Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Czerwona, ja nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem, i nadążam, ale dzięki :D:D Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane moje❤️ żyję i mam się dobrze...rozmiar to faktycznie problem bez względu na gabaryty. uważam, że juz dawno powinni zmienić rozmiarówkę, bo nie wiem czy wiecie, że ta która teraz obowiązuje jest jeszcze z lat bodajże 50!!! i nie chcę narzekać, ale jak już Tygrys słusznie zauważył każda z nas ma jakąś swoją problemę, moja to własnie ciuchowa jest. Na dodatek nie mam tyłka...hehe tzn, mam ale tak płaski że w krajobrazie od szyi do pięt wieje płaską nudną równiną;) zatem mam problem z doborem i spodni i spódnic. Spódnice tylko wąskie z zaszewkami, a spodnie z zaszewkami i kieszeniami i biodrówki inaczej wyglądam koszmarnie! majorku i Air, nie biorę wapna, bo nie jestem w stanie przyjąc musującego leku w płynie - od dziecka tak mam i od razu włącza mi sie odruch wiadomo jaki:) wzięłam na noc zyrtec i jestem teraz na haju;) nie wiem o co chodzi z tą farbą. Ostatnio jak miałam totalne uczulenie, to farbowałam sklepową farbą, a teraz fryzjerską. chyba mi sie samo to uczulenie nabyło po ciąży z Majką albo co? Mała, nie wiem czy udały się Twoje plany, bo pamiętam że miałyśmy za coś kciuki trzymać? zdjęcia super i super wyglądasz, a uśmiech dodaje Tobie baaardzo wiele... Majorku, oby się Twojemu męzowi już tak ostało i żeby Ci więcej pomagał! Mój miałżon ma teraz tyle pracy i obowiązków, że już w ogóle domem go nie obarczam! tygruniu, ten pierwszy fachowiec którego poleciłaś, wyparł się znajomości z ... i tego, że jest od remontów. drugi jest wolny dopeiro pod koniec września, więc niestety ten obecny w Zuzi pokoju syf musi jeszcze tak pozostać:( Nineczko, super masz z tym wyjazdem...nie narzekam, ale i mnie by sie czasem taki odlocik przydał;) tudzież zlocik:) wczoraj zrobiłam obiad - zupę krem jarzynową z serkiem topionym i mnóstwem przypraw, a na drugie naleśniki z mięsnym farszem. Wszstko wymyśliłam sama! ale się chwalę;) elles, odzywaj się!!! buziaki dla Was i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiiiii!! :) jestem! :) Wróciłam z desskowiska czyli zlotu moich rówieśniczek z forum. Przeżycie metafizyczno-surrealistyczne ale....w zupełnie innym gatunku niż nasze :) I dobrze... dzięki temu mozaika życia jest bardziej barwna .... Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego dokładnie ale przeczytałam news\'a ! i powtarzam: JUPIIII!! :D:D:D:D:D Ghano- ściskam cię i cieszę się i trzymam kciuki i wszystko co zechcesz!!! :D 😍 Powracającym z urlopów do twardej rzeczywistości życzę miękkiego lądowania, wybierajacym się dopiero \" na łono\" życzę odpoczynku a sobie-jadę za tydzień- żebym niczego nie zapomniała i potrafiła się cieszyć nawet jak będę tylko obserwatorem. Ucałuski Diabołki kochane! stęskniłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej ho :D Ale jaja w autobusie, dzisiaj nie ma upalnego dnia, około 20 stopni, zero slońca, wiaterek chłodny, wchodzę do autobusu, a tak klima na maksa, zimno i do tego wieje :) hehe babki za mną rozmawiają że zimno i że u nas zawsze wszystko na odwrót, obok mnie usiadła staruszeczka i żeśmy się chichrały, że w zeszłym tygodniu jak na dworze było 30 stopni to w autobusie grzało po nogach (naprawdę było włączone ogrzewanie), a dzisiaj ta klima :P wesoło było, naród się znowu jednoczył w obliczu \"systemu\" :) hahaha jak ja lubię taką atmosferę, no i jak wyszłam z autobusu