Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

cześć kochani.. męczący ten dzień... w dodatku łepetyna mnie boli... klikam i ledwo brykam do dalszej robotki girl ps.milego, zdrowego i spokojnego weekendu 😍 ps2. Kamorku... ja tam sie nie znam na rowerkach ale Twoj wyglada na full wypas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jak przyjemnie kilkac z domu :) Okazalo sie, ze znam osobiscie kilkoro dzieciakow, ktore dzieki Pajacykowi zjadaja w szkole cieply posilek, wiec do pracy Rodacy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku to świetnie :D zatem klikamy 942 już jest Właśnie się dowiedziałem, że jestem mieszanką rasy południowo-wschodnio Azjatyckiej (w 61%) z Koreańską/Japońską (39%) Czas przygruchać sobie jakąś miłą japonkę ;) tudzież azjatkę :D mrau :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Tygrysku.. z domku klika sie przyjemniej:P :) Kamorku... najpierw jakies sympozjum o utopcach :P a teraz dowiadujemy sie ze jestes rasy mieszanej azjatyckiej???:) hmm ciekawe skad sie o tym \"pochodzeniu rasowym\" tak pewnie dowiedzialeś:) klik klik... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik, klik!!! :) Dzien pochmurny ale dobry :) Pewnie Kamorek bada wlasne DNA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oczywiście z przymrużeniem oka wyniki ;) http://www.faceanalyzer.com/ *** W wiosce murzyńskiej panika... rozpacz... konsternacja ... wielkie nieszczescie.. zdenerwowani rodzice biegną do szamana... Szamanie ratuj ... urodzilo sie biale dziecko... Szaman spokojnie próbuje znalezc wytlumaczenie. - A zrobione było po murzyńsku? - Tak - po murzyńsku! - Od tylu po murzyńsku? - Tak od tylu po murzyńsku - zgodnie potwierdzają rodzice. - ...hmmm... aaaa palec w du.pie byl ? - no....eeee.... nie bylo .... - No właśnie!! Tędy musiało dostać się światło... *** Panie te to kurczaki świeże? - No jasna sprawa, wczoraj jeszcze kichały wesoło! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani ale nawazylam sobie hihihi Zachcialo mi sie farbowac wlosow ale nie pasemek tylko calych i kolor wyszedl nie taki jak zawsze myslalam ze sie poplacze mialam na wlosach kolor hmmm cos takiego jakby do bialego wrzucic zoltko. Wygladalam makabryznie moglam sobie zrobic czarny makijaz i stanac na A4 :D:d. A dzis jestem szatynka i opitolilam sobie grzywke :D:D. I chyba na arzie taka zostane bo mii i wszystkim sie spodobalo :D:D nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo swiete przyslowie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo tutaj pusto w weekendy jest :( Przez to i obiadkow mnie, na razie tylko 209 mamy... chociaz pogoda sie poprawiaja i slonce widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja klikam Tygrysku zycze milej niedzieli dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bezik, myślisz, że na A4ce miałabyś branie? ;) Jakoś usiłuję sobie ciebie wyobrazić jako szatynkę ale mi jakoś nie wychodzi ;) i w dodatku bez grzywki :) Tygrysku fajnie się masz, słoneczko i te sprawy :) 🌻 644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko, slonkiem a klikanie, klikaniem!! :P nie wazne czy slonce czy deszcz cieply obiad dziecko chce zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nikogo dzisiaj nie bylo?? zatem witam wszystkich cieplo w ten sniezny poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ale zimnica brrr... Mały kocurro jest już po zabiegu i czuje sie nieźle (o ile pozbawiony męskości może czuć sie dobrze ;) ) Bezik :D Zabieram się za robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka sobie zranila lapke, tak dosc gleboko, nie wiem, czy nie bedziemy musieli szyc... Cholera mnie bierze jak widze co ludzie wyrzucaja przez okna! A tak wogole to dzien dobry i klikamy, bo cos slabo z obiadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pojechalam zaszczepic sunie cioci zeby ja cieczka nie dopadla. Kurcze malpa mala malo autka nie rozwalila. Szalala jak szalona :P. Ale u lekarza uspokoila sie od razu a potem znow szalala witam wszytskich u mnie slicznie i slonecznie chmurek nie am a snieg pada nei wiem skad normalnie klikamy bo malutko Ghanus