Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Elles powodzenia życzę :) Chociaż to tylko formalność :P No dobra, teraz tak mówię a sama szalałam ze stresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-ho, hej-ho!! ale byla wielka burza w nocy!! i teraz jest szaro, buro i pochmurnie... mam juz bilet :D Pani od razu wpisuje imie i nazwisko, potem trzeba tylko nr dokumentu dopisac :) Air -> sprawdzilam na rozkladach i pociag wyjezdza z wawy o 8:25 ale w Poznaniu jest 11:16 , a we Wrocku 13:25wiec to Twoje dane byly dobre a internet klamie :P Mala -> ??!!?? wiesz juz cos???!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordeczki kochane, bawcie się dobrze, dokumentujcie co się da :) moja skrzynka wypucowana na wysoki połysk będzie czekała :) jadę na parę dni na wieś, muszę się zająć wymianą dowodu póki mam urlop... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołem :D W nocy była burza, to znaczy kilka razy zagrzmiało i finito, ale za to pada całkiem konkretnie teraz, ale mam to gdzieś, jest ciepło a ja mam parasol i jestem taka szczęśliwa, że mam już zaklepany urlop, potrzebuję odmiany, zmiany otoczenia i klimatu. A w piątek też wzięłam wolne, bym siedziała w pracy i cały czas myślała o Wrocku, ja już mam gorączkę przedpodróżną :P hehehehe taki ze mnie głupol Tygrysek - ja też sprawdzałam w necie, zazwyczaj tak sprawdzam, bo na info na dworzec się nigdy nie mogę dodzwonić, to jak już sprawdziłaś to ja nie będę, tylko billetto kupię :) Bierzesz aparat? moja karta z cyfrowki świruje, jak jest w aparacie to można zdjęcia przeglądać, a jak ją wsadzam do laptopa to komunikuje, że nie znaleziono napędu, to samo po kablu, jestem wkuta, bo mam tam kilka zdjęć których nie mogę przerzucić i dlatego nie mogę go wziąć do Wrocka bo się wścieknę jak tych zdjęć nie będę mogła zatrzymać, dlatego liczę na Was :) Elles - dziękuję za troskę o nasz dojazd 👄 :) ale damy radę, dobrze że Tygrysek czuwa, bo ja zazwyczaj takie rzeczy mam obcykane, jak trasa, godziny odjazdu, przesiadki, ale ostatnio jestem totalnie oczadziała, nie kontroluję tego co się wokół mnie dzieje :) mam nadzieję, że do zobaczenia w sobotę :) Majorek - ja też bym głosowała za rozmową z Aniołem o ślubie, ale z drugiej strony chyba rozumiem co czujesz, czasami się wie, że rozmowa niczego nie zmieni, bo już z góry wiadomo co druga strona powie i co myśli. Ale może warto, taka niewiedza i niepewność rozwala psychicznie, ja już teraz wolę wiedzieć na czym stoję, nie wolno się samemu skazywać na emocjonalne katusze, szkoda życia, zdrowia i nerwów 👄 Gosikka - Saszka właśnie napisała, że się Dezerter nie znalazł :( ale też za pierwszym razem jak przeczytałam się ucieszyłam, bo myślałam, że wrócił. Fajne teraz te torty robią, bo zakładam, że Puchatka kupiłaś a nie robiłaś sama, nie dołuj mnie, bo ja jeszcze sama nic nigdy nie upiekłam :P A pamiętacie tort w kształcie Barbie, to Isa te zdjęcia przysyłała prawda? Kluska - ja też mam nadzieję, że ktoś weźmie aparat na zlot :P no chyba, że ja coś skombinuję z wadliwą kartą do aparatu przez trzy dni, ale na to się nie zanosi :P Z tym dowodem to rychło w czas się bierz, do końca roku masz czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie wczoraj bo .. znowu szczelił mi kręgosłup... w niedzielę nie mogłam samodzielnie wstac z lozka, wczoraj bylo troche lepiej i bylam na masazu, cos mi tam wskoczylo, ale nie wszystko! Teraz moge juz w sumie siedziec, ale juz czuje lekkie zmeczenie, wczoraj caly dzien lezalam... Mam nadzieje, ze mnie naprawia do soboty.. bo na razie nie nadaje sie do jakiegokolwiej przemieszczania, a chodzic moge tylko na krotkich dystansach... Saszka - a masz jakies informacje - czy gdzies go widzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-przez ostatni