Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Bar Pod Zapomnieniem 2

Polecane posty

Cześć! Ech,oby ten dzien był dla nas wszystkich dniem fajnym i ciepłym ;) Dziś piątek-tygodnia koniec i początek :) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendasa barowiczki :) Dla mnie proszę \"pod osłoną nocy\" :) Ciekawe czy Zapomniany nas tutaj odwiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOj, no co za ........ Nie bede sie wyrazac ;) bo wlasnie wczoraj zostalam magistrem filologii polskiej :) wiec nie wypada ;) Barowicze drodzy! Dzis na moj rachunek pijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszunia... czy teraz mamy się do Ciebie inaczej zwracać? Cieszę się razem z Tobą!!!!! Kasiu, grazie, Renna - co słychać. Ja mam dzisiaj skutki uczulenia - pociągam nosem i kicham, kicham, kiiiiiiiiiiiii - cham!!!!!!!! Ale humor mam lepszy. Zrobiłam porządek w poczcie i wszystko, co było tego warte (a było tego sporo), wysłałam do ... no, takiego jednego. Niech ma. Takie to moje poczucie humoru. Szkoda tylko, że nie będę wiedziała, czy się uśmieje, czy wścieknie... ;-) Dużego, słodkiego drinka proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszuńka-------gratulacje :) jesteś :classic_cool: cool :) Kasia,Niechciana,renna i reszta--😘😘😘 Pogoda paskudna :( ja jeszcze do pracy iść musiałam :( Ufff....teraz troszkę odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleopatra - ale jutro chyba nikt Cię nie zmusi do roboty... jutro NIEDZIELA.... WOLNA!!!!! No to co...? Drinka na smutki? Kasiu, gdzie jesteś??? Niech zgadnę ... mmmmmmmmm... u Ksysia? Bardzo bym chciała... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo znowu?? Kto mi naleje? Nie wiem, czy macie w karcie, ale poproszę \" koniec zmartwień\" i - tradycyjnie - zmieszane z \"teraz już będzie dobrze\". jak ja lubie \"fikołki\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechciana --> w zadnym wypadku prosze sie do mnie nie zwracac inaczej ;) bylam, jestem i bede saszunia ;) Pozdrawiam wszystkich i pijmy kochani, pijmy Jak zwykle \'Bruneta...\' poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie głowa boli... i na ciele też niewyraźnie, cały czas leżę w łóżku.. dajcie coś na rozgrzewekę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skuczki
nadal siedza i biadola mimo ze topik dawno zamkniety...jestescie jak szarancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były najpiekniejsze dwa dni Choć nic się własciwie nie stało Nie padła żadna deklaracja ani nic.... Ale tak blisko nie bylam z nim jeszcze nigdy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skuczki --> bez przesady. prosze przeczytac nasze wpisy i nie biadolic - nikt slowem juz nie wspomina o zamknieciu poprzedniego topiku!!!!!! poza tym - nie ma obowiazku wchodzenia tutaj i czytania naszych wpisow :P \'bruneta\' raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Jak żyjecie kochane babki? Samopoczucie? Huory dopisują? Mnie coś choroba złamała :)Ale się trzymam ;) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsztyle
skończcie już i wróćcie do rzeczywistego świata, bo w końcu nie będziecie umiały w nim funkcjonować i w pubie poprosicie o jhakieś wyimaginowane drinki hahaha zupełnie jak dzieci bawia sie w jakis durny bar, czy Wy naprawde nie macie co robic...zabawek nie miałyscie, ze teraz w dorosłym zyciu musicie udawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jednen komentarz do pomarańczowego mi się nasunął : -skąd masz pewność,że wyżej wymienionej herbatki własnie nie piję? -te drinki to tylko dodatek do rozmowy :) bo przecież właśnie o rozmowe nam chodzi,nawet jesli bedzie to tylko użalanie się nad swoim życiem i szukanie pocieszenia i wsparcia,bo być może któraś z nas nie ma nikogo bliskiego wśród znajomych,a internet jest doskonałym miejscem na poznanie ludzi,nawet tylko wirtualnie. Pozdrowienia i życzenia miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta!! dużo macie tej herby z cytrytną? to dajcie kubasek, bo strasznie pić mi się chce.. a ze zdrowiem ciągle kiepsko. mam nadzieję, że Okruszek 3ma się lepiej ode mnie. prynajmniej jemu jest zawsze ciepło;) miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Witaj Grazie :) Kiedy z Okruszkiem idziecie na badania? Wiesz,mnie też przeziebienie dopadło, a leczę sie mleczkiem z masłem i miodem :) pyszne i łagodzi bolące gardło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - wybacz określenie, ale nie przełkne tego świństwa. ja w ogóle jestem trochę na bakier z mlekiem, ew. tylko prosto z lodówki :) zawsze tak miałam i trochę mnie to martwi, bo przecież i białko i wapno sa mi teraz szczególnie potrzebne... a do ginka idziemy za tydz. znów stresior, jak ja nie lubię tych badań!! a w tym będę 2 x kłuta.. ale to nie jest dla mnie większym problemem, na szczęście... 3masz się przy poniedziałku? jak elipsa duszowa? góra czy dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś GÓRA w duszy !!! :D Tak mam od wczoraj :) Dzięki za troskę ;) Spoko - określenie jak każde inne;) Ja takie mleczko uwielbiam, mniam mniam ;) A co to za kłucia? Badania krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, krewka na antyciała, morfologię, glukozę, tokspolazmozę... nawet nie wiedziałam, że tyle jest tego do zrobienia w ciąży... ehh, mam nadzieję, że przeziębienie nie wpłynie na miarodajność wyników... dzięki za zdjęcie z wariatem, jest całkiem niezłe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę bardzo :) Ja póki co to mówię cześć i uciekam do domku. Pewnie będę wieczorkiem :D Trzymajcie się oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzieńdoberek przy wtorku :) dajcie kawę czy coś, bom niewyspana okrutnie..Łobuz w sobotę oskalpował sobie kciuka (6 szwów) i teraz jak śpi, stara się go chronić. tylko ja przy tym obrywam... ajajaj... jakoś wy3ymam, mam nadzieję :) ktoś jeszcze kawusi się napije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×