Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Cześć :) Piątek :D wiiiiii, ale fajne święta mi się szykują, całą ogromną gromadą się spotykamy u mojej kuzynki, ona ma wielki dom pod Poznaniem z przepięknym ogrodem, mam tylko nadzieję, że będzie ładna pogoda i dużo słońca to będzie bosko :D Tymczasem jutro czeka mnie duże sprzątanie przedświąteczne z myciem okien i inne tego typu bajery, ale jak potem jest czysto sterylnie i jasno przez umyte okna :) Cynamonek - na pewno na tlenie coś się dla ciebie znajdzie, weź na przykład imię i pierwszą literę nazwiska, albo zrób sklejkę z imienia i nazwiska, mniejsze prawdopodobieństwo że już ktoś to zabrał :P Tygrysek - to zapewne jakaś komedia romantyczna, nie przepadam za takimi filmami, ale fakt, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :D Błyskawiczny ten zabieg, myślałam, że to trwa dłużej, ja mam dwa pieprzyki, na szyi i na łopatcę, trzeba je wyciąć bo to nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Pies dziś znowu wył, w dzień tak samo....przymierzam się porozmawiac z jego właścicielami, bo to przesada!Albo go głodzą, albo sam z siebie jest taki poje***y....sprawdzę to! Tygrysek- ja jakbym chciała usuwac wszystkie moje pieprzyki to dnia by nie starczyło.... :( Mam mnóstwo różnych i różniastych, obserwuje je stale, jakby rosły czy cuś to będe interweniować. A czemu go usuwałas, drażniłaś go ubraniem? AIR- faktycznie fajnie wygladaja te wasze rodzinne święta :) Pogoda ma być ładna, podobno nawet do 18 stopni. Mam nadzieję, że prognozy się sprawdzą. My organizujemy Wielkanoc u nas, bedzie mój tato z moją siostrą oraz teść. Planujemy śniadanie Wielkanocne o 10.00, po południu obiadek i spacer. jesli będzie ładnie to posiedzimy w ogródku- dziś D. musi naprawić ogrodzenie, a ja w tygodniu posadzę jakieś kwiaty, zniosę meble ... Wczoraj segregowałam ubranka Julki, popakowałam te już za małe, wyszukałam w worach te na 74 cm i naszykowałam je do prania. Przy okazji znalazłam jej kilka fajnych grzechotek, w tym gumową kaczuszke we wściekłych kolorach. Julka zakochała się w tej kaczuszce! Zapakowała ją od razu do buzi i ciumkała tak dobre pół godziny pomrukując z zadowolenia :) No proszę, a rodzice antyPISowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Tygrysek - ja mam na pieprzyka zboku - ile kosztuje takie usuwanie? bo mnie często metki ubrań drażnia, bo on jest właśnie na tej wysokości :) Wyśle ci jakieś zdjecia ściany, chyba mam jak pieski były małe- więc decydowanie na pierwszym palnie bedzie pies- jak to zwykle u mnie! Air- ale masz super plany na swieta!! U mnie jeszcze nie wiem, ale moj aniol chyba pracuje w poniedzialek, wiec razem spedzimy tylko niedziele! Nina- a nie jest tak jak u Air, że oni zostawiaja tego psa samego?? Bo pies raczej wyje z jakiegos powodu, np bo jest sam, alebo w drugim pomieszczeniu, jak całe życie nie byl oddzielany, czyli nie jest przyzwyczajony. Redi znowu przecięła łapę.. Ona ma za dużo energii i dlatego chyba jest taka urazowa... Ale tym razem nie tak głęboko... I nie idę szyc bo poprzdnim razem nic to nie dało! Pozdrowionka dla wszystkich! Brzusia- co tam slychać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana- nie. ten pies jest w kojcu, na podwórku. Był w nim od zawsze. Własciciele mieszkają w dużym domu z ogrodem. Nie wiem o co chodzi, wcześniej tak nie wył , najwyżej szczekał jak powalony. Normalnie zaczynam mieć uraz do psów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie energia rozpiera :D tylko jakos nie czuje mobilizacji aby na sluznowe obowiazki :P Air -> tez slyszalam, ze na Swieta ma byc ladna pogoda, wiec bedziesz je miec naprawde cudowne :) jak sie zbiore w sobie, meble odsune to moze jutro pomaluje sciany, pozniej okna trzeba bedzie umyc i bede miec calkiem nowy, czysty i odswiezony pokoj na swieta :D taaa komedia romantyczna... ale juz ją namawiam na \"Turistas\", ponoc film nie jest wysokiej klasy ale akcja dzieje sie w dzungli amazonskiej, wiec bedzie na co popatrzec chociaz :D tak, zabig to chwila, najpierw zamrazaja, potem wycinaja (lyzeczkuja), calosc trwa nie dluzej niz 10 minut :) Brzusia -> 🖐️ jak sie czuje w ten wiosenne dni?? Ghana -> nic nie placilam, bylam u panstwowego dermatologa :) alez pies na pierwszy planie tylko uatrakcyjni zdjecie ;) Ninka -> tez mam sporo roznych pieprzykow i plamek ale ten akurat byl taki wiekszy - sterczacy a nie tylko ciemna plamka... usuwam, w ramach \"pakietu zmian\", mam go przez cale zycie ale że teraz solidnie biore sie za siebie, brzuszek w koncu zaczyna jakos wyglada, to postanowilam usunac... to, ze draznie ubraniem (jest akurat na wysokosci pasa spodni) to poboczny argument ;) Julcia po prostu ma ochote odgryzc kaczce glowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- to może to jest poprostu pies (znaczy się płeć męska) a gdzieś w pobliżu suka ma cieczkę- to wtedy niestety może to trwac chwilę nim przestanie wyć... Tygrys- wysyłam zdjęcia, ale nie widać efektu całości, ale kolor można ocenić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem co z tym psem....sprawdze to dzisiaj, czekam aż sie młoda obudzi i idziemy na spacerek. Spi juz ponad godzinę, zdążyłam poodpowiadać na maile, zrobic na obiad kasze gryczaną z warzywami w sosie i ... nie mam co robić :) Ze sprzatania zostało mi tylko poodkurzać i zmyć podłogi, ale nie chcę się teraz tłuc. Jakie piekne słońce mam za oknami!!! Brzusia, Gio, szam- szczepiliście swoje maluchy przeciwko meningokokom? To teraz szał-pał jest, bo w Opolskiem sporo dzieci zachorowało na sepse- właśnie przez w/w bakterie. Szczepionka kosztuje około 80-100 zł, dawki są trzy i trzeba pierwszą podac do 6 mca. W Opolskiem już jej nie ma, ludzie sprowadzają z Czech. Zastanawiam się nad tą szczepionką, mamy już dokupionego Hiberixa, ale jak mam sobie potem wyrzucac, że czegoś niedopatrzyłam.... Jestem zdania, że NIE DA SIĘ zaszczepić na wszystko, ale.... Pneumokoki odpadają, rozmawiałam o tym z lekarzem, powiedział, że to wyciąganie kasy, szczegolnie brutalna jest ta ostatnia reklama w TV....nie mogę jej spokojnie oglądac... Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namowilam kolezanke (bez problemow) i idziemy na \"Turistas\" :) Ghana -> dziekuje, wieczorem obejrze zdjecia to moze latwiej bedzie mi podjac decyzje w kwestii odcienia :) Ninka -> kasza gryczana z warzywami - mniam!! a jakie warzywa, taka zwykla mieszanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku- tym razem nie uzyłam gotowej, mrożonej mieszanki tylko sama zrobiłam wszystko od podstaw : pokroiłam w plasterki 3 marchewki, 1 pieruchę, kawałek selera i to zasmażyłam w WOKU na oliwie z oliwek i mocnym ogniu. Na małej patelni osobno podsmażylam cebulke i czosnek i pieczarki....i potem to dorzuciałm do WOKA i dusiłam wszystko jakies 10 minut. Kasze ugotowałam i dorzuciłam do WOKA, doprawiłam sosem sojowym i ziołami i .... PYCHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana- skąd wiedziałaś? Rozmawiałam z właścicielami wyjącego psa i faktycznie-suka jakaś z okolicy ma cieczke i on od 3 dni nie je, nie pije tylko...wyje :) Musimy się przemęczyć...trudno... Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, cicho bo weekend w trakcie, wszyscy gdzies wybyli:P Troche sie martwilismy bo mimo ze juz wszelkie formalnosci zwiazane z kupnem domu powinnym byc zakonczone, to wciaz nie podpisalismy kontraktu z bankiem ktory byl wyslany poczta kilkakrotnie, na szczescie wybralam sie pod moj stary adres no i znalazlam mnostwo listow z banku, przy czym zaznaczylismy, ze chcemy poczte otrzymywac pod adres Johna, ech... Poza tym chca wiec szczegolow zwiazanych z moja historia chorobowa, a niestety mialam troche powaznych problemow jako nastolatka, na wlasne zreszta zyczenie. Boje sie, ze to moze miec jakies decydujace znaczenie mimo ze minelo juz ponad 10 lat. No i wszystko dzialo sie przeciez w Polsce, i jezeli zazycza sobie jakas dokumentacje to trzeba bedzie ja tlumaczyc= koszty i czas:( No i w ogole nie jestem w humorze mimo weekendu. Posprzeczalam sie z J, on na mnie nakrzyczal, ja sie poobrazalam i juz widze jak fajnie sobie odpoczne przez nastepne dni. Chyba sobie wyskocze gdzie na zakupy oczywiscie :P a potem moze wyciagne gdzies kolezanke na babski wieczor, juz