Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Ghana - hehe ale gdyby nie targi, to byś wcale do Poznania nie przyjechała :P A u nas też kopią i remontują, ale myślę, że do Twojego przyjazdu wszystko wróci do normy, w końcu rok szkolny się zaczął i musieli odblokować ulice. Isa - no to pierwsze koty za płoty :) pamiętam, jak w trzeciej klasie podstawówki zaczęliśmy mieć lekcje z inną panią niż tą od nauczania początkowego, była to właśnie pani od muzyki, stres był duży, ale przeżyliśmy :D Bardzo poproszę o przepis na Twoje sushi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj tez wicher straszny szaleje... na dodatek pogoda dziwna, bo raz slonce i niebieskie niebo, a za chwile czarne chmury i deszcz. Chwilowo mamy przerwe w spotkaniu/szkoleniu i cale szczescie, bo jakbym jeszcze troche dluzej miala tam siedziec bez kawy to by sie to moglo kompromitujaca skonczyc ;) chociaz wyklad niby ciekawy, ale druga czesc juz znalalam, wiec oczka zaczynaly mi sie kleic ;) Air -> wizyta Krakowa nie budzi zadnych emocji, bo chociaz fajne z nich chlopaki, to dosyc czetso sie widujemy, wiec nie stanowia \"atrakcji\" ;) hmm ja bym mogla wrocic do szkoly ale tak kolo 7 klasy podstawowki - super wtedy bylo, bo w LO to juz dziwnych ludzi mialam, straszna klika byla... Ghana -> nie lubie kupowania butow, bo nigdy nic mi sie nie podoba, a jak juz cos mi wpadnie oko to nie ma rozmiaru... aha w sobote niestety dopiero od poludnia bede \"wolna\", bardzo Cie przepraszam ale mam cos pilnego do zalatwienia i za nic nie dam rady sie z tego wykrecic. a delagacja jest z Izby Celnej ;) Jesli chodzi o dojazd do wysiadaj na Centralnym, i stamtad mozesz jechac np 175 (przystanek np glownego wyjscia z dworca) i wysiadasz na przystanku RAKOWIEC, potem musisz przejsc kawalek ewentualnie 512 do przystanku PRUSZKOWSKA ale stamtad jest troche dalej isc... Isa -> moze ta znienawidzona pani nie bedzie taka straszna?? ja tez poprosze o przepis na sushi, jestem ciekawa jak sie to robi... Majorek -> nie pisalas!! zabki rosna jak szalone :) Nina -> czyli weekend naladowal Cie pozytywnie!! Murzynek -> dziekujemy za podpowiedz, na pewno sie przyda nie tylko Malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- to poprosze o zaplanowanie mnie na popoludnie :) Wystawa zaczyna sie o 10, ale jeszcze nie wiem o ktorej beda teriery, wiec nie wiem o ktorej stamtad wyjde :) Dzieki za informajce o dojezdzie- a macie jakas strone internetowa z rozkladami jazdy waszego mpk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana jak juz to MZA ;) ale nie wiem jak ze stronami;) tzn sa ale nie wiem czy z rozkladem jazdy bo niestety masz racje z tym tylkiem 😭 nawet wczoraj mialam pokazac pijawkom tramwaj od srodka;) i skonczylo sie ze slubnego zawezwalam z autem:D majorek - to pioro niestety drozsze:( 42 zl!! a obawiam sie ze po miesiacu bedzie polamane bo to plastik... ech... nie wiem czy drugie kupie, najwyzej moze sie nauczycielka zadowoli cienkopisem.... cos mi sie jeszcze przypomnialo ale oczywiscie zapomnialam:O aaaaa wiem, o tym nacinaniu:P ja nie czulam, ale moj maz jak zobaczyl \"narzedzie zbrodni\" to zwial na moment:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa- dzieki, widzisz teraz ty tez mozesz sparawdzac rozklady jazdy :) A ja znalazlam, ze 175 co 10 minut jezdzi wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można też wysiąść na zachodnim i podjechać 172 :) ten autobus jedzie Racławicką, przystanek chyba nazywa się Miłobędzka...w każdym razie na przeciw miejsca docelowego, zabłądzić