Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

\"kocie worki \" sa super:) za to kretka blada mnie rozczarowala:O moj szesciolatek byl dzis u dentysty... pan dr dal mu zastrzyk czym juz go wystraszyl , potem rozwiercil dwa zeby i... zapisal na jutro😠 dzieciak nawet jak sie wody napil mowil ze go boli... wiec babcia zlapala za tel , zadzwonila do znanej warszawskiej kliniki, opieprzyla na czym swiat stoi i.. jestesmy po drugiej wizycie ... u przemilej pani dr, ktora zrobila znieczulenie wandem /komputerowo/ poopowiadala, nawet zdjecie na fotelu zrobilismy:) i krokodyla dala i za te uprzejmosci wystawila rachunek... 242 zl... i tu pojawia sie moje pytanie: czemu ja dentysta nie zostalam? w koncu kiedys chcialam.... no juz wiem ze wszyscy dentysci beda musieli wymrzec zebym drugi raz tam poszla:O mleczaki w cenie doroslych zebow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reka wszystko dobrze :) nawet nie wiedzialam, ze tyle przyjemnosci moze sprawic umycie reki ;) oczywiscie skora zlazi bardzo, ale trudno bede sie tym martwic za 2 tygodnie... mam tez piekny siniak od szyny a nawet wglebiebie w reku od tejże ;) za to widac juz kosteczke - czyli lapka sie zrasta :) palec jest krzywy, bo mocno stluczony - mam go cwiczyc... Air -> jak joga?? chodzisz juz?? Ghana -> ciekawe ile czasu sie zejdzie od mowienia do dzialania.... Isa -> w 100% sie z Toba zgadzam co do \"workow,,\" i \"kretki..\" oj tez mi to przez mysl przeszlo - dentysta byc.... Ninka -> o to ja sie juz na ciacho zapisuje :) ksiazka swietna!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może będę w sobotę w Warszawie, będę sama i będę miała WOLNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w sobote?? kiedy ja na 90% zupelnie, ale to zupelnie nie moge :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, rozpoczęłam stronę :) Kurcze.. a ja nadal nie jadłam czereśni (tylko wirtualnie :) ), chyba jutro pójdę na ryneczek ;) Air a ona jest właśnie z tych mniejszych hałaśliwych :D (ale za rowerami nie gania ;) ). Nina mam nadzieję, że z Tiną będzie coraz lepiej. (A nadmanganian po porodzie na ranę też stosuje się ;) ) Dobrze, że ten facet rozsądny się okazał. Z tym pukaniem, to.. ja z początku myślałam, że mam w jelitach \"przewałki\" i akurat jedna wizyta w kibelku ku temu skłaniała.. ;) Oj teraz będziesz mieć fajnie :D Na początku najlepiej czuje się ruchy w łóżku (na plecach :) ), jak się kładziesz spać i rano, bo człowiek spokojny itp Ciasto z czereśniami... :) Ghana oo a ta jeszcze poziomki :D Elles i jak u weta? Isa musisz takiego lekarza poszukać najlepiej w ramach nfzetu - myślę, że chyba są i tacy :) A znieczulenie komputerowo?? Tygrysek musisz popielęgnować teraz łapkę :) Saszka sama nieźle :D:D jak to brzmi :D Borek no tak typowy facet ;) Ok, uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sie opycham czeresniami:) majorku mam nadzieje ze juz nie bedzie takich naglych wyskokow z zebami:O no sprawdzane byly i jakos mnie uspilo tez to ze moja corka nie ma zadnych problemow... chyba pojde obejrze jakis film:) napilam sie red bulla i sie szlajam po necie zamiast spac:D a jutro oczy na zapalki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - chodzę na jogę już od miesiąca, to znaczy w zeszłym tygodniu nie byłam, bo z tym kaszlem to by się chyba nie dało utrzymać równowagi w assanie i wszyscy by się wkurzali :P ale wczoraj sobie odrobiłam i jest super, przynajmniej wiem, że mam mięśnie, bo pracują takie, których się normalnie nie używa, u mnie głównie plecy i ramiona :D ale też kręgosłup nie przylega do maty tak jak powinien :P dużo pracy przede mną :) Nina - zapomniałam powiedzieć, że też jestem za ciastem :P Isa - no kurcze drogo te dzieci kosztują :D i mleczne ząbki takie kosztowne, chyba sobie jaja robią. Może dentysta nie rozpoznał, że to mleczaki :D Ja po red bullu chodzę po ścianach :D Majorek - hehehe jak tylko dużo szczeka i nie gryzie to zdzierżę, ale jak widzę jak pomyka do mnie taki mały potwór z ostrymi ząbkami to nie ręczę, gałęzie, rękoczyny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie spie:D air - tam sie leczy moja tesciowa... powinnam wiedziec ze bedzie drogo😭 ale czasami mi sie cos w tej glowie zatnie...i on plakal od rana ze go boli, i tu bylo