Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

nie mam dylematów - nie chcą mnie tam, gdzie byłam w środę na rozmowie. No i ...dobrze :D Może bigosu troszkę ? Rozmroziłam zapasy poświąteczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska- a to swinie! Widocznie na ciebie nie zasluguja!!! MILEGO WEEKENDU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kluska - bo już mieli kogoś na to miejsce, a rozmowy robią bo muszą. Też tak miałam. Ghana ma rację, nie zasługiwali na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lece juz na to rondo bo zanim ze swojej wsi dojade....;) :D:D:D burza straszna jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak oczywiscie padlo gdy wracalam z pracy :P i zmoklam, ale co tam susze sie i lece na spotkanie :D Kluska, zmaczy sie nie warci Ciebie sa, o!! i calkiem lepsza i ciekawsze praca Cie czeka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie donosze ze wrocilam wczesniej zeby dac im szanse i mnie obgadac:D;) one sa cudne:) calkiem diabelskie:) ide teraz chlopa podopieszczac:) chata wolna, dzieci nie ma....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak an szybko, szczegoly jutro: ze Gio jest super, to juz wszyscy (prawie) wiedza, zatem uprzejmie i ja donosza, ze Isa jest F A N T A S T Y C Z N A!!!!!!!! Gdy tylko wyszla, zgodnie stwierdzilysmy, ze jest swietna i chcemy wiecej!! Zatem ma byc zlot i tyle!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - glupie pytanie :) Ja chcę :) Zazdroszczę Wam mini zlotu i ciagle mam w pamieci ten dwa lata temu (czy aby na pewno dwa?) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zrobiono ze mnie alkoholika... ja pilam one sie patrzyly... i jeszcze, że niby wszystkie lokale znam.... :P UWAGA!!! Bedzie b. dlugi post... zaczne od wczorajszego spotkania jeszcze... Isa jest 100% Diablem to swoj czlowiek i od razu zlapalysmy z nia wspolna fale i jak zwykle czasu na obgadanie wszystkiego zabraklo... Rondo wcale nie jest takie wielkie, a do jednego lokalu Gio nas ciagnela (zamkniety byl)... Jestem po tym spotkaniu naladowana pozytywna energia :D A w ogole to wczoraj mialam szalony dzien i komorka mi sie rozgrzewala do czerwonosci. Rozmawialam z Isa, potem zadzwonila kolezanka, ktorej musialam droge do knajpki, ktora jej zarekomendowalam tlumaczyc, a na koniec..... ... moj pierwszy chlopak - licealne wakacyjan milosc, obecnie calkiem przystojny marynarz :D Jest na weekend w Warszawie, wiec sie na jutro umowilismy :D A teraz bede marudzic, nie chce tu siedziec!!!! szczegolnie, ze w parku pod oknem i po drugiej stronie budynku sa Juwenalia... takze tkwic za biurkiem i patrzec oraz sluchac jak sie inni bawia to jest straszne... juz kombinuje czy by czegos nie wymyslec i na godzinke tam wyskoczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D Gio - dziękuję za zdjęcia :) jejku jejku ja też chcę do spelunki mordowni :D hehehehe widać, że się dobrze bawiłyście, to znaczy Isa i Tygrys bo ty Gio jak zawsze kamienna twarz na zdjęciach :) ale jak ja przyjadę to ci zrobię uśmiechnięte zdjęcie :D Ale normalnie jak was zobaczyłam to zaraz mi się lepiej zrobiło i piszę to z bananem na twarzy, aż moja mama się spytała z kim rozmawiam, a ona już was zna z moich opowieści, więc mówię, że z Diabłami gadam :D ale to niesprawiedliwe, że Isa jest z nami tylko kilka dni (tygodni) a już miała mini zlot, a my się znamy już wiele miesięcy i nic :P Isa to wszystko z zazdrości :) Teraz już jestem zdecydowana na 1000% :D Idę teraz sprzątać. Żółwia już prawie nie widać w akwarium, tak obrósł glonami. A po południu idziemy z lasencjami na miasto. A wczoraj zakupy miałam udane, kupiłam peeling antycellulitowy Barwa, super pachni grejfruitem, Tygrysek dzięki, że mi to poleciłaś. Kupiłam też \"Pachnidło\", a mamie na Dzień Matki płytę Kiliańskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - grrrr marynarz :) cudnie, ale w mundurze chyba nie przyjdzie. A szkoda, bo marynarze mają piękne mundury. Ja mam sentyment, bo mój dziadek służył w marynarce i mam fajne zdjęcia z jego młodości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr filmy nie chodza, gry sieciowe nie dzialaja, jak ja mam przetrwac?? na pocieszenie mam pyszna kawe i ciepla drozdzowke, tym razem z jablkiem :) Air -> nie, nie bedzie w mundurze... on jest w Wawie raczej prywatnie a nie sluzbowo... a nie mowilam, ze peeling jest super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - dziekuje za foty!!! :D:D:D Alez Wam zazdroszcze :) Tygrysa i Gio mam zaszczyt znac osobiscie, ale Ise widzialam po raz pierwszy :) Isa - bez ściemy i wazeliny, piekna kobieta z Ciebie :):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coo strona 121?! no tak.. i znów będe mieć zaległości.. ;) 🖐️ tak w ogóle :) Dziś Anioł w pracy, więc weekend w domu ;) Wczoraj na spacerku poszłyśmy na plac zabaw - od jakiegoś czasu przymierzałam się do huśtawki - i Gosia poznała nową koleżankę ;) Fajne reakcje mają takie dzieciaczki :) Oczywiście huśtanie też było, ale więcej fajerwerków spodziewałam się po Niuni :) hehe Niestety pogoda już robiła się deszczowo-burzowa, dlatego długo to nie trwało. Kurcze, na tvn meteo reklamują się, że pogoda co 15 minut, a ja znów jakoś nie mogę trafić, a od jakiegoś czasu cały czas, co włączę ten kanał to jest najczęściej Maja w ogrodzie.. grr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rozumiem że nieobecni są ignorowani, ale żeby nawet jednego, malutkiego zdjęcia? :( Nic nie piszę, nie dlatego, że nie ruszają mnie sprawy Air, Elleski, i Was wszystkich, Kochane Diablątka, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może wie jakie mam hasło do yahoo????? bo jak padł mi tlen to przez miesiąc walczyłam z yahooooooooo, ale spasowałam i teraz jestem na wp........... ale może na yahoo mam więcej skarbów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje, wieje a my sobie z okna patrzymy jak na bungee skacza... nie slychac krzykow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowiek chce jak czlowiek posta napisac a tu jakas gulaszowa Knorra lata z gory na dol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - ja przecież wiem, że ty jajcara jesteś :P to ci pozwala być tym kim jesteś i właśnie dlatego taka jesteś. Ile byś nie miała na głowie to zawsze otwarta na innych. Niech już będzie ten lipiec :) Saszka - co się stało? skąd ten supeł? gadaj tu szybko :) Tygrysek - dałaś radę w zamknięciu? już jesteś wolna więc może bungee :P Moja kumpela, z którą idę dziś na miasto, napisała mi smsa, że dzisiejszego wieczoru obowiązują seksowne stroje i makijaż :D hehehe nie wiem co ona szykuje, ale brzmi intrygująco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipiec... hm... albo bede po obronie albo przed :D Zawsze to jakas okaza to wzniesienia toastu :) Dzis zwiedzalam ogrodek mojej Mamy - to smieszne, ale mieszkam tu 7 dniw tygodniu a jakos ogrodka nie mialam czasu obejrzec :D Maj to zdecydowanie najpiekniejszy miesiac, a pogoda w Krk dzis po prostu wymarzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie w Trojce mowili, ze jakis ksiadz na znak protestu przeciwko \"Kodowi da Vinci\" rozpoczal glodowke :D:D:D LOL! :D A Giertych nadal twierdzi ze wszyscy ktorzy przeciw niemu protestuja to pedaly :D:D:D Nic tylko stad spadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany! rumienie sie:) tyle dobrych slow:) no ja nie bede pisac o Gio i Tygrysku bo je znacie:) no pokochalam ich czysta miloscia i ciesze sie ze chca mnie jeszcze znac;) Tygrysek za marynarza dostala od razu opieprz i ostrzezenia:) zeby nie zakochala sie w nim ponownie oczywiscie:) a teraz mocno subiektywnie - nie mam w planach obrazic nikogo kto ma inne zdanie niz ja:D Bylam na \"kodzie...