Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

kaaja gratuluje że się trzymasz, 🌻 melduje się: Nie palę już 22 dni (+ 10g44m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 897. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 20g36m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 404,05 zł! Wczoraj impreza do rana, teraz big kacccccccccccccccccccc:), pęknie mi głowa za chwilę :( , nio i musze się pochwalić że nie zapaliłam:):):) ani jednego, byam taka dzielna:):):):):) Moje znajome jak lokomotywy kopciły, a ja wogóle i powiedziałam im że mi to wogóle nie przeszkadza że palą i niech sobie palą. Nikogo nie umoralniałam, nikomu nie zrobiłam wykładu jak to bardzo szkodzi:) słuchajcie byłam normalna:)aż nie wierze, no i spokojniutka, usiadłam sobie z piwkiem i obserwowałam parkiet, tak mi dobrze było, że przesadziłam z piwkiem, ululałam sie na amen:) a teraz cierpie:)i boli mnie głowa ,bo to pomieszczenie było zadymione strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi123
a ja palenie rzucałam już wielokrotnie - używałam plastrów nicorette, niquitin, tabletek Tabex, gum do żucia nicorette.. Pomagało. Ale po jakimś czasie znów zaczynałam palić :( Najdłużej nie paliłam 1,5 roku. ALE ZNÓW DO TEGO WRÓĆIŁAM... Muszę z tym skonczyc, bo zle czuję się po fajkach. Dusi mnie w klatce, szybko się męczę, mam nieładną cere itd... Teraz, w najblższą niedzielę - 16 listopada mamy Światowy Dzień Rzucania Palenia i właśnie od tego dnia postaram się nie palić.. :) Mam nadzieję, że się uda :) Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska --bardzo ladnie :) ja tez balam sie imprezek z piwkiem .unikalam ale to nie jest dobry pomysl ,sprobowalam i okazalo sie ze mozna NIE PALIC ....suzi123...dobra decyzja :)..pozdrawiam ......nie pale 193 dni .......ile mam wiecej wolnego czasu,nie smierdze petami ,nie mecze sie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! 151 dzień! Czyli 5 miesięcy:D!!!! I uciekam na spotkanie pracownicze. Blee.. będę musiała się potem wykąpać i wszystko wyprać bo będę śmierdzieć od tych wstrętnych faj. Teraz mi to przeszkadza a kiedyś sama tak śmierdziałam i nie czułam tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono 🌼 🖐️ i tych co nas po cichu podczytują :D 🌼 🖐️ życzę miłego i spokojnego wieczoru BP :D 30-stka z Gdańska 🌼 ja pierwszy raz jak rzuciłem palenie byłem na imprezie tez nie wiedziałem jak to się może skończy ale się okazało że na 33 osoby tylko 2 dwie osoby paliło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień. Nie paliłam jakiś czas a potem było załamanie i głupota. Wzięłam się w garść i nie palę od 8 dni. Może teraz mi się uda bo biorę przykład z Was moi kochani. Przyznam się że gdyby nie Wy na tym topiku to pewnie dalej bym paliła ale dajecie mi nadzieję że się uda.Pozdrawiam gorąco. Złośliwiec jak zdrówko i leczenie. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam.......wczoraj sie strasznie wkurzylam, ze az mialam ochote zapalic....na szczescie nie mialam fajek, a do wieczorka zanim moj wrocil to juz mi przeszlo.....to juz prawie tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień. Nie paliłam jakiś czas a potem było załamanie i głupota. Wzięłam się w garść i nie palę od 8 dni. Może teraz mi się uda bo biorę przykład z Was moi kochani. Przyznam się że gdyby nie Wy na tym topiku to pewnie dalej bym paliła ale dajecie mi nadzieję że się uda.Pozdrawiam gorąco. Złośliwiec jak zdrówko i leczenie. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie meczy kaszel, chociaz nie wiem czy mozna to kaszlem nazwac, myslicie ze to moze byc z powodu fajek!!!! a raczej ich braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej tak. Ja wprawdzie nie kaszlałam, ale kaszel jest naturalnym sposobem pozbycia się smoły z płuc. Więc powinnaś się z niego cieszyć, bo się szybciej oczyszczasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet nie kaszel, probuje kaszlac ale nie moge....paskudne uczucie, ale moze masz racje.... przed mezem mowie....o jak mi super, wogole mnie ciagnie do fajek itp. ale nie do konca tak jest, sa lepsze dni i gorsze, niestety chyba mi sie go nie uda przekonac, ale przynajmniej sie przy mnie ogranicza;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej decyzji każdy musi sam dojrzeć. Więc lepiej męża nie naciskaj, a chwal za to, że wychodzi z domu palić, że Ci nie zadymia miszkania i Twojego otoczenia, że Cię przez to wspiera... Wierz mi, takie komplementy szybciej go zmobilizują (wiem, o czym mówię ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wrocilam do was w pelni :D nic nie gadalam a jak juz to malo