Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Kasiek jak dla mnie to Ty wstajesz w środku nocy :D;) Tygrysek to trzeba iść i przymierzyć! :) Jak ja ubiorę, to jeszcze mam dużo luzu, więc myślę że Ty też ubierzesz, nawet jak masz mocniej zbudowaną łydkę. A poza tym góra się jeszcze rozszerza :) Kosztowały 100 zł, mam nadzieję że nie będę ich reklamować, bo mi się bardzo podobają.. Airka Ty to masz super że rodzice znają Twój gust :classic_cool: Nina no wlasnie, \"nielachony\" to jak inaczej..? Też już szukałam nazwy i nie mogę wymyśleć ;) Przekażę Maksiowi że się podobał ;) Kluska rzeczywiście niezła ta stronka, dzięki :)🌻 Podobno przedwczoraj na regionalnej był film dokumentalny o pasożytach.. no wiecie, jakieś w skórze, na rzęsach.. jest okropny, obrzydliwy i ma się po nim koszmary :P ale jednak szkoda ze go nie widziałam :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam wszystkich goraco pozdrawiam :D Tak, tak SZAM :D spacer z psem to byl idealny pomysl, bo wlasnie w parku Szamke spotkalam - z Tymkiem :) Tymus spal grzecznie a mysmy spacerowaly o rozmawialy :) jestesmy umowione na kolejne spacery :D taaaaaaaaaaaki usmiech teraz mam!!!!!!! :D aha, poslalam zdjecia, jak ktos nie dostal to rozeslijcie miedzy soba, bo mnie nadal outlook nic z o2 nie wysyla, wiec poslalam maila z serwera. Air -> ale super foka!! oj aj tez bym takie pdochody do niej robila ;) opis z ksiazki o snach zgadza sie z tym co juz chyba sama znalazlas. SLODYCZE- przyjemnosc zmyslowa, przyjemnosc w zyciu; szczegolna milosc; przyjemnosc zycia jaka daje codziennosc OWOCE -> jako owoce doswiadczenia czy wysilku i to do czego prowadza; (maliny nie ma, bo to jest taki bardziej opisowy sennik a nie symboli). SMAK (skoro bylo Ci slodko....) upodobania, antypatie, pragnienia i standardy. slowa uzywane do opisywania smaku czesto nawiazuja do uczuc. SERCE - emocje, listosc, antypatia, sympatia Elles -> kiedy ja sie boje przymierzac, ze sobie obciachu narobie i zamek rozwale :P lydki mam naprawde niczego sobie... Ninka -> ta siostra to musi byc niesamowita osoba... jakbys miala jeszcze jakies sprawdzone przepisy to slij :D qrcze a czy ja Ci ciagle nie powtarzam - zwolnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :P Pozdrów ode mnie bardzo serdecznie Szamkę no i …. Życz jej szczęścia ❤️ :) Sledzę dalej sprawę tego pieska.. W skrócie: na dogomanii odbył się praktycznie publiczny lincz, były wyzwiska i pogróżki, w związku z tym pani moderatorka zablokowała tematy o Ozzym. Z jednej strony dobrze, z drugiej - takie cenzurowanie sprawia że rodzi się we mnie bunt. Zakazano kłótni i pisania na podstawie domysłów. Na każdą, mniej czy bardziej złośliwą wypowiedź moderatorka zwraca uwagę i prosi o większą rozwagę (wg. mnie to już jest przesada.. Mamy do cholery wolność słowa, po co zakładają fora jeśli chcą wiązać usta regulaminem i innymi przepisami). Super express opisuje sprawę będąc bardziej po stronie dziewczyny - przzedstawiona została jako zastraszona (z tym się nawet zgodzę) biedna dziewczynka, która chciała pomóc ale uśpiła pieska. Dogomaniacy zostali zaś przedstawieni jak jacyś dziwacy. Zresztą.. nasze polskie społeczeństwo jest jakie jest..czym szczerze mówiąc jestem rozgoryczona już od dnia wyborów :P jedni w ogóle się nie przejmują niczym, ważniejszy jest ogródek, osiedlowe plotki (kto z kim i gdzie) albo sklep z piwem za rogiem, a inni będą się krzywo patrzeć, że przejmujemy się psem zamiast sierotami czy biednymi dziećmi, choć wcale nigdy ani jednym ani drugim sami nie pomogli. Ludzie z dogomanii zwracają uwagę na fakt, że nie