Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Mieliśmy dzisiaj kolędę...nie przepadam, ale dzisiaj było naprawdę miło, przyszedł młody ksiądz, taki śmieszny, poświęcił naszego kota :) i siedział prawie 20 minut, bardzo fajnie się z nim gadało :) a ministranci gonili kota po kolanach :P hehehe Ninka - sto lat sto lat 🌻 wszystkiego dobregoooooo!!!! z tym żłobkiem to powtarzam to co słyszałam, ale faktem jest, że dzieci to małe barometry, podobno instynktownie wyczuwają nastroje matki, więc jeżeli ta histeryzuje, to się dzieciak denerwuje, to normalne, trzeba wyprawy do przedszkola traktować jak coś zwykłego, bez okazywania emocji, no i zawsze ta świadomość, że rodzice wrócą. Tygrysek - wow! kostium jest fajowy :D znowu będziesz facetów czarować, ty kokietko :) zazdroszczę Ci bardzo, najbardziej z wyjazdów lubię pakowanie i czekanie, ta niepewność i oczekiwania, wtedy wszystko jest jeszcze możliwe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina już po północy ,więc .. :) 🌼 Wszystkiego najlepszego :) Wesołej żłobkowej Julci, D. zapewniającego Wam byt i bezpieczeństwo :) (i żeby nie zapomniał o imieninach :D ), Twojego spokoju, zadowolenia, szczęścia, dobrej bezstresowej pracy i.. czasu na małe i większe przyjemności 👄 A co to za traumę mu sprawiłaś? :P Kasiek hehe.. a ja tak mam na codzień ;) Tygrysek ale z Szam obiadek? :D Mnie też kostium się bardzo podoba :) Hmm kilo herbaty..? Czy ta koleżanka aby nie przesadza? ;) Kluska 🖐️ :) a ja w japonkach dużo chodzę latem... ;) Saszka no co mogłabyś przykryć? to samo co i my.. co ? :D :P Air grunt to fajny ksiądz ;) z tym przekazywaniem emocji itp.. to racja i dochodzi jeszcze jedno.. to, co siędo dzieci mówi.. i przez to się źle nastawiają.. np. "nie bój się, to nie boli" - o wizycie u dentysty, fryzjera.. ;) no i dziecku się od razu zapala lampka.. - a to może boleć, mogę się bać?? I efekt odwrotny :D A dzisiaj urządziłyśmy sobie bal.. hehe niezłe szaleństwo.. napstrykałam i zfilmikowałam jak głupia.. ;) część jest "auto" tzn. samo się nagrywało :) I jeszcze nie wiem, jak to wszystko wygląda ;) Rozstawiłyśmy maskotki, lalki, zastawiłyśmy stół i jedną szafkę "jedzeniem" dla lalek, ale i dla nas ciasto i ciastka.. do których od razu dziewczynka się dobrała.. aż w końcu musiałam schować ;) Potem szaleństwa na parkiecie ;) A my oczywiście w sukniach "balowych" :) i ozdobione, jak i pokój też :D hahahaha Najlepsze było, jak próbowałam zrobić zdjęcie, ale mi się nie udawało, bo się ruszała w moją stronę.. żeby zobaczyć zdjęcie, które niby zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D musialam sie zameldowac jeszcze przed wyjazdem! :P przeciez kawe wypic musze, ale nie zdrowo jest pic w biegu :P Czy wiecie jaki dzis mamy dzien? Dzien Boba Marleya, obchodzny na Jamajce :D co do kostiumu to troche sie balam stanika \"bikini\" te wszystkie sznureczki... no ale ladnie trzyma biust... a ze przy chudnieciu wszystko mi sie zmniejszylo, to miesci sie calkiem ladnie :P Klusia -> na dluzsze spacery to mam sandalki, zncznie wygodniej i bezpieczniej :) Majorek -> tak obiadek z Szam :D kolezanka nie przesadza herbata jest pyszna i sypie sie jej duzo :P Nineczko -> teraz juz w pelni oficjalnie i w odpowiednim dniu: Wszystkiego najwspanialszego, spokoju, relaksu i usmiechu :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry :D Hahahaha no tak, Ninkowe imieninki są dzisiaj, to dlaczego my wczoraj Jej życzyliśmy? hmmm ktoś zaczął a ja w owczym pędzie :) ale w ten sposób dzisiaj Ninuś też