Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Bar Pod Zapomnieniem 2

Polecane posty

Gość Babo
daj sobie już spokój nareszcie ktoś zaczął robić porządki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo było za dużo wpisów pewnie... no i po co ma ktoś znaleźć jakąś pomoc, chociażby wirtualną?? Lepiej pier... (przepraszam!) o 4 literach Maryni...I tak się reaktywujemy. I to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babo
hahaha co za żałosne babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babo
W letnie wieczory uprawiam gorącą miłość analną ze zwierzętami w pobliskim ZOO. Miewam po tym przyjemne sny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe hahaha
co za prymitywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wyrobię... Te pomarańczowe(nie wszystkie oczywiście ;) ) to nawet na żartach się nie znają A czytaliście chociaż tamten \"stary\" Bar? Tu też wchodzić nie musicie, jeśli was nie interesuje. Renna - dzięki za wpis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Renna... to dlatego, że nie chciałaś wylewać swoich żali... ;-) Ale tak naprawdę - to kto o tym decyduje? Sądziłam, że topik nie ma sensu, kiedy nie ma w nim aktualnych wpisów... Kasiu - masz większe doświadczenie? A może Saszunia? A co na to Zapomniany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Alunia nowych doświadczeń krzysio dziś się ani słowem nie odezwał wczoraj odmówił spotkania nie wiem co będzie może jeszcze w pracy jest on ostatnio strasznie duzo robi... az się martwię troszkę.. ale napisanie smsa,to kwestia dwóch minut..... czego się napijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jak dobrze ze Was znalazłam.....widzę że likwidują fajne topiki....i miałam zakładać właśnie bar 2 :) całuski kochane moje :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cleo;) Fajnie,że jesteś;) Co słychac? Nie wiem dlaczego zlikwidowali nasz topik,inne fajnie również przepadły :( Nie wiem jakimi kategoriami posługuja się moderatorzy przy kasacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak
Dale róbcie z siebie żałosne idiotki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że idziemy falą, a fala zawsze po drodze zgarnia śmieci... Jednego tylko żałuję, że nie zapamiętałam sobie MENU Zapomnianego, pierwsi barowicze sporo się nad nim napracowali. Może jednak, chociaż \"stary\", ale jednak \"nowy\" topik znajdzie kolejnych, normalnych barowiczów, którzy wchodzą tu po to, żeby podzielić się smutkami, zapić drinkiem, pocieszyć innych, przytulić się do kogoś i wypłakać w rękaw. Dobrze, że wracają starzy bywalcy, bo oni często mogą służyć tym rękawem, prawda? Bar stoi otworem, zapraszamy wszystkich, ale jeśli ktoś przekroczy granice, to znajdziemy odpowiedniego bramkarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALuniu,no pieknie powiedzialas to o tej fali ;) Rozmawiałam smsami z krzysiem, on rzcezywiście pracuje po te -ście godzin dziennie i dodatkowo jest chory,więc tymbardziej dam mu narazie z powazną rozmową spokój. Dzis wręcz to on mnie sie czepial,że napisalam mu krótkiego smsa,a jak zobaczyłam jego interpretację,to normalnie usmialam sie ;) Ale i tak nie jestem w stanie pojąć mężczyzn ;) Wiesz,i mi żal tego menu... Pamietam Bruneta wieczorową porą, Wiśniową ciszę, Zapomnienie, Energię ups............ i to chyba wsio.... Buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRZCIE CO ZNALAZŁAM ;) :D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D::D:D:D MENU: Drinki... \"Promienna Nadzieja\" \"Rozkosz o poranku\" \"Zapominajka\" \"Beztroska\" \"Chwila zapomnienia\" \"Łzy szczęścia\" \"Optymisty życie” \"Amnezja” \"Nutka dekadencji\" \"Radość diablicy\" \"Słodkość wanilii\" \"Natchnienie\" \"Zatracenie\" \"Tęsknota\" \"Ukojenie\" \"Sen nocy letniej\" \"Coś optymistycznego\" \"Harmonia\" \"Wyciszenie\" \"Cierpki smak zemsty\" \"Pod osłoną nocy\" \"Jednomyślność\" \"Przenikanie\" \"Wiśniowa cisza\" \"Brunet wieczorową porą\" \"Blondyn o zmierzchu\" \"Skąpany W Morskiej Pianie\" \"Szum fal\" \"Słodkie Ramiona Morfeusza\" \"Wieczne Zapomnienie\" \"Nowe Życie\" \"Nuta optymizmu\" \"Uśmiechu uderzenie” \"Delikatny powiew nadziei\" \"Wiosenna Fantazja\" \"Nektar Szczęścia\" \"Niebo W Gębie\" \"Wieczorne