Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

W Y S P A L A M S I E :D :D :D Jakie to cudowne uczucie :D Na dodatek slonce przecudnie swieci i za 8h bedzie weeken :D ide dzis na \"Wyznanie gejsz\" ach zycie jest piekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mimo, ze spie duzo to sie nie wysypiam... Kamorek- moze i sa dobre, ale do konca miesiaca zostalo mi jakies 30 zl... w sumie to moze dluzej niz do konca miesiaca, bo az dostane pensje, a w kwietniu mam do zaplacenia nastepna rate za studia, no i oczywiscie kredyt, a to razem cala moja pensja... wiec wogole nie wiem jak sobie poradze, bo jeszcze musze np. cos jesc :) Tygrys- to sa wyznania gejszy - jednej :), czytalas ksiazke? Bo mi sie bardzo podobala! Czekam na relacje z filmu! Girl- trzymaj sie, napewno jak przyjdzie wiosna to bedzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kUrcze ale macie poranki normalnie szok mruszą to so Kati oczywiscie :D:D Tygrysek napisz potem jak Ci sie film podobal strsznie chcialabym go zobaczyc ma obiecujące recenzje :D:D. No widzisz a jednak sie wyspalas :D:D Ghanus tranik lykaj i witaminki mi zawsze wtedy przechodzi :D:D. Po jakims czasie rzecz jasna :P Kamorku 🌻 Girl nie tylko Ty :P Ja tyz wiecznie nie wyspana choc musze przeyznac ze bardzo malo osttanio spie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up klikac! Jeszcze nie weekend- obowiazki wzywaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki... no dzis to mam jakies apogeum durnowatych spraw do rozwiązania ... wymiękam:P w dodatku nie zapomnijcie kochani.. ale w niedzielke .. w ta niedzielke 26 marca jest zmiana czasu... z 2.00 na 3.00 :P super.. teraz to sie juz nie wyśpie nic a nic:):):) ściskam mocno.. 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry z rana :D Film byl naprawde dobry i podobal mi sie. Przyjaciolka, ktora czytala ksiazke, mowi, ze mimo wszystko ksiazka jest znacznie lepsza... Klikajacego dnia zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tygrysku :) Ja teraz klikam bo za chwilę znikam na weekend do aniołka :) Ciao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, mam do Ciebie pytanie rowerow, ktora firma jest lepsza: GIANT czy MERIDA, oba rowery sa na osprzecie shimano i w podobnej cenie. Nie wiem, ktory wybrac, doradzisz?? Aha Giant to model cross a merida nie pamietam, jakis zeszloroczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam i lulu zmykam...🌻 girl ps. Tygrysku daj znac jaki rowerek kupilaś??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam za swoje... zachwycalam sie wczoraj pierwszym wiosennym deszczem i dzisiaj pada... ech, deszczyk jets fajny ale jak trwa krotko... Girl -> jak kupie to na pewno sie pochwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku już odpowiadam bo właśnie wróciłem od A :) Odpowiedź na pytanie czy Giant bądź Merida może wyglądać tak iż każdy chwali na tym czym śmiga. Do czego będzie ci ten rower służył? Czy do XC, DH, FR czy do jazdy rekreacyjnej? Bo jak do rekreacji to nie opłaca się kupować tzw. \"fulla\". Podane przez Ciebie marki są dobre, powinnaś skupić się na tym by wybrać ten rower który ma lepszy osprzęt. Jeśli okaże się iż mają taki sam, to wybierz albo pod względem ekonomicznym bądź ten który bardziej Ci się spodoba :) Porównaj jaką ma przeżutkę tylnią, przednią, jaką korbę, hamulce, manetki, klamki, amortyzator przedni etc. W tym właśnie tkwi diabeł. Acha, także ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na rower? Nie kupuj rowera za np. 1500 zł z