wszystkiego NAAAAAJ!!! niech Ci się wszystko co dobre spełnia do kwadratu 🌻❤️👄 Tygrysek - ja też mam taki stanik bikini i też się bałam tych sznureczków, do tego majtki też mam na sznureczki :P ale ładnie wszystko leży i faktycznie \"rośnie\" lub \"maleje\" z właścicielem :D To kiedy w końcu wylatujesz i kiedy wracasz? Majorek - ale z Ciebie fajna Mama :D szalejesz z Gosią na całego, to mi się podoba, fajne ostatki sobie zrobiłyście. Ja wciągnęłam pączka i popiłam Beherovką :) a dzisiaj już Post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bo wczoraj Ninka postawiła ciacho Ninka, przekazuję ci na forum życzenia imieninowe serdeczne. Mała, jesteś bardzo miła, ja mam to samo co wy tylko dużo dużo większe :P ale już nie długo, bo się odchudzę i będę miała tylko dużo większe :P Faktycznie, dzisiaj już post... skleroza... W bilansie ekonomicznym dla firmy moja dzisiajsa praca może przynieść więcej szkody niż pożytku, O JAK MI SIĘ NIE CHCE, a jak się to reszcie udzieli? może mi się uda utrzymać to w tajemnicy? pada i szaro, szaro i pada, dzieci pojechały na szkolne zawody narciarskie, chyba po nich podjadę, bo jak przy tej pogodzie się doziębią, to będzie kicha... jak wychodzili z domu to było jeszcze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na sekundę
chyba raczej ZAWSZE na sekundę...pewnie - lepiej polecieć na Forum Kobiet, tam są osoby godniejsze uwagi, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przetrenowane mięśnie brzucha i się nie mogę śmiać! :D a to zaczyna mnie coraz bardziej śmieszyć :D :D :D ała! ninka 🌻 kto to widział, by imieniny obchodzić w popielec ;) i jak??? są prezenty? trafione??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wesz! :O:P Tygysku=> Poszalej za nas wszystkie :D:D Taaaa, ja też juz bym nie wyglądala ponętnie w bikini :O Ale od dziś pracuję nad tym :D:classic_cool: Nina=> Wszystkiego najlepszego, pomyślnego pozałatwiania spraw...i wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne rozsądne wytłumaczenie natychmiastowych pomarańczowych wpisów jest takie, że Gio od pewnego czasu cierpi na schizofrenie :P i wpisuje se to sama. no przecież to jest niemożliwe, żeby tak od razu i natychmiast i zawsze? czy kafe ma jakiś taki taki mechanizm powiadamiający? na maila? na komórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahaha faktycznie to jest dziwne, to pojawianie się pomarańczy zaraz po wpisie Gio...hmmm służby specjalne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko- samych pomyślnych dni 🌻 Wspaniałej podróży dlaTygryska:) Pozdrówka dla wsiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobliwie pozdrowienia dla służb specjalnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla wsiech za zyczenia :) Malżon stanął na wysokości zadania i sprawił mi ogromna przyjemnośc, bo dostałam perfumy, które mnie ostatnio bardzo intrygują: KATE MOSS, rewelka! Sa dziwne i dłuuugo pracuja na skórze, zmieniają sie....zaraz po Euphorii CK to moje ulubione :) Dostałam też ksiązkę \"Pachnidło\" z piękna dedykacją :) Majorek- pytalas, jaką to traumę sprawiłamw zeszłym roku małżonowi? Otóż zapomniał o moich imieninach, normalnie by mnie to nie ruszyło, ale kilka dni wcześniej jego kolezanka z pracy, panna, której wyjatkowo nie cierpie miala imieniny i gadal o tym przez kilka dni . Więc popamiętal sobie! Ja umiem robić awantury :) Chyba mnie już trochę znacie- taki lekko świrnięto-włoski ze mnie typ :) Wróciłam ze stepu ściurana, ale wytańczona (tak, tak! Na stepie!) i przeszczęsliwa. Niestety