dawno nigdzie nie bylam, ale jakos tak sie chyba starzeje bo wole siedziec w domu:P Slicznej pogody Wam zycze❤️ Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Ghana, Tygrysek=> 🌻 Nina=> ja nie szczepię. Szczerze mówiąc, nie bardzo potrafię wytłumaczyć dlaczego. Nie wierzę w te szczepionki. I tak nie jesteśmy w stanie uchronić dziecko przed wszystkim :O Ale z Was gadułki. Mało piszę, ale czytam, czytam. :) Hubek znów troszkę chorował, ale juz wszystko w porządku :) Juz nie mogę sie doczekac maja- jadę na miesiąc do babci na wieś. Tam juz jest wiosna w pełni (nie tak jak tu nad morzem 😠) Pozdrawiam i przesyłam wiosenne buziaki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Pogoda jest piękna, ale dzień przeznaczyłam na sprzątanie, sama jestem, tata na działce robi jakieś tajemne rzeczy :P a mama u fryzjera, a ja myję okna i sprzątam, ale lubię to, taka medytacja przy sprzątaniu :D Może wieczorem, jak się wyrobię, pójdę na jakiś spacer, niebo jest błękitne, coś pięknego, jak je widać przez czyste okna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! :D :D :D Film - \"Turistos\" byl bardzo fajny!!! niesamowite widoki, piekne podwodne groty a i tresc w sumie na czasie, bo bylo o porywaniu turystow dla organow do przeszczepu... brrr w kazdym razie nam sie bardzo podobal :D pogoda cudna, ale ja i tak poswiece dzien na malowanie!! farbe juz mam (dekoralu zielen oliwki), bardzo mily Pan w sklepie dal mi nawet znizke, jak powiedzialam, ze wiecej pieniedzy nie mam a bankomat nie dziala ;) a potem drugi Pan, jak juz wyszlam ze sklepu dawal mi rady w kwestii malowania :D czasem fajnie jest byc kobieta :D postaram sie zameldowac wieczorem i moze juz jakies zdjecie podeslac?? wspanialej soboty zycze!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między jednym oknem a drugim - buziaki :) p.s. właśnie podzieliłam się ciastkiem f. z klawiaturą - obawiam się, że może tego nie docenić ;) uściski wiośniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryskuuu, musisz tak smrodzic ta farba? glowa mnie boooliii:P Jak tam Twoje poczynania? Ja mialam dzis sie porozgladac za czyms na podloge i tapetami, ale WIELKI MARUDA sie uparl znowu i koniec, niech Mu bedzie, ja pasuje, nie chce to nie, to w koncu tez jego dom, jak sie wprowadzimy i bedzie pusto i brzydko to moze zacznie wreszcie myslec:P ja za to chyba zamowie sobie meble na ebayu:P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce swieci, pod lozkiem pusto... pokoj przemalowany, posprzatany, teraz sie wietrzy, wiec troche mi rece marzna ;-) spodobalo mi sie malowanie :D jakby ktos chcial cos przemalowac to ja sie zglaszam na ochotnika :D 3h mi wszystko zajelo, wiec zdazylam jeszcze nawet zabrac Dzekiego na dluzszy spacer :) wcale nie mam dosyc zmian... jeszcze cos bym chciala - moze czas zmienic prace?? ;) Kluseczko -> no tak z klawiature sie dzielisz, a z nami?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej jo, hej jo :D Co tam u was? u mnie słonko, wczoraj było 20 stopni, dzisiaj też się zapowiada na duże ciepełko, jadę na wieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że wróciłam, zdążyłam się wykąpać i lecę na targi na stoisko... ze spalonym nosem i spierzchniętymi wargami, wizytówka firmy :P wieczorem może będzie chwilka czasu dla siebie :) w końcu jetem po urlopie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jo, u mnie ok :D Dziś impreza rodzinna (urodziny mamy), same dobre rzeczy na obiad, zupa gulaszowa, sałatka owocowa z advocatem, na obiad też wszystko co lubie no i sernik :classic_cool: Jak nie pękne to bedzie dobrze :P Też świeci słońce chociaż trochę słabiej niż wczoraj, ale jak sie pobiega z psem to zaraz jest gorąco, wiec nie narzekam :D Ktoś mi wysłał hipcia, ale nie wiem kto? :) 🌻 Tygrysek dzieki za zdjęcia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeen doooobry :D Alez cieplo i pieknie jest!! Pogoda tak cudowna i slonce takie mocno, ze chodzilam w krotkim rekawku :D co prawda nikogo wiecej w takim stroju nie widzialam ale bylo naprawde cieplo, nawet Dzeki sie w stawie wykapal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho:) Widze, ze