się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby miś ma racje ale nie jestem pewna, czy autobusy z Krakowa staja na Zachodnim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- nie wiem czy autobusy, ale pociagi staja na zachodnim :) Dobra to chyba pojade tym o 8, wiec przed 11 bede! Warszawo - gotuj sie na najazd z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze zbroje hamereitem pomalowac bo pewnie zardzewiala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabołki :D No, poświęciłam się :P i pozmniejszałam dzisiaj kilkanaście zdjęć z mojego wypadu To oznacza, ze będę je wysyłać Już zaczęłam :D Jeśli ktoś nie dostał, a chce, to niech się odezwie Jesli ktoś dostaje, a nie chce ... no trudno - poswięci się i wywali te moje maile :D pozdrawiam Was serdecznie i wracam do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - kilkanscie?? chyba kilkadziesiat!! ;) bardzo dziekuje 👄 przecudne zdjecia - ach co za widoki... naprawde super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem :P Nina noo 30 000 to fajna sumka :D :D O tak, higiena z brzuszkiem to niezłe wyzwanie.. ekhm zwłaszcza.. przycinanie pewnych okolic ;) Tygrysek długo, długo nic, a teraz jak pędzą ;) A i nie napisałam, że to dolna jedyneczka :) Isa a to Twoje leworęczne (bo tego nie czytałam, tylko że są takie pióra ;) ) i co, to na jakiś rysunek techniczny? A mój Anioł widział nawet łóżysko i ma na to opis z terminologii mięsnej .. ;) haha Mała widziałam, że dostałam, ale jeszcze nie oglądałam ;) :P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) pogoda zmienia sie w ciagu minuty.... wiatr, deszcz, slonce, niebieskie niebo, czarne chmury.... a na dodatek tlumy w autobusach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - rozmarzylam sie, nie dziwie, ze tyle zdjec zescie zrobily jak takie sa tam widoki! Isa - o co chodzi z ta zbroja- albo sie jeszcze nie obudzilam, albo poprostu nierozumiem... Acha - ja bede w Warszawie od ok11 rano w sobote, do jeszcze nie wiem ktorej - Tygrysek juz obiecala troche sie mna zajac :) a moze ktos jeszcze ? Nie wiem kiedy tam znowu wroce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Kolejny wietrzny dzień, ale podobno w czwartek ma być już cieplej i bez tych wichur, oby. Mała - dziękuję za moc zdjęć :D na razie obejrzałam tylko te z Finlandii bo w pracy mam taki boski komputer, że zanim te zdjęcia mi się otworzą to ja tu osiwieję, więc resztę obejrzę w domu, ale z tego co widziałam to było przepięknie, przyroda po prostu cudowna, i pogodę miałyście niezłą :) Tygrysek - a ja nie wiem co się stało, ale mój autobus był pusty, czyżby wielkie zbiorowe wagary? :D Majorek - to Małgonia jest mały wampirek, aż trzy zęby :D hehehe Ghana - a ty z tym piesem będziesz jechała z Krakowa autobusem? jak to logistycznie rozegrasz, z sikaniem i w ogóle? czy pies przyjedzie osobno? Pozdrawiam was gorąco, wszystko mi się chce robić tylko nie pracować :P Idzie zima, na dzień dobry zjadłam czekoladowego batonika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air- jade bez psa i pociagiem! Slad wam sie wzial pomysl z autobusem :) Jade ogladac psy, ale swojej nie wystawiam, ona raczej nie bedzie campionem- jest psem do kochania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabły! Mała- zdjęcia sie własnie ściągają, pooglądam za chwilkę :D Słyszeliście, że od czwartku ma być cieplutko? Wczoraj oglądałam prognoze pogody do końca tygodnia, a tam na dolnym śląsku od 27 do 29 stopni!!! Super! Siostra D. się ucieszy, bo posiedzi sobie