najadłam się serka wiejskiego i chleba, bo głodna jestem przeokrutnie, ale co tam :) W sobotę jadę na babski zlot, moje ukochane kumpele zwołuja sabat. Ma byc duzo czerwonego wina, pyszne jedzenie i pogaduchy do rana. Małżon dał mi przepustke do niedzieli :) Ale mam fajnie :) Wogóle jakoś wszystko się zaczyna układac, Julka coraz lepiej znosi żłobek, w domu szaleje i smieje się , a ja mam czas tylko dla niej, bo nie musze już gotowac jej obiadków na nastepny dzień, szybko sprzatać by niania nie wystraszyła się bałaganu itp :) ODPOCZYWAM! Mam jakoś tyle pozytywnej energii w sobie, że moge ja obdzielic kogos kto ma doła :) Gio i pomarańczka....już dawno podejrzewałam tu jakiś przekręt, bo to niemożliwe jest, by ktoś tak wnikliwie cały dzień czytał forum- Gio, ty masz już rozdwojenie jaźni? O co ci chodzi? A Tygrys to już pewnie szaleje po Egipcie :) Ehhh....Słała mi życzenia z lotniska , rano, przed odprawą :) Krejzolka kochana! AIR- mój D. już skończył HP, ma tajemniczy uśmiech na twarzy, nic mi nie powie, bo go zabiję jak mi opowie książke, sama zabieram się za czytanie! Teraz HP, potem \"Dom nad rozlewiskiem\" a w końcu \"pachnidło\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - jestem dumna z D. że tak ładnie Cię obdarował. Ja jestem dokładnie w połowie HP, nie mam takiej dłuższej chwili, żeby czytać ciurkiem, więc w drodze do i z pracy w autobusie i chwilę przed snem, a lubię usiąść i przeczytać kilkadziesiąt stron od razu. To Tygrysek już poleciała, a kiedy Ona wraca? po tym urlopie czuję się tu jakaś zagubiona, bo oczywiście nie mam kiedy poczytać Waszych zeszłotygodniowych wpisów. Gio - trzym się ramy :P hehehe co nas nie zabije....podobno wzmocni :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No jestem jestem, witam witam :D Jak nie ma Tygryska to nie ma kto topiku otworzyć z rana, ja nawet chciałam :P ale firma, która wynajmuje od nas piętro robi od dwóch miesięcy remont i właśnie dzisiaj zmieniają gniazdka, więc wyłączyli nam prąd, potem coś nie działało, przyjechał elektryk...cuda niewidy...do tego od rana wiercą coś i pukają, mam dosyć, już się zmęczyłam tym tygodniem, który w sumie bardzo szybko mija, jutro jeszcze tylko wieczorem impreza nasza firmowa i weekedn, tylko w sobotę jestem zapisana do fryzjera na 8 rano :o ale już mi się bardzo przyda, w potem mam zamiar iść do kina na \"Lejdis\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdzie jesteście? prasowałam dzisiaj całe popołudnie, myślałam, że mi kręgosłup pęknie...słaba jakaś jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słaba słaba :p ja dziś wyprasowałam z dziesięciu dni... z 6 ludziów w tym niemowlęcia z grypa jelitową, co zmieniamy mu ubranka 5-6 razy dziennie :p i nie narzekam ;) tylko nie pytaj, skąd mamy tyle ubrań dla niego, bo w wojtusiowe tez był przebierany :p no i przyznam, że czasem coś mu bez prasowania włożyliśmy ;) no i po trójpak pajaców też męża do tesco wysłałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no właśnie .. pustki jakieś :) a ktoś tu jadem strasznie jedzie.. ;) hehe a ja już ostatnio mówiłam, że dyżur prowadzi i tylko czeka na wpis.. ;) Można na sekundę (jak prawie każdy) a przynamniej treściwie ! Tygrysek udanego wypoczynku :D:D wracaj szczęśliwa, opalona i wypoczęta ;) :P Air taaa szaleję ;) a jak zobaczyłam z tego szaleństwa filmiki, to.. no.. siara na całego :) Tiger wraca chyba dzień przed Walentym.. Taak mi brakuje tego czasu, żeby przeczytać kilkadziesiąt stron czegokolwiek.. :o Po prasowaniu to i