Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Labirynt2

Gastroskopia!!Kto ja mial?

Polecane posty

Gość CAMPARI34
A JA SIE DOWIEDZIAłAM żE W TEN WTOREK TO MI ZROBIA GASTROSKOPIE I ODRAZU KOLANOSKOPIE ZA JEDNYM ZAMACHEM.W PONIEDZIAłEK MAM WYPIC JAKIS PASKUDNY PłYN[PRZED KOLANOSKOPIA ZROBIą MI LEWATYWE]KURCZE ALE SIE BOJę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed badaniem
tRZYMAJ SIE.. I CZEKAM NA OPIS PO TYM WTORKU GRUNT TO DAJ NA LUZ BO I TAK NIE MASZ WYJŚCIA.. A PO ZA TYM BADANIE.. PHI..( POWIEDZIEĆ CI CO JA PRZECHODZILAM NA ŻYWCA??- NIE CHCIALABYŚ WIEDZIEĆ)trzymaj sie i nie spinaj a zobaczysz po czasie że starch ma wielkie oczy pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMPARI34
CZEśC LUDZISKA DZIS PONIEDZIAłEK ZACZYNAM O 10.00 PIC TEN PASKUDNY PłYN NA KOLANOSKOPIE JUTRZEJSZą.CZEKAM NA EFEKTY[PODOBNO PO NIM ZASRAM WSZYSTKO HIHIHI].JELITA MUSZA BYC CZYSTE!!!NIEWIEM JESZCZE ILE ALE PODOBNO 4 LITRY PłYNU MAM WYPIC CO 10 MINUT SZKLANKę.ZARAZ MąZ IDZIE DO APTEKI TO SIE DOWIEMY.TRZYMAJCIE KCIUKI JUTRO PO WSZYSTKO OPISZE JAK BYłO.W ZYCIU TAK SIę NIE BAłAM NAWET RODZIC SIE NIE BAłAM JAK TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guawa
Co u Ciebie Campari? Napisz jak bylo, zy rzeczywiscie nic sie nie jest to takie straszne jak podadza ta tabletke. A tak w ogole to gdzie w Dublinie robilas te badania i u kogo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed badaniem
Campari no co z tobą? wtorek sie już kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guawa
Liczymy na Ciebie Campari, Szkoda by było gdyby osoba z takim doświadczeniem nie podzieliła się nim z innymi. Nie zawiedz nas - czekamy na relacje :) Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMPARI34
HEJ LUDZIE JUZ PO!!!ALE SIę STRACHU NAJADłAM GADAM WAM.WIęDZ POSZłAM WE WTOREK NA 8.00 DO SZPITALA NA GASTRYKę.TAM MNIE SPISALI.POłORZYLI NA SALę OCZEKIWAń NA ZABIEG I CAłA ZASRANA CZEKAłAM.DOCHODZIłO KILKU LUDZI TEZ TAM CZEKALI NA TO SAMA CO JA.WKOńCU PRZYSZłA BARDZO MIłA KIKANKA [ZNACZY CHINKA]KAZAłA MI SIę PEZEBRAC W ICH SZLAFROCZEK I CZEKAC.DOPIERO O 11.30 ZACZYNALI ROBIC ZABIEGI MóWILI żE ROBIą 30 DZIENNIE I NIE MAM SIę BAC BO NIC NAPRAWDE NIE BęDę PAMIęTAC.WKONCU MNIE POWIEZLI NA TA SALę LUDZIE ALE ONA STRASZNA PEłNO TAM MONITORóW I RUREK JAKICHś JUż MNIE POPODłANCZALI DO WSZYSTKIEGO A MI SIE JESZCZE DO KIBLA ZACHCIAłO WIEDZ MNIE POODłANCZALI I POLECIAłAM.MóWIłA MI TA PANI DOKTOR żEBYM SIE NIE BAłA BO NIC NARAWDE NIE BEDE PAMIETAC.DALI MI MOTYLKA DO RęKI DO UST MI WłORZYLI JAKIS GUMOWY KOREK I WSTRZYKNELI MI COś DO TEGO MOTYLKA.WIECIE CO?ZACHWILę OBUDZIłAM SIE NA SALI TEJ Z KRóREJ MNIE BRALI.NIC NIEWIEM NIC NIE PAMIETAM.A ROBILI MI GASTROSKOPIE I KOLANOSKOPIE.DZIś BOLI MNIE GARDłO I PłUCA TROCHę ALE DUPSKO NIC A NIC.KONIEC KONCóW GASTROSKOPIA NIC NIE WYKAZAłA ALE TO DRUGIE BADANIE A I OWSZEM.WIEDZ BIORE PROCHY NIEWIEM DOKłADNIE CO MI DOLEGA BO NIE JARZE ANGIELSKIEGO ALE WEZME OPIS CHOROBY I POLECE DO POLSKIEGO GASTROLOGA NIECH MI WYTłUMACZY CO MI JEST DOKłADNIE.LUDZIE JAK JA SIE BAłAM A NIE BYłO CZEGO.WIEDZ BIORE NATEPNE TAKI BADANIE SPOKOJNIE NA KLATE I ZERO STRACHU!!!MIAłAM WYPIC 4LITRY TEGO PłYNU A WYPIłAM TYLKO 3 SZKALNKI WIECEJ NIE WCHODZIłO.POWIEDZIAłAM żE WYCHAWTOWAłAM RESZTE I TYLE.