odprężenie” \"Słoneczne orzeźwienie” \"Ambrozję ukojenia\" \"Lepsze jutro\" \"Senne marzenia\" \"Uśmiech poranka\" \"Powłóczyste Spojrzenie\" \"Wyobraźnia\" \"Niedźwiadkowe Uściski\" \"Pozytywne myśli\" \"Lost by Lost” \"Cynamonowe Marzenie\" \"Powrót utraconej nadziei\" \"Pobudzenie\" \"Woda Ognista\" \"Orzeźwienie\" \"Uśmiechu uderzenie\" \"Wieczne zapomnienie\" \"Optymizm dnia\" \"Otucha\" \"Rozweselająca specjalność barmana” \"Pozytywne wibracje\" \"Energia\" \"Dylemat\" \"Inspiracja” \"Słoneczniki van Gogha\" \"Gorące tchnienie pustyni\" \"Głębokie spojrzenie w dziwne oczy\" \"Gorący napój uzdrawiający\" \"Gwiezdny nektar obniżający negatywne emocje\" \"Myśli pod miętą pochowane\" \"Trochę odwagi\" \"Gorące tchnienie pustyni\" \"Słoneczne orzeźwienie\" \"Wiosenne marzenia\" \"Rozweselająca specjalność barmana” \"Powrót utraconej nadziei\" Jedzonko… \"Słoneczny poranek polany malinowym westchnieniem\" \"Pianka z marzeń utkana, posypana wiórkami wspomnień z Afryki” \"Biszkopt ze słoneczną galaretką\" \"Niebiański omlecik z rannymi promieniami nadziei\" \"Rybka zrumieniona, pachnąca zachodem morskiego słońca\" \"Pomidorowa rozgrzewka ze złotymi wstążkami\" \"Słonecznikowe ciacho\" \"Lodowy przysmak Ambrozja ze szczytem śnieżnobiałej bitej śmietany” \"Pianka z marzeń\" \"Gwiezdny nektar obniżający negatywne emocje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka_x
dziekuje za zaproszenie ,Prosze o wode ognista ,zapije tesknota a na to jeszcze prosze nowe zycie potem padne bo nie pije . czy ktos sie przylaczy ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka-no pewnie,że możesz wejść;) Zapraszamy ;) Chcesz coś na tęsknotę---->prosze bardzo;) Już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie przyłączę sie, a do tego proszę Rozweselającą specjalność barmana ! Dzisiaj na wesoło! Na pohybel sprzątaczom i wygaszaczom! Kasiu, facetów nikt, tzn żadna kobieta nie zrozumie... Czy pisałam już, że po pozycji \"Dlaczego meżczyźni nie słuchają, a kobiety nie czytają map\" wyszła druga książka tych autorów? Jeszcze jej nie czytałam, ale wierzę, że jest równie dobra. No to zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluniu,nie wspominalaś,że wyszla inna ksiązka.Ja nawet tej pierwszej dostać nie mogę :( A szkoda, bo poczytalabym z przyjemnościa. I niech będzie na wesoło :) Już za chwil kilka będzie po połowie tygodnia ;) I oby do weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dostaniesz te książki Kasiu. Spróbuj w wysyłkowej - normalnie są po 29 zł. Mam również nadzieję, że barowicze znajdą nowy bar, bo ja wchodzę tym samym wejściem - nawet 2 kropki na początku nie przeszkadzają ;-) Poproszę barmana o zaserwowanie poprzedniego zestawu, piję i znikam. Dobranoc, do jutra... każdy dzień na wagę złota, bo podobno czas leczy rany... czego i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluniu,postaram się o te ksiązki. Zażycze sobie na urodzinki;) I oby barowicze do nas trafili;) A jeszcze,jesli jestes, to powiedz, co u Ciebie? Humor?Samopoczucie? Odezwal się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni nie ogłam dostać się do Baru.. na szczęscie wpadłam na pomysł i wpisałam w wyszukiwarkę nazwę topiku... ufff... Kasiu - dziękuję za pocztę!! rozweselająca jest baaardzo baaardzo!! jaka ja jestem dziś zmęczona - pobudka o 5:30, jechałam na pierwszą jazdę do miasta, w kt. będę zdawać na prawko - do Piły... męczące to było... dajcie coś energetyzująco-wzmacniającego, bo nie wyrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wieczorkiem tradycyjnie \"wieczorne odprężenie\" i \"lepsze jutro\". Zmieszać proszę z piwkiem na dobry sen... No i niech to \"lepsze jutro\" wpłynie pozytywnie na lepsze jutro! Dobrej nocki, Barowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, piję z Renną, ale \"Powrót utraconej nadziei\" - może to zbyt na wyrost, ale od tego też jest ten bar, żeby podtrzymywać na duchu... Grazie, a jek tak okruszek, jak po wizycie u lekarza? Kasiu, pamiętaj, że masz dzisiaj smyknąć sms-a i pamiętaj, że meżczyźni są prości! Wasze zdrówko, może po dzisiejszym drinku sen przyniesie mi zapomnienie i zapomnę, że \"on\" nie jest sam... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×