hamulcami tarczowymi, ale postaw na hamulce V-brake, chyba, że chcesz \"pocynić\" na tych którzy się nie znają :P Napisz mi na e`maila dokładnie jakie modele bierzesz pod uwagę i jaki mają osprzęt, cenę a ja sprawdzę w katalogu i uściślę odpowiedź :classic_cool: Girl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, nie wiem o co Ci chodzi... hihihi rower ma byc zarowno do jazdy po miescie jak i po lesie, ma tez dac rade przekjechac 200 m po piachu... jazda stanowczo dla przyjemnosci a nie wyczynowo... osprzet oba rowery maja chyba taki sam... siedzi sie na obu wygodnie... Merida jest troche tanszy, ale slyszalam, ze Gianta latwiej zserwisowac... szczegolow techicznych to ja Ci nie podam, szczegolnie, ze Merida jest w sklepie ktory jest daleko ode mnie ;) w kazdym razie dziekuje chociaz za te kilka rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty zmykam 🖐️ Humor mam dzis podły, w dodatku szefowa przyjeżdża więc nigdy nic nie wiadomo... Paa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) oj widze Tygrysiu ze tak samo sie znasz na rowerkach jak i ja:P... bo po przeczytaniu Kamorkowych porad zgluplam jeszcze bardziej:P Ale Kamorku kurka znasz się ( w co nie wątpiłam)... szkoda ze nie mozesz sie umowic jakos z Tajgerkiem i pomoc jej w zakupie... nie ma to jak fachowiec pod bokiem:) 🌻 Kati.. trzymaj sie dzis... szefowa przyjedzie i pojedzie 😍 .. ja dzis jestem śpiaca jak suseł... albo jak miś zbudzony bo śnie zimowym hi hi hi....a mgla taka za oknem jakby pierzynka ech.. ja wszystko dzis ze spaniem kojarze :):):) ... klikam i do robotki brykam :) buziaki dla reszty 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaaaaac 😴 jestem mocno i okropnie niewyspana... a na dodatek pogoda taka senna, mgliscie i szrao jest... A wczoraj bylam na \"Czerownym kapturku\" (z P.)... smieszny film, taki w sami raz na zrelaksowanie sie i posmianie :) Girl -> ja juz wybieralam rowery z fachowcem, tylko zostaly mi dwa typy, wiec pytam wszystkich ktory lepszy i kupie \"zwyciezce\" ;) Kati -> 🌻 prosze oto magiczny kwiatek dla Ciebie, taki na poprawe samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- mi sie bardziej podoba nazwa Merida, ale sie kompletnie nie znam na rowerach :D U mnie wczoraj rano byla piekna pogoda, ale pozniej zaczelo padac, ale przynajmniej przez chwile siedzialam z ksiazka na tarasiei cieszylam sie wiosna. Pieski pierwszy raz chodzily po trawce i blocie, tak to znaly tylko snieg ;). I okazalo sie, ze Redi to arystokratka, nie bedzie chodzic po blocie i skacze po plytkach chodnikowych u rodzicow na podworku :D , komicznie to wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie naprawde przesadzacie! No przeciez nie pracujecie chyba tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie naprawde przesadzacie! No przeciez nie pracujecie chyba tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21__
klik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) nareszcie ciepło na zewnątrz :D Tutaj już nie ma śniegu prawie nic a nic ale u mojej A jeszcze jest :/ ale topnieje :D Tygrysku, zatem jeśli masz lepszy serwis Gianta to weź jego :) przynajmniej jak ci się coś zepsuje to naprawią :) Girl :classic_cool: aż tak się nie znam na rowerach ;) ale za to zapraszam w góry na przejażdżkę :) Ghana ale to musiało zabawnie wyglądać jak psiak kicał po chodniku :) Kati 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ \' ] dla Lema :( Kolezanka dala dzisiaj cynk, ze jej znajomy moze tanio Meride zalatwic (nowe) ale jeszcze nie