miała prawa tego robić, tylko właściciel może uśpić psa, ona właścicielką nie była. Poza tym nie dziwię się także, że został dokonany natychmiastowy osąd dziewczyny - pod jej opiekę oddano psa, nie odbierała telefonów, chamsko się odzywała i zaczęla kręcić, w końcu wyszło na jaw że pies nie żyje, co więcej jest cały połamany. Gdyby nie było żadnych podejrzeń wcześniej, nikt by nie przyjechał specjalnie wyciągać psa z grobu.. Ludzie dowiedzieli się co się stało, widzieli psa, sami doszli do pewnych wniosków i wpadli w furię, zresztą nie-dogomaniacy też, w tym ja. Emocje już trochę opadły, nadal jednak wszyscy mają to samo zdanie co przedtem. Wiem że istnieje domniemanie niewinności, dla mnie jednak ta dziewczyna nie ma żadnej taryfy ulgowej! I za uśpienie (jeśli rzeczywiście to zrobiła, a nie grzebali psa skatowanego i żywcem) powinna ponieść odpowiedzialność, powinno się ją sądzić z powództwa cywilnego - i mam nadzieję że znajdzie się dobrego adwokata. Prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. Dziewczyna co chwila wymyśla nowe sposoby na swoją obronę, w TV mówiła już, że ten pies, to nie był ten, co ona go wzięła.. :O Było spotkanie mediów z osobami bezpośrednio zaangażowanymi w sprawę, liczę więc na większą rzetelność dziennikarską niż ostatnio. Dziewczyna odmówiła uczestnictwa w spotkaniu. Nie wiem kiedy poznamy wyniki sekcji, którą zleciła przecież nie prokuratura, a jeden z uczestników Dgm... Może niektórzy już je znają, ale jeszcze nie zdążyli powiedzieć. Mam nadzieję że to się szybko zakończy a winni poniosą karę. Najważniejsze jest to, że teraz emocje opadły, a dzięki temu możemy bardziej racjonalnie pomyśleć, górę bierze w końcu rozsądek a nie złość, żal, gorycz i nienawiść. W Polsce ludzie nie szanują zwierząt i nie ma czegoś takiego jak \"kultura posiadania i hodowli zwierząt\". Tak jak mówią: \"Ludzie ludziom zgotowali ten los\" A może zwierzę zwierzęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - prawda jest taka, że jeżeli człowiek jest zdziczały, to równie dobrze może zabić człowieka. Zwierzę, dziecko, dla takiej chorej jednostki to jest wszystko jedno. A głupie komentarze typu \"po co zbieracie pieniądze na schroniska? przecież można by te pieniądze dać dla dzieci z sierocińca\". Jedni się troszczą o dzieci inni o zwierzęta. Tygrysek - dzięki za zdjęcia czarownic. A co to za jacht bo nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) cole komus?? Borek -> podly humor poszedl precz? a jak nie to kopnij go w dupsko, poniedzialek trzeba zaczynac w dobrym humorze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no to ja nie wiedziałam, że dziewczyny na jachcie mieszkały :) fajna sprawa, fajny pomysł, egzotyczny :D Borek - ja też uważam, że poniedziałek trzeba zaczynam w dobrym humorze, tylko jak to zrobić? ja też mam humor taki se. Czyżby już jesienna deprecha? Dzisiaj była spokojna noc, wnioskuję z małego, prawie żadnego ruchu pod łóżkiem. I znowu 5 dni do weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Tygrysek- dzięki za zdjęcia! Cudne są! I wycieczka i palma i pogaduchy przy stole :) Wypatrzyłam na jednym zdjęc psiaka u ciebie na kolanach! jak zwykle :) elles- ja jestem przerażona tym, że coraz więcej jest takich ludzi, którzy nie szanują innego istnienia, męczą zwierzęta, wywożą do lasu, pozbywają się jak zepsutej zabawki.....a potem się dziwią, że ich własne dzieci oddają ich do domów starców, bo przeciez skąd miały się nauczyć dobrych wzorców? Ale to o pasożytach...bleeee! Ja bym sobie darowała, bo po co mam DOKŁADNIE wiedzieć ile milionów i jakich robaczków