jeszcze na słoneczku, poopala sie w zaciszu :) Mój D. ma w piątek służbową imprezę, a ja planuję zaprosić znajomych i zrobić grilla- na zamknięcie sezonu! Mamy nowych sąsiadów! na naszym piętrze są dwa mieszkania, to drugie stało prawie cały czas puste, bo właściciele wybudowali kilka ulic dalej dom, mieszkanie przepisali na syna, ale ten wyjechał do Anglii i jak widac, nie ma zamiaru wracac.... Wczoraj jak wracałam z psem ze spaceru to widziałam dwójkę młodych ludzi, którzy rozpakowywali auto. ciekawa jestem co to za ludzie. My na szczęscie nie mamy żadnych ścian wspólnych, tylko nasza łazienka graniczy z ich pokojem więc nie powinniśmy sobie nawzajem przeszkadzać. Moje uczulenie i wysypka nie daje za wygraną! Wypróbowałam już wszystkie przepisane mi przez dermatologa maści i nic! swędzi cholerstwo jak diabli, a ja już zupełnie odstawiłam żele do kąpieli i myje się szarym mydłem, pije wapno, nie smaruję niczym innym poza maścią od lekarza i nic! Poczekam jeszcze z kilka dni i znowu nawiedzę dermatolga! całą ciąże mam takie przypadki- moja skóra wariuje! Wczoraj jak poszlismy na szkołę rodzenia to się okazało, że dwie z dziewczyn już urodziły! Obie 2 tyg przed terminem! Podobno porody były bez problemów, szybko i na temat :) Zmobilizowałam się do szybszego organizowania rzeczy dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - nie wiem skąd ten autobus, chyba Tygrysek wczoraj tak napisała i się zasugerowałam :D czyli twój piesek nie będzie wystawowy, w sumie to i lepiej, bo to dużo pracy i pieniędzy wymaga taki pies, którego trzeba wozić na te wystawy, a poza tym trzeba to lubić, bieganie po wybiegu. Nina - a ja myślałam, że wy mieszkacie w domku jednorodzinnym. A to jest taki większy dom na kilka rodzin z ogrodem? hihihi myślisz, że to cała wasza grupa będzie taka faulstartowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała- wow! WOW! Zdjęcia są cudne :) Niektóre przenoszą w klimaty z \"Władcy Pierścieni\", i te tęcze, góry, kręte drogi.... Dech zapiera! Zaciekawił mnie Park Vigelanda- same figurki nagich mężczyzn...chm......nieźle...... Ogólnie jestem pod BARDZO, BARDZO dużym wrażeniem i marzy mi sie taka wycieczka....... AIR- my mieszkamy w kilkurodzinnym, sporym domu, każda z rodzin ma kawałek ogródka dla siebie, lub działki ogrodnicze niedaleko domu :) Chciałabym mieć domek jednorodzinny, ale to na razie nierealne...Poza tym ja uwielbiam nasze mieszkanie, bardzo dobrze się w nim czujemy, brakuje tylko dużego tarasu by zjeśc śniadanko na powietrzu :) Idąc do ogródka musze obejść cały dom naokoło, ale takie spacery mamy już opanowane :) Mamy jeszcze tu sporo do zrobienia, ale na całe szczęscie częśc mieszkalna jest odrębna od tej , która jest jeszcze w stanie surowym. Nasze mieszkanie było kiedyś...biblioteką! Jest zaadaptowanym pomieszczeniem, dzięki temu można było sobie zaplanowac różne dziwne rozwiązania :) Nawet zachowaliśmy parkiet oryginalny w salonie, po którym deptali bibliofile. zaletą takiej adaptacji są duże przestrzenie, totalna dowolność w rozmieszczeniu pomieszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana oj po prostu na najazd Krakowa sie szykuje;) Nina to wyglada na takie cos co ja nazwalam alergia ciazowa:O jak urodzisz Julcie od razu Ci przejdzie... i przy drugiej ciazy:D wcale nie musi wystapic:) moja kolezanka drapala sie po calym ciele od pierwszego dnia ciazy w pierwszej ciazy;) smiejemy sie ze jak ustali kiedy sie pierwszy raz podrapala bedzie dokladnie wiedziala od kiedy zrobili