Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dzień dobry:). Gdzie nasza trzydziestka bo sie stęskniłam i za nią;)? Polecałam mi Seboradin ale nic mi nie dało, włosy dalej wyłaziły. Ale za to pomógł mi krem do włosów-maseczka DOVE:). Chyba na każdego co innego działa. Już po jednym użyciu wylazło mi mnie kłaków:). Kurde, nie chce linieć jak mój kot:D! Moja babcia ma 94. Do zeszłego roku było dobrze, wszystko robiła, pomywała, czytała:). A teraz już niestety leży.. Ja też nie chciałabym napewno tyle żyć. Słyszałam kiedyś od pewnego pana że jedyne co nie udało się Bogu to starość. Pozdrawiam Was mocno, mam dziś jeszcze wolne a jutro do pracy. Więc muszę chyba skorzystać z jeziorka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich wiekowych ludzi najbardziej prawnuki ciesza zwlaszcza takie przylipki co na kolana sie pchaja a moja przylipka chorusia buu goraczka i wymioty buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka seboradin to ja uzywalam dla mnie rewelacja robie takie kuracje 2 razy w roku i jest super a po urodzeniu dziecka naprawde kiepsko wygladalam jesli chodzi o wlosy a moja babcia ta staruszka jest na chodzie chodzi w niedziele do kosciola no oczywiscie z laseczka ale ja tez bym nie chiala tyle zyc a prawnuczki takie jak moj michal to sie jej troche boja bo to wiecie pomarszona przygarbiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob-jeśli będę \"na chodzie\" to mogę długo żyć-byle bym nie musiała leżeć w łóżku albo chorować i się męczyć. Ale my tyle nie będziemy żyć podejrzewam. Kiedyś było inaczej, zdrowiej a teraz wszędzie sama chemia-nawet nie wiesz skąd warzywa jesz-chyba że swoje z ogródka:). Seboradin wzięłam w kapsułkach dwa tygodnie kuracja, teraz szampon mam od jakiegoś czasu i też nic. Siedzę tu bo nie chciało mi się nad jezioro, nie chce mi się samej jechać:). Posprzątałam trochę a teraz robię obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ten seboradin to jest tylko przeciwko wypadaniu??czy jak ktos ma takie liche 2 na krzyz zniszczone na dodatek to tez cos daje na te klaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️........to ja od dzisiaj tu bede urzedował........od jutra ciecie z fajkami:O:O:O:O przyjmiecie w grono niepalacych ????? :O:O:O:O łatwo sie mowi gorzej z czynami:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, bo my lubimy niepalących pachnących:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci na poczte licznik, chyba wszystkie go mamy:). Liczy ile dni nie palisz, ile zaoszczędzone itp. Jak zaczynasz od jutra to zaznacz że palisz-żebyś zobaczył ile kasy poszło;). Ja miałam ponad 14 tysięcy zł wydane na fajki. Najważniejsze by sie nie poddawać w razie niepowodzeń bo my tu wszystkie po parę razy próbowałyśmy. Aż do skutku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ! galretka melduje sie nadal bp! widze ze jakis mezczyzna do nas zawitał? niedzwiedziu jestes on? zapraszamy! meski punkt widzenia mile widziany oczywiscie w temacie rzucania palenia;-P bo podobno jestescie w tym od nas lepsi?!,-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak na ciebie to rzeczywiscie pasjonujacy wynik :P policz ile bys miala jak bys ktorys raz nie pekla :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ponad 150 :P Nie palę już 159 dni (+ 09g33m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 3187. Będę żyć dłużej o 24 dni (+ 08g27m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 203,45 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio he he jestem tym razem to odczuwasz pewnie ciooo?? i bardzo dobrze nie bedzie wiecej pekniec :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow... Za 1200 to ja bym już kupiła mebelki takie małe jakie bym chciała:D A gdzie nasz niedźwiadek:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tezej tezej galaretko rozpyckana a niedzwiadek byl i znikl ale od jutra mial zaczynac to pewnie sie nastraja na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypala ostatniego papierosa:D. A ja byłam wczoraj rowerkiem w Gdańsku na koncercie, 100km:). Ciesze sie. Dzięki tym fajom śmierdzącym zobaczyłam ze są fajniejsze rzeczy:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ten ostatni papieros to nie byl do ciebie he he he galaretka juz przewrazliwiona po takiej nagonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje drogie cos wyczytalam ze jakis niedzwiedz chce dolaczyc do nas ???????? czy jeszcze nim zaczal juz wymiekl ? a moze to niedzwiedzica ;) moje drogie jak za 3 dni bede miala 60 tke Nie palę już 57 dni (+ 13g36m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 690. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 06g38m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 259,05 zł! super 260 zl to juz fajne buty mozna kupic prawda:) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnace! :) bylam wczoraj na grzybach :) uwielbiam zbierac! nie szkodzi ze w taka susze nic nie rosnie :D pare kurek znalazlam! i tak slicznie pachnialo w tym lesie. od kiedy jestem pachnaca i wszystko inne tak jakos ladniej pachnie :D cos w dobrym humorze dzis wstalam :) moj pesymizm kaze sie spytac kto i kiedy mi go popsuje... ehehe coz chwilowo bede korzystac z pozytywnego nastawienia!! :D ide pielic ogrodek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×