Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

oczywiście w ostatnim akapicie SZAM być miało, nie saszka! saszka jest szalona :D dałaby misiowi chwilkę poprowadzić! :D zawody w raczkowaniu wokół murka trwają! ale hałas!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Katowic mogę ruszyć o 22... jeszcze muszę odprawić busa na Lwów, może się uda 15 min wcześniej... ech... żałuję, że nie mam czasu się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym wsiadla bez obaw i z usmiechem na twarzy :D qrcze chyba jednak Dzeki zostanie... sama juz nie wiem co z nim robic... ostatnio troche swiruje i moglby piszczec cala droge a tego nie da sie wytrzymac... z drugiej strony samochodami lubi jezdzic... ale husky sie boi/nie lubi i szczeka, chociaz jedna fajna kolezanke - Hesię mial i zyli w przyjazni... sama juz nie wiem co robic.... Majorek, Mala -> nie ma sensu pchac sie przez Lodz, bo to bedzie dodatkowa godzinka, wiec macie nowe miejsce zbiorki ;) mam nadzieje, ze to nie bedzie duzy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee ja myślę, że za dużo z tym zachodu i jednak pojedziemy pociągiem. Dziękujemy za propozycję Saszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he myślałam, że szalony kierowca żółtego busika (pozdrawiam! :) ), to misiowy Krzyś :D Potwierdzam - Krzysie to superchłopaki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam czasu cieszyć się... bo myslę ile kosztuje beton B25 z transportem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, b25? A b20 nie wystarczy? Po co ci az taki dobry? Na fundament, stropy braliśmy b20. Nawet nie wiedziałam, zę jest 25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zantrygowałaś mnie, więc sprawdziłam. Okazało się, że wzięłam razem z rachunkiem, przy ostatnim płaceniu w betoniarni cennik, więc mam informacje, ale z Płocka (jeśli ci to coś pomoże). Jeśli chcesz ceny, także za transport i pompę, to wal :) A teraz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, wiesz, że Płock to dla Gawrona najszczególniejsze miejsce na świecie? A zwłaszcza okolice? Pepłowo, Felicjanowo, Garwacz, Bodzanów....od niemowlęcia tak bywam, ale od 3 r.ż. na grobie ojca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!! jak ja się cieszę!!! jak szalona i jeszcze bardziej!!!! Nawet nasze forum oszalało:D od razu ostrzegam, że musiałam wziąć duży plecak, bo w nic innego nie właził mi śpiwór:( poza tym pakowałam się jak kretynka, w biegu między dziećmi , robieniem obiadów, sprzątaniem ..prasowaniem i innym. w efekcie wzięlam sukienkę i nie wzięłam do niej butów. a czego jeszcze nie wzięłam to się okaże na miejscu... zaznaczam, że po ostatnich zmianach jest nas na liście 13 osób:) Rokitka, dzięki! to jeśli możesz wystaw polisę dla Zuzi i dla mnie na tych samych warunkach. jesli dasz znak ile to będzie kasy, to zapłacę Ci na zlocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! jeszcze muszę znaleźć czas w weekend, żeby kupić Tymusiowi traktor - nie w Warszawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :D Normalnie zaraz wybuchnę z niecierpliwości spotkania z Wami, już bym chciała jechać pociągiem na miejsce zbiórki, obłęd, czuję się jak dziecko przed wyjazdem na kolonię, albo jeszcze lepiej, jak dziecko przed Bożym Narodzeniem :D hehehe Szam - ja też będę miała wielki plecak i też głównie ze względu na śpiwór, ale nie tylko :) hmmm a Ty tak na elegancko się szykujesz? w sukni? fiu fiu :) będzie się działo. Tygrysek - jeżeli Dżeki się tak w podróży zachowuje jak mój kot, to ja nie mam pytań...Fred potrafi całą drogę na działkę - 35 km wyć, miauczeć, wyć, miauczeć...oszaleć można :P Dobra muszę przyspieszyć, bo muszę jeszcze furę rzeczy zrobić przed wyjazdem, a w tym pakowanie czego nie cierpię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest Tajemnicyz Ogrod to na pewno i traktor sie znajdzie :D Rokita mi napisala, ze od 2 nad ranem pada rowno i pionowo... i dobrze, niech sie wypada, roslinny sie napija a od jutro znow bedzie idealna pogoda :D jednak jade bez Dzekiego... a w