rok upiekłam więcej ciast... niż łącznie przez wszystkie inne lata :D wczoraj też, jeszcze malusieńki kawałek został! komu? :p fale dunaju, z wiśniami od teściów:) tonia, która urodziny będzie miała 31 października, wymyśliła, że to jest jej tort urodzinowy, musieliśmy śpiewać sto lat i włożyć świeczkę \"5\" wstałam dziś stanowczo za wcześnie 💤 ale wyszorowałam zakamienione części armatury łazienkowej zanim dzieci wstały... na drzemkę nie ma szans... no to może kawa :) bardzo Wam zazdroszczę przygotowań do podróży i spotkania :) co przypomina mi, o konieczności zarezerwowania domku na wakacje! a jeszcze samochód... czas ucieka, a my wciąż nie mamy wystarczająco dużej bryki by zmieścić wszystkie foteliki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh w Trojce wlasnie mowila o podrozach pociegiem, tloku, scisku i smiesznych przygodach ;) w Waszym towarzystwie to mi nic bedzie przeszkadzac :D Air -> oczywiscie, ze biore aparat! tylko mam prosbe, masz moze akumulatorki (takie jak baterie \"paluszki\"?)... moj aparat czasem swiruje i raptem zzera cale akumulatorki, wiec musze miec zapas... oczywiscie wezme dwie pary ale czasem i to jest malo... Ghana -> mam nadzieje, ze kregolsup odpusci... a jakby co to postaramy sie malo chodzic, albo bedziemy Cie wozic ;) Gruby Mis -> jako naczelny lasuch ciasta nie odmowie (chociaz slodycze tylko w weekendy staram sie jesc ;) ) Kluseczko -> po weekendzie Twoja skrzynka juz nie bedzie taka pusta ;) odpoczywaj, wypoczywaj, relaksuj sie i zmieniaj klimat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tajger - nie mam akumulatorków :( mój chodzi na zwykłe bateryjki, jak chcesz to wezmę zapas :) ale w końcu Wrocław duże miasto, pewnie jakieś sklepy tam mają to się kupi w razie czego :D Ghana - to ja się już zaczynam modlić o Twój kręgosłupik, żeby się naprawił do soboty ❤️ Misiu - ale urocza Twoja córcia z tym tortem :) fajowa :D przestało padać i wychodzi słońce, pogoda to na 100% kobieta i to ze schizofrenią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, zwykle zżera po 3 zdjeciach... dobra wezme ladowrke i jakby co podepne sie a jakiejs knajpce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale nudyyy...mówię wam sezon ogórkowy się zaczął w mojej pracy, zakończyliśmy festiwal i teraz szef chce się umawiać na spotkania w sprawie przyszłorocznej nowej edycji, ale teraz wszyscy na urlopach, jak wrócą to się zaczną oferty, umowy, a na razie cisza i spokój, z jednej strony fajnie, bo czas przed finałem imprezy był wykańczający, czasami taki spokój się przydaje, tym bardziej, że ja mam już bardzo wakacyjny nastrój :) Kupiłam sobie herbatę truskawkową z wanilią z Herbapolu, seria Herbaciany Ogród, obłędnie pachną te herbaty, poprzednio miałam jabłkową z cynamonem, mniam :P Tygrysek - no to bardzo łapczywy ten Twój aparat :) damy radę, jeszcze tak nie było żebyśmy nie dali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Mama już w Polsce i się teraz wleką od granicy - przedtem śmigali autostradami, a tu... Aaa nie pisałam Wam, że mam już nową taryfę i do niej wzięłam jeden darmowy numer - do mamy - i teraz też będę mogła z nią co diwe godziny rozmawiać, czy co chwilę.. :P :D Wieczorem była burza i nieźle wiało. Od rana tez mokro i zimno, ale już ładnie słoneczko świeci, więc będę mogła na dwór iść z Gosieńką. Korzystając z tego, że nie wypada wychodzić na dwór, porobiłam trochę porządków. Powywalałam sporo starych kosmetyków, jeszcze po mamie Anioła i innych, zresztą i tak to nie wszystkie, ale nie chciało mi się przedzierać przez Pawła kosmetyki. Odkurzyłam też ;) i inne takie, bo chcę na wyjazd zostawić porządek w domu, żeby mi się robactwo nie rozbestwiło - chcę kupić też sprej na to świństwo i rozpylić przed odjazdem :D:D:D heheeheheh (gińce