\" i szczerze mowiac b.sie cieszylam ze czytalam ksiazke i mniej wiecej widzialam za ile ta SZMIRA sie konczy!!! moj slubny z usmiechem spogladal na mnie co chwila i pytal czy to zemsta za \"atak klonow\" za ktory dostal ode mnie opierdziel. W skrocie nuda, nuda i jeszcze raz nuda! Obsada super , nawet Hanks ktory wydawal mi sie za stary okazal sie ok. Poza tym nikomu nie polecam... Jesli kiedykolwiek popelnie jakies dzielo to na pewno jakies bulwersujace kosciol i zarobie na tym kupe kasy;) Chociaz potem bylo milo bo slubny zabral mnie do knajpy na obiad i nie musialam przy garach stac:D milego weekendu wszystkim!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet sie buntuje, wiec nie wiem czy post sie wysle... pogoda dzisiaj byla szalona, na zmiane slonce i deszcz... oczywiscie gdy wracalam z pracy to lalo i wialo, a ze musialam isc na dalszy przystanek, to wiadomo jak wygladalam... Air -> czekam na relacja z wieczoru :D na bungee nie poszlam, w taka pogode skakac nie bede :P Isa -> spokojnie nie zamierzam sie zakochiwac w marynarzu, na pewno o b i e c u j e !! a na \"kod...\" i tak pojde, musze potem sama swoj niesmak wyrazic :P Kachni -> o tak, oblejemy Twoja obrone :) Saszka -> na jaki adres zatem slac zdjecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :D Ale fajnie, że niedziela. Rodzice nocowali na działce, a ja sobie rządzę sama :) Wczoraj było super. Pierwszy raz od roku się spotkałyśmy wszystkie razem, odwalone jak żaby na zastrzyk. Mówię wam, nie ma to jak się odstawić w najlepsze ciuchy, oko podmalować, wypsikać czymś ładnym :) oj jak to kobiecie poprawia nastrój. Urządziłyśmy sobie clubbing, w jednym pubie piwo, w drugim potańczyłyśmy, potem następne piwko :P Naprawdę wspaniale było, odreagowałam i poczułam się dobrze. Za tydzień jadę do koleżanki na konie, rower, świrowanie :) A teraz się muszę ogarnąć i jadę do rodziców. Pogoda nienajlepsza, deszcz pada, ale trochę świeżego powietrza po wczorajszej dymówie mi się przyda :D Życzę miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Gio- dziękuje za zdjęcia! Ale wam zazdroszczę! Było wesoło, diabelsko i ..... ja też tak chcę! Póki jeszcze wciskam się za kierownicę, musze was jakoś zwołać w tej Warszawie. Isa- co do \"Kodu\" to masz zupełną rację...chyba! Bo ja go jeszcze nie oglądałam, było kilkoro moich znajomych i wszyscy mówią to co ty! Więc sobie daruje i poczekam az wyjdzie na DVD, obejrze dla porównania z książką. za to wczoraj byliśmy na \"Hi Way\"! Boski film! To nie jest typowa komedia, to jest po prostu MUMIO :) Ubawliśmy się do łez, kilka tekstów krąży od wczoraj w naszym towarzychu, musimy koniecznie to obejrzeć jeszcze drugi i trzeci raz. Polecam. Pogoda nadal irytuje: wczoraj była burza i wichura, połamało nam pergolę w ogrodzie i musze pomyśleć o zakupieniu zwykłego ogrodowego parasola, takiego, który się umieszcza w kółku, na środku stołu. Będzie można go składać podczas wiatrów i deszczu, a z takim wielkim namiotem to nie jest łatwe ;) Poza tym zmarzłam wczoraj wieczorem, bo zrobiliśmy sobie z ekipą też wypad po pubach i knajpkach i dziś jestem \"pociągająca\" i kaszlę jak gruźlik. mam zamiar dziś NIC nie robić poza czytaniem książki, poza internetem i poza .... spaniem ;) AIR- ale miałas super wieczór! Taki babski clubbing to jest to :) Pozdrawiam cię gorąco! Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda beznadziejna... a ja jak Nina, pociagajaca jestem... wygrzalam sie na saunie - moze pomoze... Air -> super mialas wieczor!! a nastepny weekend tez sie fantastycznie zapowiada :) Ninka -> wygrzej sie w domu, nie mozesz chorowac!! do Wawy to ja Cie juz od dawna zapraszam :P A na \"hi-way\" tez sie musze w koncu wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×