niestety ludzie to takie cha... a piesek mojego kolegi musi chodzic w takich smiesznych skorzanych bucikach bo mu lapki pekaja od soli ale komicznie wyglada :P. Szkoda mi biedulka pewnie kumple sie z niego smieja:P. Tygrysku Ty jak zwykle pierwsza Kati u mnie tyz zimno. Biedny kocurek A Ty niedobra jestes tak beszczelnie mu krzywde zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki...:) ... mam sporo roboty... wiec tylko klikam w pajacyka i juz mnie nie ma....:) milego dzionka... girl ps.u mnie pruszy śnieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ A więc mały kocurro był wczoraj na kontroli i zastrzyku (antybiotyk) i okazało sie, że wszystko jest OK :) Ładnie sie goi i w ogóle wszystko dobrze :) Poza tym jest okropnie zimno i chyba się tej wiosny nie doczekam :( Życzę Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak jest bardzo zimno, brrrrrr na rozgrzewke proponuje goraca czekolade :) Bezka -> alez pierwsza to jest zawsze Kati, nie ja... Ghana -> jak lapka Fanki?? Girl -> wczoraj to u mnie mocno sypalo a nie tylko snieg pruszyl ;) dzis na szczescie jest tez slonce :) Kati -> o to dobrze, ze kocurki zdrowe :) Doczekasz wiosny, na pewno w koncu przyjdzie :) Kamorek -> a gdzie poprawiacze humoru?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani Girl TY zawsze zapracowana Kamorku a Ty co tak szybko rowerkiem juz smigasz czy co??:P Kati to dobrze ze wszystko oki. A twoje kotki wychoda sobie na dworek czy to sa typowo domowe kocurki?? Tygrysku hmmmmmmm wiesz faktycznie jak podejrzalam troszke wstecz to hmmmmmm faktycznie. Wiem czemu sie pomylilo bo Kati nie ma w weekendy i wtedy Ty wszystkich budzisz 😡 :P Zmykam zrobic cioci zakupki tyle co przyjechala ze szpitala a juz 13 znow musi isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- bylam u weterynarza i Pani powiedziala, ze w sumie mozna by to bylo zszyc, ale przy tak malym psie zle jest usypiac, wiec na razie mamy obserwowac, i mamy nadzieje, ze sie zagoi... No ale nie mozemy chodzic na dlugie spacerki. A i piesek nazywa sie Fenka, pomylilam sie ;-), a Fenka znaczy (chyba po slowacku) suka :-), a to dlatego, ze to pierwsza suczka jaka sie urodzila :-D Kati - oj biedny kotek pozbawiony klejnotow :-), ale dobrze, ze wszystko sie ladnie goi :-) Girl- ty zdecydowanie za duzo pracujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana szczeniaczki szybko dochodza do siebie. Mojej cioci suczka wyszla z ciezszych rzeczy i to wiele razy (choć weterynarze chcieli ja usypiac). Ciocia nie dala i sunia nadal zyje :D:D. Wiec Twoj piesek tyz bedzie szybciutko zdrów Kati tak tylko zapytalam bo mojej sasiadki kot to hmmmmmmm ja bym go do domu nie wpuscila. Brudny podrapany bleeeeeeee a u niej chodzi wszedzie nawet po stole. Ale takie czysciutkie kicki to sa fajne i wtedy moga na kanapce lezec i wskoczyc do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik.....i juz 600 obiadków :) buziaki for @ll 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie ma rozweselaczy bo byście za dobre humorki miały :) za to zanucę taki refrenik piosenki: Die, die we all pass away But don\'t wear a frown cuz it\'s really okay And you might try \'n\' hide And you might try \'n\' pray But we all end up the remains of the day Yeah yeah yeah yeah yeah Yeah yeah yeah... a okazji jutrzejszego dnia kobiet składam wam życzenia powodzenia w życiu i przyjmijcie ten kwiatuszek: http://img487.imageshack.us/img487/1484/kamorkakwiatekna8marca3nr.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
931 :) Czyli teraz zwierzakom trzeba zdrowia zyczyc?? ;) Wlascicielki mam nadzieje, na zle samopoczucie nie narzekaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien sloneczny, mrozny ale dobry :) no prosze, prosze dzisiaj jestem rzeczywiscie pierwsza :) zatem zostawiam Wam magicznego kwiatka 🌻 i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten jakże miły dla kobiet dzień :D Cóż na humorek nie narzekam :) Co prawda jest lodowato, ale co tam :D Mały kocur czuje sie już całkiem dobrze i ostro szaleje w domu :) Zabieram się za robotę ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×