to było mi naprawdę ciepło :D Rokita - fajnie, że wróciłaś :) ale Ty się ostatnio towarzysko udzielasz :) Szam - ale śmiesznie z tym musującym, ja od dziecka bardzo lubię \"oranżadki\" tak mnie mama zachęcała do picia lekarstw musujących :) Ninka - ale pomysł z tym babskim wieczorem, lubię takie magiczne daty, powinnyście się spotkać o 08:08 rano :P Wszystkich ściskam weekendowo, jeszcze niecałe 8 godzin i znowu będzie mój ukochany moment tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️🌻❤️ Jutro coś napiszę ;) bo dziś zarobiona jestem i wieczór też mam zajęty a jutro śpię do 12 :D Kasiek dostałam maile ale jeszcze nie otwierałam :D Szam ❤️ się staram ;) Rokita super że wróciłaś kurcze jak ja nie lubie tak, ze chce sie was czytac a trzeba robić co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! a ja mam i tylek i biodra i brzuch i biust i uda... wszystko mam :P (chociaz niektore rzeczy moglyby byc troche mniejsze ;) ) Air -> a u mnie ma byc 30 stopni i upal, przydalaby sie taki autobus z klima ;) Ninka -> ale fajne rzeczy Ci sie szykuja... mam nadzieje, ze Szwecja tez wypali! co bez sensu? pisz na maila jakby co 🌻 Rokita -> ❤️ bardzo sie ciesze, ze jestes, bo lubie Twoja obecnosc Szam -> jakto sie wyparl???? co za ... moze sie obrazil, bo ostatnio mial cos u nas robic i tyle sobie zazyczyl (po znajomosci!), ze szczeka opadla i wbila sie w podloge... przepraszam zatem za takie traktowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygruniu, no coś Ty, przepraszasz za kogoś, niech go gęś kopnie i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Ghana nie zdążyłą mi przed wyjazdem wysłać newsa, ale już chyba wiem :D;) Suuuper! :D Tygrysku, dałaś Rokitce za obecność serek? :D;) Oj ja też mam wszystko, ...zwłaszcza pupę i (po ciązy) piersi. Zamawiałam sobie kostiu kąpielowy to majty były L a cycnik XL :O:D Trochę przeginka, bo noszę 70D, ale na szczęście bikini, więc obwody regulowane, tylko miska musi pasować. Celowo nie napisałam \"miseczka\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, Ty widocznie ocaliłaś biust, mój to taki jak u kobiet afrykańskich, szczątkowy by nie rzec w zaniku;) zaraz spadam do domku!!! moja mama dziś przyjeżdża, więc czeka mnie gadający weekend:) postaram się w końcu jakieś zdjęcia Wam wyłowić, ale tyle ich jest... w razie czego, miłego weekendu wszystkim:) Misiu, ja bym Ciebie chętnie odwiedziła z Maluchami, ale jak wiesz nie mamy samochodu i transport naszej czwórki (Zuzia jest u taty) jest utrudniony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka -> ale to taki dobry serek jest ;) co tam \"D\" Ty sie lepiej spytaj Misia lub Saszki co maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ghana udanego urlopu!!! 🌼 Gosikka znów ;) :D Nina heh teraz nuda, a w poniedziałek niezły młyn był.. ;) Baw się dobrze na baskim zjeździe :D Szam rozbawił mnie bardzo opis Twego tyłu :D Ja Ci z chęcią troszkę mojego wystawacza dam ;) Wapno jest też w syropie i jakieś też w tabletkach :) Zyrtec, to chyba akurat nie na to jest.. chociaż nie pamiętam dokładnie :) Dziękuję, mam nadzieję, że mężulowi memu zostanie :) Zwłaszcza, że przed urlopem w czasie remontu, to ja zajmowałam się całym domem (bo on remont robił). Mmmm obiadek brzmi mniam mniam :D A serek topiony kiedy dodałaś? Wiesz, podobno przy chudnięciu pierwszy leci biust.. więc już tak nie chudnij i ratuj, co Twoje ;) :D Rokita hej hej :) A gdzie jedziesz? ;) Air niezłe akcje macie tam w komunikacji ;) Za to ja dzisiaj ubrałam się lekko (na termometrze było 26-27, bo śłońca nie było): szorty i bluzka bez rękawków, a zaraz po wyruszeniu do sklepu zaczęło padać i.. temperatura spadła i było mi zimno.. ;) Elles :D Tygrysek dobrze, że kompletna jesteś ;) :D Ogladacie rozpoczęcie igrzysk? ;) Mnie teraz kątem ucha i oka wpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unikam pseudonimów
