Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Cześć wszystkim :) Airek=> Twarzą w pokrzywy?! :O:D:D:D To Tygrysek jest od ekstremalnych wrażeń ;):D Aha, i już wiem, jak masz na imię :) W życiu bym się nie domyśliła, ale jest piękne (moja babcia tez takie miała) i co najważniejsze pasuje :);) Mam prośbę do wszytkich ponieważ wiem, że część z was \"siedzi w turystyce\" ;) a część ją po prostu lubi. Wyjeżdżamy do Karacza (18.08) i nie wiem, co można tam zobaczyć. Wiem, że góry ;):D ale z małym dzieckiem w wózku nie wszystkie miejsca są dostępne (choć to Sudety, a nie Tatry). Byłam tam kilka lat temu, ale niewiele pamiętam. Jeśli macie swoje ulubione miejsca tam i w okolicy (a także po drodze z Mazowsza), to napiszcie. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie :) Internet i wyszukiwarka są pod tym względem gorsze od drugiego człowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 czee💤eeesc 😴 spalam ze 3h... zupelnie nie moglam zasnac, o 1 sie wqrzylam i wlaczylam mp3... mam ponad godzine muzyki na niej, wysluchalam wszystkiego... moze to dlatego, ze troche sie denerwowalam przed rozmowa z p. Dyrektor... a nie bylo o co! specjalnie przyszlam wczesniej do pracy, zeby z nia na spokojnie porozmawiac... byla b. sympatyczna! az mi sie szkoda zrobilo, ze odchodze... mile i podbudowujace jest uslyszec, ze ktos wiazal ze mna duze nadzieje... ze mnie lubia... ze jestem dobrym pracownikiem... moze to i frazesy ale mnie poprawily humor i przez chwile sie zastanawialam czy rzeczywiscie warto odchodzic... ale warto! mam swiadomosc, ze mimo tej mojej \"wspanialosci i perspektyw\" nie ma tu za bardzo szans na rozwoj i kariere... a w ogole to juz jakis czas temu mialam Wam napisac, ze glupio sie czuje w zwiazku z tym, ze teraz tryskam euforia a jeszcze niedawno taki dol mialam... czuje sie jakbym histeryzowala ale ja naprawde czulam sie wtedy fatalnie, zle i czarno... na moje szczescie, szybko wszystko sie zmienilo... ale to glownie zasluga tych, ktorzy mnie wysluchali - dziekuje ❤️ Gosikka -> ja Ci nie pomoge, nigdy nie bylam w Karpaczu... a co do wydarzen ekstermalnych to ostatnio tak przywalilam lokciem w bramke metra, ze mam mega siniaka ;) zeby nie bylo, ze nic nie robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Tygrysek - ja spałam cztery godziny dzisiaj :) ale czuję się ZAJEBIŚCIE!!! to już nie są motyle, to jest mega zakochanie, kosmos... Co do Twoich smutków i radości to chyba sobie jaja robisz z tym, że jest Ci głupio. Samo życie, raz z górki raz pod górkę, ja się cieszę, że już Ci jest lepiej i mam nadzieję, że ten stan się będzie pogłębiał :D super jest poczuć się docenionym, ja myślę że ze strony p. Dyrektor to nie były frazesy. Gio - jakże miło widzieć :D i tak trzymaj, tylko na Diabła warto się fatygować codziennie, kilka razy na dobę :D Gosikka - a tak, tak mam właśnie na imię :) A ja czytam, że jedziesz do Karacza (literówka) i się zastanawiam gdzie to jest :P hehehe dobrze, że Tygrysek to rozszyfrowała :) ja bardzo lubię Karpacz i myślę, że nawet z wózkiem dacie radę zrobić ładne wycieczki. Ja polecam to co zazwyczaj się tam zwiedza, czyli świątynię Vang, a stamtąd jest szeroka twarda droga do Strzechy Akademickiej i nawet chyba nie byłoby problemu żeby wejść na Śnieżkę z wózkiem, bo tam jest dookoła normalna droga, którą wjeżdżają samochody. Można też iść na dół do schroniska Samotnia, tam jest przepięknie, z wózkiem może być kłopot tam, ale jakieś nosidełko i w drogę. A