wiemy jaki model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to widzę, że sprawa rozwojowa jest z rowerkiem :) Potem pochwal się jaki będziesz ujeżdżać :D najlepiej z foto :) Razem z kolegą zaczynamy ćwiczyć biegi by się rozruszać po zimie, hihi 🌻 1001 *** - Jak pan myśli co jest w dzisiejszych czasach większym problemem: niewiedza czy obojętność? - Nie wiem. Nie obchodzi mnie to. *** Pewien gość, właściciel sklepu, bardzo nie lubił Chińczyków. Pewnego dnia przyszedł do niego Chińczyk i pyta: - Ma Pan Whiskas? Potrzebuję go dla mój kot. - A gdzie masz tego kota? - pyta sprzedawca. - No ja kot zostawić w domu, ja go nie brać ze sobą do sklep. - To jak go przyniesiesz, to ja ci sprzedam ten Whiskas. Chińczyk rad nie rad poszedł po kota do domu, a gdy wrócił otrzymał Whiskas. Dwa dni później przychodzi ponownie, ale tym razem prosi: - Ja chcieć kupić Pedigripal dla mój pies. Sprzedawca pyta: - A gdzie masz tego psa? Bez niego ci nic nie sprzedam! Chińczyk oburzony: - Ja nie chodzić z pies na zakupy! - Bez psa nie wracaj! - burknął sprzedawca. Tak się i stało, po przyjściu z psem, Chińczyk otrzymał swój Pedigripal. Następnego dnia Chińczyk przychodzi do sklepu z dużą papierową torbą i mówi do sprzedawcy: - Pan tu włożyć ręka. - A po co? - Pan włożyć Sprzedawca wkłada rękę do torby, a Chińczyk mówi: - Pan pomacać! Miękkie? - No tak... - Ciepłe? - No tak... Na to Chińczyk uprzejmym głosem prosi: - Ja chcieć kupić papier toaletowy! *** Leci sobie samolot do USA. Wszyscy podróżni w spokoju zasiadają na swoich miejscach. Steewardesa oferuje pomoc każdemu z nich. W pewnym momencie podchodzi do Araba i pyta: - Czego pan się napije? Piwo, coungac a może szampana? Na to Arab odpowiada: -Nie dziękuję, zaraz będe prowadzić. *** W kurniku panuje idealna cisza, nagle: - A psssiiik! - kichnęła jedna z kur, - Bardzo k.. śmieszne - odezwała się reszta stada. *** Kobieta pyta swego instruktora nauki prawa jazdy: - Jak pan sądzi, ile jeszcze czasu potrzeba, abym umiała dobrze jeździć? - Co najmniej trzy. - Godziny? - Nie, samochody. *** - Dlaczego Irakijczycy tak szybko wycofywali się pod naporem wojsk amerykańskich? - Posłuchali doradców rosyjskich, którzy opierając się na własnych doświadczeniach zalecili wciągnąć napastnika w głąb własnego terytorium i poczekać na nadejście mrozów. *** Powell przychodzi do Busha i mówi: - George, mam dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą. Którą najpierw chcesz usłyszeć? - Złą. - Irak ma broń nuklearną. - A dobra wiadomość? - Będą ją zrzucać z wielbłądów. *** Bush otrzymał zaszyfrowaną depeszę o treści: 370HSSV- 0773H i przekazał ją do rozszyfrowania CIA. CIA też nie wiedziała o co chodzi, wobec czego depeszę wysłano do Clintona. Ten, po zapoznaniu się z depeszą, powiedział: - Wystarczy przeczytać ją do góry nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor nadal podły, ale daję radę... Dobrze, że pogoda coraz ładniejsza :) Kamorek dobre :D Tygryś 👄 Girl ❤️ Ghanuśka 🖐️ dobrze, że moje aparaty nie wychodzą z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - u mnie z humorem lepiej, wiec mam nadzieje, ze Tobie tez sie polepszy! :) Kamorek- kawaly rewelacyjne! :D Tygrys- no ale jak juz zdecydujesz to napewno bedziesz zadowolona z rowerka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis troche pozniej Was witam, bo z rana sluzbowo po miescie jezdzilam, ach jak milo bylo po sloncu pochodzic :) Pieknie jest za oknem, pieknie - od razu humor lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×