szybko... chociaz mozna bylo od razu tylko po poludniu isc do tej dentyski bo rano to konowal straszny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedziałam że tak będzie, ja wiedziałam że tak będzie :( to chromolę, nie jadę, zwalę to na kogoś innego :( (nic na nikogo nie zwalę, bo tylko ja zostaję na placu boju) dzieciaki wróciły z obozu, przezachwycone, z Borów Tucholskich, Bartek Wszedł na 18 skrzynek z koli Tośka ma zapalenie oka, paprze jej się, ale już daje sobie smarowac, widocznie czuje że to pomaga pewnie że jak propozycja, nie pamiętam kiedy mogłam ostatnio wałęsac się solo, bez ogonów, i bez pośpiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedna z niewielu wolnych sobot ... juz od dawna mamy zaklepanych znajomych... i tak bedzie draka bo to imieniny Eli mojej przyjaciolki a ja z innymi juz umowiona.... kiepska ze mnie przyjaciolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm musze sie rozejrzec za Ninkowym ciastem z czeresniami na sniadanie ;) G O R A C O !! a ja po red bullu moge isc spac... nosi mnie dopiero po 3 :P Air -> wiem, ze juz od miesiaca chodzisz ale ostatnio nie bylas, wiec sie spytalam czy juz po przerwie wrocilas na zajecia :) Isa -> moj psiak tez cos ma z oczkami, wiec w przyszlym tygodniu idziemy do weta... przykro mi, naprawde chcialabym Cie poznac, ale akurat w ta sobote nie dam rady :( Majorek -> reka jest znow w szynie, wiec dopiero jak mi to wszystko zdejma (jeszcze 2 tygodnie) bede mogla ja kremowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacho wyszło super! Prosze bardzo- stawiam na stół prawie całą blache, bo wczoraj na jeszcze gorace już czatowalismy z D. ;) Tygrys- to super, że z ręką OK, martwiłam się, że ten ból cos jednak oznacza, a tu proszę :) Kosteczke masz! super. a co z tymi oczkami u waszych psiaków się dzieje? i elles coś pisała i saszka i Tygrys....jakiś wirus czy co? Moja sunia dziś o niebo lepiej wygląda i się czuje :) Wczoraj zjadła cala miche kaszy, poprawiła suchą karmą wieczorem , więc dobrze, że apetyt ma! Rana tez lepiej wygląda, sama już psina kładzie mi się na ręcznik, ja wtedy to polewam, przemywam gazą.... D. sie śmiał, że ona mnie traktuje jak swoją mamę, bo tylko za mną wczoraj łaziła, podchodziła, brzuch pokazywała, a od niego uciekała.... Ciekawe o co jej chodzi...... Musze dziś w ten upał jechac do Wrocławia, podsumowac zestawy targowe, pomóc to rozliczyć....a ma być 33 stopnie! Jakoś przeżyje, ale w przyszłym tygodniu co moge to opędzam na telefon i internet. Majorek- jest dokładnie tak jak napisałaś: jak leżę na plecach to mi Julka w pępek puka :) Super uczucie! Dobra spadam, bo mam być na 11.00 a tu jeszcze musze Tinke wysmarowac i spakowac papiery. Miłego dnia kochane diabły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzir to pyszne ciasto - ja tu czekam z kawusia :) Tygrys- chyba jednak nie dojade na ta wystawe w niedziele... ale kiedys w koncu dojade do stolicy :) A moze cholera ktos ruszy swoje 4 litery i przyjedzie do Krakowa!! Nina- jak piesek, a raczej suczka? A ja jak moim sie cos dzieje z oczkami to przemywam swietlikiem i to najczescie pomaga, a jak nie to oxycort A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj w Poznaniu ma być najgoręcej :o jak wychodziłam z domu o 8:30 to było 28 stopni, w ciągu dnia tu chyba padnę :P dobrze, że piątek, wieczorem mam wychodne :D w końcu jakaś impreza :) nie wiem jak w tym upale mamy imprezować, ale nie ważne. Tygrysek - aha, czy po przerwie wróciłam? Tak mi się spodobało, że nie zrezygnuję. Balam się, że przez wakacje będzie zamknięte, ale nie, ludzi wprawdzie mniej, ale zajęcia są :) Nina - bo pewnie Tina tobie bardziej ufa. A to jest wasz wspólny pies, czy jeszcze twój \"panieński\" :D Saszka - szkoda, że ci się termin nie zgrał z warszawskimi diabłami :( raz na ruski rok okazja spotkania i d...... A co to znaczy, że Wojtek wszedł na 18 skrzynek coli? jakieś zawody mieli? Fajny taki obóz, a Bory Tucholskie są super, kiedyś jeździłam tam z babcią do leśnego pensjonatu, wspaniałe czasy :D Isa - no jak synek płakał, że go boli to nie ma rady. Ból zęba to koszmar, coś za często o tych zębach tu rozmawiamy :D ważne, że mu pomogli. Całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku heheh ale my to sie chyba