Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hahaha ale się usmiałam :-D :-D :-D. Rzucający inaczej :-D:-D:-D Ten mój tekst do Ciebie jak teraz czytam sobie to faktycznie troche dwuznaczny jest :-D :-D :-D Wpadaj spoko nie ma problemu ;) pójdziemy do jakiegos puby na piwko i papieroska :-D :-D Wolny czas, nie duża odlagłość... hahah :-D Trzymajcie Sie Ludki Kochane.Tym razem gorąco wszystkim pomachuje z pięknego Gdańska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy Kocurku kochany a Ty bierz ze sobą złośliwca i jego psinkę niepalącą i zasuwajcie marszobiegiem do mnie :-D Zapraszam Serdecznie ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GRABCIA🖐️ no ja do Julki mam też nie daleko i na dokładkę dość często jestem w Gdańsku:D kwietniówka 80^^^^^^^miło że znowu zawitałaś 🌼 chłopaki 🌼[kwiatek👄[kwiatek🌼 właśnie oglądam sobie Barwy Szczęścia na TVP 2 :) pozdrowionka wszystkim pachnącym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam zrobicie,spotkac sie z Juleczką i porozmawiać na temat nie palenia zawsze chyba można :D Resztę tematów utajnimy :D:D Powiem Wam moi przyjaciele że wczoraj tak mnie wymęczył śmierdziel że szok a dziś jak nowo narodzony.Humor w miare dopisuje i jest ok.Za kilka godzin własnie skończy się 7 dzień moje abstynencji i zacznie 8.Ale ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz biegne juleczko. mysle ze jak zrobie 680 km w 2 strony to zgubie brzuch. mozliwe ze bede w Gdansku na walentynki to Cie zabiore na romantyczna kolacje;) ale do lozka nie pojdziemy bo to bedzie 1 randka:D a teraz pytanie do ogółu: czy wszyscy rzucajacy sa z północy, czy w centrum to tylko ja rzucam?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucajacy ja tam sie nie odzywam do Ciebie bo mi dziewczyne odbijasz :P kurde, ale ciesze sie ze przetrwales kryzys i jestes dumny z kolejnego dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 85----> akurat jesl hcodzi o presje towrzystwa to pudlo!! bo ja oszukuje sama siebie!1 jak powiedzilam ze rzucam znajomym to przy nich nie pale ale jak tylko zostawalam sam to sobie zaplam!! tzn bylo tak ze niepalaim przez jakis czas i ostanio sobie zapalilam i pewnie ta paczke spale i zonowu bede rzuca!! goopek ze mnie ale tak jest!! mam nadzieje ze tym razem mi sie uda!! a ktos uzywal jakis gum czy innych takich zastepnikow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAre lat temu jak byłam na wycieczce w naszej kochanej stolicy to też chciałam rzucić. ale nie wyszło. Więc skoro mi nie wyszło tam to teraz próbuje od strony Północnej :-D :-D a jezeli sie nie uda to pozostaną mi już tylko góry ;) p.s no w każdym bądz razie mogę też spróbować rzucić inaczej jakieś 80 km od Gdańska:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam classic ze to powiem ale oszukujac sama siebie to plastry i gumy Ci nie pomoga ale ja trzymam kciuki zebys była szczera sama ze soba bo to chyba najwazniejsze. ja miałam biorezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ja to wiem!! i musze rzucic!! i chce rzucic!! dlatego tez przylaczylam sie do was!! odezwe sie jutro!! pozdrwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówka Classic :) Zostań z nami to tak Ci przerobimy psychike, ze przestaniesz w koncu oszukiwac sama siebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurko przesłodka:-D No już nie będe romansować! Obiecuje:-D Kocham tylko Ciebie i Twoje ostre pazurki😘❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde! Czy wy tez dzisiaj jak wchodzicie na ta strone to macie reklame z golym dupskiem? ('Czy chcesz schudnąć w nowym roku?').Bo mnie to wkurza powoli, ze jak chce wam cos napisac to nagle ta goła dupa mi wyskakuje. p.s a z tym hasłem reklamowym to proponuje na inne forum iść :-D [pozzdrówka dla wszystkich dietomanów i dietowomenki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Zagladam do Was, bo musze Wam powiedziec, ze opanowalam juz poranne laknienie papierosa, nie musze palic przyporannej kawie ale mam jeszcze takie czasami ssanie w zoladku, ze 1 albo dwa spale przez dzien, chociaz walcze z soba dzielnie i wiem, ze mi sie uda, biore moje tabletki CHAMPIX, dzisiaj jest 8 dzien , musze jeszcze wzaic przez 20 dni[taka seria] i wierze, ze zapomne co to papieros, a z Wami mam wieksza motywacje jak Was czytam, pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ksiezniczko rozumiem ze popalasz cos jeszcze w ciagu dnia? po co?:) rzuc ta kup, ja trzymam kciuki i pzesylam 🌼 Ty tez z polnocy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah :-D Akcja 'Rzucaj palenie razem z trójmiastem' :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja prosto z Gdańska a dwie osóbki Pani żabka(która często skacze do gdańska) i Pan rzucający inaczej są z okolic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka a co Ty tak na Pan Pani?? mamy sie teraz tak do siebie zwracać? w takim razie Pani juleczko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani kocurko ja jako kulturalna obywatelka piątek Rzeczypospolitej biorę przykład z pewnego forum dietecznego na którym panuje prawdziwie dżentelmeńska atmosfera :-D hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja se ze mnie robisz? u nas jest fajnie a nie sztywno jak na dietetyce! tam sa damy, nie damy i zawsze damy:D a tak na serio to powiem Ci kochana w tajemnicy ze schudłam 1,5kg ale nie mów nikomu bo mnie wyrzuca z kafeterii :D 🌼 dla nie palących Pań z naszego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez schudlam i wlasnie w nagrode jem sobie hamburgera i pije szejka waniliowego ;) Smacznego wszystkim konsumentom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe no to wypasy masz w tym gdansku:) ja własnie pije chyba 15 półlitrowy kubek kawy i zaczynam juz bekac ta kawa ale nie moge dzisiaj spac bo nie zdaze na piatek z nauka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich w moim 22 dniu bez papierosa :classic_cool:Dzis krótko, bo brzuch mi peka ( za chwile ciocia przyjeżdza:o....i wszystko jasne, nie?😭)Classic--> wypal paczkę i zacznij od początku, do skutku. Pomyśl o tym, jak o jakiej walce bokserskiej, albo jak w tej reklamie: Ty jesteś Sprite, papieros to pragnienie :classic_cool::D Na mnie działa, nie będzie narkotyk mną rządził.Mała Księżniczka--> To będzie dziwne co powiem, ale popalaj, aż uznasz, że ejsteś gotowa by przestać całkowicie....oczywiście warunkiem koniecznym jest tu rozsądek i odpowienie nastawienie. Ja gdy podjełam decyzje o rzucaniu popalałam przez miesiąc (2-3 dziennie, i ani jednego wiecej) do momentu ustalonego dnia zero, kiedy to skonczyłam paczkę i rozpoczęłam moje zmagania. Powodzenia!🌼🖐️PS: No jasne, a miało buc krótko, gaduła ze mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×