pogoda Wam dopisuje, bo cichutko jak makiem zasial:P U mnie wcale tak pieknie nie bylo, ale udalo mi sie troche posiedziec na sloneczku i umyc, okurzyc, wywoskowac samochod:P Poza tym kupilam meble wreszcie, obserwowalam je na ebayu ponad mies i w koncu sie zdecydowalam. Tak wiec mam szafe trzydrzwiowa, komode z 4 szufladami i szafke do sypialni a do salonu komode i szafke na ksiazki na razie. Chce jeszcze kupic jedna szafke na ksiazki i podobne pierdolki i stolik, ale to potem, moze po wyplacie:P Tygrys, kolor szalowy, slicznie wyglada z drewnem, myslalam o czyms takim do sypialni, albo ewentualnie oliwkowym, ale jak na razie sciany zostaja biale, potapetujemy je potem, juz jak sie wprowadzimy. Obejrzalam sobie w ramach leniwej niedzieli \"dume i uprzedzenie\" i jeszcze planuje \"rozwazna i romantyczna\" na dzis:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - doceniam, że mimo imprezki rodzinnej znalazłaś czas żeby do nas wskoczyć :D a ty przecherko :P a hipcio był ode mnie :) nie mogłam się powstrzymać taki słodki z tym pieskiem :D Tygrysek - ja wprawdzie nie chodziłam w krótkim rękawku, ale w samej bluzce tak, bardzo ciepło było, ale na działce zawsze u nas wieje, nasze prywatne wichrowe wzgórza :) Cynamonek - duża inwestycja takie meble, a kiedy przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 I znowu poniedzialek:( Gdzie Wy? Jeszczy lykendujecie?:P Airku, ja cale swoje dziecinstwo, kazde swieta, ferie, wakacje i czas wolny spedzalam u babci, ale potem jakos tego nie lubilam, zawsze chcialam do miasta. A teraz tak mi sie marzy wlasny domek z ogrodkiem, zwierzakami, moze malym sadem,... Co prawda moglismy kupic dom, ale te angielskie sa potworne i jesli nie masz przynajmniej 200 tys £ to tak naprawde nic fajnego nie znajdziesz. My jestesmy tzw first time buyers wiec na taka kwote nie mozemy sobie pozwolic tak wiec mamy apartament, 2 sypialnie, 2 lazienki, salon z kuchnia, ale przeciez dla nas dwojga to az nadto. Szkoda tylko, ze nie mamy nawet kawalka ogrodka. Przeprowadzka, hmm teoretycznie klucze mielismy dostac ok 7 kwietnia, ale nie podpisalismy wymaganych dokumentow do 28 marca, nie z naszej winy zreszta, tylko z niedopatrzenia pracownikow banku, bo wysylali wazne dokumenty pod moj stary adres a nie pod ten, ktory zaznaczylismy. Pewnie wiec na swieta jeszcze bedziemy tutaj, a szkoda, bo tak chcialam troche pogotowac, przyozdobic moj maly domek... night night❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) znow sie ludzie na mnie dziwnie patrzyli, bo mam spodniczke, taka lekka (oczywiscie rajstopy tez!!), krotki rekawek i cienka kurtka... w autobusie widzialam chlopaka w cieplej kurtce, czapce i szaliku - jak sie patrzylam na niego jak na wariata a on na mnie jak na nienormalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hohoho :D Tak się ciepło zrobiło, że nawet Żmije powyłaziły :P Żmija - gdzieś ty się zamelinowała? :D Cynamon - podobno co się odwlecze to nie uciecze :) a czekanie jest stanem najmilszym, więc się jeszcze nagotujesz po uszy i nasprzątasz tych dwóch pokoi i dwóch łazienek :) a na razie ciesz się planowaniem, to też fajne :) Tygrysek - w moim autobusie królowała wiosenka, lekkie ubranka, żadnych czapek, chyba że z daszkiem. Ja sobie w sobotę kupiłam w koncu dżinsową spódniczkę, długo szukałam takiej prostej, do kolan z rozporkiem z tyłu - klasyka, ale wszędzie były jakieś z falbanami, haftami, duperelami, ale w końcu znalazłam prawie taką jakiej szukałam i mam zamiar ją mocno eksploatować tej wiosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend cudowny! Jestem wypoczęta, tylko po co ja w pracy siedzę ;) zdecydowanie byłoby mi lepiej na polu!! Ogłaszam sezon grillowy!! Już otwarty!! Tygyrsek - kolor trudno ocenić bo na każdym zdjęciu wydaje sie trochę inny - mnie sie najbardziej podoba na tych ostatnich, bo tam jest najintensywniejszy! Nina- no tak jakoś przeczuwałam, psy nie zaczynają tak wyć same z siebie! Może jednak pójde na kurs behawioryzmu psów i będę doradzać ludziom co robić z psimi problemami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×