Hej. Ciekawy ten Wasz multipamiętnik, acz przyznać muszę, ze zajrzałem nań przypadkiem, w związku z jedną z Was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy jakiś śledź kogoś śledzi, trudno :P ghana, znaczy wszystko ok :D ! Rokita, prawda że nikt ci nie da tyle ile my ci mozemy obiecać :) ??? wylatuję 16.08, w Krakowie pokierowana do sklepów indyjskich przez ghanę kupiłam kilka (3) bawełnianych rzeczy, niby cieszę się bardzo z wyjazdu, ale dla mnie to jakaś totalna abstrakcja - co ja wymyśliłam, i dlaczego akurat Iran????? przecież żagle na Chorwacji albo na Mazurach, leśniczówka z 12 końmi koło Augustowa - to są priorytety ... no i przede wszystkim z dziećmi... a tak w ogóle to mi smutno bardzo... zero porozumienia w domu... ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, co "znów" -cycnikowy temat? :D:D Saszka, a ja myślę, że mimo stresu, braku porozumienia w domu, itp. przeżyjesz przygodę życia i tego ci życzę :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to nie mój śledź, a nawet pomyślałam, że to ten od niusa może.. hehe. Saszka stresy przed wyjazdem.. skąd ja to znam.. ;) aż się człowiek cieszy, że wyjeżdża buhaha. Noo wymyśliłaś.. ;) a na ile jedziesz? Gosikka znów pomyłka ze zwróceniem się do mnie ;) :D Dzisiaj naszło mego na przemeblowanie hehe, więc piszę do Was z innego miejsca naszego pokoju - przedtem stał tu regał z telewizorem.. ;) No i już dwa razy nie trafiłam do swojej szafki z ciuchami ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka....Iran! Coś niesamowitego! Chorwację możesz sobie odwiedzać co roku, ale Iran....? Chodziłabym spowita od stóp do głów nawet w parciany koc, byle tylko zobaczyć to na własne oczy:D Jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posta mi zżarło i dupa, szift mi się blokuje na klawiaturze + kółko myszki i posta nie ma, wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak Gawron... spowita w bawelne, a chusta na glowie a bym pojechala!! Co tam Chorwacja, co tam Augustow, tam mozna zawsze pojechac ale do Iranu juz nie... Saszka, bedzie dobrze ❤️ musi byc i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, ja też :) się spowiję.... tylko oczy do patrzenia wystawię :) tylko dzieci nie będą już miały lat 15 i 12... na wakacje z Aliną to już przedostatni dzwonek , ale z drugiej strony... miały 14 i 11 i nic, miały 12 i 9 i nie mogły liczyć na moje towarzystwo. A ja jestem bardzo zmęczona, bardzo... klienci mnie doprowadzają do białej gorączki, nie mogę tak, wkurzają mnie że nie mogę, muszę zniknąć, się gdzieś okopać, żeby nikogo nie obrazić... i nie wiem czy nie jest za późno... przedwczoraj jeden młody gniewny mi powiedział, ze nasza rozmowa się nagrywa i że nie moze się nadziwić jak biuro może tak rozmawiać z klientem i puści ją do you tuba. dowiedział sie ode mnie że spoko, byle całą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Nooo nieźle... ;) ;) :D A moja teściowa dzisiaj zabrała ze sobą do ubikacji moje dziecko... no po kiego grzyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. sobota wieczór.. każdy jakoś go sobie umila, pewnie części nie ma.. a ja.. heh.. przy kompie.. buhahaha