w oliczu czyichś problemów widzi, że te jego jeszcze nie nie są takie straszne .Trzeba mieć naprawdę bardzo silną psychikę, żeby podołać temu wszystkiemu.Ewedzi ja CIę nie bede namawiała do tego zebys walczyla teraz nałogiem . Sama musisz zdecydować-Czy czujesz się na tyle mocna, żeby odstawić papierosy w tym trudnym dla Ciebie okresie. Trzy maj się dzielnie i pamiętaj, że jesteśmy z Tobą 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a mnie sie zrobilo jakos smutno, czlowiek mysli ze ma sporo problemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko czy jestes na mnie zła?zostwilam Ci wiadomosc i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też :( Tyle nieszczęść.. TRZYMAJ SIĘ KOCHANA EWEDZI! Pamiętaj, że masz dwójkę cudownych dzieciaczków i to właśnie dla nich musisz być dzielna.Jesteśmy z Tobą.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo złośliwcze kochany my tu z juleczka mamy nadzieje ze to nie o nas napisałes ze sie rzadzimy, wiesz że Cie bardzo szanujemy i wysylamy co chwile 🌼 pozdrowionka od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ wam :) ja właśnie po piwku :D a o papierosie nawet nie pomyślałam:classic_cool: pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewedzi--> moja droga, zbierz sie do kupy. Szkoda by było, gdybys sie zajarała na śmierć, prawda? Wiem, jak ja kopciłam, gdy ktos bliski mi zmarł (na raka zresztą, byc może od biernego palenia)....ale w koncu przychodzi takie dzień, kiedy trzeba coś ze soba zrobić. Nie musisz tej decyzji podejmowac dzisiaj....ja widze po sobie, że do tego trzeba dojrzec. Ja dojrzewałam 3 lata.Alez oczywiście, że wspomagacze z apteki pomagają, jestem na to zywym przykładem. I nie ma to tamto, że drogo i że szkoda kasy. Ja wydałam na całą kuracje plastrami (3 miesiące) 600 PLN, i wiesz co? Wali mnie, że to dużo, bo myśląc od drugiej strony to raptem 2 razy tyle, co wydawałam na fajki. Nie chce siac propagandy, ale ja naprawde polecam plastry.Z tego co czytałam na forach, a czytałam dużo, najskuteczniejszy jest tabex, niestety jest na recepte. Słyszałam tez o ludziach po rezonansie i też sobie chwalą. Jeśli nie masz siły, by rzucić ot tak, bez niczego, pomóż sobie i absolutnie nie żałuj pieniedzy na zdrowie Twoje i Twoich dzieci.Trzymam kciuki 🌼Aha, warto poczytać ten topik od początku, bardzo motywuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda--> ja Cie prosze, nie zmieniaj juz nicków, bo sie gubie:D🖐️A co sie stało z Kocurką? Chyba nie masz bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz kocurek staje sie na zwsze rudym kocurkiem , o moze taki nik walne :)ale to dieta mnie przyblokuje bo kocurka mi zablokowaly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUlka gratuluje:) Carla Tobie 400dni BP taz gratuluje:) Julka nie daj sie wyciagnac na fajke:D ja nadal wychodz potowarzyszyc olezance z roku, z ktora zawsze palilam:D;) pozdro dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia no nie zamierzam na razie kopcic :P jakos sie trzymam tylko, ze czasem cholernie kusi :) zreszta sama wiesz jak to jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialas sie uczyc. ja wlasnie czytam jak zmieniala sie ilosc tlenu w dziejach ziemi. pasjonujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nie moge sie zmusic do nauken :-) ale zaraz zaczne :P Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak nie zapale przy tym badziewiu to chce od was wszyskich petycje do profesora ze zaslugguje na 5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie ludziska?pewnie tak.mnie tez morzy ale nie moge spac:/bo nauka czeka a jutro do lekarza na pobranie krewki:Dmoze nie zemdleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ! Znowu nas nawiedzam w środku nocy ale to dlatego, ze wlasnie co sie obudzilam. Zaszalalam dzisiaj pospapalam az od 1 do 3 rano haha :-D. A tak na serio to ogólnie jestem w miare przytomna i wyspana( tryb zycia to ja juz taki prowadze od tygodnia -pocieszam sie ze jeszcze \'tylko\' tydzien). Wiecie co mi sie snilo, podczas tek krociotkiej drzemki>? haha nie zgadniecie :P Snilo mi sie to o czym pisalam tu pare godzin temu:) Sen z Faja w roli glownej !!! Ale jaki realistyczny !!!!Ze w 11 dni BP wypalilam 1 fajke (mialam zblizenie kamery podczas tego ujecia w snie haha ) i pojawilam sie na forum i pisze do rudej, ze wlasnie moj 11 bp i wypalilam tylko kilka buszkow(kilka buszkow to mialam na ysli cala fajke). hahah byle takich snow jak najmniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 👄 🌼 wstawaj bo nie mam z kim poromansować ;) złośliwiec🌼 Guten Morgen :-D pozdro 600🌼 rzucajacy🌼 żabka🌼carl76🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×