Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

a ja sobie zakupilam portki:D takie militarne tuz za kolano:) chcialam tylko doniesc ze zachcialo mi sie jezdzic na rowerze i do pracy na drugi etat sobie nim pojechalam. Ze wzgledu na zagrozenie pozarowe nie moglam przez las, pojechalam \'miastem\" i wjezdzajac pod kraweznik wywinelam orla ... bialego:P teraz jestem orzel szary:) troche poobcierany:P no kaleka mowie Wam.... a na Banacha jade w srode:) ale nie do hali tylko do szpitala:) co tygodniowe szczepienie:) tygrysku ... Chorwacja coraz dalej:O sama juz nie wiem co wymslic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reka mi sie gotuje, rozpuszczam sie... ale na pocieszenie kupilam 2 bluzeczki letnie na cienkich ramionkach i sportowe spodnie (w koncu juz nie dlugo mam nadzieje, bede mogla chodzic na fitness). 1 bluzka jest czerwona i ma ognisty napis dirty devil :D a druga taka leciutka granatowa w jasnoniebieski wzorek... spodnie sa reeboka, granatowe - za kolano :) wszystko to kosztowalo mnie 20 zl :D Air -> czytalam to, naparwde genialna wypowiedz :D Isa -> oo ja chce takie spodenki tez!! jakto co?? zarezerwowac miejsce, jak mowilas!! uwazaj na rowerze, starczy juz tych wypadkow wsrod Diablow Mala -> zaden problem :) powiedz tylko, ktora(e) ksiazke(i) chcesz :) jakie buty??? Saszka -> hyhy molestowanie powiadasz.... :P Żmija ->🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobil mi sie jakis krwiak... no wystajacy siniak:O a nie bolalo mnie nic! spodnie w orsayu kupione pod nadzorem slubnego bo juz zaczelam miec wyrzuty sumienia ze ciagle gdzies cos kupuje;) ja tez mam troche Chmielewskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Tygrysek - nadal podziwiam twoją zdolność dokonywania tanich zakupów, a łupy masz świetne :) Isa - rowerowych wypadków to my tu mamy najwięcej. Mam nadzieję, że będziesz ostrożniejsza :P przyłóż sobie lód na krwiaka, chociaż teraz to już pewnie za późno. Słyszałam, że od czwartku ma się ochłodzić. Nie umiem żyć w takim upale, każdy ruch powoduje wzrost temperatury :D mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek - kurcze nie dam rady z tymi książkami jedziemy już jutro a ja w proszku jestem też sobie dzisiaj kupiłam dwie bluzeczki - w sumie za 6 zł :D a buty takei męskie - sandały na rzepy, ale w nich troszkę skórki jest :) spadam do wiatraczka :) buziaki dla wszystkich a gdybym nie zdążyła do Was napisać przed wyjazdem, to życzę cudnego tygodnia :) góry czekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> tym razem bylo i tak drogo, bo nie czekalam na obnizke, polowalam na lekka sukienke i bluzeczki wlasnie, bo wlasciwie tyo tylko 2 mam... tez slyszalam, ze ma sie ochlodzic... no zobaczymy Isa -> hehehehe :D :D :D dobre :D :D :D na takiego siniaka (mnie tez sie robia jak mocniej sie uderze) polecam masc - zel.. bodajze lioton1000 to sie nazywa... pomaga!! Mala -> a jutro rano ne dasz rady np do mnie do pracy podjechac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, czy wy mysicie tyle w 1 dzień napisać? :P Człowiek przychodzi zmęczony do domu i trzeba tyle czytać... :P;):D Asia zbieraj się zbieraj, napisz coś więcej w końcu :) 🌻 Saszka :D Bardzo się cieszę że miałaś taki super dzień, w końcu sobie odpoczęłaś, odreagowałaś, obyś tak częściej mogła się oderwać od wszystkiego :) Podajesz psu maść do oka? Ja swojemu