co bo nie chcialam zapeszac i cisnienie mialam takie ze wolalam sie nie odzywac wogole a mianowicie bylo tak: 5 listopada znalazlam oferte pracy taka jaka kocham czyli laborant chemiczny,wyslalam tam cv ale nie czekalam az zadzwonia sama tam zadzwonilam i zostalam zaproszona na rozmowe.w piatek bylam na rozmowie zabralam z soba cv i list motywacyjny jak ja listow nie umiem pisac tak odwalilam taki list ze sama sobie sie dziwilam :) i dzis zadzwonila do mnie kierowniczka MAM TA PRACE !!!!! :D teraz juz przyjmuje gratulacje :D rany jak sie ciesze az w glowie mi sie kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny!!! No widzisz, wszystkie Twoje smuty się zrekompnesowały!! REWLACJA!! G R A T U L A C J E !!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka
Gratulacje Sądny dniu - pamietm jak ostatnio byłam na forum tez czekałaś za telefonem.Ja chciałam powiedziec ,ze dzisiaj jest 101 dzien bez fajki. jestem z siebie zadowolona tylko to niesamowite parcie na jedzenie to chyba nigdy nie przejdzie - a tak poza tym to ok.Pozdrawiam wszystkich niepalacych i ytch palacych tez oczywiscie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka
Mam ogromna prośbę chciałabym dostac link do stronki gdzie sa te śmieszne wiliczanki -wiecie o co mi chodzi !!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. oczywiście ja też gratuluję Sądny Dniu. ja też rozglądam się za jakąś nową fajną pracą, ale jakoś nic. mam nadzieje że w końcu ktoś się do mnie odezwie. nie palę od soboty. jest mi ciężko. mam do Was wszystkich pytanie: czy mogę gdzieś kupić papierosy bez nikotyny? chodzi o ten sam odruch, którego jakoś nie mogę powstrzymać. jeżeli gdzieś można kupić takie papierosy, to proszę Was bardzo mocno. napiszcie mi gdzie, bo ja muszę sobie kupić. przynajmniej na razie. pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA GRATULACJE 😘 sroczka nie slyszalam o takich fajkach,ja jak rzucalam zajmowalam rece klawiatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochani klawiaturką rączki zajmuję tylko w pracy ale w domu to masakra. wczoraj byłam na wycieczce ze swoim zwiedzać jakiś barokowy zabytkowy budynek. było bardzo fajnie itd itp, ale cały czas czegoś mi brakowało. w pewnych momentach dobrze się czułam i byłam z siebie dumna że nie palę, ale z drugiej strony po jakimś czasie znów przychodziło to okropne uczucie. a jeżeli chodzi o te papierosy bez nikotyny to słyszałam o nich i nawet jedna osoba na tym topicu o tym pisala ale już nie pamiętam kto dokładnie. byłam dzisiaj rano w aptece, ale niestety nie mieli czegoś takiego w asortymencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze,nie wiem,nie zwrocilam na to uwagi kurde,moze dlatego ze jak na topik dolaczylam to juz miesiac nie palilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigwa37 --badz dobrej mysli ,trzymam kciuki jak chcesz to sie uda a mozna zyc bez smierdzieli..............sadny dzien --gratuluje nowej wymarzonej pracy ale swietnie :):):.....)zlosliwiec jak samopoczucie ?.......suzi123 -trzymam kciuki:)......czy juz sa wymarzone KOZACZKI 30-stka z Gdańska ?????????Bezimienna 22 -TAK TRZYMAJ:).....kaaja --wytrwalosci..:)...ja-ka--gratki za piec miesiecy piekny wynik aby tak dalej :)...i anulla77 ....anulla77 .....samiczka ....bella1962 .....sroczka1986 ...marjola53 ...pandora_ ...Ania.B ...neri11 ...dżoan ...dudka ...zupek ...ania_wis ...zlosliwiec ...setunia ...balbina723 ...pozdro600 ..fado ...pozdrawiam wszystkich bardzo cieplo i wytrwalosci ...trwanie w bezdymnosci jest fajne ale trzeba duzo wsparcia i musimy byc czujni bo to podstepny nalog ..milego bezdymnego dnia....nie pale 194 dni :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka daj spokój z papierosami dwa razy będziesz rzucać !to kolejne przyzwyczajenie. Ja brałam gume teraz nie mam ochoty na papierosa tylko ewidentnie na gume . a ten paskudny głodek coraz rzadziej mnie nachodzi a jak już sie pojawi to jest bardzo słabiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wszystkim za wsparcie i trzymajcie sie pachnąco wszyscy BP mój bilansik na dziś: Nie palę już 14 dni (+ 02g28m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 282. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 03g42m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 98,72 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Witam. Coraz bardziej dojrzewam do decyzji o rzuceniu palenia. Kiedy to nastąpi, nie wiem. Napiszę więcej, gdy będe pewna , że to już jest ta chwila. Teraz w wolnych chwilach podczytuję Wasze wpisy.Są takie motywujące .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×