Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

klik, klik.....jak zwykle cześć! Czy wam jest tak samo wnerwiająco? Zima za długa czy halny gdzieś wieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mamy juz wiosne :D MAMY i juz!! Koniec kropka, jest wiosna i nalezy w to uwierzyc :) Z tej okazji mam dzis zielona bluzke ze slicznym usmiechnietym kwiatkiem z przodu :) Kati -> tylko dzis za duzo nie pracuj, w koncu dzien wagarowicza mamy ;) Kamorek -> hihihii fajne :D Max -> Maxiu, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wlasnie to strasznie irytujace, w koncu dzis pierwszy dzien wiosny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przynajmniej swieci wiosenne slonko. A wczoraj slyszalam ze zapowiadaja w weekend nawet do 10, 15 stopni na plusie oczywiscie :D:D. Moze w koncu przyjdzie wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki....:) klikam i zmykam bom zmęczona...ostatnio mam \"alergię\" na dzwoniących do mnie ciągle panów z banków.. ale jeszcze tydzień i będzie po wszsytkim:P :):):) Kamorku.. kawal z zusem jest po prostu THE BEST !!!! 😍 i buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna przeciez juz jest!!! :D tylko trzeba umiec ja dostrze, takze szukajcie sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiooosna, ułaaa rowery dwa :D ale dzisiaj superowo słońce świeciło 🌻 Topiliście Marzannę? Girl, Tygrysku, Bezka, Ghana, Max, Kati 👄 klikam i na ploteczki przy browarku znikam :) ale nim to zrobię wkleję wam piękny wierszyk na dobranoc :classic_cool: Czasami świt nie przychodzi czai się tylko za ostatnią z gwiazd jakby odwagi nie miał wetknąć światła w rozespane oczy twoje łąki dzwonią już dzwoneczkami na pobudkę a krety układają się do snu w królestwach labiryntu skąd i dokąd nie da się trafić śpij jeszcze śpij zadbam o ciszę zadbam o sen dobry sen ogrzeję ci stopy delikatnym słowem o zapachu czerwonych róż i jeszcze popatrzę jak się nie budzisz bo tak ci dobrze twoje włosy także śpią rozdzielam je i na poduszkę kładę każdy z osobna by miały się wygodnie śpij jeszcze oddechów zegar tyka równo monotonnie serce tylko nie śpi w tobie ono kochać musi dzień i noc bez ustanku tak samo jak moje serce teraz mówię do palców dłoni to słowa o zapachu bzu liliowe wonne aksamitne jak wierzbowe kotki z wielkanocnej palmy łaszą się tulą się tak delikatnie śpij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Co za dzień - wczoraj wyłączyli wodę (awaria) i musiałam się myć w misce wody mineralnej ;) Paranoja! No nic - ponoć dziś popołudniu mają włączyć :) Zabieram się za robotę ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo niewyspany Tygrysek wita wszystkich serdecznie 🖐️ Kati -> oj mnie tez tak kiedys \"urzadzili\".... ale ponoc woda mineralna sluzy urodzie :) Kamorek -> sliczny wiersz, na ploteczki o 22 wychodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest clou życia ;) Tygrysku, w nocy są najlepsze ploteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze przed wyjsciem z pracy klikne ;) Jakto gdzie jest wiosna?? gdzies jest na pewno, trzeba tylko sie rozejrzec i ja zauwazyc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju jestem i klikam:) 973 .. jeszcze troche i będzie tysiąc:) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma byc tysiac?? jest tysiac, a dokladniej to tysiac szescdziesiat szesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1183 Oglądnąłem film \"Czego pragną kobiety\" z Gibsonem. Czy tego naprawdę pragną, czy właśnie tak faceci myślą, że tego pragną? Lepiej pójdę na seansik do psychologa ;) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati Tygrys - mnie tyz tak kiedys urzadzili z tym ze wode wylaczyli o godzinie 22 a 4 ludzisk byla w domciu wiec mama sie umyla w wodzie mineralnej bo musiala isc do pracy tato mial akurat wolne. Wiec nie poslzismy z bratem do szkoly tylko rano do babci wykapac sie :D:D. Tygrys ja tyz nei wyspana a co robilas w nocy?? Bo ja spalam tak od 23 a padnieta jestem jakbym niespala cala noc. Kamorku wierszyk bardzo bardzo mily :D:D Ghana nie wiem jak tam u ciebie ale u mnie wiosna jest. Np.dzis tak slicznie swieci slonko ze normalnie szok. U mnie tylko troszeczke sniegu jest tak minimalnie ale trwka dzis osniezona bardzo. Tygrys tyz tak mysle ze trza ja zauwazyc ja ja zauwazam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Allllle mi się nie chciało wstawać ;) Szczególnie, że malutki Pan K tak rozkosznie pochrapywał i żal mi go było budzić :) Trudno czas zacząć pracę ;) Życzę Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem slonce, mam nadzieje, ze dzisiaj nie zniknie zaraz za chmurami ale zostanie na niebie caly dzien :) Bezka -> ogladalam flm do 24 a potem zasnac nie moglam. na szczescie dzis juz jest lepiej :) Kati -> moj psiak jak sie rano ze mna budzi, to potem od razu zwija sie w klebek i dosypia az do spaceru ;) Kamorek -> kobiety roznych rzeczy pragna :) widzialam ten film, ale juz go dobrze nie pamietam... Moze pomoge -> zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam przesilenie wiosenne... zle sie czuje, u mnie wiosny nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak pusto? Klikac! Jeszcze godzinka i na spacerek z psami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przesilenie wiosenne najlepsze sa zakupy :) i jak najbardziej zapalić kominek do aromatoterapii plus kilka kropli olejku zielonej herbaty 🌻 full wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam.. i o zdrowko pytam:) ja nie wiem czy to przesilenie wiosenne ... czy oslabienie pozimowe... jakos ostatnio ledwo żyje... a spalabym bez przerwy:P :):):) klikam klikam w pajacyka... 933 jak narazie:) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i cos jest w tym, ze mamy przesilenie wiosenne... ja sie w ogole wyspac nie moge... tzn budzenie stanowi istna katorge i ciagle jestem niewyspana... ale to nic, bo dzis caly dzien swiecilo slonce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wam chłopa potrzeba ;) Ja też się nie wysypiam, ale z powodu imprez, ploteczek :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :D Słoneczko tak pięknie świeci, że aż mnie głowa rozbolała ;) W dodatku moi panowie mieli dziś noc przytulanek i każdy się tulił i domagał głaskania ;) Miłego dnia i weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×