Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość nutka_76
sabii tez zaczynasz od dzis??? :) trzymam kciuki - ja narazie mam sie ok ... polecam ksiazke allena carra slyszalam ze jest dobra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie ja zapalilam ostatniego wczoraj wieczorem :) jest kiepsko ale idzie wytrzymac ciagle mi sie chce jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....a ja wczoraj tez wypalilam ostatniego....tylko ze moj zostawil 2 papierochy w domu, i nie wytrzymalam i je wypalilam z kolezanka do kawy....beznadziejna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
ej kobietki nie poddajemy sie... wcale nie jestesmy beznadziejne - to tylko swiadczy o tym ze nalog ma nas w swojej garsci ale nie damy sie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mi sie uda......zero papierochow w zasiegu reki.... mam pyt...skad bierzecie te liczniki...jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
gdzies na topiku byl podany link .... stamtad sobie sciagnelam :)) i nie jutro kaja tylko dzis nie pal juz....olej te 2 fajki i nie pal wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam trzymajcie sie dziewczyny,walczcie! każdy kolejny dzień bez papierosa jest naszym sukcesem,zwycięstwem nad tym okropnym nałogiem. kaaja-jak moglaś....przegrałaś walkę ale nie wojnę ,walcz dalej sabii, nutka trzymajcie sie dzielnie, dacie rade w razie głodu krzyczcie, śpiewajcie głośno, potem kilka głębokich wdechów,to mnie pomaga rewelacyjnie na rozładowanie napięcia ,ssania . A tak wogóle to niepalenie jest cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki za wszystkich BP. Mój bilansik piękniejący z dnia na dzień Nie palę już 7 dni (+ 03g51m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 143. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 02g15m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 50,12 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella mi ta stronka nie wchodzi.....poza tym nie wiem czy sobie dalabym rade z instalacja.....matol komputerowy jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
dziewczynki pije druga kawke bez papieroska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś nie wchodzi! nie wiem dlaczego ja kilka dni temu instalowałam i działało znalazłam licznik na str.509 tego topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem szczerze ze sie ciesze ze wyjaralam te dwie fajki bo teraz wiem ze nie mam i koniec.....a tak non stop o nich myslalam....a nie kupie napewno!!! Nie Nie Nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
bella ...dziekuje !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
dziewczyny jeszeli chcecie ksiazke jak latwo rzucic palenie podajcie @ wysle Wam... czytam ja wlasnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie .....
do osob , ktore rzucaly badz rzucaja palenie z tabexem. Czy jedno opakowanie wystarcza na kuracje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAKIERKA
Nie palę od 4 stycznia 2008 roku. Myślicie, że wygrałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nutki ....
poprosze o ksiazke :) citta6@wp.pl Bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
do mam pytanie..... mysle ze nie wystarczy... bo to jedna 4 terapi...w opakowaniu sa 4 listki... wydaje mi sie zeby terapia odniosla skutek trzeba wziasc te 4 ... to moje zdanie ale moge sie mylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
wyslalam :) "...Główną przyczyną jest to, że palacze są przekonani, że czerpią jakąś przyjemność i/lub wsparcie z palenia i wierzą, że dokonują poświęcenia, kiedy z niego rezygnują. Cudowna prawda jest taka, że kiedy zrozumiesz istotę uzależnienia nikotynowego i poznasz prawdziwe powody, dla których palisz, przestaniesz to robić - ot tak, od zaraz. I w przeciągu trzech tygodni jedyną tajemnicą będzie pytanie, czemu wcześniej myślałeś, że musiałeś palić przez tyle czasu, i czemu nie potrafisz przekonać innych palaczy JAK CUDOWNIE JEST BYĆ NIEPALĄCYM! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie:-) wypowiadam się w moim własnym, skromnym imieniu do mam pytanie - tak, jedno pełne opakowanie Tabexu ma wystarczyć. Zażywasz 100 tabletek zmniejszając powoli ich ilość na dzień. Natomiast jeśli się przerwie teraopię to w ulotce jest wyraźnie napisane, że potórzenie nastąpić może dopiero po 4-5 misiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nutki ....
Nutko - dotarla :D . Serdecznie dziekuje :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kalkierki - nie wiem, czy za pomocą naszej opinii chcesz sama sobie przynać zwycięstwo, czy też bardziej między wierszami straszysz, że mimo wielu miesięcy nachodzą Cię chwile kiedy zapalić się chce i przez to nie czujesz się wolna ...? Słyszałam od wielu tych, którzy rzucili, że chcęci wracają, że niektórym towarzyszą przez całe lata. Ale chyba o to chodzi, żeby być mocniejszym od tych chwilowych słabości ... Zresztą sama nie wiem... Cieszę się natomiast, że Nie palę już 47 dni (+ 07g44m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 1041. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 22g52m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 364,38 zł! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAKIERKA
do anulli 77- cieszę się, uważam to za swój wielki sukces, zrobiłam to dla siebie a nie dla oklasków. Ciekawa jestem kiedy Ty powiesz, że wygrałaś. Ja chyba jeszcze tego nie powiem ale nie dlatego, że mnie ciągnie bo nie ciągnie ale nie wiem co mnie w życiu spotka może zgłupieję, zapszepaszczę osiągnięcie przy dinku kawce albo w miłym towarzystwie. Ludzie nie palą 5-10 lat i zaczynają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAKIERKA
Może cieszę się sukcesem i chcę się tym podzielić i pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz identyczne podejście do mojego, choć mi daleko do Ciebie jeśli idzie o ilość niewypalonych papierosów :-) Po prostu wydaje mi się, że zawsze będę czujna, bo papieros-świnia będzie podstępem mnie atakował...;-) I też nie zakładam, że "na pewno nigdy!", bo nie wiadomo, co życie przyniesie... Natomiast z każdej pachnącej chwili cieszę się podwójnie:-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze robisz - że obwieszczasz nam swoją radość oraz sama cieszysz się z sukcesu, bo odstawienie śmierdziuchów to naprawdę nielada wyczyn! A dla nas takie wypowiedzi jak Twoja są budujące i motywujące :-) Więc pisz jak najczęściej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka moj e-mail kajadort@wp.pl a i jakbym mogla ten licznik prosic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×