[TEN PłYN JEST PASKUDNY JAKBY WODZ Z SOLą OCHYDA].TERAZ MUSZE SIE WZIąC ZA JEDZENIE BO PRZEZ TO CHORóBSKO SPADłAM DO 45KG.TO TROCHE MAłO ALE MAMA PRZYLECIAłA I MNIE PODTUCZY TROCHę.DZIęKI WAM ZA TRZYMANIE KCIUKóW BęDę WPADAC PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guawa
Ciesze sie ze u ciebie wszystko w porzadku, jesli jeszcze tu zajrzysz to napisz gdzie mialas to robione i przez kogo, tez mieszkam w Irlandii wiec moze sie wybiore na badania tam gdzie ty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja73
Witam wszystkich. Miałam robioną kolonoskopię i gastroskopię.Strasznie sie bałam. 4 lata temu miałam kolonoskopię i to było straszne. Teraz poszło o wiele lepiej, na drugi dzien było prawie ok, ale gastroskopia to dla mnie był koszmar. Nie mogłam powstrzymać odruchów wymiotnych, prawie sie dusiłam, było strasznie, lekarz powiedział, że wyjątkowo silnie reaguję. Bardzo się starałam ale nie mogłam zapanować nad wymiotami, nie mogli pobrac mi wycinków do badania. Myślę, że odczucia to sprawa bardzo indywidualna i nie można się nakręcać i niepotrzebnie denerwować. Mi wszyscy mówili, że jak przetrzymałam kolonoskopię to gastroskopia to pryszcz. Guzik prawda. Trochę się denerwuje bo w rozpoznaniu mam napisane zapalenie żołądka i dwunastnicy, refluks i przepuklina żoładkowo-przeponowa. Nie słyszałam nawet o takim cholerstwie, nie byłam jeszcze u lekarza z wynikami. Może ktoś mi coś powie o moim rozpoznaiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMPARI34
OJ KOCHANA TYLKO NIE CZYTAJ NIC W INTERNECIE IDZ DO LEKARZA.BO JAK SIE NACZYTASZ TO ZEJDZIESZ Z TEGO SWIATA .KOBIETO JA SOBIE FAZY TAKIE WKRECAłAM ZE SZOK PO CZYTANIU INTERNETU ZAPEWNE JEST TO WSZYSTKO DO WYLECZENIA.JA MISZEKAM DUBLIN4 I W MOIM REJONIE ROBIłAM TE BADANIA TZN.ST.VINCENT HOSPITAL.TRZYMAJ SIE ALE NAPISZ TEZ DLACZEGO MóWISZ żE PO KOLANOSKOPI DOCHODZIłAS DO SIEBIE 2 DNI MNIE WOGóLE DUPSKO NIE BOLI ANI NIE BOLAłO?DLACZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja73
Dzięki za odpowiedź 4 lata temu jak miałam kolonoskopię to 2 tygodnie leżałam ale miałam wtedy dodatkowy zabieg prostowali mi zagięte jelito. 3 dni nawet nie chodziłam do wc.Dlatego teraz okropnie bałam sie tego badani. Ale tym razem było "samo"badanie, po którym miałam dosyc silny ból po lewej stronie tam gdzie kiedyś było to jelito zagięte i ogólnie dosyć silne skórcze i gazy ale w prównaniu z poprzednim razem to pestka i faktycznie po na 2 dzień było w miarę ok. Faktycznie jak zaczęłam czytać w inernecie to nic tylko położyć się do łóżka pić tylko wodę i czekać na koniec. Nie popadam w paranoję i napewno pójde do doktora ale chciałam "pogadać" z kimś kto ma takie same problemy i poradzić się np. co jedzą żeby były mniejsze dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMPARI34
