Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

a moi podopieczni jutro wracaja...ale tylko ci mali podopieczni:) upiore ich i do drugiej babci:D a sama lubie byc:) jakies poltora dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam Wam opowiedziec jak to bylo gdy sie z Ghana spotkac mialam: umowilysmy sie kolo takiej rzezby glowy na rynku - zeby bylo orginalnie i zeby sie zobaczyc, no i rozpoznac... czekam - patrze przyszla jakas dziewczyna, stoi kolo glowy i sie rozglada... z tego co pamietam ze zdjec Ghana inaczej wyglada, ale moge sie mylic... w koncu zdjecia nie zawsze oddaja rzeczywistosc... wiec wystawiam reke zeby mnie poznala (w koncu to znak charakterystyczny) a ona nic.... za chwile patrze wyciaga komore a moja dzwoni.. no to macham komorka i krzycze \"Ghana, Ghana\"... NIC.... hmm mysle intensywnie jakby tu ja zagadac... za chwile znow mi komora dzwoni a \"Ghana\" wyraznie trzyma swoja w reka i naciska cos, no to znow krzycze i macham jak wariat (stojac 2 metry przed ta dziewczyna) patrze a tu z drugiej strony Ghana podchodzi \"czesc, czemu nie odbierasz\"? (czy cos w tym stylu :P) od razu Ghane poznalam - wyglada jak na zdjeciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam wam? byliśmy w skałeczkach w niedzielę, dzieci starsze z dziadkiem poszły się wspinać a my w samochodzik i po wodę do żródełka - rzeczka - las - młyny stare - wywierzyska i takie inne klimaciki - spokój -cisza, wszyscy z psem na czele zachwyceni, potem pojechaliśmy nad zalew w Kostkowicach, taki nieduży, ale dla nas wystarczył :) popływaliśmy, pies też- jak ona fajnie plywa, nie daje spokoju dopóki ktoś jest w wodzie :) mała wydra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tego biegnę donieśc że dostałam zdjęcie Rokity w kostiumie kąpielowym - ale laska :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę - jest tu kto? czy mam dalej gadac do siebie samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrr..... :D:D:D:D saszka-kara cie nie minie ;) pozdrawiam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - jak ty mogłaś zapomnieć nam opowiedzieć taką cudną historię spotkania z Ghaną? :) iście po diabelsku :D Saszka, Rokita, Isa - pozdrawiam 🌻 a co to za jakieś prywatne, tajemne rozmowy co? Widziałam Was na Anioł pod moim łóżkiem mieszka, wy zdrajczynie przebrzydłe :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku-👄 ale ci w umyśle odpowiadam na posty 👄 innym zreszta też,tylko w rzeczywistosci przebrzydłej nie nadążam -za stara jestem na to tempo :o :) wszystkie i wszystkich was bardzo ajlawiu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, a ty byłaś nad jeziorem w sobotę czy w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przeczytałam z pół strony (a są już dwie) postów i.. nie mam czasu :) Teraz jesteśmy w rozjadach :) : dziadki, babcie, w niedzielę byliśmy w Arturówku (nie wiedziałam, że mają tam bajorka :P ). Nina jakby założyłam jej stronkę, gdzie funkcjonuje blog.. ;) (ale jakoś nie mam czasu tam pisać, a już z 3 miechy stronka stoi.. ;) ). Heh to ja zawsze Pszczółką byłam, ale.. oddam chętnie ksywkę (bo narzucona mi została z racji imienia ;) ). Elles jeszcze cała :D oj tak, kawał cwaniary.. :D Gratuluję Włoch (sssuper) :) Gio ahahaha ale się uśmiałam z tego pokarmu w piersiach :D:D To przez te jego usta?? - gdzieś ktoś na nie \"narzekał\" (chyba na topiku o wpadkach w serialach). Ghana i owszem, klikałam, zwłaszcza na początku, potem się ograniczałam, ale.. ona teraz sama patrzy i papuguje :D No.. i więcej nie czytałam :) Wysiliłam się i wybrałam Wam kilka zdjęć z naszego wyjazdu nad