zasraluchy :P :D ) Gruby Misiu ma takiego swatanego :) Otóż, gdy jego tatuś dowiedział się, że jestem w ciąży, to \"zamówił\" sobie śliczną, jak mama :P dziewczynkę dla jego synusia, który raptem 4 miesiące bliżej był.. porodu :D I to właśnie z nim Gosia bawiła się na grillu, o którym pisałam jakiś czas temu ;) Ja też ciasta nie odmówię, zwłaszcza jak się tak ładnie nazywają :) Tygrys Wa-wa pewnie się odroczy, ale jak tylko będzie możliwość, to zabierzemy się z Aniołem, gdy się tam wybierze ;) Nowy chłopiec bee :o ;) Gio może i nie wypada mu tyłka obrabiać, ale ja Ci życzę kopnięcia go w tę żyć :D :P Gosikka no i dlatego mają tę nadprodukcję ;) Słodkiego odkrywania świata dla Wielkiego Człowieka 🌼 ❤️ A drogi taki tort i czy maluszek może go zjeść - za niecałe 3 miechy mnie czekają urodzinki :) Air \"cała dzika\" :D:D \"pogoda to na 100% kobieta i to ze schizofrenią\" ekstra :D:D hehe same cytaty ;) Elles gratuluję wyrobienia planu :) Przeczytasz pracę i przypomni Ci się, tak samo jak już zadadzą Ci pytanie na obronie - zresztą tylko jedno z pracy :) Pamiętaj, że na obronę możesz wziąc 1, czy nawet 2 dni wolnego ;) Rokita fajne masz ostatnio dni :) Saszka a może ktoś go znalazł i zaopiekował się nim, bo biedak zawędrował i nie miał siły lub nie wiedział, jak do domu wrócić. Może jakieś ogłoszenia.. ? Kluska i jak hrabia? Ghana kuruj się :) życzę szybkiego spionowania :) Kachni 🖐️ :) Niee.. on nie myśli, że nie chcę w ogóle, bo coś powiedziałby chyba, zresztą nie widać po reakcji. On wie, jaki mam stosunek do cywilnego.. ;) A wprost.. no właśnie, postanowiłam sobie, nawet napisałam tu Wam o tym, ale.. to nie takie proste ;) Jakoś nie mogę z siebie tego wydusić jeszcze.. :P (no wiecie, tego jak się zachowywał itp, że trzeba najpierw parę rzeczy zmienić itd). Ja już sobie myślałam, żeby ustalić datę ślubu (dzień, miesiąc, w przyszłym roku) całego normalnego ślubu z weselem, ale nie wiem, czy udałoby mi się zebrać kasę do tego czasu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki w pracy sa tak tepe, ze tasmy nie chca przeciaz ale na ttle ostre, ze palce mi ciachnely :P Air -> korzystaj z luzow w pracy, poki je masz :) Kachni -> jak po urlopie? Majorek -> ja spokojnie poczekam az w koncu do stolicy zawitasz :) Nie wszystko jest proste ale wierze, ze znajdziesz w sobie sile aby w koncu \"to z siebie wydusic\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Airek=> nie będę cię dolować - nie robiła Puchatka sama...Ale ciasto toffi już tak. Jak zresztą wiele innych :P:P;);):D:D Podobno swietnie piekę ciasta :D Tylko drożdżowe(które arddzo lubię), mi wychdzi nieźle, ale nie łatwo. :) Szkoda, że piesek Saszki się nie znalazł... :( Gruby Misiu=> bo pewnie masz chłopa smakosz, tak jak ja :)? Wtedy się chce pichcić ciasta :) Ja lubię, jak wszystko szybko znika :P:D A mała ma charakterek (ciekawe po kim? ;):P:D ) nieźle zarządziła :D Majorek=> dzięki za życzenia🌻 Tort może nie taki bardzo tani (1,6kg za 62zł.), ale pyszny (mamy rozpracowany, bo ten smak był jednym piętrem na naszym weselu ;) ) i fajny (wyślę fotki, tylko muszę pozmniejszać ) Malemu nie dawałam, bo to biszkopt czekoladowy z bitą śmietaną, ale Jasiek nie miał krzywdy, zapewniam cię ;):D Majorku, to on chce, czy nie (tego kościelnego), bo ja już nie rozumiem? Napisałaś, że on \"chyba\" nie myśli, że nie chcesz ślubu, ale że trzeba parę rzeczy zmienić (to drugie rozmumiem :) ) Ale jak napisałaś o ustalaniu daty ślubu, to wszystko mi się pomieszało :D Z nim tą datę ustalasz, czy sama? Przepraszam, że tak drążę, ale próbuję zrozumieć twoją sytuację i pomóc, albo chociaż wspomóc dobrym słowem :)😘 A my dziś małemu obcięliśmy wloski :D:D Od razu mu przybyło kilka miesięcy :D Ale fajne wygląda! :D W końcu już nie niemowlak, ale dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, tak się skupiam na treści, że zawsze jakąś literę zeżrę 😡:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> Śturmoku! Boberka ma Channah, a nie Effik! :D:D:P A z tym konkursem szkoda...ale i dobrze, bo myślałam, ze to ja jakaś tępa jestem ;):P:D Co to za książkę kupiłaś? Gio=> 😘y 🌻y i ❤️a dla Małej Księżniczki! :D i jej dzielnej Mamy, bo pamiętam, że lekko nie było :) A my obcięliśmy Jaśkowi włosy!!! :D:D:D to znaczy koleżanka fryzjerka obcięła :P:D Ale fajnie wygląda ❤️ od razu mu \"powagi\" przybyło ;):D Zrzucę zdjęcia to wrzucę na bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, sorki diabełki :O Pisałam w 2 oknach i posta do moich dziewczyn tu wsadziłam :O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosikka - spoko :D fajnie, że wpadasz do nas :) mimo że macie już dzieckowy topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabełki :) O rany az nie wiem co napisac tak jakoś ucichłam :-0 sama nie wim czemu tzn ogólnie sie mało udzielam wszędzie (ale sie tlumacze ) ogólnie u nas OK żyjemy juz praktycznie wyjazdem wakacyjnym nad morze (szczególnie starsza latorośl) no ja w sumie tez bo nie ma dnia żebym nie wymysliła czegos nowego do zabrania :-0 Tomek na konto tych rzeczy to chyba mnie w domu zostawi :p \"przeleciałam \"Was tak co drugi post [zawstydzona ] i dużo przewija sie tematu zlotu :D kochane życzę udanego weekendu !!! i skruszona prosze o Diabełkowe Bużki na jednej fotce :D:D:D pora juz pózna wie czmykam do spanka (jak znam zycie to zdaże głowe polozyć i Daska sie obudzi :-0 ) pozdrawiam pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jesli sie Wam podoba fotka w mojej stopce to kliknijcie (mozna codziennie ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam przeglądać allegro... nie ma... dogomania, bezdomne szpice, i jeszcze jakieśtam inne... jutro dorabiamy ulotek i wyślemy pocztą do weterynarzy, schronisk, lecznic, leśniczych w promieniu 100 km... jak się nudzicie w pracy... popatrzcie gdzie jeszcze można dać ogłoszenie... Gio, ja myślałam, że ty na działkę z Pati pojechałaś i dlatego milczysz, a ty chorujesz???????? dziewczyny, co jest z Gio? Tygrys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieciaki :) co to ja chcialam.... hmmm zapomnialam :P skleroza + niewyspanie = problemy z koncentracja :P Dermika -> nie musisz pisac duzo, ale wpadaj i pisz chociaz czasem :) \"przelecialas nas\"? nie ladnie, oj nie ladnie :P kliknelam :) ze smiesznych przygod, rano jeden "koles" stwierdzil, ze fajna bylaby ze mnie zona :P czy to juz oswiadczyny? nic nie odpowiedzialam, a czasem milczenie jest uznawane za potwierdzenie, czy to znaczy, ze jestem juz narzeczona?? :P ;) :D Gosikka -> a ja pieke pyszne ciasteczka... z drozdzowym masz problemy? przeciez to jest b. proste ciasto i trudne je zepsuc :) zdjecia beda po postrzyzynach? Saszka -> Gio wziela sobie od nas urlop i siedzi w domu... a w miedzyzcasie kregoslup jej sie dal we znaki, wiec cierpi biedactwo... w kwestii ogloszen: probowalas na gratka. pl? albo na lokalnych stronach wyborczej? jak bede miec chwile (a bede) to poszukam gdzie jeszcze mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć...dzisiaj mam takiego bluesa, że się lepiej do mnie nie odzywać :P obudziłam się rano, deszcz pada, jest tak melancholijnie i smutno jakoś na dworze, że aż mi się płakać chce :) czasami mnie łapią takie nastroje, ale zaraz sobie przypominam o sobocie i mi się humorek poprawia :D Dermika - hehehehe a ja nawet nie zauważyła, że zostałam \"przeleciana\", chyba moje posty były co drugie, te które omijałaś :P hehehe życzę Ci dobrej pogody na wyjazd, bo to co teraz to pogoda barowa, bardzo by mi dzisiaj jakieś piwko w ciemnym kącie pasowało :) Saszka - ❤️ Tygrysek - a