Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Hej!! ale dlugo mnie nie byl... w kazdym razie tesknie! ale troche zarobiona jestem :) Tygyrs!! - jeju zapomnialam kompletnie, ale teraz za to najpiekniejse zyczenia!! Żebyś była najszczęśliwszą osobą na ziemi!! i żebyś swoją radośią zarażała innych - w szególności nas - tajjak do tej pory!! A ja mam urodziny 6.11 - ale mnie nie bedzie - jestem na urlopie! Gawron - pamietam, mam jakos teraz odebrac samochod od mechanika - znowu jest w warsztacie - poprzedni mechanik mni echyba oszukal!!! i znowu wymieniam przegub... no w kazdym razie odbieram i popoludniu jade do ciebie!! Bo wy nie wiecie, ale my dzisiaj mini zlot mamy :) :) u Gawrona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - :D hahaha ale nie jesteś zazdrosna? :D Ghana - hello :D no właśnie, dawno Cię nie było zarobiona kobiałko :) no i gdzie jedziesz na ten urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dopisuje sie do SKORPIONÓW ja jestem z 04.11 :D:D:D:D u nas fajna pogoda sie zrobiła.. ale wczoraj wieczorem jak wracałam do domu to na drodze nie było widać kompletnie nic.. tragedia ... jakby sie dostalo w pysk to na bank nie wiadomo by było od kogo :P miłego dnia :) o mini zlot fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dopisuje sie do SKORPIONÓW ja jestem z 04.11 :D:D:D:D u nas fajna pogoda sie zrobiła.. ale wczoraj wieczorem jak wracałam do domu to na drodze nie było widać kompletnie nic.. tragedia ... jakby sie dostalo w pysk to na bank nie wiadomo by było od kogo :P miłego dnia :) o mini zlot fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!!! Prosze robic zdjecia i potem sie nimi z nami podzielic!! :) Air -> oczywiscie, ze jestem zazdrosna!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Nie czytałam, ale piszę już, bo nie wiem, czy zdążę z czytaniem zanim Niunia moja obudzi się ;) Wysłałam Wam po zdjęciu, a tym którzy byli w temacie i linka, jeśli ktoś czegoś nie dostał, to przepraszam i proszę wołać (najlepiej mailem), bo ja tam musiałam ręcznie wpisywać adresy (i mogłam nawet kogoś dwa razy wpisać), a listę brałam z ostatnich stron diabłów ;) Wiecie, kiedy mój Anioł ma więcej czasu, żeby zająć się domem (czyli tym, co facet zazwyczaj w domu robi ;) )? - w niedzielę (kiedy nie jedziemy do mojej mamy)... I znów w niedzielę uszczelniał okna i je mył.. :o ( i tak jeszcze mu dwa zostały). A najlepsze, że naprzeciwko mamy plebanię .. ;) Prawie codziennie pobolewają mnie plecy na dole :o jakieś nerki, korzonki .. itp.. czy coś.. nie wiem i nie wiem, co z tym zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, nie czekaj, tylko idź z tym do lekarza, zanim Cię złapie na dobre i będziesz leżeć w łóżku zwijając się z bólu ok. trzech tygodni. Nie chodź w spodniach odkrywających krzyż, nie siedź długo w jednej pozycji, nie podnoś niczego w zgiętej pozycji (przykucnij), prasuj na siedząco. Pewno lekarz zapisze Ci coś p-zapalnego i szybko Ci minie, ale nie dopuść do rozwinięcia się tego bólu. \"Nie wietrz\" tych miejsc, zawijaj i otulaj! Rób wszystko, tylko nie zaniedbaj, idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawron dzięki to mnie tylko lekko boli, wiem, że to miejsce mam.. Ja podejrzewałam zimny kibel, chociaż zawsze staram się za krywać nerki itp. Akurat niestety spodnie, które dobrze mi to zakrywały są już na mnie zaciasne... :o Nosze koszulki itp.. I jak to napisałam, zauważyłam, że przy kompie narasta.. hehe za dużo/długo tu siedzę.. ? :) A jeszcze teraz to może przez to, że znów mnie z drugiej strony boli.. (o już mi na szczęście przechodzi) znów bo @ mam już kilka dni... łeh.. Idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dupa ze spotkania - oczywiscie moja wina 😭 bo jeszcze siedze w pracy! No a po musze znalezc kogos kto mi wymieni opony - nie moge przeciez jechac na urlop na letnich! Dobrze ze przynajmniej odzyskalam samochod - kolejne 300zl w plecy... A na urlop jade w beskidy - dzis wreszcie udalo mi sie zarezerwowac noclegi, bo byl problem bo czesc pensjonacikow jest nieczynnych do niedzieli, zapewne wlasciciele jada gdzies na groby, no a czesc nas nie chciala przyjac z psami... Gawron - ale ty sie mnie spodziewaj!!! W koncu sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana>>> Już Ci mówiłam: co się odwlecze, to nie uciecze:) Pewno, że opony teraz najważniejsze! Sama sie wybieram zmieniać, ale mi się strasznie nie chce. A zawdzięczam Ci Moja DEROGA porządek nadzwyczajny w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku=> Sto lat w zdrowiu, miości, radości i uśmiechu :D:D 😘🌻❤️ Czytam, ze zabawa bardzo się udała :) I kolega się sprawdził :) To dobrze..... :P:D Pan młody się też miło zachował :) Jak to \"bigos bez mięsa\" ?! :O To była kapusta z grzybami, nie bigos!!! :D:D:P Rokitka=> Piękne życzenia :) Gio=> :O...