jeżeli nie chodziło o Karpacz, to o Karaczu nic nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku=> Czyli po staremu = siniak ;):D😘 Co do kryzysu - to chyba naturalne, że masz czasami doła, a potem luzik i radochę w serduchu :) Każdy tak ma, więc dlaczego miałabyś być z tgo powodu histeryczką? :) Air=> Karacz piszesz...aż musiałam sprawdzić :D To efekt pisania postów po 22 ;):P:D Dzięki za odpowiedź 😘. Nosidełko odpada - takie specjalne na wędrówki kosztuje ponad 300zł :O (na jeden wyjazd nie ma sensu kupować).Poza tym młody waży już ponad 11kg. ... szkoda mi by było tak obciążać K.;):D Ale masz rację chyba prawie wszędzie można dojechać wózkiem :) K. ma pomysł, żebyśmy pojechali na jeden dzień do Drezna. Był ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosikka - Karpacz jest takim miastem, że spokojnie z wózkiem dacie radę pochodzić, to nie są wysokie wzniesienia, fakt, droga jest pod górkę albo z górki, ale jakoś to opracujecie :D W Dreźnie byłam :) Obiekty pałacowe są piękne, można tam spędzić cały dzień, są tam muzea, ogrody, naprawdę ładnie, samo miasto było jak zapewne wiesz zbombardowane, dlatego poza pałacem i jego otoczeniem, to chyba taka ich starówka, nie ma co oglądać, ale to co jest do oglądana jest naprawdę piękne :) Mam kilka zdjęć z Drezna, to Ci wieczorem przyślę zobaczysz czy warto jechać i zobaczyć na własne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku- to jednak dobrze,ze śpiewam kolysankę, zmienie tylko porę :) tak będziesz chciała żebym już przestała,że zaśniesz raz dwa :D Majorek-SORRY:( dopiero teraz się doczytałam,ze święto miałaś. Wszystkiego naj! naj! najlepszego :)🌻 Ciekwae, który pokład roboty Kachni z siebie odgarnęła?:) Kasiek-czwartek już nuiedługo ;) Gosika- mnie się skojarzyło z \"la kukaracza!\" :Dudanych wakacji:) Gio- a co to jest faza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylam pozdrowienia i buziaki od Majorka. Sa w Wawie i pstrykaja foty... niestety nie dam rady sie nimi spotkac, za duzo pracy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek=> Dzięki! 😘 Aha, gratuluję udanego ;) spotkania...i wogóle :D Tygrysku=> Mogę tam (w Dreźnie) popatrzeć za herbatą...jak nie zapomnę i będzie kiedy :O:D Rokitka=> Może być \"la kukaracza\"!...Jak ty zaśpiewasz! :D :D Mam wielki gar leczo - kto chce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka- ja jestem z okokic około Karpaczowych :) Jestem w temacie zwiedzania, bo kilka tygodni temu miałam gości i pozwiedzali sobie przez tydzień kawał naszych terenów :) W skrócie wielkim wypisze co warto zobaczyć, jakby co to pytaj na maila lub na gg dorbug@interia.pl lub gg 2078820 Karpacz: -Światynia Wang i okoliczny cmentarz -stok Kolorowa z możliwością zjazdu na rolko-sankach :) - najpyszniejsza herbatka z wiśniówką w knajpie \"U Ducha GÓR\" Cudny klimat! Kowary: niedaleko od Karpacza -Muzeum Miniatur (wszystkie zabytki Karkonoszy w pigułce) -Sztolnie z przepiękną trasą i zdrowym powietrzem Ścięgny: niedaleko od Karpacza _Miasteczko Western City (prawdziwe Show z kowbojami, napadem na bank, piwo pite w Saloonie-szczególy sprawdź na ich stronie internetowej) Jelenia Góra i okolice: -Zajazd Perła Zachodu (Siedlęcin) cudne widoki, lasy, trasy, cudowne źródełko -lotnisko Jelenia Góra (piekne szybowce, samoloty, parolotnie) -centrum, Rynek -dzielnic Cieplice, piękne parki zdrojowe, pałac Schaffgotów, Muzeum Przyrodnicze Sosnowka: Kapliczka Św, Anny i cudowne źródełko, które spłenia