Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Przedpoludnie bylo pochmurne ale potem slicznie sie zrobilo :) Odbylam tez pierwsza w tym roku wyprawe rowerowa (starym sprzetem) - super bylo, tego mi brakowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka wstac!! Poki slonce jeszcze widac, zaraz zniknie za chmurami!!! dzien dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i klikam juz w pajacyka... pogoda jakas taka niewyrażna \".. czasem słonce czasem deszcz.. \":) buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 a ja przywiozłem aniołkowi słoneczko :D klikam i znikam przygotować się na jutro a potem oglądam film "into the blue".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak dzien byl piekny i sloneczny :) znow jezdzilam rowerem przedpoludniem i spacerowalam po poludniu (tym razem z P.) :) weekend nalezy zaliczyc do udanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie! Wiecie, ja juz sie nie nadaje na studia... Kompletnie nie moge sie skupic na wykladach... Naprawde :) to straszne, to znaczy, ze juz stara jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana gdzie tam stara, może poprostu jesteś zakochana? Wiosna i te sprawy :classic_cool: Tygrysku 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak to wszystko przez wiosne :) Niech sie siedziec w czterech scianach, ciagnie na dwor :) ech klik, klik i do pracy znik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Weekend miałam nieco dłuższy i nawet wszystko udało mi się załatwić :) Dziś niestety poniedziałek... tak mi się nie chciało wstawać... W ogóle rozleniwiona jestem ostatnio ;) Życzę Wszystkim miłego dnia i znikam do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam zakochana... Zakochana bylam 4 lata temu, teraz poprostu kocham :D No ale moze to wiosna... Wczoraj bylo naprawde mile sloneczko i pierwszy w tym roku grill! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow popoludniu wyszlo slonce :) ech jak ja sie ciesze, ze juz tak dlugo jasno jest :) Ghana -> ale na wiosne moze sie jeszcze mocniej zakochalas?? ;) Kati -> to dobrze, ze wszystko udalo sie zalatwic, tylko powrot do pracy po przerwie jest bardziej bolesny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, nie sondujmy Ghanę już, bo jeszcze się wyda, że zakochała się w kimś innym ;) :P ❤️ *** Pewnego dnia, podczas pracy nad brzegiem rzeki drwalowi wypadła siekiera i wpadła do wody. Drwal usiadł i zaczął płakać. Nagle objawił mu się Bóg i zapytał: - Dlaczego płaczesz? Drwal odpowiedział, że siekiera mu wpadła do wody. Bóg zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się ze złotą siekierą. - To Twoja siekiera? - zapytał - Nie - odpowiedział drwal. Bóg ponownie się zanurzył i po chwili trzymał srebrną siekierę, pytając drwala czy to jego. - Ta również nie jest moja - odparł drwal. Bóg po raz trzeci się zanurzył i wyjął z wody żelazną siekierę. - A może ta? - Tak, to moja siekiera - ucieszył się drwal. Bóg byl zadowolony, że taki uczciwy człowiek chodzi po ziemi i w nagrodę podarował mu wszystkie trzy siekiery. Drwal wrócił do domu szczęśliwy. Innego dnia drwal spacerował nad brzegiem tej samej rzeki wraz z żoną. Nagle żona potknęła się i wpadła do wody. Drwal usiadł na brzegu rzeki i zaczął płakać. Ponownie objawił mu się Bóg i zapytał: - Dlaczego płaczesz? Drwal odpowiedział, że żona mu wpadła do wody. Bóg jeszcze raz zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się wraz z Jennifer Lopez. - To Twoja żona? - zapytał - Tak - odparł drwal Bóg się na poważnie zdenerwował: - Ty kłamco! To nie jest prawda! To nie jest Twoja żona! Drwal odparł: - Boże wybacz mi, to nieporozumienie. Widzisz, jeśli powiedziałbym \'nie\' Jennifer Lopez, wróciłbyś i wyszedł z Cameron Diaz, i jeśli znowu powiedziałbym \'nie\', poszedłbyś trzeci raz i wrócił z moją żoną, której powiedziałbym \'tak\', a wtedy otrzymałbym wszystkie trzy. Ale Panie, jestem tylko biednym drwalem, nie dałbym rady dbać o trzy żony, dlatego właśnie powiedziałem \'tak\' za pierwszym razem\". Jaki z tego morał? Ano morał z tego taki, ze jeśli już mężczyzna kłamie, to zawsze w pożytecznym i szczytnym celu! *** Jaka jest różnica między 6, 16, 26 i 36-latką? 