przez pare dni dawałam i już lepiej, oko nie jest takie czerwone. Nina też świetny pomysł, akty kobiety w ciąży... :D To będzie wspaniale wyglądać.. :) No i oczywiście że D., któż by inny, Ty myślałaś że ja do jakiegoś fotografa pójde? :D Nieeee :D (no chyba że bym dobrze znała jakiegoś profesjonaliste, ale nie znam ;) ) Moj pies też ostatnio przylepa, łazi za mną, dziś jak wieczorem wróciłam, to też na ogród, przychodzi, chce się bawić, trąca łapą, nosem, chce być głaskany, na koniec to chciał się zabawką bawić :) Ghana ja do konca to nie wiem czy mi go żal, chyba trochę tak.. ;) Tygrysek jak można pić sok pomidorowy? :D bleeee.... wole cole ;) a konkurs w radiu świetny, w którym radiu to wymyślili? :) Isa uważaj na tym rowerku :) haha, co to za bitwa, że inni się biją a wokół pełno gapiow :D:D świetna stronka :classic_cool: Kachni + Kasiek ❤️ długo Was tu nie było.. :) Kasiek znam Cepan, to co ja mam to taka maść na podobnej bazie, tylko zagraniczna i droższa, może lepiej zadziała, cepan kiedyś miałam też :) Dobrze że wypoczęłaś :) Airka przeciez to baaardzo dobrze że jest takie lato :D W końcu porządna pogoda :) A tekst pana z PO też mi się podoba :) Zmija :) cmok cmok 👄 A ja dziś z wielkim trudem wstałam o 9:20 :P Pojechałam do szkoły, dostałam karte egzaminacyjną i umówiłam się na następny tydzień z rektorką, z którą miałam jeden przedmiot, na zaliczenie, w piątek się dowiem którego dnia mam przyjechać :) Pierwsze zaliczenie i dosyć trudne.. ale chyba dam rade, skoro kilka osób też dało ;) Potem byłam u koleżanki, wziełam notatki, zjadłam śniadanie, ciasto i poszłyśmy na Przymorze na 3h spacer :) Wysłałam Wam z niego zdjęcia, ale od Saszki przyszedł zwrot. Byłam na plaży, chodziłam po wodzie i było cudownie!! :classic_cool: mała rzecz a cholernie cieszy. Nigdy się tak dobrze na plaży nie czułam.. :) Fale obmywały mi stopy i robiłam sobie zdjęcia (dlatego tylko nogę widac :P) Jak już sobie połaziłam, to pojechałam do domu. Zapomniałam skasować bilet i musiałam w kolejce kupić 2x drożej, ale sobie wymyślili no :P Do fryzjera nie zdążyłam, miałam sobie troche poprawić grzywke ;) ale za to pojechałam na chwile do siostry i o 19 byłam w domku :) Cały dzionek zeszedł.. a jutro zaczynam nauke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w nocy byl niesamowity ksiezyc - wielki, nisko wisial i... pomaranczowy.. takiego koloru jeszcze nigdy nie widzialam... juz mialam nadzieje, ze bedzie padac, bo chmury sa.. ale nie slonce znow mocno grzeje... o 6:30 termometr pokazywal.. 25 stopni... Elles -> jaki cudowny mialas dzien... tez bym chciala po brzegu morza pospacerowac... super jest ten park :) a egzaminy zdasz bezproblemowo, co to dla Ciebie, w koncu madra dziewczynka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles- no to jednodniowe wakacje mialas- taki spacer nad morze i wogole luz... a teraz do nauki :D Nina- to ja chyba w poprzednim wcieleniu do jakas góralką byłam :) bo mnie w góry strasznie ciągnie! Saszka- kurczeo 12 to ja najczescie w pracy jestem :) ale do rosyjskiego konsulatu mam bliziutko :) bo to na placu biskupim, prawda? No ale jak bedziesz miala jakas nawet godzine wolnego to dawaj znac, to moze sie urwe z pracy, ja nie mam takiego terroru :) A ty jak cie tak traktuja to uciekaj z tej pracy :) Mala - zpraszam do Krakowa, tylko prosze brac pod uwage ze 29lipca jade