życzenia. Sprawdzone! Szklarska Poręba-rzut beretem od Karpacza - wodospad szklarka I jeszcze mogłabym tak wiele, wiele pisac..... U mnie jest właśnie mega burza- a u was? AIR- mega zakochanie.... :) Jak cudnie! Tygruniu- ja znam to uczucie! Też mi czasem jest :\"głupio\" jak tak się wam tu powypisuję, pozalę, upłacze....a potem widze światełko w tunelu i świat jest znowu piekny! Ale to tak właśnie działa! Po to są diabły! Buziak dla ciebie! Idę robić pieczone ziemniaczki i sałatkę ;) P.S Mam w tym miesiącu wybrać 5 dni urlopu! Ma ktoś pomysł na wyjazd jedno-dwudniowy? Mam ochotę wyjechać gdzies sama....na dzień i całą noc....zabiore ksiązki ze soba, płyty...i własne myśli do poukładania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe a ja głupolek zapomniałam, że nasza Ninka jest ekspert od Kotliny Jeleniogórskiej i Karkonoszy :D taaak, Szklarska Poręba też jest super, tylko ja cały czas brałam pod uwagę wózek :P Ninka - kurczę, taki jedno-dwudniowy wyjazd to jest problem, bo musi być to gdzies blisko żeby nie tracić dnia na jazdę samochodem, a jednocześnie na tyle daleko, żeby się nie czuć jak w domu. A poza tym jak się mieszka w takim miejscu jak Ty, to trudno znaleźć miejsce na wakacje. Mama mojej Przyjaciółki, u której byłam pytała mnie gdzie oni mają jechać na wakacje...to faktycznie problem :) poleciłam im Wrocław :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka -> na Czechy jedz!! bedzie to zawsze wyjazd zagraniczny, ladne tereny i niedrogie kwatery :) Gosikka -> moglabys????? bylabym wiecej niz wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, Ninka dzięki 😘:D Tyle pomysłów! Może się uda choć większość zobaczyć. Świątynię Wang widziałam, pewnie kilka innych miejsc też, ale nie pamiętam :) Mam pytanie, czy w okolicy Karpacza jest jakiś inny, bliższy aquapark, niż ten w Polkowicach? Wiesz coś o tym? Airek=> tobie też 😘 za informacje - wszystko ważne :) Tygrysku=> Pewnie, że mogę. Tak jak pisałam, jeśli tylko zahaczymy o jakiś sklep (a z moim duchem do zakupów to prawie pewne ;) , chyba żeby mały strasznie marudził ze zmęczenia), to nie ma sprawy. Gio=> Dlatego my Jaśkowi paszport na tę okoliczność wyrabiamy. Odbiór w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! rozmawiałam dziś z Gosią :) i spotkamy się!!! moje trollęta (macieńki jeszcze nie) mają dowody czech w ubiegłym roku wjeżdżaliśmy \"na dowodek\" dowody osobiste dla dzieci są takie same, jakdla dużych ;) tylko podpisu nie mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! wlasnie wypelniam: \"Podanie w sprawie rozwiązania umowy o pracę na mocy porozumienia stron\" oooo bedzie kolejny mini zlot - fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosikka - :D nie ma za co, bardzo lubię Karpacz i okolice, to zimowa stolica Wielkopolski, ale latem też jest pięknie :D Tygrysek - ale przyznaj się, że trochę ci smutno było, gdy wypełniałaś podanie. Mi by było smutno, bo ja taki typ sentymentalny jestem :) Gio - tak, fazy, ja myślałam, że chodzi o jakąś fazę Księżyca :P Dobrze w sumie, że ich nie puścili przez granicę, przynajmniej wiemy, że nie tak łatwo wywieźć dziecko, choć jakby ktoś naprawdę chciał to by sposób znalazł, tylko wycieczki do źródeł szkoda... Isa - witam witam, dawno Pani u nas nie było 🌻 Wiecie co? Ja po tym urlopie to się w pracy gorzej czuję niż przed :PChoć w sumie jest inaczej, trudniej wysiedzieć, ale mniej rzeczy mnie wkurza :) dzisiaj po pracy czeka mnie góra prasowania, obiecałam mamie, że