😘 Gawron=> Super impreza, co? To nie wesele było, tylko nasiadówka. Opis cudowny :D:D:D:P Zgodnie z życzeniem pocieszam 😘:) Ninka, Airek, Kachni, Cynamonek, Ghana, Donia=> po buziakiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienne dzien dobry!! :) po aktualizacji komputera nie dziala mi Windows Media Player i nie moge sluchac radia :( na szczescie kolega ma jakas plytke :) Ghana -> szkoda, ze nie dalo Ci sie spotkac z Gawronem... ale jak slusznie zauwazyla: co sie odwlecze to nie uciecze! Gosikka -> ojej to byl wegetarianski bigos, bo miecha i tak mnostwo dawali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! (gdzie te czasy, gdy pisywali tu faceci?) Jako Królowa Sprzedaży w tym miesiącu, mam juz total luzik, jestem tylko pod telefonem, bo musze monitorowac jedną fakturkę i wysyłkę :) Jade zaraz na zakupy okołoroczkowe :) To znaczy mam mega listę zakupów, w piatek siedze w garach, w sobotę 1 imprezka roczkowa Julki, w niedziele druga. Musz ezamówić 2 torty (malusie, ale ze zdjęciem Julki), kupic wagon produktów, świeczkę na tort, i ..... trochę kosmetyków dla mamusi, bo już się pokończyły :) Po długich wertowaniach www.wizaz.pl znalazłam podobno fajny tusz, podkład i balsam do ciała: tusz MAX Factor MAsterpieces MAX, podkład Max Factor Lasting Performance oraz masło kakaowe do ciała Ziajki. Poszaleje raz na pół roku :) Znikam na pół dnia! Zakupy i inne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Matko jaka jestem niewyspana, ale za to szczęśliwa :D coś za coś ;) Jutro znowu nie pośpię, chyba że dzisiaj zasnę wcześniej. Już mi mama powiedziała, że skoro świt jedziemy na jeden cmentarz, gdzie są normalnie tłumy ludzi, może z rana będzie luźniej, potem śniadanie u babci i drugi cmentarz, a potem to już lajcik, obiad z rodzinką. Cynamonek - zapaliłaś nam światło :) a Ty z pracy wróciłaś, czy wychodzisz? Ninka - no tak, Jula już w niedzielę skończy roczek, ale ten czas galopuje...fajne zakupy Ci się szykują :) uwielbiam kupować kosmetyki. Ostatnio taki preparat prostujący włosy Nivea kupiłam, ale na moje nic chyba nie działa :P nie ma to jak uwierzyć reklamie, taaaa :) Tygrysek - a nie można przywrócić tego programu? Ghana - to będzie fajny urlopik w górach :) z psami tak? :D Gosikka - oddaję buziaka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że się tak niedyskretnie zapytam: A co robiłaś w nocy AIR? :D Wczoraj zerknęłam na fragment programu \"Rozmowy w toku\", gdzie biedne niewiasty żaliły się, że przegrywają konkurencje z pasjami swoich mężów, a to ze sportem, a to z komputerem, a to z tym, a to z tamtym, a jedna z karpiami. Pomyślałam \"Boże, jaka biedna dziewczyna\", a zaraz potem uświadomiłam sobie pewien straszliwy fakt i wyłączyłam TV. Głupie tematy wybierają! Też uwielbiam zakupy kosmetyczne! Że też nasze dzieci nie mają urodzin 3 razy w roku, nie? :) A w ogóle urodziny to powinno być święto podczas którego to MAMIE się składa życzenia i kupuje torty! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos zakupow, wlasnie sie zbieram:P szukam prezentu dla Dziewczyny Brata, pomyslu brak, chyba skonczy sie na sexi bieliznie dla Brata:P Ninko, wlasnie jestem o krok do wyrzucenia tuszu lancome, uzyty raz, nie dla mnie, ja musze miec troche mocniejszy efekt bom blada na rzesach:P Chcesz? Mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz za propozycje... Brykam na szoping:P Potem wpadne bo musze sie Was poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gawron - :D no niestety nie robiłam tego co bym chciała i o czym chyba myślisz :P ale kierunek dobry :D czuje się jakby był piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam dzisiaj sen!! snilo mi sie, ze.... urodzilam... ...blizniaki!!! aaaaaaaaaaaaa ;) Air -> i tak cala noc?? :D :D