na wakacje i do 10 sierpnia mnie napewno nie bedzie :) Wiec prosze mi w tym terminie nie przyjezdzac bo mi zal bedzie :D A bo ja sie tu wstepnie umawiam z Tygryskiem na 9 wrzesnia- to sobota, moze komus sie tez uda w tym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no księżyc był wczraj niesamowity, też takiego koloru nie widziałam, to pewnie przez ten upał :D magiczne zjawisko. Elles - zdjęcia dostałam :P nogę masz bardzo ładną, a woda wygląda na chłodną i relaksującą :) To prawda, że latem powinno być ciepło, ale ja już nie wyrabiam :P Jestem ostatnio strasznym rozbitkiem, zmiana pogody dobrze by mi zrobiła, chociaż na chwilę niech się lekko ochłodzi i niech w końcu popada, bo trawa już całkiem wyschła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach schladzania organizmu zafundowalam sobie lody :) do tego zimny sok i chwilowo jest mi dobrze... Air -> po cichu liczylam, ze taki kolor ksiezyca oznacza burze... a tu nic z tego, z nieba zar leje sie... Elles -> kiedys tez soku pomidorowego do ust nie bralam, ale kolezanka kiedys poczestowala mnie takim ze swizeych pomidorow chyba fortuny i.. od tej pory juz go lubie, bez roznicy jakiej firmy nawet :) a konkurs byl w Trojce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj cholerny komp nie chce zgrac zdjec:P😭 nie lubie sie chyba z nim.... siniak troche zmalal \"na wypuklosc\" i jakby mniej fioletowy... liotonu nie kupilam ale okladalam wczoraj lodem zanim go zezarlam /w kolejce do kasy;)/ potem altacetem... a dzis zapomnialam bo nie boli juz tak bardzo:) w drodze powrotnej towarzyszyl mi maz, bo przyjechal po sierote:P martwil sie ze nastepnym razem sie potkne o cos wieszego niz kraweznik;) a siniaki u mnie to rzecz \"latwa do zdobycia\" jakies takie cialo mam elles ja to bym chciala tak moc wyskoczyc sobie nad morze.... ale jednak troche za daleko:( chociaz juz w tym roku raz bylam:) tygrysku ksiezyca naszego nie widzialam:( bo wracalam jeszcze bez niego;) ale takiego wielkiego pomaranczowego widzialam nad morzem... super wygladal... Wlosi na upal pija esspresso:) wczoraj wypilam kilka i nie widzialam roznicy czy chlodniej mi czy cieplej czy bardziej energetycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszly weekend jezdzilam /bylam wozona/ na takim pieknym motorku - czerwony scigacz.... wlasnie mi kolega powiedzial ze motorka juz nie ma.... w ten weekend nie zmiescil sie w zakret... dobrze ze chociaz \"motorniczy\" caly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isa - kurde, duże szczęście, bo dla mnie te ścigacze to samobójstwo. Aż dziwne, że \"motorniczy\" cały. Widać nie było mu jeszcze pisane. Moja mama też jest bardzo podatna na siniaki. Raz tata ją chwycił za ramię i miała na drugi dzień odcisk jego palców. Normalna przemoc w rodzinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
air mam dokladnie tak samo:O ja nawet sie zdziwilam ze mam siniaka bo nie czulam uderzenia:O a motorniczy sie przejal tylko troche... no bo wiecie.... zanim znajdzie drugi taki odpalowy motor to czym on bedzie jezdzil? samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - no nie weszłam wczoraj na neta :( bo bym się z Tobą umówiła ... Anioł pojechał właśnie do miasta, to by przywiózł :( no trudno może przed Skandynawią pożyczę, albo po powrocie z gór :) już wiem, że się brydżyści zjechali i jedno tłumaczenie musimy z