słaba jesteś.. :P Saszka :) wiesz.. z tego wyszło, że jakoś .. uważasz, że już nie masz po co bikini zakładać.. i w ogóle..:P Świetna teoria na pomarańczki :) - one tak trochę jak te automatyczne odpowedzi mailowe ;) Gio .. wizulanie sobie ten ogon odetnij... ;) :D Hmm może niedługo trafisz do Pudelka.. haha :) Misiu a co z brzuchem robiłaś ?:) Gosikka - wesz - :D:D myślę, że Twój mąż ma zupełnie inne zdanie na temat Twojej ponętności w bikini.. i nie tylko :) ;) Rokita 🖐️ Nina z Twojego postu bije optymizm. znowu,.. zwłaszcza z części, w której wspominasz o Julce ;) noo się chłopak w tym roku postarał :D A co do traumy, to... nosz k.. też wkurzyłabym się :) ale nie wiem, czy tak jak Ty zareagowała ;) Ja poproszę o kursik mały robienia awantur :D :P Elles ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dopiero świtać zaczęło, ha ha, a już w pracy przy biurku, nie ma to jak mieć dzieci;-) Wybaczcie, że się nie pojawiam (choć pewnie nikt tego nie oczekuje), ale jestem kompletnie zawalona pracą, tak że nie wiem w co najpierw ręce włożyć...poza kieszeniami...ale od poniedziałku idę na krótki urlop. Muszę, bo teściową znowu zaczęła boleć noga i chcemy jej dać szansę na chwilę regeneracji;-) dzieciaczki zdrowe (puk puk puk). Majce wyrósł drugi ząbek do kompletu, choć na razie jest niezbyt widoczny;-) Zuzia ma od poniedziałku ferie i jedzie do taty, więc będę miała trochę spokoju wieczorami. Wieczory są bowiem zwykle jedynym czasem jaki mogę jej w pełni poświęcić. Co ja się wtedy nasłucham!!!! układy i układziki w szkole, kto się z kim pokłócił i o co...wściekam się na panią od plastyki, która zjeżdża prawie każdy rysunek Zuzi. świnia jakaś i tyle. Zuzia się bardzo angażuje w plastykę, bo nie dość że to lubi, to jeszcze ma zdolności. ale nie pójdę robić afery, bo to i tak nie ma sensu. poza tym szukam jakiegoś niedrogiego transportu na wakacje,. znajomy mojego husbanda zaprosił nas do siebie na wakacje. ma jakiś pałacyk 500 m2 z ogrodem, sadem i tym podobnym. ALe to jest pod Goerlitz. Nie wyobrażam sobie udanej drogi w pociągu z dwójką malutkich dzieci, więc pomyśleliśmy, że może uda się załatwić jakiegoś busa. jedzie z nami do pomocy nasza opiekunka, ale i tak wolałabym nie jechać pociągiem. Tak sobie kalkuluję, że jeżeli nie będziemy wydawać kasy na noclegi, to może się opłaci taki prywatny transport. Gdybyście znały jakiś alternatywny sposób dojazdu na miejsce z wawy, byłabym wdzięczna. a poza tym...qrcze, jutro kończę 35 lat!!! podobno co każde 7 lat coś tam się w człowieku zmienia. Gio, co Ty na to??? ciekawe co we mnie się zmieni...ponieważ nie ma mnie jutro ani w poniedziałek, stawiam ciasta, ciasteczka i polewam co tam komu pasuje. Myślę, że alkohole, to sobie same polejecie;-) ja stawiam:-D a, zapomniałam o wczorajszej rocznicy. równo 7 lat temu przeniosłam się z Zuzią do Warszawy!! ale mi się od tego czasu w życiu pozmieniało:-) na szczęście na lepsze... Gu-misiu - współczucia ze względu na grypę jelitową...ufff, tez to mieliśmy... Ninka, ucałuj krejzolkę od cioci!Mam nadzieję, że mój synek się zaaklimatyzuje od września...choć na razie czarno to widzę. pozdrawiam i ślę wszystkim buziaki przypominając, że dziś piątek, czyli zaczyna się weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szam - jak to nikt nie oczekuje Twojego pojawienia się?! jesteś nasza i MASZ pisać :D 🌻 pałacyk 500 m2 brzmi zajefajnie :) mam nadzieję, że uda Wam się zorganizować transport, niestety nie umiem pomóc, może Saszka, to bardziej w jej branży :P Sto