stanowczo lepiej byc niewyspana a szczesliwa, niz nieszesliwa a wyspana ;) nie mozna :( jak kolega nic nie wymysli, dzwonie po informatyka!! Gawron -> tez przegrywasz z jakas ryba??? ;) w moim przypadku, to chyba facet bedzie wystopowal w takim programie i zalil sie, ze przegrywa z fitnessem :P Ninka -> maslo kakaowe ziaji jest bardzo fajne!! jak przetestujesz tusz to daj znac jak sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzieci przecież mają urodziny 4 razy w roku!!! dziś tonia :D na szczęście -później spokój, aż do wiosny! zaraz się zabieram za pieczenie tortu! kinderbal odwołany, bo dzieci chore :( na dodatek jubilatka zaraz jedzie do dentysty! hobby mojego męża na szczęście krótko-sezonowe :D grzyby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O kurczę! Gawron, jaka piękna rybaczówka :) ja się Mężowi nie dziwię, że ryby to jego hobby, jak może je uprawiać w takim miejscu. Ale czy teraz nie jest za zimno na ryby? cały dzień nad wodą. Tygrysek - no nie całą noc, tylko do 2 :P Gruby Misiu - to nic, że kinderbal odwołany :) Ty masz chyba kinderbal codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sęk, że on twierdzi, że za ciepło! :) A jeździ nawet w zimie:D Każda pora roku jest dobra:) Ale chyba NIE twierdzisz AIR, że rybaczówka jest piękniejsza ode mnie?!!!! :D Gruby miś>>> Wszystko jest lepsze od tej cholernej, koszmarnej pustki, kiedy takie rozwrzeszczane chłopaczysko weźmie, dorośnie i wyjedzie i nie ma go:( I wszystko byś dała, żeby jak kiedyś przyszedł, przytulił się i zapytał: \"mamo, a czy fipotopamy umieją fruwać jak filikoptery?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tygrysku !! ❤️ spełnienia najskrytszych marzeń, wspaniałego pana u boku ;) dalszych sukcesów w pracy, wiernych, szerych przyjaciół :D obrych finansów, szybkiego otwarcia nowego klubu i pozytywnego jego odbioru hihi :P :D 🌼 Może wmplayera też zaktualizuj.. ;) Jeśli dobrze pamiętam, to narodziny oznaczają początek czegoś nowego ;) Ghana 👄 Nina aż dwie uroczystości julkowe? :D Air nocne Polaków rozmowy.. ? ;) Gawron u mnie sport, ale na szczęście taki, który i ja czasem oglądam.. a ostatnio.. komputer.. :P Ja tam się cieszę, że imprezka urodzinowa Gosi już za mną :D :P Cynamonek już pod choinkę te prezenty - ja też zrobiłam sobie listę :) i nie mam nic dla brata, dla jego dziewczyny ewentualnie mam ;) A co z moim Aniołem będzie nie wiem, bo muszę sama na tn prezent zbierać kasę - no przecież nie powiem \"daj mi na prezent dla Ciebie\" :) Teraz mam trochę kasy.. ale.. już widzę, że muszę wydać :P :D Gruby Miś Ty to masz prawdziwy kinderbal (nawet, gdy odwołany :D ) hahah widzę, że Air to samo napisała :D Dziś dla odmiany na śniadanko zrobiłam jajeczniczkę - i co... musiałam jeśc zimną.. a moje dziecię jakoś straciło do niej zapał po kilku kęsach.. :o Aaa mój Paweł pokazał mi wczoraj fajną stronkę http://nasza-klasa.pl/ można tam znaleźć kumpli ze szkoły ;) (o ile zarejestrowali się tam :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przyjdzie sympatyczny, znajomy informatyk i komputer mi naprawi :D poza tym SLONCE wychodzi!!!! :D chcialam isc w pt do kina ale NIC ciekawego nie graja, a jesli juz to o jakis dziwnych godzinach, najpozniej - 16:30 :O Gawron -> \"czy fipotopamy umieją fruwać jak filikoptery?\" \" pieeeeekne :D a jaka dziecieca logika :D sliczna ta rybaczowka... az sie chce na ryby jechac ;) Gio -> teraz to juz tylko lepiej bedzie!! link sie nie otwiera :( Gruby Misiu -> wszystkiego najlepszego dla Toni :) o to, to u Ciebie wesolo to jest caly rok :) duzo zdrowia dla calej ferajny :) Majorek -> dziekuje :) o stronce czytalam, ja swoja klase na gronie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - jaka biedna Sunia http://c1.wrzuta.pl/wi10407/6ba3ea0e0014a3ce47278fa3/Sambusiajuzpo..?type=i&key=uM4LG4SLsn&ft=f wklejam jeszcze raz Twojego linka, może teraz wejdzie bez problemu, trzeba te %20 wykasować z paska i będzie ok. Gawron - jestem pewna na 100%, że masz dużo więcej do zaoferowania niż ta rybaczówka :) Majorek - :o zimna jajecznica, a feeee Nie mówcie, że już kupujecie prezenty na święta. Ja nawet o tym jeszcze nie zaczęłam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dupa, też nie umiem tego porządnie wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×