Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

babka biszkoptowa

schudłam- pomogę

Polecane posty

Gość pytajacawe
ile godzin przed snem powinno sie jesc zeby nie przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka pieskowa
a ja ostatni posilek jem o 16.30 pozniej tylko woda i zielona herbata, na noc melisa pol godziny na rowerze, kwadrans cwiczen- pompki i skakanka waze 56 kg przy wzroscie 173 cm ogolnie figura ok, tylko faldki na brzuchu powstale z milosci do piwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2
no to zdradz tajemnicie jak schudłas..i w jakim czasie... i czy było ciezko? czym sobie pomogałas w diecie..jesli sport to jaki uprawiałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robić, kiedy waga się zatrzymuje i ani drgnie? Zrzuciłam już prawie siedem kilo, a zostało mi pięć i klops... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2
no tak ja tez wytrzymała 1,5 tygodna nie jedzac po 18:00 nastej ale dzisiaj cos mnie skusiło na zupke chinska, ktora przed chwila zzjadłam, a juz widziałam efekty ze schudłam...a wczoraj o 20:00 byłam na pizzy co parwde zjadłam tylko 2 kawałki małej ale czuje ze zle robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2
a co jesz do 16:30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, jak ja ci zazdroszczę! Ja mam 170 cm i 57 kilo, ale niestety mam też bardzo mocną budowę (wyglądam na jakieś 63 kg). :/ Moje gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2
acha i czy jesz chleb, słodycze i ziemniaki?słodzisz herbate i kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka pieskowa
biszkoptowa babko a nie za szczupla jestes przypadkiem???? 51 kg? przy 174 hmm troszke mi to zalatuje na szkielecik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2
a basen pomaga? w schudnieciu jesli tak to na jakie partie ciała działa?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *M*a*R*t*A*
A jaką dietę mogłabyś polecić dla nastolatki? Nie chodzi mi o rygorystyczne zrzucenie 20 kilogramó, ale o jakieś 5 kilo. Jak jeść, w jakich porach żeby schudnąć? Mma 175 i ważę 60 kilo i przyznam że chciałąbym schudnąć do 55 kilo. Z góry thnx za poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojo
Jak to zrobiłaś, że w ciągu dwóch minut schudłaś 5kg i urosłas 1 cm??? W czym tkwi twój sekret??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przpraszam- warzyw teraz juz jem wszystko, ale w rozsądnych ilościach. Nie jadłam makaronów, wogóle- zero mąki, ziemniaków, białego chleba. Jedynie wasa i ryżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2
nie sadze ze jest za szczupła jest na pewno szczupła w sam raz i ładnie wyglada..:) jak masz jakies swoje zdjecie po schudnieciu to mozesz dac linka, albo przesłac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojojojoj
sekret tkwi w tym ze nie umiesz czytac:) na forum sa dwie babki ojojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2
a ciemny chleb razowy można jesc? teraz juz jesz normalkny chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *M*a*R*t*A*
Moge sie dowiedziec cos na temat tych diet dla nastolatek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam niestety zdjęcia. Teraz moja waga jest juz oki, dobrze się z nią czuję. I wiecie co- wcale nie ciągnie mnie do słodyczy...Żołądek się chyba skurczył, bo teraz jem niewiele, ale jem wszystko. Oczywiście nadal nie smażę na smalcu, nie jem białego pieczywa ani słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku
co dwie babki to nie jedna.....ta pierwsza jest za głupia biedulka i ma drugą....buhahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAH
CAŁE SZCZĘŚCIE,ŻE NIE MASZ ZDJĘCIA BABKOOO.....TEGO BY NIKT NIE WYTRZYMAŁ...NAWET SAMA TY.... ps. czy to nie dziwne,ze nie ma swojego zdjecia?!?!KAzdy przeciez ma jakies swoje zdjecie!!! buhahahahahaha:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Marta- ja sama mam 19 lat. Schudłam po prostu na diecie 1000kcal, ale ograniczałam jedzenie wysokoenergetycznych potraw. Raczej niskokaloryczne, w rozsądnych ilościach. co do razowego chlebka- nie jadam go, teraz to juz tylko ryżowy. Mi smakuje, jest naprawde dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHcd.
Autorka zapomniała dopisać: ".....a razem z żołądkiem skurczył się tobie mózg...". ..to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *M*a*R*t*A*
Dzięki za odpowiedź, spróbuję te 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×