przynajmniej Sopot przygrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przelocie... Saszka na wszystkio juz sobie właściwie i we właściwy sposób odpowiedziałaś ;) Teraz tylko sie spowij i ruszaj! będzie dobrze! Jak Tygrysek i Rokita tak mówią to tak będzie :) Dla wszystkich pozdrówka-lekko zajęta jestem. ucaluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, nie pomyliłam adresatki, bo ty mi napisałaś \"Gosikka znów ;):D\" a ja nie wiem co \"znów\" i się pytam :D:P My \"zaliczyliśmy\" Wwę. Tygrysku machałam ci z okolic Targówka, widziałaś? ;):D Zakupiliśmy dla małego nowe łóżko, bo chłop rośnie i te niemowlęce jakoś już i małe, i nie pasuje do niego :) (Majorku, to czerwone :) ) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39858939 Złożymy je...pewnie w poniedziałek :) Miłej soboty...i niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam, bo bylam w kinie na \"mumii...\" wiem, wiem malo ambitnie ale lekko i smiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita :D 🖐️ Gosikka no właśnie: znów .. pomyliłaś adresatkę - to było takie znów :D :) Gratuluję zakupu :) My złożylismy zaraz po powrocie z Ikei :) Tygrysek której Mumii, pierwszej? Ona świetna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bąbelki :) Airek - \"we work hard so we play hard\" - podoba mi się :D :classic_cool: Gosikka :) czyli masz pracę z powołaniem 🌻 Gawron ładna ta reklama, na kursach też powinni pokazywać. Szam a ja Cie jeszcze nie widziałam koszmarnie wyglądającej ;) Majorek - Igrzysk nie oglądam, za to byłam na Wall-E, cuuuuudne!! Nie będę wypisywać wszystkich ochow i achów, ale warto się wybrać do kina, bajka z morałem, śmieszna, rozczulająco-wzruszająca i cud-miód-muzyka :) haha wyobraziłam sobie własnie przemeblowanie.. :D teściowe mają dziwne pomysły... ;) Saszka 🌻 niech Ci nie będzie smutno :) na pewno wszystko się wyprostuje :) A u mnie ma jutro padać ale nic nie szkodzi, mogę nawet bardzo zmoknąć :):D buziaczki i śpijcie dobrze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) weekend weekendzik mój ukochany :) wczoraj siedziałam na grillu nad rzeką, a dzisiaj jadę na działkę, ogród się robi coraz bardziej magiczny, drzewa rosną, do ogrodu Rokity to mu jeszcze sporo brakuje, ale jest nieźle i wiatr wieje, lubię wracać taka przewietrzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna nieprzespana noc... ale sluchalam Tanca Wampirow i chyba juz zadecydowalam... parafrazujac slowa piosenki: Przyjąć ją czy nie Choć ryzyko pewne jest To ja pracę właśnie taką chciałam mieć Dobre to czy złe Mam już dosyć takich pytań Moich pragnień ktoś nareszcie Pojął skryty sens Jutro wróci szary dzień Tylko dziś jest bal Dziś zamierzam żyć Jutro będę spać Zrobię to co chcę Choćby jeden raz Co w tym złego, żeby być sobą Żeby być młodą Śpiewać i tańczyć Poczuć się wolną \"Idź tam, dokąd serce się rwie Nie myśl czego będziesz jutro żałować\" oraz Chyba się nie boję Wszelkiej nadziei Wszelkich zmian I mówię, że nie wystarczy mi To stare dobre życie jakie znam Nie chce się tu zestarzeć W korowodzie szarych dni Wmówili mi, że zmiana grzechem jest Lecz ja już wiem, że to nie grzech Bo przeczuwałam kłamstwo, podstęp, blef Ukrywano przede mną, że jest lepszy świat Więc będę żyć w zgodzie z sobą, bo reszta to fałsz Ja wiem, czego mi brak! Ja na skrzydłach unieść się chcę Monotonne przerwać sny Od początku zacząć śnić Oto pora już! a poza tym Mis kazala mi przeczytac wlasna stopke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×