morze ;) (hmm miesiąc już minął.. :D:D ). Od razu uprzedzam, że wysłałam do tych, których tu widziałam nicki ostatnie i miałam w skrzynce (a że mam nadal \"niedorobione\" adresy, np. Gio musiałam teraz dopisać) bo źle się przeniosły z kompa do kompa... i jeszcze tego nie ruszyłam.. ;) Jeśli ktoś nie dostał, a uważa, że powinien :P to proszę o ifno na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Komus coli z kawa?? jak sypiacie?? ja ostatnio w ogole nie moge sie wyspac... pozno zasypiam, budze sie o swicie... powoli mam tego dosyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiepsko sypiam, bo znowu goraco... Acha historia z Tygryskiem z mojej strony: nie moglam znalezc miejsca do zaparkowania, wiec juz biegne i widze, ze sie chwile spoznie- wiec dzwonie- a ona nie odbiera! Ja biegne dalej i juz zblizajac sie do tej glowy dzwonie znowu, bo jej nie widze! A ona znowu nie odbiera, natomiast widze dziewczyne patrzaca w inna strone ktora macha do kogos... I to wlasnie ona :D No tak Tygrys to wyglada jak na zdjeciach - nawet ja majaca problemy z poznawaniem ludzi tu nie mialam problemu :) Mam nadzieje, ze wszystkim minie czarna seria ! Saszka- no takdobrze, ze ci zabronila brac autografu, bo pewnie bys sie pchala i od razu 10 brala :D A fajnie, bo moze nowy klient bedzie :0 i sciagnie swoich znanych = kasiastych kolegow :D Majorek - dzieki za zdjecia! Czy wyscie tam mieli pogode? Super pojazdem zescie jechali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry Bobry :D Rokita - to my teraz przechodzimy z netu na porozumiewanie telepatyczne? :) Saszka - weź dla mnie też wyczaruj jakiegoś patronusaa :D Tygrysek - ja sypiam tak, że jak budzik dzwoni to jestem cholernie zdziwiona kiedy ta noc minęła. Dziwna sprawa, bo niby śpię ponad 7 godzin, a budzę się taka rozbita, więc nie jest najlepiej :P Ghana - to wy obie jesteście artystki aparatki :) A ta głowa to nie jest czasem rzeźba Mitoraja? kiedyś była wystawa w Poznaniu na rynku i zrobiłam kilka zdjęć. Ogólnie jego rzeźby są boskie. Jedna stoi u nas w Starym Browarze, pan Kulczyk ją żonie kupił na urodziny :P Majorek - dzięki za zdjęcia :) najbardziej podoba mi się to, gdzie z Niunią śpiecie, jest słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air- tak (chyba taK) - tzn chodzi o ta glowe :) Ale jak Tygrys zadzwonila ze chce sie umowic pod glowa- to ja wogole nie wiedzialam o co chodzi :D Bo my krakowiacy to sie umawiamy pod Adasiem, albo pod skarbonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kawa + kawa z cola... chyba nie zasne, ale pewnosci nie ma... Air -> ech dobrze Ci... ja sie budze jakies pol godziny przed budzikiem i juz zasnac nie moge... to byla taka lezaca na boku glowa... Ghana -> staralam sie wymyslec taki pkt gdzie sie wszyscy nie umawiaja, zeby latwiej bylo sie odnalesc :) Majorek -> cudne zdjecia :) alez z malgosi to juz pannica jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ja tez nie sypiam dobrze.... a ta kawa to ma byc rozpuszczalna do tej coli? bo ja ... ech nie napisze co chcialam zrobic...:P:D na aniele sie wpisuje bo ... pierwszego wieczoru wpisalam sie i tu i tu:D i tak mi zostalo:D i czy ktos mi moze powiedziec gdzie mi sie ten dzisiejszy dzien podzial? Majorek - Malgonia cudna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jutro na basen, ide jutro na basen :D prosto po pracy :D Isa -> tak kawa rozpuszczalna, \"fusciastej\" raczej zimna cola nie rozpuscisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, mnie się dopiero dzień zaczyna, mam całe biurko rosnących gigantycznie zaległości.... A mój kochany mąż w Kiszyniowie - będąekstra fotki z Mołdawii - czy ktkoś z was wie jak jest w mołdawii? ja też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, Małgola tak ślicznie śpi :) z takąspokojną pewnością siebie, jakby mówiła: zaraz, zaraz, do rana macie spokój, ale rano dam popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szalona koleżanka wyciągnęła mnie na wieczorne pływanie - znalazła taki stawek, w centum katowic praktycznie, właśnie wróciłyśmy.... cisza, spokój, nikogo... ciemno... Tylko właśnie skończyłam jesc dokładkę obiadu, wrrrr, a już było tak fajnie, ta nocna woda tak jakby bardziej wyciąga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Cieszę się, że moje dziecie podoba się Wam :D :P Ja sypiam.. no nauczyłam się zasypiać po przebudzeniu w nocy.. a cóż.. budzę się czasem i co 2,3 godziny.. ;) ale ogólnie to śpię poza tym. A rano budzi mnie taki mały żywy budzik (ten sam, co w nocy) :D Ghana pogoda miała być, ale jakoś nie było tak gorąco. MNie nawet zimno ;) i ten wiatr wydawał mi się za duży (choć przecież nie pierwszy raz jestem nad morzem) :) Najlepszą pogodę do plażowania mieliśmy w dzień wyjazdu, wtedy pewnie pod wiatrochronem rozebrałabym się do kostiumu. Saszka w ogóle nie wiem jak tam może być :D Heh.. żeby ona tak chciała całą noc do rana :) Tygrys o coli z kawą słyszałam, chyba nawet widziałam, jak Anioł pił/robił, ale.. żeby kawę zalewać samą colą?? A do kogo tam machałaś?? Air to może brakuje Ci z godzinki do wyspania? Isa a jak tam na Aniołach jest? ;) :P Ale jestem już... stara.. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zreanimowałam adresy z Diabłów (i pewnie już są przestarzałe niektóre) :) Wysyłam mail kontrolny z zapytaniem o wysyłanie śmiesznych maili - Wy nie musicie odpisywać :) (chyba, że nie chcecie ich dostawać :) ). Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reka zostala uwolniona :D Ale to dziwne uczucie... a jak cudownie jest moc umyc normalnie rece :D ech, oczywiscie palcami ledwo, ledwo ruszam i troszke boli, ale to nic... kosteczki tez nie widac, takie wglebienie zamiast niej mam :P po pracy ide na basen, zeby niczego nie zapomniec jeszcze wieczorem spakowalam rzeczy... oczywiscie, zeby zbyt pieknie nie bylo zapomnialam recznika :P Majorek -> tak, kawe zalewa sie cola - wtedy jest wzmocniona dawka kofeiny :) do jakies dziewczyny machalam (jesli chodzi o Krakow) Saszka -> suuuper!! ja juz nie moge sie doczekac kiedy w koncu poplywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka- ja chce zdjecia z Moldawii! A i upominam sie o zdjecia Toski :) Tygrysek- ja poplywam dopiero w sobote.... bo dzis niestety czeka na mnie sadysta-dentysta... No moze mi sie jutro po pracy wyskoczyc... Majorek- no wlasnie, na zdjeciach tak to wyglada, jakby za cieplo nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - sto lat, sto lat niech żyje Major nam, niech żyyyyyyyyyyyjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee naaaaaaaaaaaaaaaaaam :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna :) Znowu gorąco, nic mi się nie chce.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez spiewam sto lat sto lat dla Majorka ale krotko zebyscie nie poszly plakac jak mnie uslyszycie:D i znow mnie zagonili do roboty od rana, ale ja zaslonilam ekran i do diablow przyszlam - oczywiscie w tajemnicy przed \"big bossami\" zeby nie krzyczeli ze sie opierdzielam;) hehehehe... tak musze udawac ze sie go boje tj meza zeby poczul sie dowartosciowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - no to STO LAT!! Tylko z jakiej okazji?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×