Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

nie wydaje mi sie......chcialabym przestac, a chcialabym rowniez zeby on przestal...ale uda mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie...bo nie dam rady przeczytac calego topiku...byc moze juz o tym bylo...czy ktos slyszal o takich tabletkach Tabex? slyszalam ze sa skuteczne,niestety nie udalo mi sie jeszcze zalatwic recepty(dla meza oczywiscie), a on sobie ubzdural(to jest wymowka....z jego strony) ze bez tego nie da rady!!! 30-stka z Gdańska jak dlugo juz nie palisz i ile lat palilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka troszku Ci zazdroszczę:) ale może mi rónież będzie dane miec kiedyś taki ładny wynik:) jestem pełna nadziei:) Ja rzuciłam sie na zieloną herbatę z miętą, jakoś ostatnio nie mam smaka na yerbe, ale zamknęłam ja w ciemnym pudełeczku więc pewnie do niej wróce:) Gratulacje co do rozwalonego roweru i mozliwości kupienia nowego z powodu nie kopcenia smrodów, to tu się ci ja-ka należą ogroniaste gratulacjeeeeeeeeeeeeeee!!! Ten rower będzie wyjątkowy:):):) Pandora ty moja złota myslicielko, ten motyw z knajpy i twój monolog 3 godzinny o tym jak to palenie szkodzi, to ja w maju już praktykowałam, no i ostatnio oceniłam moja sytuację tak:) że mam już tylko WAS:) , no i moją mamę:) i córcię:), czyli jest dobrze, prawda???;) aha a yerba to właśnie ta herbata co pije ją Cejrowski :) bardzo zdrowa i na serio działa jak kawa, a wogóle jak ją pije to czuje się jak bym była na jakims polu, albo w lesie ma taki słomkowy trochę smak:) całuski pozdrawiam melduje iżżżżżż: Nie palę już 13 dni (+ 08g44m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 534. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 02g00m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 240,55 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helluuu wiecie jaki czlowiek durny to sie w pale poprostu nie miesci wiem ze zdycham po orzechach na zoladek to sie wczoraj nazarlam,dziecko wzywalo pogotowie bo zwijalam sie z bolu,dostalam zastrzyk w dupe i tyle.przypomnijcie mi tak co sobote ze do filmow nie je sie orzeszkow ;/ ja-ka ja wzielam 2 paczki tej lemonkowej ale to jest ekspresowka zanim odeszlam to u mnie na sklepie wzielam na zapas :) tak monia na tvp1 byla zielona mila ale drugiej polowy juz za bardzo nie widzialam bo juz zoladek dawal sie we znaki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajja-------tabex jest świetny każdy ponoć na nim po kilku dniach umie mocno ograniczyc fajki, a jak dołoży się silnej woli to można na nim wogóle nie palić.... Ja rzucam drugi raz, teraz mam dwa tygodnie bez jedego dnia, a byłam palaczem który jak dosiadł się paczuszki to wypalał ją od śniadania do obiadu i druga paczuszkę od obiadu do kolacji:) . Paliłam bardzo dużo i mam nadzieje że już teraz się uwolniłam, ale nic nie moge załozyć, więc trwam w postanowieniu z pochylona głową :) Fajnie że twój mąż chce się zabrać do rzucania, nawet jeśli uważa że bez tabexu nie da rady to kup mu go , niech rzuci na nim, to mu nie zaszkodzi :) a skoro tobie ma pomóc to życze powodzenia:) kilka stron wcześniej około 5 ktoś wkleił linka do książki Carra" łątwy sposób na rzucenie palenia" polecam, warto poczytać, robi pranie mózgu. Na stronie 509 jest licznik liczący osiągnięcia pozdrawiam życze powodzenia Tobie i mężowi i mam nadzieje że się przyłączysz, bo nowe osoby daja mi nową motywację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajja paliłam 16 lat, a od kilku lat paliłam dwie paczki dziennie, jestem typem cżłowieka który jak coś robi to bardzo sumiennie;) nawet paliłam sumiennie ;) a teraz staram się być wciąz niepalącą sumiennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga dzieki orzechom to ja wczoraj calkiem o grypce zapomnialam ale bolesci mowie ci buuu teraz jest dobrze tylko boje sie cokolwiek zjesc zeby zas nie zaczelo bolec na glupote nie ma lekarstwa a nie dalej jak 3 tygodnie temu tez zdychalam przez orzechy tylko nie az tak jak wczoraj teraz mnie dupa boli po zastrzyku ;/ to moze juz mnie nie kopaj cioooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Pandora dokładnie:)! Przeglądam wszystkie strony w necie z rowerami, wszystkie modele chyba na pamięć już znam:D. Teraz się modlić by jutro były jakieś fajne u nas. A jak nie to podjade do Gdańska i przy okazji Trzydziestce nakopię;) za tą długą nieobecność:). Pandorko nie chce mi się wierzyć jak ten czas szybko leci, pamiętam jak tu się zjawiłaś dopiero co a tu 77 dni:)! Ja wogóle nie wierzę w to że ja palę, chyba nigdy nawet nie paliłam haha:D! Myślę tak o Sylwestrze co by głupota do głowy nie przyszła pod wpływem a.;). Sądny dzień sypana oryginalnie pakowana po pół kilo a torebkowa to nie ma porównania co do smaku i działania:). Przyjedź do mnie to sobie poherbatkujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze wkrotce do was dolacze....jako niepalaca, taka mam nadzieje, ja sobie lubie zapalic nie powiem...szczegolnie do winka, lub do kawki z kolezankami ale koniec z tym..... a z tym tabexem to wlasnie mam problem, bo mieszkam w niemczech a tesciowa mi zapomniala w polsce zalatwic recepte, ale moze tu tez bedzie, musze popytac lekarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1962