Aniołem zrobić, więc nie powinniśmy się nudzić właśnie nas pakuję :P a nie chce mi się okrutnie :( ;) Ghana - ja to do Ciebei zaraz napiszę (jak masz maila pod nickiem) jest prawdopodobieństwo, że będę w Krakowie w sobotę od około 12.00 ale jeszcze nie wiem, czy namówię Anioła, żeby psa przyjaciółce zostawić, bo uważam, że ciągać go na cały dzień do miasta to zbrodnia... może więc uda nam się spotkać? a jak nie, to ewentualnie dopiero byłabym w Krakowie po 20 sierpnia... albo 9 wrzesnia, na razie nic nie zaplanowałam, więc... :) Elles - ja nie dostałam zdjatek :( a dopiero co pocztę sprawdzałam... fajnei mieć taki dzień - ja nie bardzo lubię morze, ale w ubiegłym roku mi się poprawiło :D spędziłam w Sobieszewie superowy tydzień:) no to spadam Diablątka :) pozdrówka ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - ja też mam takie tendencje do siniaków normalnie księżniczki :D:D:D papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- juz odpisalam :) czekam na kontakt, mam nadzieje, ze nam sie uda spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie wiem co ze soba zrobic tak goraco... Isa -> tez tak - b. latwo mi sie robia siniaki... espresso?? hmm zwykla kawa czy zimna czy ciepla nie pomaga... szkoda motoru... dobrze, ze nic sie koledze nie stalo.. Mala -> skoro sie pakujesz to jeszcze nie wyjechalas, nie zdazycie gdzies podskoczyc?? no a jak nie teraz to nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne dzień dobry.. ;) Ghana to masz fajnie, tak blisko do konsulatu, z Saszką na piwo i heja :classic_cool: Airka tak naprawdę to woda była cieplutka :) Też bym chciała żeby dwa dni polało jak z cebra, a potem znów ciepło :D przemoc w rodzinie.. :D Tygrys też księżyc widziałam, naprawdę świetnie wyglądał, chciałam zrobić zdjęcia, ale pisałam wtedy do Was i zapomniałam.. :P;) Moze dziś też bedzie widać? :) Trójka to najlepsze radio jest :D Isa dobrze że już nie boli :) Ja też mam czasem siniaki niewiadomo skąd, nocą gdzieś walnę nogą i rano siniak.. ;) Mała wysłałam zdjęcia :) Ja morza też nigdy specjalnie nie lubiłam, zawsze zimne, brudne i parzący piasek, ale wczoraj było bosko ;) A ja niedawno zjadłam śniadanie, na obiad mam spaghetti a na deser truskawki z mlekiem mniam :classic_cool: Gorąco strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parno.... czyzyby padac mialo bo chmur masa? przydaloby sie to mojej trawie:) elles a ja tez moge dostac zdjecia? mail jest gdzies pod nickiem:) slubny walczy z moim kompem zebym sobie mogla z serwera posciagac zdjecia... moze chociaz te motorowe bede miec:) znad morza mam profil lewy i profil prawy:P morza nie widac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa- zdjecia doszly :) czyli mam profil lewy i prawy i motor :D Ale maszyna fajna- naprawde, tylko dla nich powinna chyba byc troche mniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wierca i stukaja nam pod drzwiami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Elles -> a ja mam w domu zupe wisniowa - taka pyszna i zimna - prosto z lodowki :D Isa -> jakie zdjecia?? zreszta nie wazne - tez chce :D iii tam nic nie bedzie padac :( w kazdym razie u mnie sie nie zapowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cholerka! Upał taki, że mi się mózg zagotował prawie.... Byłam od rana w trasie, potem spakowałam psa i na kontrol do weteryniarza- będzie OK :D