6-latkę kładziesz do łóżka i opowiadasz jej bajki, 16-latce opowiadasz bajki, żeby ją ściągnąć do łóżka, 26-latka to bajka w łóżku, 36-latka mówi przestań opowiadać bajki, tylko chodź wreszcie do łóżka! *** Fryzjer do klientki z tłustymi włosami: - Strzyżenie, czy wymiana oleju? *** Co może najszybciej poprawić wizerunek nowej Pierwszej Damy? - Photoshop. *** Wygląda dżdżownica z ziemi, a tu obok druga. - Dzień dobry! - Co, dzień dobry !? Własnej dupy nie poznajesz ?! *** ...i tym miłym akcentem zanurzam się w lekturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje :) .. jeszcze nie wyswobodzilam sie z niektorych pracowych spraw ale juz jest ok, najgorsze jest to ze cos serducho zaczyna mi szwankować, ale juz zapisalam sie do kardiologa ma mi porobic badania i echo serca... niech mi cos wreszcie znajdzie i da dobre leki bo doprowadzaja mnie do szewskiej pasji slowa lekarza \"badania wyszly b. dobrze i wyniki wspaniale powinna sie pani czuć dobrze?\" Ale kuniec o chorobach...wiosna idzie i moze moj robaczek \"przypełza\" na weekend do mnie.. bo już tęskno mi bardzo:P Kamorku... I\'m under impression ... jakie piekne zdjecia... no i nie mialam pojecia ze lubisz loreene i enye :P a kawaly the best.. wlasnie \"sprzedalam\" je znajomym .. dźdźownice przebily wszystko ha ha haaa :D:D:D:D 🌻 Tygrysku.. jak tam sprawy rowerkowe.. nie wiem czy nie doczytalam czy moze juz pisalas ktory zakupilas.. ale jakos nie pisalas chyba:P Ja tez sie ostatnio łapie na tym ze wydaje mi sie ze moze jest ok. 15.00 a tu juz grubo po 18.00 a jest jasno :) 🌻 Ghanuś.. Ty nasz zakochańcu... 😍 ale tym grilem narobilas mi apetytu... :) 🌻 Kati... fajownie że wszystko pozalatwialas :) Ja to mam takie problemy ze wstawaniem ze budze sie (zwylke zdarza sie to w poniedzialek) i wydaje mi sie ze jest niedziela... :P Beziku, Margotko, Elles, Kasiek i cała gromadko klikaczy pajacykowych buziaki 😘 i milego wieczorka :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam, uwielbiam jezdzic rowerem :D cos cudownego... chociaz gdy smigam mym starym gruchotem, caly czas zastanawiam sie jaka czesc odpadnie mi tym razem ;-) zaczyna padac - fajnie, bedzie sie dobrze spalo :) Girl -> a moze Twoje serducho po prostu teskni za Robaczkiem?? :) Roweru jeszcze nie kupilam, jeszcze szukam jakis ciekawych promocji... Kamorku -> a co myslisz o firmie CROSS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Polacy nie gęsi i też swoje firmy rowerowe mają (np.: Duncon i Kross itp.). Co do tej drugiej firmy to \"ceny\" mają porównywalne do zachodnich rowerów danej klasy a widzę, że zainwestowali w reklamę :) Zbyt puścili wodzę fantazji przy tym koncepcyjnym rowerze (taki żółty z literką K) :) Nie żebym nie popierał polskie produkty, ale akurat w tym przypadku bym rozglądnął się za czymś innym :classic_cool: Hihi no faktycznie oj działoby się, jakby ci jaka część odpadła, np.: pierś, pośladek or smth ;) Girl ❤️ :) właśnie zanabyłem nowe bateryjki do aparatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Allle paskudna pogoda :O Na szczęście ja się tak łatwo nie poddaję ;) Humorek mam niezły nawet pomimo porannej bitwy o poduszkę rozegranej pomiędzy moimi kocurrami :D Mam nadzieję, że dzień będzie w miarę spokojny ;) W sumie to nic mi sie nie chce, ale niestety... Życzę Wszystkim miłego dnia 🖐️ Girl - ja tam zaczęłam ignorować moją chorobę ;) I chyba się przestraszyła i uciekła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos widzial moze slonce?? wczoraj zaszlo a dzisiaj chyba zaspalo i go nie ma :( za to sa chmury, szarosc, mzy i jest zimniej, brrrr przez to wszystko okrutnie spac mi sie chce, chociaz humor calkiem dobry mam :) Kati -> w takiej walce o poduszke, to trzeba uwazac zeby Twoi panowie pazurkow nie uzyli ;) Na szczescie moja szefowa pojechala na jakies spotkanie, wiec dzien zapowiada sie spokojnie :) Kamorku -> nic a nic mi nie wyjasniles... ja wiem, ze kross to polska firma i widze, ze w reklame zainwestowali, ale co z jakoscia sprzetu, ktory robia?? jest cos wart?? zaden zolty, koncepcyjny rower mnie nie interesuje, wiec jak jest z innymi modelami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez brzydko, a wczoraj bylo tak fajnie... Na spcerku tak poszalaly pieski, ze pozniej spaly wieczorem, za to gorzej w nocy... Kamorek- kawaly rewelacyjne!! U mnie w firmie najwieksza furore zrobil ten o pierwszej damie, ale to pewnie zboczenie zawodowe do photoshopa :) Tygrys- ja sie tam dalej nie znam na rowerach, ale Kamorek pisal cos o zoltym rowerze - zolty fajny- taki radosny :D Girl- u mnie lekarze juz od 3 lat szukaja przyczyn moich dolegliwosci i nic.. wiec zaczynam sie przyzwyczajac, ale tez marze o tym, zeby wreszcie dali mi jakies leki i koniec! Kati - u mnie zapasy tez polegaja na przygniataniu jednej przez druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemno wszedzie glucho wszedzie! kto tu przybedzie? :) No bo gdzie wy wszystcy jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po pracy :) hihi Tygrysku odpuść sobie narazie tę firmę :) tak jak napisałem powyżej :classic_cool: Co do ich produktów to cenę mają porównywalną, gorzej z resztą roweru :) Odnośnie słońca to widzę u siebie :D jest słonecznie od południa 🌻 Ghanik, hehe każdy ma jakieś zboczenie, np. ja to mam przynajmniej kilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domu ale zaraz znow wybywam ;) mam nadzieje, ze nie zamarzne ani nie przemokne na rowerze... Ghana -> jak mnie w pracy dopada nuda to wynajduje jakies ciekawe artykuly i czytam :) za zolty rower dziekuje, nie lubie tego koloru :P Kati -> hihihi to chyba na razie Marmoladek te zapasy wygrywa?? Kamorek -> dziekuje, zatem kross\'a skreslam :P moglbys sie sloncem podzielic z innymi, a nie cale dla siebie zachowujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Ciągle zajęta (własnie robie jakąś tam analize na marketing) a dziś to po Gdyni latałam za prezentem dla mamy. pozdrówka i mam nadzieje że wkrótce wpadne na dłużej 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kochani kurcze tyle popisaliscie ze nie nadazam czytac przeczytalam stronke 46 a jeszcze mi dwie zostaly grrrrrrrrrrrrrr postaram sie jutro lub w czwartek pozdrionka kochani juz z morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamarzlam :D Bezka, Elles, bardzo prosze o bardziej szczegolowe raporty co u Was sie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku hihi a nie odpadło ci coś może? ;) Przyznam się, że jeszcze nie jeździłem na rowerku w tym roku :) ależ proszę bardzo, z chęcią podzielę się słońcem :) teraz to i Księżycem na niebie z gwiazdkami jako ekstra bonusem :) Bezik to juz jesteś gdzieś tam hen za morzem? Po drugiej stronie kanału? Jaka pogoda? Nadal tam robią wódkę na myszach? :P Elles 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor znowu mam dziś mpodły, ale to może byc wina pogody i takich tam babskich... ;) Tajgerek Marmoladek jeszcze długo będzie te zapasy wygrywał, ale Korniszonek ma swój sposób - wskakuje na niego i wbija pazury :D Mały, ale bojowy ;) Potem się przewracają i zaczyna się najlepsza zabawa, czyli zapasy ;) Mówię Ci - kino :D Elleska trzeba o jakiejś kawce pomyśleć ;) Bezik Ty to prawie jak gość ;) Ghanuśka 👄 Girl ❤️ Kamorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×