NIE MATRTW SIE IDZ KONIECZNIE DO LEKARZA WAZNE ZE TO NIE RAK!!!TO MOZNA LECZYC.TYLKO PROSZE NIE CZYTAJ INTERNETU JA TAK SIE ZARZEKAłAM ZE JUż NIE BEDę CZYTAC NIC Z INTERNETU A DZIS PęKłAM WPISAłAM TEN LEK KTóRY BIORE OD WCZORAJ NAZYWA SIE[ PENTASA] JA MAM ZAPALENIE JELITA TO PASKUDNE SłUCHAJ JA SCHUDłAM DO 45KG. NIE UMIEM JESC WOGóLE CIAGLE BIEGUNKI CUCHNACE WODA Z DUPSKA POPROSTU I OKROPNY BóL żOłONDKA JUZ OD WCZORAJ NIE MUSZE BRAC PRZECIWBóLOWYCH NIE MUSZE BRAC TERAZ LECZE SIE NA TO KURESTWO JAK SIE NACZYTAłAM O TEJ CHOROBIE ZNOWU W DEPRESJE WPADłAM ZAS WYJE MAM ODRUCH WYMIOTNY I JESTEM ZAłAMANA.MAMA U MNIE JEST I TEZ RYCZY BO MóWI ZE JA DOłUJE WSZYSTKICH W DOMU PONOC A MUSZE SIE WZIąC W GARśC BO MAM 4 DZIECI A JA JESTEM OKROPNA JAK JUZ MI COS DOLEGA TO KONIEC TESTAMENT PISZE I UPOWARZNIENIA NA SPALENIE ZWłOK PO MOJEJ śMIERCI DO TEGO JESTEM HIPOHONDRYCZKA WKRECAM SE FAZY NA RóZNE CHOROBY I NAGORSZE JEST TO ZE MAM WSZYSTKIE OBJAWY.TAKżE TRZYMAJ SIE KOCHANA NIE PODDAWAJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśśś
Ja miałam robione w szpitalu... I nigdy tego nie zapomnę! To było okropne przeżycie..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMPARI34
HEJ LUDZIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH GASTROSKOPOWCóW JA JUZ DOCHODZE DO SIEBIE WIEM CO MI I SIE LECZE MYSLE ZE WSZYSTKO JEST NA DOBREJ DRODZE.JAK KTOS MUSI NIECH ROBI BADANIE I LECZY SIE SZYBCIUTKO ZANIM BEDZIE ZA PUZNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjeent
PORAŻKA! najgorsze badanie jakie miałem w życiu,nigdy więcej, nawet gdyby mi płacili. Miałem robioną w szpitalu. Dziwi mnie jak niektórzy pisali, że rurka ma kilka mm. Ta moja miała grubo ponad centymetr dochodząc do 2. Baardzo nieprzyjemne wpychanie rury. Unikać jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mksjd34
moj partner ma helicobacterwg mnie to ja tez powinnam zrobic sobie badania na jego obecnosc pytalismy lekarza i powiedzial nam ze ja nie musze sie leczyc gdybym miala tez helicobacter.... nie rozumiem, przeciez jesli musi leczyc sie moj chlopak to ja razem z nim - inaczej bedziemy sie ciagle zarazac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mksjd34
ci lekarze....to po prostu kpiny ostanimi czasy :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsabelka67423
Kto niał gastroskopie??? bardzo boli??Ja będę miała za miesiąc i bardzo się boję.Proszę odpiszcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfg
nie boj sie! to nie boli, tylko jest nieprzyjemne.... poza tym dostajesz i tak znieczulenie - wiec czego tu sie bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ...jakieś 5 lat temu-masakra.Pani doktor stwierdziła,że mam bardzo wrażliwy żołądek,bo tak mną rzucało na tej kozetce :-( Nigdy więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowy
Mam mieć robioną gastroskopię w poniedziałek - jak chcecie to opiszę jak było... Mam bardzo wrażliwe gardło więc może nie być za ciekawie... ale okaże się... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed badaniem
tymczasowy oczywiście że czekamy na twoje wrażenia.. napewno da się przeżyć to badanie.. a najważniejszy jest wynik..sama czekam na to badanie, wiem że to nie przyjemne ale wiem też że są o wiele gorsze rzeczy, mam nadzieje ,że twój wynik badania nie będzie zły.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necroblack
ja będe miał niedługo ale czytam sobie z ciekawosci wasze posty.zobaczymy ,ja jak na razie miałem kilka fajowych zabiegów ale wszyscy mi mówią ze mam twardą głowę do takich badań.kiedy mi ściągano paznokieć od nogi to lekarz nie kazał mi na to patrzeć ale ukratkiwm zerkałem a krew lała sie po całej nodze haha .pomyślicie ze jestem masochista ale to nie o to chodzi-takie doświadczenia wzmacniają na przyszłość. mam pytanie-ile sie czeka na gastroskopię ale nie prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed badaniem
necroblack ja czekam na gastroskpie msc czasu , badanie bede mieć robione w szpitalu dzis np. mial robione je mój tato.. bez sesnu jest się bać..ja się nie boję zupelnie( gorzej jest z wynikiem- o niego się boje), oosbiście w życiu bardziej cierpalam fizycznie więc taka gastro- ktora trwa z 10 to smiech..a ci co się boja.. przepraszam ale to żalosne- widac ,że w zyciu nie przeżyli cierpienia( i fajnie mają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka
ja mialam to robione bez znieczulenia, bo jestem uczulona na to czym pryskaja gardlo, badanie trwalo 15 minut i to bylo najgorsze 15 minut mojego zycia. to badanie nie boli, ale jest strasznie nieprzyjemne. do tego zaplatal mi sie ten kabel o zoladek i byl problem z wyjeciem, musieli wezwac drugiego lekarza. to sie zdarza raz na okolo 100 przypadkow, i musialo przytrafic sie mi. mialam w zyciu wiele roznych, bardzo bolesnych badan, ale i tak gastroskopie wspominam najgorzej. nigdy wiecej na to badanie sie nie zdecyduje, chyba ze w pelnej narkozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necroblack
racja gorsze jest to jaki wynik będzie . a propo jakie macie objawy choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necroblack
ja czuje głód .najem sie do syta około ośmiu kanapek i za 3 godziny mnie ssie.co to może być? miał ktoś podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed badaniem
necroblack nie wiem czego przyczyną sa twoje objawy ja poprostu cokolwiek zjem czuję sie jak nadymana żaba choć ostatnio ( nie wiem może ze strachu?) nic mnie nie boli ale na gastro i tak pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necroblack
przed badaniem@ ja jak zjem to czuje sie tylko pełny nic ponad to. a długo masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×