siedzi mi na twarzy, czy układa się ze mną do snu na poduszce? Wrrr! Aż mną potrzepało :) My wczoraj zrobilismy niezły objazd po znajomych siostry D. Poznałam kolejną, fantastyczną zakonnicę, tak zakręconą i pełna pozytywnej energii, że usmiech nie schodził nam z pyszczków! Były opowieści jak to jadąc autobusem siostra X z siostrą Y urwały kasownik, bo tak namiętnie się go trzymały, a pan kierowca akurat postanowił gwałtownie skręcić, albo jak podczas pielgrzymki do Francji moczyły sobie zmęczone stópki w rzece, a tu nagle panowie żandarmi zaczęłi cos pokrzykiwac w ich kierunku płynnym francuskim, a one nie kumały o co chodzi, w końcu powyciągały nóżki z rzeki, bo może szkodziły rybkom czy cuś.... Po prostu niesamowite klimaty! Gorące pozdrowienia dla szamanki!!! Tygrysku kochany co u nich? Ile Tymon już ma? Z tego co Szam kiedyś pisała ona tez będzie szukała nianki...jak ida poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju... jak ja mam pracowac jak wy tyle piszecie :) Tygyrs - dzieki za zdjecia :) super zlot, cholera, ze tez nie przyjezdzaja wszyscy do krakowa, tylko ta Warszawa i Warszawa... Od kogo byl filmik z foka- bo mi sie nie otworzyl 😭 A ja jeszcze wroce do tematu zlobka, bo ja uwazam, ze wszystko ma swoje + i -... I niestety znam (az za dobrze- bo to bliska rodzina) jak zle wplynelo na dzieci wychowanie przez dziadki (znaczy sie babcie i dziadzia) - oni juz co prawda byli (sa) wiekowi, i oprocz wlasnych dzieci wychowali juz jednego wnuka, a pozniej wlasnie \"spadla\" im jeszcze 2 wnukow i dzieci maja teraz ogromne problemy emocjonale... a dziewczyna problemy z narkotykami... Ja wiem, ze to przypadaek eksteremalny, bo ich matka zajmowala sie nimi tylko w weekendy i to nie zawsze... ale to tylko przyklad ze sa rozne rozwiazania dla roznych dzieci i nie wolno zadnego z gory przekreslac... Co do Ozziego to czekam na dalsze wiesci. Elles- zgadzam sie ludzie nie maja serca, jak nie szanuja zwierzat tzn ze nie szanuja siebie nawzajem... Dobra, musze chwile popracowac, ale jeszcze tu wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - no wlasnie zapomnialam, ze przeslalam to zdjecie... Moze ktos rozpozna tego czlowieka, to taki koszmar, ktos wychodzi i slad po nim zaginal... No wlasnie martwienie sie o zwierzeta nie wyklucza martwinia sie o ludzi! A dawanie na schroniksko (np. ja 1 % podatku) nie wyklucza ze daje tez na wilka orkietsre, czy wysylam smsy na fundcje tvn, czy polsat- czy inne tam takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - foka była ode mnie, nie wiem czemu się nie otworzyła :( Gio - no to cudownie, że macie z Pati taki dobry kontakt :P hehe już sobie sam na sam plotkujecie :D tylko po co ci ten Pampers? :P Piję czarną kawę, jak w piosence \"Czarny chleb czarna kawa opętany samotnością...\", kurczę, z życia wzięte :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - no tak własnie myślałam, że o sikanie chodzi, ale miałam też inną opcję, że się ze szczęścia tak popłakałaś, że by się pampers przydał :P ot, wyobraźnia :) A szanse na wychowanie Patrycji lepiej niż własne dzieci masz, bo i doświadczenie większe :) a jak tam drudzy dziadkowie? bo zapomniałam w ogóle, że dziecko ma dwie pary dziadków :) jak jej się układa z tą drugą parą? też tacy ześwirowani jak ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisujecie... i jak ja mam pracowac?? (teraz przerwa na kawe, ale nie czarna z mleczkiem) Air -> super sprawa, a na dodatek w miare cicho i spokojnie tam mialy :) Ghana -> o przepraszam, ja bylam w Krakowie :P a filmik z foka trzeba w quick time player