ale dzisiaj piękny, ciepły ,słoneczny dzień aż trudno uwierzyć że to listopad i jaki piękny bilansik który pięknieje z dnia na dzień Nie palę już 4 dni (+ 03g38m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 83. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 15g13m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 29,06 zł! ciesze sie bardzo bo wczoraj miałam fajki na rodzinnym spotkaniu w zasięgu ręki i co....... i nie zapaliłam. głodek tez nie był straszny ,żadnych skurczów żołądka, drżenia rąk ,ścisku w gardle i mrowienia w głowie jak na początku na samą myśl o papierosku..słuchajcie tabex działa patrzyłam na dymek i nawet nie miałam ochoty powdychać... czuje sie wolna , lepsza i DUMNA ...... wiem ,wiem samochwała w końcie stała ale wybaczcie... tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1962
PS. przecież to i wasza zasługa tylko tutaj znajduje wsparcie i zrozumienie tak jak pisała pandora mnie mąz tez nie może już słuchać i moich wywodów typu ,,jaka głupia byłam że paliłam, głodna jestem, nie będę palić nie będę- to już chyba sobie podśpiewuje nieświadomie . a co do tabexu kaja chyba pytała to moja rada- najpierw postanowienie i nastawienie sie psychiczne na rzucenie tego świństwa tabex wspomagająco i u mnie oczywiście świetnie w drastycznych momentach guma 4 mg nicorette pomaga ale to sprawa indywidualna i ten topic w największych możliwych dawkach znajdziesz tu coś dla siebie i dla męża . acha jeszcze co do tabexu muszą uważać żołądkowcy pogarsza sprawe nawet jest wzmianka w ulotce ale ja należę do tej grupy zażywam zawsze po jedzeniu i w mniejszych dawkach i żadnych dolegliwości ze strony żołądka jak na razie nie mam. Powodzenia dla wszystkich walczących i probujących walki że szpetnym smrodkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_wis
Ok, a więc: Nie palę już 6 dni (+ 14g29m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 118. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 21g47m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 53,48 zł! Dzisiaj, by nie poddać się frustracji swoich chłopaków zostawiłam w domu z prikazem dbania o siebie (jeden giluje, drugi też), wyszłam na spacer. Spacerkiem, deptakiem Hallera nad morze w Brzeźnie, tam rundka po plaży, przerwa na .... hehhe ... wcale się nie skusiłam :))... zamówiłam ino kawkę. Odsapnęłam i z powrotem. Łącznie chodzenia 2,5h. Jest piękna pogoda, cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest taki fajny sklep czajnik sie nazywa i tam maja chyba wszystkie mozliwe herbaty yerbe oryginalna tez ta lemonkowa kupilam na tej spozywce na ktora mnie chamy przeniesli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec niemam się czym pochwalić, znaczy pale okolo 6-7 dziennie a mialam wogole ehhhh nieciekawy okres to byl No coz w porownaniu do tego co bylo paczka to i tak dobrze No ale tak czy siak zaczynam od jutra na powaznie ;/ Juz umiem rano i wieczorem nie czuc pociagu a to duzo bo wtedy najchetniej siegalam po dymka Dzis bylo ich 4 wiec tysz niezle i .... chcem aby to byly te ostatnie w moim zyciu :) Od jutra wieksze zorganizowanie w moim zyciu :D :D i koniec dymienia hihihi Niebedzie łatwo bo w domu rodzice dymia ale sie niedam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_wis
Uhm... palić, jak mi się chce zapalić. O niczym innym nie myślę, jak tylko o papierosie. I ta waga .... nie chcę wygądać jak hipopotam! Obawiam się, że złożę broń. Jest mi źle i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pelna podziwu, dla tych wszystkich ktorym sie udalo...ja mialam rzucic od 01.11 ale nie wyszlo, mam jeszcze paczke w domu i postanowilam sobie ze jak ja wypale to juz nie kupie...mam nadzieje ze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1962
hm...zazdroszczę Ci aniu_vis tego spacerku po plaży ja też korzystając z pięknej pogody zaliczyłam spacerek niestety w nie tak ulubionej przeze mnie scenerii.... ale też bez dymka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×