się tego pozbędę, jako dyżurny prasowacz domowy, a nazbierał się cały wielki kosz, wiecie, że prasowanie jest jedną z prac domowych, przy której się spala najwięcej kalorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Airku- to ja w trosce o twoje spalanie też bym ci trochę (dużo trochę ;) ) podrzuciła :) Tygrysek- to teraz masz faktycznie gorący okres i w pracy i na dworze ;) a na urlop jedziesz jeszcze ze starej czy już nowej pracy?bo chyba jakoś na jesień planowałaś? Gio-to jak mam fazę sobie powtarzam:\"kup sobie kozę\":D znasz to? Ninka- i co? wymyśliłaś gdzie jedziesz? A twoj plan zwiedzania okolic sobie skopiopwałam-moze się kiedyś przyda? :) Gossika i MiśkoTrolle- to czekamy na raport ze zlotu:) Isabello- czyżby instynkt diabelski się odezwał ;) la kukaracza! la kukaracza!...\"dla pieknej panny Kr...Gossiki\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku juz 10 wersje podanie robie, bo mi ciagle jakies poprawki wprowadzaja (kolezanka, ktora zastepuje pania naczelnik i jej podpis jest niezbedny na pismie)... Air -> przy wypelnianiu (a wlasciwie pisaniu) podanie ani troche smutno mi nie jest, gorzej bedzie we wrzesniu, gdy bede obowiazki przekazywac... brrrr nienawidze prasowania! nawet argument o spalaniu kalorii mnie nie przekonuje ;) Rokita -> urlopem zakanczam ta prace, umowe rozwiazuje z dniem 26 wrzesnia a z Tunezji wracam 27 ;) w piatek (28) wpadne po swiadectwo pracy, pokazac sie i opowiedziec jak bylo... musze tak dziwnie to zrobic, bo mam tylko 10 dni urlopu a na wyjazd potrzebuje 11, wiec tak mi dziewczyna z kadr doradzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie zlot! :D Nawet jak pogda nie dopisze, to coś wymyślimy :D:D:D Nie odpuszczę Misiowi ;):) Wiecie jaki ona ma ciepły głos? :) Pewnie wiecie :P:D Air=> Zimowa stolica Wielkopolski?? :D:D Nie wiedziałam :D Ja też mogę ci podrzucić trochę do \"spalenia\" - same Jasiowe....malutkie, prasuje się fajniej niż te dorosłe, zobaczysz! :P:D Rokitka=> \"dla pieknej panny Kr...Gossiki\" :D Ja ani piękna, ani panna, ale co mi tam! ;):D:D Tygrysku=> To będziesz miała miłe pożegnanie z pracą :) Wiedziałam, że wczoraj o czymś zapomniałam napisać: Ninka=> też uważam (jak Tygrysek), że Czechy byłyby świetne. Blisko, ale nie \"u siebie\", niedrogo. Może jakieś niby-spa? :) Bo prawdziwe jet podobno cholernie drogie. Albo po prostu miły pensjonat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi panowie mandat wlepili... życzyłam im owocnej nocy, żeby im się same zmęczone kobity do ukarania trafiały... wstałam o 4... jutro se pośpię, do 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) :D:D:D Wracając do \"Napiszę tylko, że wczoraj oglądaliśmy z Pawłem obrączki.. Ale spokojnie jeszcze nic nie jest załatwione (jak i to między nami).. Aaa muszę kończyć, zamiast wszystko Wam opowiedzieć\" - więc opowiadam :) W zasadzie zaczęło sięparę dni wcześniej (od tamtego dnia). Paweł zrobił mi \"awanturę\" o ten cywilny ;) że chce przyszłość nam zapewnić itpitd. I zapytał nawet czy ja go w ogóle chcę - i powiem Wam, że nie pamiętam, co mu odpowiedziałam i tego żałowałam (niepamiętania), bo mogłam powiedzieć \'nie\', żeby mu dać do myślenia. I wspomniałam, że jest nie tak jak trzeba.. I sprawa przycichła. Parę dni później w markecie przechodząc obok apartu ( ;) ) powiedział, że czas tam zajrzeć i obejrzeć obrączki. I wleźliśmy, ale to musiało nieźle wyglądać, bo miałam taką minę, jak to pewnie mają faceci, których kobitki ciągną do