otwierac, moze po prostu nie masz tego programu? Gio -> alez zdjecia sa podpisane, wiec powinnas sie zorientowac ko jest kto... a Margotke tez poznalas i Kai tez wtedy byla!! Twoje zachwyty nad Pati sa niesamowite... na pewno uda Ci sie ja wychowac na dobrego czlowieka, a milosc to zwierzat to nie tylko z mlekiem mamy wyssie ale i z babci na nia splynie ;) Isa -> 🖐️ :) Ninka -> tak Dzeki byl z nami w ndz, strasznie rozpaczal jak rano wychodzilam z domu, wiec mu uleglam i zabralam ze soba (wiedzialam, ze bedziemy w \"ogrodkach\" siedziec) znalam taka szalona zakonnice w podstawowce, jezdzila np z nami na wrotkach, znala sie na muzyce i nie bylo dla niej trudnych pytan - swietna osoba, a miala na imie... Patrycja :) U Szamanki wszystko dobrze, z nowosci to jest juz ... mezatka!! :D Tymon ma 3,5 msc i jest bardzo ladnym chlopcem. A niania bedzie tesciowa, czyli cudowna Pani Danusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam podać dla zainteresowanych link do nowego art. SE, pewnie rozciągnie strone.. dlatego żeby nie rozciągać, podzielę adres, zobaczymy czy wyjdzie.. http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=subLead&news_cat_id=40&news_id=117 933&scroll_article_id=117933&scroll_gallery_aid=11 7933&layout=1&page=text&list_position=1 Link do komentarzy: http://www.se.com.pl/se/index.jsp?pl...=1311&layout=1 Pozostałe wieści nadejdą popołudniu, czekają na odblokowanie tematu. Gio plany masz ambitne i będziemy trzymać kciuki, na pewno dasz radę Pati tak wychować, aby była dobrym człowiekiem :) Airka mi tez się foka nie otworzyła :( Pewnie nie mam programu do tego filmiku. Tygrysek.. no.. to żeście pojechały, na statku, fiu fiu... :D Zazdroszczę :classic_cool: Ghana no właśnie, te rzeczy wcale się nie wykluczają.. 🌻 Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pojdzie to wogole nie popracuje, bo bede czytac co tu naskrobalyscie! A dzis w dodatku wychodze wczesniej bo ide starac sie o kredyt- wiec trzymac mi tu kciuki!!! Zeby aniol mial wystarczajaca zdolnosc kredytowa, wtedy na mnie wezmiemy kredyt na wykonczenie mieszkania :D Wlasnie kolezanka wyslala mi linka do oglosznia o sprzedazy mieszkania- takie jak moje 30m (chyba nawet w tym samym bloku-sadzac po widoku z okna) za... 240tys zl!!! Paranoja! Dodam, ze ja za swoje w zeszlym roku zaplacilam 100tys, fakt, ze bylo do remontu, ale bez przesady! Gio - no jak tak, to napewno Pati bedzie miala najlepsza nianie na swiecie! Dzieki za zdjecia! Ona jest poprostu cudowan, nie dziwie ci sie ze potrzebujesz pampersa jak sie do ciebie usmiechnie :) Elles - link do komentarzy nie dziala, nie wiem jak sie tam wchodzi... chociaz co sobie o tym pomysle, to sie denerwuje, wiec nie wiem czy powinnam cos vczytac na ten temat. Tygyrs- no to moze byc to, ja to jestem totalny debil komputerowy :) ja mam tylko media playera- nie da sie tego jakos otworzyc w tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bardzo mi przykro, że foka sprawia tyle problemów :( niestety nie znam się na tym, wysłałam tak jak mamz aparatu. Trudno, foka jak foka :P Tygrysek - a ja poznałam, że to Dżeki jest na zdjęciu dziewczyny też wszystkie rozpoznałam, tylko Kai musiałam się przyjrzeć, bo trochę zmieniła image :) Gio - wcale nie brzmi tragicznie :D i dobrze, że drudzy dziadkowie są zrównoważeni, nie mogą wszyscy w rodzinie być zwariowani, dziecko musi poznać wszystkie typy :P Dzięki za zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - ja też nie mogę dotrzeć do komentarzy. Natomiast tytuł artykułu wyraźnie dąży do zminimalizowania znaczenia całej sprawy. No bo co to znaczy \"Histeria z powodu uśpienia starego psa\", to jak stary to można go zabić bez wyrzutów sumienia? No a biednej młodej dziewczynie chcą zniszczyć życie, w końcu zabiła tylko starego, chorego psa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
