Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

i zyrtec? a wydawało mi się, że dokładnie umyłam :( przepraszam, następnym razem bede sie bardziej przykładać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chmiel... chmiel na bezsenność i sen na bezmiłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelski marzyciel
podnosze bo fajny temacik ktos właśnie usunął "pakt z diabłem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokita 8
Paktów z diabłem nie trzymamy. Pozwalamy mu jedynie korzystać z naszego podłóżka;) Lato! LATOOOOO! :D 2010!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokita 8
Tak dawno tu nie byłam,że zapomniałam nawet hasła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie mieszka, ale zagląda ;) zamiata, kwiaty podlewa i takie tam ;) pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiabloona
jak zaglada to i ja luknelam :) uuuu straszny kurz nikt tu nie sprzata :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33+vvat
Puk...puk... Jest tu ktoś...?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod łóżkiem mnie dawno nie było :) Zainspirowana przez pewną piękną kobietę- wróciłam :) Na razie sama, ale liczę, że ktoś tu pozagląda za chwilę. Tyle lat pod łóżkiem, potem za szafą.......to już uzależnienie? Tu jest NASZE podwórko, niczyje inne , chyba nikt nas nie wywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod łóżkiem mnie dawno nie było :) Zainspirowana przez pewną piękną kobietę- wróciłam :) Na razie sama, ale liczę, że ktoś tu pozagląda za chwilę. Tyle lat pod łóżkiem, potem za szafą.......to już uzależnienie? Tu jest NASZE podwórko, niczyje inne , chyba nikt nas nie wywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie :) Jestem "słomianą wdową" od dziś. D. wyjechał na szkolenie do Międzyzdrojów, wraca w czwartek w nocy, moja córka się cieszy, że mamy babskie dni. Po śniadaniu wybywamy na wycieczkę , pakujemy kosz piknikowy i ruszamy. Cudna niedziela! Takiej Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł 🖐️ ludzie :D Ninka, czekam na opowieści z Twojej ostatniej podróży. jak było????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez moze sie przylacze do diabelskiego kregu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysie- było cudownie! Turcja jest przepiękna, ludzie życzliwi- już wiem czemu jej nie polubiłam za pierwszym razem: to Rosjanie mi ją skutecznie obrzydzili. Teraz bywało podobnie, ale wyłączałam się na pijackie bełkoty i cieszyłam się pobytem. Klienci okazali się mega rozrywkowi, więc chadzaliśmy spać około 4.00 rano ;) Jestem wytańczona za wszystkie czasy. Poznałam mnóstwo fajnych ludzi, nawiązałam sporo kontaktów, to był naprawdę świetny wyjazd. Teraz żyję naszym urlopem, za tydzień o tej porze będę się już wygrzewać w Grecji....ten czas tuż przed wakacjami-BEZCENNY. A dziś D. wyjechał na swoje szkolenie, więc od rana biegałam z Julką po parku, byłyśmy na lodach- teraz siłą ściągnęłam ją do domu, bo marzę o chwili na kanapie, z ksiązką. Wracam do Soni Raduńskiej, przeczytałam jej "Białe zeszyty" "Kartki z białego zeszytu" a teraz czytam "Solo", polecam najgoręcej jak potrafię! Sonia pisze tak, że mam ciary na całym ciele, pisze tak, że mam wrażenie, że to moje myśli. Co kartka to złota myśl, co kartka to mądrość życiowa tak prosta niby i oczywista.....a jak trudna do zauważenia w codziennym pędzie. Smakuję jej książki i na pewno muszę je kupić do własnej biblioteczki, bo na pewno będę do nich wracać. Słuchajcie- jak wpisuję post, to strasznie długo się on wczytuje, może to wina ilości stron? Czas założyć nowe diabły- co sądzicie? Tygruniu- a jak ci było z Rokitką? Zazdroszczę wam tego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×