pracy wszyscy sie mnie pytali gdzie mam psa ;) nie wiem czego zapomnialam... na pewno nie mam cieplych rzeczy ale po co mi one?? :P ach i okazalo sie, ze moj spiwor nadal jest u Przyjaciolki, chociaz bylam przekonana, ze juz dawno mi go oddalam, takze bede pozyczac od Saszki :D hehehe no prosze pod lozkiem, nie tylko o stanikach ale i o betonie mozna porozmawiac :D Majorek -> to jak w koncu? jedziecie pociagiem czy zoltym busikiem? a jak pociagiem to skad Was trzeba odebrac? Szam -> jesli chcesz moge wyskoczyc do Rossmana i kupic Ci krem, nie ma szefa, pracy malo, wiec spokojnie dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam- moge wstawić kogo chcesz ale czy na pewno będziesz zadowolona? :D ta mowa to chyba do saszki była? ;) 21 st., leje od drugiej w nocy, bez grzmotów i błysków, spokojnie i systematycznie :o traktor może być ze Śląska;) beton? to ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie napisałyśmy jednocześnie? :D A czemu bez Dżeka? ja chcę Dżeka! Ciepłe swetry , duuużo tiszertek i trochę spodni posiadam, z tego duża częsć już w ogrodzie, wyprana i pachnąca czeka na chętne do rpzebrania się w strój swobodny :) peleryny ewnentualnie by się przydały? kaloszki?-trawa mokra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe heeej ;) zaczęłam siebie pakować i Gosię, no i ją prawie mam z głowy.. a ja.. nadal nie wiem, co wziąc hehe zwłaszcza cieplejszą górę.. ;) (Tygrysek na noc ciepłe ciuchy) :) Jedyną kurtkę z kapturem mam, ale na polarze, więc.. nie będę siary chyba robić.. ;) Jedziemy pociągiem nawet nas Anioł mój podwiezie od razu do stacji przesiadkowej, gdzie mamy już bezpośredni doooooo Rokity :D I to ona nas odbierze, jak się wcześniej umawiałyśmy - napiszę maila itd. Właśnie się zastanawiam, którą walizkę wziąć, tę najmnijesza, czy jednak większą troszkę.. hehe... zobaczymy.. też chciałąbym wsadzić do niej śpiwór.. al to chyba musiałabym już dużą brać, a to.. przegięcie :) Szam to wszystkie mnie jeszcze czeka (to między pakowaniem :) ). Saszka żyjesz jeszcze? buuuuuuuźka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz za pozno, zeby sie wracac po Dzekiego czy cieple rzeczy ;) dam rade! ja nie z tych co marzna, a na noc mam bluzke z dlugim rekawkiem, bo za pizamke to mi robia szorty i bluzeczka na ramiaczka :D i mam spodniczke :D oraz bikini! bede sie opalac, a co! a po trawie chce chodzic boso... uwielbiam to... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, gdzieś między milionem rzeczy, które wczoraj robiłam myślałam o zabraniu kostiumu - góry, żeby się opalać... Air, sukienka żaden szał, ot kiecka, ale co z tego skoro do wyboru mam kociate japonki, brązowe baleriny lub biało-czerwone adidasy, a sukienka biało-szaro-czarna? wziełam jeden sweter tylko, w razie czego się śpiworem owine i będę za mumię ogrodową robić:) Rokita, oczywiście SASZKĘ miałam na myśli:D z tą polisą, mam nadzieję, że to przeczytała i się domyśliła:) tygruniu, ja sie ok 15 zmywam, więc zdążę kupić krem i inne... a trochę temat zmieniając, wie któraś czy jest jakiś lek dla maluchów (rok i 2 lata) na chorobę lokomocyjną? Przyda mi się za tydzień.... traktor z silezjii!!! to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo.. ja też sobie kostium przywiozłam od mamy itp... szorty kupiłam (ale mi guzik się rozwalił.. haha), no ale chyba nie będzie okazji do opalania? Jaka ma być pogoda w weekend tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie tez pada! Rokitka mnie obudzila smskiem i dzieki temu spozniam sie \"tylko\" 30 minut do pracy :0 Tak to bym jeszcze spala :) Ja w koncu bede jechac w sobote, to przez rodzicow zostawili koty, wyjechali wczoraj i wracaja w poniedzialek, no to musze do nich podjechac... a dodatkowo nie wiem o ktorej ja wyjde dzis z pracy... ale jutro ruszam jakos rano zeby byc jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakto nie bedzie okazji do opalania? nie bedzie padac i juz! jakby co odczyniy czary, jak to kobiety nad Rozlewiskiem robily :D Szam -> Cocculine - lek homeopatyczny, mozna podawać nawet malym