Ole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa Majorku u nas pierwszaki maja obowiazek pisac piorem /tzn najpierw olowkiem pozniej piorem/ i wymyslilam ze tak mojemu ulatwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj rano usiłuję coś do was skrobnąć i nie ma kiedy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy!! zjesc cos!! ilez to dziesiejsze spotkanie trwalo... stanowczo za dlugo, szczegolnie, ze ciekawie bylo tylko przez 1h :P Air -> na szczescie u mnie z przystanku sa 3 autobusy, dwa mi pasuja, w tym jeden idealnie, bo to jest pospieszny, wiec najszybciej sie jedzie i on przyjezdza jako ostatni, w obrebie okolo 5 minut, wiec i tak jest w miare luzno... do tego wczesniejszego autobusy to sie ludzie na sile wbijalili!! brrr Ghana -> ja bede miec czas dopiero gdzies tak od 15, 16 pewnie, mam nadzieje, ze uda mi sie wczesniej wszystko zalatwic, ale nie moge obiecac :( jakby co to ostatni pociag jest 20:05 ;) Nina -> niech sie sprawdza te Twoje prognozy!! ja chce cieplo a nie taka wichure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) niektórych chyba jeszcze nie odkopało spod moich zdjęć :D cieszę się, że większości się podobały :) i że się nie denerwujecie tą ilością ;) :P (w większości) ciągle powracam do tamtych dni było naprawdę super w dodatku towarzystwo dopisało :) Jak odbiorę kamerę z naprawy, to będę zgrywała film - to dopiero będzie jazda :D pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ja sie dopiero dobieram do tych zdjec;) wiec odkopywac mnie prosze wieczorem;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekopalam sie przez zdjecia jestem zachwycona a tak poza tym przekopalam jeszcze pol topiku bo dzis sa imieniny Doroty:D ale juz sprawdzilam - nie naszej;) czemu ja nei zapisalam nigdzie tej tabelki imieninowo-urodzinowej? tzn juz nadrobilam ten blad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam służbowego laptopa! mam słuzbowego laptopa!!! Był mój niezrównany kierownik i przywiózł mi nowiutkiego Della- ale frajda! Teraz tylko musze zakupic potrzebne akcesoria do zamontowania bezprzewodowego internetu i będę sobie mogła klikać do was z sypialni :) Już nie musze się bać, że nasz pecet odmówi wspołpracy- zawsze będzie zastępstwo. Ale mi humor poprawił, chociaż i tak dziś miałam świetny. Wróciłam od kosmetyczki-kumpeli w doskonałym nastroju, gładka jak pupka niemowlaka, dopieszczona.....nam kobietom niewiele potrzeba do szczęscia! Teraz ide się kąpać i lulu, zamierzam się wyspać, jutro musze jechac do biblioteki oddać ksiązki i wyszukac coś fajnego, tacie musze pomóc w kilku sprawach.... Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Ninka - taaak laptopy są super :D a ja się też zaraz idę wygładzić :P w łazience, bo jakoś na wosk się nie mogę zdecydować.l Gio - no to dobrze, że chociaż czytasz :D napisz coś częściej, dawno żadnych zdjęć Pati nie dostałam :P Pozdrawiam. A ostatnio rzadko piszę z domu, ale po 8 godzinach przy kompie w pracy kiedyś muszę odpocząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzien zapierniczania ... Ech chyba wole to wersje, ze sie nudze... Zeb do was napisac mam czas tylko rano... Wiec pisze :) Gio - poszukam tego topiku - czy wazna jest grupa krwi? A z ta wystawa, to zadnego medalu nie bede miala, bo ja swojej suki nie wystawiam, ale bedzie jej rodzenstwo i napewno ktores z nich wygra rase- bo tylk one 2 startuja :) tak to jest miec rzadka rase :) A moze wpadniesz na wystawe, to w koncu w Warszawie! No i moglybysmy sie poznac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×