Goi się niemrawo, ale czego mam żądać w takie upały? Zostałam dziś pouczona jak się robi zastrzyki i przez kolejne dni sama lecze moją sunię! człowiek się uczy przez całe życie :) Tygruniu- u mnie D. za ścianą wali, tnie, przybija....zaczął w końcu remont, nawet nie śmię mu przeszkadzać , bo nieźle mu idzie. jak tak dalej pójdzie to w przyszłym tygodniu malowanie, panele na podłogę i sypialnię mamy na cacy! Do połowy sierpnia dostaniemy tez transzę kasy z banku (pod hipotekę) więc ruszymy z resztą remontu. Nie jest tak źle.... elles- piękna nóżka, piękna :) Zazdroszczę takiego spaceru! Isa- motor tez piękny...był....ja też jak AIR boję się ścigaczy i takich tam, w życiu bym na motor nie wsiadła! Isa- a jakie profile masz ładne! Oba! Idę zaraz zrobić prasówkę, jutro pracuję w domu, potem objeżdżam sklepy meblowe i budowlane. Szukam komody, takiej z blatem do przewijania niemowlaka, byłam dziś w IKEI a tam tylko 3 rodzaje, nie do końca takie jak chcę.... Szukam tez powoli jakiegoś aparatu cyfrowego- polecicie coś? Tak w granicach do 1000-1200 zł? na co mam zwracać uwagę, na ZOOM, piksele itp? Jak pytam moich kumpli, którzy sa maniakami fotografii to mózg się lasuje, bo oni tylko markowe sprzęty np. CANON, same obiektywy zaczynają się od 2000-3000 zł, a na cholerę mi taki sprzęt skoro nie robię artystycznych zdjęć? Połowy funkcji nie wykorzystamy a ja nie preferuję szpanu dla szpanu :) Tygrys- ja też cię podziwiam za te super zakupy w cenie 20 zł! Jutro i ja ruszam na łowy. szukam sukienki i spodni, byłam dziś na dziale ciążowym w H&M a tam same namioty, jak ubrałam jedna taką tuniczkę to wyglądałam od razu na 9 miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Mam jutro zaliczenie!!! Wlasnie się dowiedziałam, że niektórzy mają poprawke z jednego przedmiotu, a poprawka jest z facetem z którym mamy jeszcze dwa inne: marketing i negocjacje!!! Nauczę się? Mam czas do 18....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam poziomki, a ja mam poziomki :D :D :D moze ktos ma ochote, poki nie zjadlam wszystkiego sama ;) Elles -> oczywiscie, ze zaliczysz :) Ninka -> na aparatach zna sie Kachni, polecam tez ten co go Gio ma, ale musisz napisac do niej na miala to Ci poda co i jak... ten Gio to chyba kolo 1500 kosztuje a jest super :) powodzenia w polowaniu na ubrania i komode:) no tak ale taki remont w domu, kiedy cos dla siebie robisz to nie przeszkadza tak jak ten w pracy, gdy ma sie juz wszystkiego dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, tak, Biskupia 7, nie miałam twojego maila w skrzynce, co oznacza że nie dostałaś nawet zdjęcia Tośki! co za niedopatrzenie!! Znaczy, my się wcale nie znamy? :) Elles, doszło elegancko, ale od Isy nic nie mam, ani zdjęcia diabląt w trzecim pokoleniu... trudno, i tak nie mam czasu oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze, jak tu żyć w takiej pogodzie. Wiem, że jestem nudna :P ale już nie mogę. Leżę na łóżku, czytam książkę, nie ruszam się, tyle co stronę przerzucić i czuję jak paruję :) hehe w dzień się chmurzyło, ale oczywiście żadna kropla nawet nie spadła. Jutro też idę z mamą na poszukiwanie przecen. Akurat wszędzie reklamują wyprzedaże, ale nie wiem czy sprawi mi to przyjemność w ten upał, a centrum, gdzie się wybieramy nie ma klimatyzacji :D hehehe Spadam, czytać i zdychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×