znamy:D wiem pomylka:D do tego psiaka nie mam:D buziaki dla diablat👄 i ide sie w pracy poobijac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE CHCE MI SIE DZIS PRACOWAC! spac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo praca w piatek jest niewskazana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Hmm wiecie.. jak jest tak gorąco, to ja rozbieram małą do pieluszki :D Może też spróbujcie.. hihi :P Air ale ona jest niepewna (Brysia) i też do końca nie wiemy jak zareaguje, np. tą sąsiadkę od boksierki raz za nogawkę złapała.. i do dzieci też nie bardzo ma stosunek raczej. A to przez takie małe ancymonki, które kiedyś nie dały żyć moim suczkom i je ganiały wszędzie (i pod stołem). A jeszcze cały czas my na nią \"warczymy\" o Małgosię :) I ostatnio jak siedziała przy mnie (nie zauważyłam), gdy jadłam, podeszła Małgosia i ją dotknęła ;) .. a ta co odwróciła się z \"krzykiem\" warkotem i do buzi Małgosi.. na szczęście nie ugryzła jej, ale mogła.. więc chyba jakiś tam szacunek ma. Isa to zabierz znajomych do przyjaciółki.. ;) :) :P Tygrys no też właśnie tak mi się zdawało, że chyba za szybko z tym zdjemowaniem, a to ta kontrola była.. ;) Nina kurcze, ale smaka narobiłaś :D jak Tinka je, to znaczy, że idzie ku dobremu :) Oj, tak to uczucie super i będzie jeszcze fajniej :D jak w ostatnich miesiącu próbujesz zgadnąć, co właśnie dziecku \"macasz\" :) I powiem Ci, że dobrze rozpoznałam jak leży (usg w 8 m-cu mi to potwierdziło). Od tych Twoich opowieści dziwne myśli mnie naszły.. ;) Ja już wiem, dlaczego mam wstręt do dentysty i problemy zębowe.. ostatnio mama opowiadała.. jak to kiedyś za komuny i i wstrętnych dentystów, gdy byłam dzieckiem, miła pani dentystka, chcąc żebym otworzyła buzię, bo zamykałam przy borowaniu itp zaczęła mnie po rękach bić, mamę wywalili z gabinetu itp... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff musialam jechac do Ministerstwa... wybralam dluzsza trase, za to chlodniejsza bo metrem ;) Air -> w wawie jest spokojnie ponad 30 stopni.. chwile stalam na sloncu i czulam jak mi kark pali... Ghana -> kiedys mnie w koncu wysla do Krakowa sluzbowo, bo tam sa ludzie z ktorymi blisko wspolpracujemy.. niestety na razie ciagle oni tutaj przyjezdzaja... Isa -> oj to przez ten upal ;) Majorek -> nie mam pileuchy, wiec nie moge sie tak rozebrac :P \"dziwne mysli\"?? czyli o rodzenstwie dla Malgosi?? ;) Ninka -> hihi moze Tinka zauwazyla, ze Tytez masz cos z brzuszkiem, wiec Tobie ufa ;) moj to ze starosci ma, a nie wirus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa- racja nie wskazane, staram sie jak moge nic nie robic :) juz tylko 4,5h :) Tygrys- dobra to powiedz, ktorzy to, to ja juz zalatwie, ze nastepnym razem nie beda mogli przyjechac do wa-wy :D I wtedy bedziesz musiala przyjechac tutaj! A taki urzad to tu mam niedaleko od pracy i z psem chodze obok na dluuugiie spacery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek majtki wystarczą :D (hmm ja jeszcze w piżamie jestem :) ) taa takie coś, że miłoby było poczuć te motylki w brzuszku hehe, owszem będą, bo Gosi należy się braciszek (ogólnie rodzeństwo) :) ale ja chcę już w innym mieszkaniu i najlepiej po ślubie :D Ghana wiesz, mi też chce się spać, tzn. oczy mam takie zmęczone.. do spania.. ;) Ja wczoraj wybrałam się na długi spacer do dalekiego parku.. szłam ok 45 minut, ale warto było, bo tam jest dużo drzew (wysokich) i cały jest prawie w cieniu (o to mi właśnie chodziło), chociaż myślałam, że dam sobie spokój jak zdałam sobie sprawę, że to tak daleko, a w dodatku chciałam iść ruchliwą ulicą. Na szczęście równoległe były mniejsze i spokojniejsze i dotarłam :D Zadzwoniłam do Anioła, że mógłby po pracy po nas podjechać (miał pół godziny do końca). I jak przyjechał, to jeszcze tam posiedzieliśmy i było bardzo miło :D tak rodzinnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - ach miło, rodzinnie :D cudnie, oby tak było zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - ach miło, rodzinnie :D cudnie, oby tak było zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - ach miło, rodzinnie :D cudnie, oby tak było zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztopilam sie:O ale prasowanie odwalone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×