czy ten pan od \"żony\" to jest Ci znajomy? bo jeżeli nie, to ja bym z nim chwilę pochodziła zanim bym się zgodziła być narzeczona :P Kupiłam sobie wczoraj trampki i spodenki do kolan, bardzo lubię takie udane wyprawy do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie kupiłam spodenki :p ale nie wychodząc z domu... czerwone rybaczki z KIESZENIAMI, z dużoo kieszeniami :) duże trollki pojechały do dentysty :o ciekawe, czy tonia pokaże \"zomba\" bez przemocy? gosikka, poszukam rewelacyjnego przepisu na drożdżowego topielca, zawsze wychodzi i jest pyszny :) ale to później... z miesiąc mamy wesele w rodzinie, a ja nie mam co na siebie włożyć 😭 wczoraj całe popołudnie spędziłam na allegro szukając czegoś odpowiedniego i kiszka :( różnica dwóch albo i więcej rozmiarów między góra i dołem (góra 44, a nawet 46 :( dół 40) sprawia, że nie umiem znaleźć nic odpowiedniego... na krawcową czasu nie mam... saszka, jedyne co mogę zaoferować to modlitwa do św. Antoniego, zawsze mi pomaga odnajdować zguby :) to może i uciekinier się znajdzie 🌻 Air, ja z Tobą do baru na duże kuflowe :) a co? mleka zamrożonego mam spory zapasik, mogę sobie chlapnąć piwko bez szkody dla młodego ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka - ale przeciez to nie moze byc Drugi - prawda? przeciez ty go znalazlas jeszcze w styczniu?? Popatrze gdzie jeszcze mozna dac ogloszenie! Tygrysek - ja tam nie wiem czy to juz znaczy byc narzeczona, a czy ty wogole znasz swojego nowego nardzeczonego?? Gosikka- gdzie zdjecia \"obcietej\" latorosli?? Dermika -zaglosowalam ;) Air- udane zakupy to podstawa dobrego humoru, ja w sobote kupilam sobie kostium kapielowy :) Czy my sie bedziemy oapalać u Niny?? :) Dziś mi trochę dupa odżyła, dalej mam problemy z lewą nogą - na przykłąd z naciskaniem sprzęgłą w samochodzie :), no i z chodzeniem w związku z tym, ale ogolnie to jest lepeij, a jutro kolejny masaż! Mam nadzieje ze bdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, znalazłam takie strony gdzie sa ogloszenia o znalezieniu/zgubieniu psa: http://www.dwukropek.pl/0,71293,3096513,0,Zgubione__znalezione,m1-211.html?adw=1&gclid=CNnjrb3WjY0CFQtXUAodg0SSmw www.ojej.pl http://zaginionepsy.waw.pl/viewforum.php?f=22 www.gumtree.pl http://www.psy.info.pl/z.html www.4lapy.pl wejdź tez na naszemiasto.pl, na lokalną stronę, tam też można umieszczać ogłoszenia o zaginięciu psa Air -> u mnie nastroj podobny, do tego puszczamy sobie w pokoju lekki jazz, wiec jest atmosfera odpowiednia do pogody ;) pan nie jest mi znajomy, po prostu przechodzil kolo mnie z kolega gdy czekalam na autobus ;) Ghana -> po raz pierwszy na oczy go widzialam i nawet bym nie poznala jakbym znow zobaczyla :P taaak!!! opalajmy sie!! wezme kostium :D Gruby Mis -> ja nie jestem jakos przekonana do drozdzowych \"topielcow\" jakos nie widze tego wrzucania do wody i zawsze robie \"normalne\" ;) wychodza pysznie! zamiast na allegro, moze wybierz sie do sklepu... mozesz wziasc wtedy pare kompletow ubran roznych rozmiarow i skompletowac jeden idealny... :P wiem, wiem nie ladnie tak robic, ale co poczac gdy jeden rozmiar nie pasuje?? Gio -> wycaluj Patusie i zloz jej ode mnie jak najwspanialsze zyczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, wal !!!! im nas więcej, tym skuteczniej :) dzieci pakują ok. 150 kopert do wetów i schronisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wielun.biz/ - a tu jest jakies forum dla ludzi z okolic wielunia, moze mozna zalozyc topik... Acha - a do okolicznych schronisk to trzeba niestety raczej dzwonic... oni rzadko oddzwaniaja, a czasami maja tylko cynk, pies sie gdzies wloczy, ale oni nie jada psa zgarnac- bo czesto nie maja takich mozliwosci, a ciebie pewnie nie poinformuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×