jubilerów :) :D Wieczorem przeglądaliśmy różne oferty w necie. A w międzyczasie powiedziałam co nieco z tego, co mi leżało na sercu, a Wam tutaj wypisywałam. Trochę mnie omamił tymi obrączkami zwłaszcza, że znalazłam ( o!) taką, która naprawdę podobała mi się ;) Jednak stwierdziłam w duchu, że tak łatwo mu nie pójdzie i muszę porozmawiać o problemach :D Już nawet pomyślałam, że zbiorę moje tutejsze wypociny i zasunę mu w mailu jak coś innego autora nawet ;) :D :D (hmm może jeszcze tak zrobię... :P ) Poza tym nie czytałam, co u Was. Ja byłam, jak już wiecie, wczoraj w Warszawie :) i duchem z Tygryskiem :D Zdjęć trochę jest, ale głównie zabytki itp (bez nas) i to strzelane prawie z biegu hihi. (Tygrys, co Ty na to? ;) ) Spoko, zapodam chętnym.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku...i słusznie, ślub nie zając...a pewne sprawy lepiej wyjaśnić wcześniej albo do nich poprostu dorosnąć. Ja mam obrączki z Yes\'a :) Tigre...wow, Tunezja :) świetny zastrzyk energi przed nową pracą :) teraz wracam do pracy :) (a ledwo przyszłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :D ostatnio zupelnie nie moge spac... a wlasciwie zasnac... a co dziwne nie jestem zmeczona ani spiaca za dnia... Kasiek -> dzien dobry :) tak, tak w nowej pracy stawie sie wypoczete, opalona i (mam nadzieje) wyszczuplona ;) Majorek -> obraczka mi sie podoba :) brawo za madre decyzje, zgadzam sie z Kasiek, skoro slub i tak juz odwlekacie , to stanowczo najpierw porozmawiajacie, wyjasnijcie sobie wszystko co Cie dreczy... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) Kolejny piękny, słoneczny, ciepły dzień, szkoda, że kilka dni po urlopie, ale już nie narzekam :D Saszka - przykro mi z powodu mandatu ❤️ Majorek - ja tam nie wiem, ale na zdjęciu widzę pierścionek a nie obrączkę, chyba ze to ma byc pierscionek w roli obrączki. Czyli co? będzie ślub? Chyba faktycznie dałaś Aniołowi do myślenia, i dobrze niech się chłopak stara :D Kasiek - czołem 🌻 Cynamon - Ty tu światła nie gaś tylko się melduj co na wyspach słychać :) Tygrysek - nowa praca i nowy klub po Tunezji :D oj będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gastolina- nie, dziękuje-nie wchodze ;) Sorry, ale żadne podejrzane linki mnie nie kuszą..... Mówię Bry :) I jade w trasę....ma dziś byc 31 stopni....fuj..... Po południu mam trudna sprawę do załatwienia...trzymajcie kciuki, bo potrzebuje waszego wsparcia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... Majorku
Dlaczego chcesz pisać swojemu facetowi maile o problemach jakie są między Wami ? I dlaczego ma być to na dodatek od "obcego autora" ? Nie obraź się, ale chyba nie czas myśleć o ślubie, jeśli nie potrafisz powiedzieć mu wprost, co Ci leży na serduszku, tylko szukasz dziwnych wybiegów, żeby mu to przekazać. Przecież szczerość, ale i otwartość, umiejętność mówienia o tym co się nie podoba, w sposób łagodny i bez nerwów - to są podstawy bliskiego związku, to są warunki, dzięki którym związek rokuje, ma szansę trwać aż "do śmierci" - jak mówią słowa przysięgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Saszka=> mandat? :O A za co ci dowalili, jesli mogę spytać...Tak ku mej przestrodze :) Majorek=> Fajnie, że coś ruszyło. Ja też mam w linku pierścionek...zaręczynowy? :D Zgadzam się z Kasiek, Tygryskiem i... pomarańczą :) Ale to już twoja sprawa, jak to zalatwisz. Ninka=> nie wiem za co, ale trzymam kciuki :) Tygrysku=> Wysyłam co maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×