240 tys.. szok! Za tyle to chatę wybudujesz, i to jaką! Trzymam Ghana kciuki :) Airka jak będę miała program (albo brat ma) to jeszcze obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...Ty sie ciesz ze oni sie tak dyplomatycznie ciesza:D ja jestem jedynaczka i moj maz tez wiec po urodzeniu Ani bylo wariactwo... tesciowie siedzieli w Niemczech ale skonczylo sie na tym ze tesciowa przyjechala i zostala /jedna z dwoch awantur z nia wtedy byla:P/ i nie potrafila byc taka babcia ktora potwierdzi slowa rodzicow i sie do nich dostosuje:O ale sie juz po tylu latach stara, tesc rozpieszcza mi dzieci juz zupelnie... Po powrocie do Polski - bo nie widzieli jak wnuki rosna!! zupelnie zwariowali. Moi rodzice... sa niby dalej bo az 40 km przez wawe trzeba jechac ale jak wnusia zechce rosolek a ja nie ugotuje bo miesa nie jem to babcia z rosolkiem dziadka pcha, wnusio chce pierogow to babcia pol nocy je lepi.... nie mowiac juz o dzemikach wlasnej roboty:P i generalnie rozpieszczaja, kupuja wszystko i ... jedni i drudzy dziadkowie staraja sie rywalizowac o wzgledy wnuczat a ja na to patrze i podpadam raz jednym raz drugim bo musze ich opieprzyc zeby mi dzieciakow nie paskudzili:P i wszystko przez to ze innych wnuczkow jak nasze dzieciaki oni miec nie beda, przynajmniej oficjalnie;) bo moze dziadkowie gdzies na boku cos sobie strzelili;):P ale nie znamy zadnego przyrodniego rodzenstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Gio - jak to znacz tylko mnie i Tyrgysa??? :classic_cool: A Margotka i Kai??? :D Koło Kai siedzialas nawet na zlocie w 2004 roku :D A poza tym foty są podpisane, specjalnie :) :P Pozdrawiam wszystkich cieplo :) ❤️ :) A o Ozzym nie mogę więcej czytać bo mam ochotę bić na oślep, kopać, pluć i gryźć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy Gio, blondyna to Cassandra (przeciez zdjecia sa podpisane!!)... a pub byl normalny (sphinks i TamTam na Foksal), na statku dziewczyny spaly... to sa te 2 barki, ktore stoja na Wisle kolo mostu Poniatowskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska ;) dzięki za zdjecia. Super :) Ja też chcę nowe buty...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - są zdjęcia podpisane i jest napisane Cass :) A Kai nie wygląda jak Kai bo ma krótkie włoski i jest bez okularów, ja też się po chwili dopiero zorientowałam, że to ona :P Elka - bardzo ładne zdjęcia, a jak się je taki makaron z muszelkami? chyba długo trwa takie wydłubywanie z muszelek :P i bardzo bardzo ładnie wyglądasz :) Idę spać, do zobaczenia jutro z pracy :D papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka :) Airka bardzo dziękuję za komplement 🌻 (tak naprawde to wcale tak ładnie nie wyglądam, nawet nie było czasu się postarać, no i tez mi się nie chciało :P;) ) A z muszelek szybko się wydobywało te usmażone na patelni małże :) Zrobiłam dziś jabłecznik, taki tam z pudełka, z taką polewą budyniową a w środku kwaskowate jabłka z rodzynkami, pycha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i do zobaczenia (jade do Ministerstwa) :) brr ochlodzilo sie, ale za to w koncu spalam na tyle mocno i dlugo, ze obudzil mnie budzik (normalnie to sie budze wczesniej) Gio -> aha tam mozna spac :D jest podpisane Cass czyli Cassadnra a Kai nie wyglada jak Kai bo zmienila fryzure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×