Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

mordusiak 🌼 a pracujesz nadal? Ja od pazdziernika chcialabym sie gdzies zatrudnic -juz nawet obojetnie gdzie byle by jakas kasiorke wlasna miec no i czasu nie marnowac tak jak teraz. Mam tak malo zajec na studiach dziennych , ze tragedia. Zaluje ze na zaoczne nie poszlam - w weekendy zajecia i od poniedzialku do piatku praca jakas na pelny etat. dodob🌼 na wsi zrobi sie swoj wlasny kort tenisowy i ze zwierzyna bedzie sie grało :D dodob a Ty rowniesz pracujaca kobitka jak mordusiak ? ja tu tylko takim leniem jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie dostrzeglas ten kort :) w 3miescie ?? tak ja pracujaca kobitka i bardzo lubie swoja prace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - ja jeżdżę prawie codziennie - czasem nie jeżdżę dlatego że nie mam pomysłu gdzie jechać :). No i nie mam z kim. A takie wypady z ekipą to rzadziej są :). Ale ogólnie tak sobie wyskakuję to tu to tam, minimum 20 km, ale średnio to tak 40. Nie palę 45 dni (szok:)!!!) to i pojemność płuc sie zwiększyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis rano jak mi sie spieszylo do pracy gume złapałam ale nie zapaliłam;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dzisiaj wróciłam z wakacji. Było bosko, tydzien nad morzem................ja chce jeszcze...........oczywiście bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witamy kapi jak po urlopie rozumiem ze jestes z nami BP ja dzisiaj mam wyplate jestem szczesliwa Nie palę już 54 dni (+ 13g35m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 545. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 04g02m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 204,62 zł! jejku jak ja wam zazdroscilam jak mialyscie po 30 40 dni BP a sama juz sie wielkimi krokami zblizam do 2 miesiecy huuuuuuuuuuuraaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja melduje sie na posterunku:) ale bez wyplaty buu no kapi to juz cos wytrzymujesz jest ok a bedzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! moj dzisiejszy wypadek: scieram kurz z jednego naczynia ktore ma ostry dzobek na wierzchu. i wypada mi z reki... jako ze zawsze probuje wszystko ustrzec przed stluczeniem, rowniez dzis rzucilam sie z pomoca. i coz... piekna dzura w dloni gotowa. rany! krew tak sikla ze balam sie zajrzec pod recznik, ktory sobie przylozylam! tate sciagnelam z dzialki 35km zeby mi zrobil opatrunek :) jak dobrze miec kochanego tate! :) panikara jestem wiem :) tak... a w temacie: nie pale juz dwa tygodnie i jeden dzien :) przy waszych osiagnieciach to pikus ale i tak jestem z siebie dumna :) a mam taka prosbe o ten licznik :) da rade? :) no nic... chyba wroce do odkurzania :) jednoreka sprzatajaca :) sciskam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 509 stronie jest link do instalki a jak nie to daj maila to ci go wysle ja nie dawno tez palucha plastrem instalowalam bo na whiskasie sobie rozcielam tak ze krew mnie zalala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anania ja tez instynktownie lapie jak cos leci ostatnio lecial z lodowki sloik z majonezem to lapalam noga palcami myslalam ze sobie je polamalam ;) gratuluje dwoch tygodni :0 teraz juz z górki a co tu tak cicho od niedzieli halo halo moje piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob u nas piękne słonko więc pewnie na plaży siedzą:). Ja też zjem śniadanko i rowerem nad jeziorko uciekam-dziś i jutro wolne hehe:). No a za 3 dni to ja będę miała 50 BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... to z 509 cos mi nie chce zadzialac jakbys mi mogla na maila przyslac bede wdzieczna :) milego dnia zycze wam! w wiadomosciach mowili zeby dzis na slonce nie wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien i reszta moich idolek co z wami ???? gdzie wy sie podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no,niepotrzebnie:), pewnie masz rację;). Ale od palenia ma się masę innych chorób a nie tylko raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka nie wdawaj sie w dyskusje juz kiedys taki ktos tu sie wbil a potem z monia dochodzilysmy czy to facet czy to baba,zignoruj bo to sensu nie posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dziem - dziekuje slicznie :) wiec tak Nie palę już 16 dni (+ 00g15m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 160. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 05g21m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 47,23 zł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej radosci prawie dzem mi wyszedl zamiast dzien :) nie chcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to Nie palę już 158 dni (+ 03g41m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 3163. Będę żyć dłużej o 24 dni (+ 03g53m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 194,06 zł! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam coz za rozleniwiony okres nastał takie pustki Nie palę już 56 dni (+ 13g05m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 565. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 07g39m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 212,04 zł! ale sie ciesze 4 dni dluzej bede zyc zawsze cos ;) szczegolnie ze moja babcia ma 105 lat :) caluski dla pachnacego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo matko 105 lat, szmat czasu :):):) jeeli odziedziczyłaś po niej długowieczność a do tego rzuciłaś palenie to chyba z 200 nie spuszczasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale wiecie tak se mysle ze to przechlapane tak dlugo zyc wszystkie jej kumpelki juz zeszły i taka sobie siedzi starowinka i jak sie zblizaja urodziny w styczniu to sie martwi zeby znowu jakas gazeta i czy tv nie przylazlo :) no i co ona teraz ma z tego zycia ale jest niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×