dzieciom. Stosuje się go w przeddzien podrozy. -Diphergan - dla dzieci, które maja juz roczek ale jest on tylko na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem Tiger, że Tobie słońce samo wystarczy... i 20 stopni nawet ;) :P dobrze mówię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam w aptece zapytaj. Dzisiaj pada i burzy, bo front jest, długo tam nad nami nie będzie wisiał. Tu u mnie robi sięsłoneczne i znów gorąco.. chociaż rano zero słońca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U mnie też pada ciurkiem od wczoraj. Burza była, aż miło, ale niestety tylko w górach, bo miałam widowisko z kuchennego okna... A upał jak był tak wisi....no może jest trochę chłodniej, ale jest taka wilgotnośc, że włosy mam prawie kręcone - chociaz nigdy mi się nie kręca ;) Tigr- no tak, ciepłych rzeczy nie potrzebuje ;) A ja owszem, spakuje polar i ciepłe skarpety- jakbym spała pod niebem z wami, bo jeśli bedzie padać to ja jednak podziękuję ;) Wole w przedpokoju u rokity :) Tygrys- miałam ci pisać, ale widze, że już decyzja co do Drzekiego podjęta- lepiej , że go zostawiasz. 2 dni jakoś przebiduje, przeciez wyjeżdżasz na urlopy na tydzień i jakoś sobie musi radzić :) A jak miałabyś się stresować jego piszczeniem ...to co to za relaks? \"Dom nad Rozlewiskiem\"...oj tak! Ja zabieram sobie tę książkę do Turcji, chcę sie z nią znowu podelektować. szam- jaki krem kupujesz? Ostatnio nic innego się u mnie nie sprawdza jak Estee Lauder Idealist, ale jest cholernie drogi, a próbki już się pokończyły i teraz przymierzam sie do kupna pełnej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki, NIE MARTWIĆ się pogodą proszę :) wszystko idzie zgodnie z planem. Sprawdzałam milion prognoz i jest wszystko jak miało być, czyli w piątek ma padać bardzo do 6 mm, natomiast w sobotę nie będzie padało, wg prognoz 0,1 mm i będzie dwadzieścia parę stopni, więc się nie załamywać i myśleć pozytywnie, zamknąć się i cieszyć się lotem :D Ciepłe rzeczy na noc weźcie, szczególnie te, które będą nocować na dworze, bo noce niestety do najcieplejszych nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie ciepło i w nocy :) ognisko przecie ma się palić! ;) w wawie upał! jeżdziłam od 8 do 10 i wróciłam mokra jak po fitnessie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytam jeszcze w aptece... Ninka, chyba kupię jakiś dermiki, tych drogich na razie nie kupuję. Miałam jakiś czas temu L\'oreala, ale już go nigdy nie kupię. Moja szwagierka mieszkająca w Niemczech powiedziała, że robili tak test: porównali jakiś krem z Aldika z L\'orealem właśnie i wyszło, że ten z Aldika był lepszy. Dlatego się przerzucam na dermikę. z kolei Eris jest bardzo żrący. Koleżanki mąż robił dla nich opakowania, to musiał zrobić jakąś specjalną formułę, bo inaczej kwasy w kremie zawarte rozpuszczały opakowanie!!!! cóż, i tak lepsza jest kosmetyczka i dobry zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Diabły ..❤️👄🌻 Wpadlam tylko przypomniec WAM ze ja zyje ..jeszcze .. że WAS czytam czasami ..i że kiedys wroce ..jak jeszcze bedziecie chcialy .. !!!:) Zycze wszystkim pieknych slonecznych wakacji .. i widze ze wam sie jakis ZLOT szykuje ..wiec nie zapomnijcie przeslac mi zdjec na maila ..:) Tygrysek .. kiedy MY sie spotkamy ? .. Moze w sierpniu ???:) Wyjezdzam na caly lipiec na dzialke .. Mialam kryzys .. potrzebowalam odpoczynku \" od netu\" . :) A teraz na dzialce mam zamiar spedzac czas z Pati .. ! Wczoraj skonczyla 2 latka ..!!! Sciskam wszystkich bardzo mocno ..\" po staremu\" .. i do uslyszenia ..albo i zobaczenia ..!!!:) ❤️❤️❤️👄👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo Gio!! Ojej, to Kubus juz jest na swiecie... :D spokojnie dziewczeta dam rade, w koncu to nie pierwsza moja noc pod golym niebem :D Gio -> oki doki, sierpien jest okey :) Ninka, Szam -> myslalam, ze rozmawiacie i kremach przeciwslonecznych dla dzieci i az sie przestraszylam, jak przeczytalam, ze jeden jest zzracy... dopiero pozniej do mnie dotarlo o czym mowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×