lat z okazji urodzin 👄 niech Ci się tak pięknie układa jak sama tego dla siebie i swoich bliskich pragniesz, niech się spełnią marzenia :D Gruby Misiu - noooo taaaak! przebiłaś mnie z tym prasowaniem :) hehe Majorek - eeee tam, jak wygłupy wyglądają nagrane to nie jest ważne, ważne że się dobrze bawicie i Gosia jest szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do Was jeszcze z Polski:) wieczorem jak Jasiek mi da:P wpadne na plotki:) Buziaki, teskniacy Cynamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Odwiozłam małą do żłobka, odstawiłam auto do serwisu i kumpel mnie przywiózł do domu. Oczywiście zamiast brać się za sprzatanie to ja od razu- hop- na forum Cynamonku- tęsknię :) Napisz jak ci minęly dni w Polsce? Dziś wracasz? Szam- ja zawsze OCZEKUJĘ twojego pojawienia się :) ! No wiesz! Super pomysł na wakacje, z autem nie pomoge, bo nic nie wiem.... 100 LAT, 100 LAT!!!!! Wszystkiego co najpiękniejsze, zdrowia dla ciebie, męża i dzieciaczków :) Spełnienia marzeń i duuużo czasu dla siebie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Julka dziś pierwsz raz nie płakała przy przekazywaniu jej pani opiekunce :) Nie była zachwycona, ale już sama mi pomaga się przebierać, idzie ładnie za rączkę i puka w drzwi bawialni i gada do narysowanego tam misia :) Kochana moja ! :) Gruby Misiu, AIR- współczuję prasowania, ja niecierpię tego robic, na szczęście u nas tylko Daniel prasuje :) Bo lubi :) Majorek- kursów awanturowania się nie prowadze, ale wystarczy być bardziej egoistycznym egocentrykiem jak ja i już samo leci :) Mężczyźni kochają zołzy i ..... w moim przypadku to się sprawdza ;) Idę posprzątac, bo syf w chacie, a teraz mam luzik, bo Julka sie pod nogami nie placze. Pa! Miłego weeekendu. U mnie słonce świeci jak szalone, a mnie znowu jakiś katar trzyma i gardło boli...dziwne to moje chorowanie...od grudnia nie moge się wyleczyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, no wiesz co? to my tu rok czekamy, aż będziesz miała dla nas trochę kompa i trochę czasu a ty tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze miałam napisać że cierpliwie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje❤️ dziękuję:-) Wyszło na to, że się Was biedne pytam czy mnie lubicie;-) Air, dziękuję za życzenia👄 cynamonku, a skąd z Polski do nas piszesz? bo przyznam, że nie wiem:-( Ninka, brawo dla Julki!! Coś mi się zdaje, że z Tymkiem tak łatwo nie będzie. Mało, że chłopiec to wrażliwiec nieprzeciętny...Dzięuję bardzo za życzenia. Mam nadzieję, że choć przedwczesne to się spełnią:-D a z tym czasem....ech...może na emeryturze? jak sobie obliczyłam, to za 20 lat, Zuzia będzie mieć 31, Tymon 21, a Majka 20. To chyba będzie trochę luzu;-) Co do zołz, egoizmu i takich tammm...stwierdziłam wczoraj, że za bardzo rozpuściłam mojego męża i sama się wkopałam uzależniając się za bardzo od niego emocjonalnie....a może to tylko zima tak na mnie wpływa....? saszka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche luzu? małe dzieci-mały kłopot...itd. Jeżeli dzieci w wieku 20 lat sobą nie zaprzątają rodzicom głowy, to rodzicom jest baaardzo smutno... a jeżeli zaprzątają, to... patrz wyżej. co lepsze? nawet nie możemy wybrać same, bo to bedzie jak bedzie... znowu coś mi mówi, że nie wyarażam sie dość jasno (chyba sobie to w stopke wpisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś wie co zrobić?, na "alt e" zamiast ezogonkiem wyskakuje mi na marginesie chude okienko do googla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×