Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Suczka bedzie miala zabieg w srode, wiec dzis juz tylko swietujemy pol roku! Wielki tort stawiam dla wszystkich ludzi, a dla wszystkich pieskow miesko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam kiedy wpasc - tort, mm pycha ;) Ghana -> tak jets, kciuki nadal trzymam :) tak moj psiak juz jest zdrowy, to byla na szczescie jednodniowa sprawa ... Kati -> buszuje po Kafe i trafilam na topik o biednej Blondi co ma problem zfacetem z wyzszje polki -> cha, cha, cha super humor poprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl ja sie chyba też fatalnie czuje... ;) normalnie jakby deprecha, nie wychodziłabym z łóżka ani w dzień ani w nocy... A najgorsze że faceci tego nie rozumieją, bo przecież mamy zły nastrój bez powodu, więc zamiast pomóc to jeszcze pogarszają sprawę, i wtedy jest nam źle nie z pogody tylko przez nich... :P ech Trzymaj sie 🌻 O pracy napisze za chwile na maila, chociaż te projekty to tak profesjonalnie brzmi, że pewnie to całkiem inne rzeczy :D Tygrys Tobie też pies coś szwankuje?? Bo mój chyba też!! Nie je śniadania i nie wiadomo czego piszczy... kurcze.. Kamorek ja ostatnio pogody nie oglądam ;) Ale i tak uważaj, bo łatwo się zaprawić, jeszcze nie tak ciepło. Kati Ciebie też dopadł \"tumiwisizm\" :D Łącze się w bólu ❤️ ;) hehe, ale piątek jest, wiec jutro wolne :) No ja też jestem za, zgadamy się po 18! :)🌻 Pozdrów psotników Ghana już widziałam że mail jest, ale jeszcze nie zdązyłam zobaczyć, zaraz sie wezmę i odpiszę co i jak to wygląda ❤️ A z tą pastą to normalnie zadzwoniłabym tam do producenta i zdrowo opieprzyła! Normalnie czuje sie jak \"w oparach absurdu\", tylko w Polsce sie takie rzeczy chyba zdarzają :P O mniam... tort.. chodzi za mną taki z bitą smietaną i owocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek Blondi jest boska :) Udało jej się poprawić mój szwankujący humorek ;) Elleska pozdrowię a nawet podrapię za uchem jednym i drugim :D Bestie tak się rozpanoszyły, że całe łóżko to dla nich za mało i biedactwa muszą spac mi na głowie bądź brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu tu odpowiadam: Dokładnie takie cuś robimy :) Takie własnie, cele, hipotezki, itd.. a potem ankieta, potem jeszcze inna metoda (np. test skojarzeń) i wnioski i zalecenia, dla firmy, dla której niby robilismy badania ;) Nie znam tylko pojęcia \"mapa koncepcji\". Więc bardzo dziękuję, przeanalizuję pytania i formułowanie hipotez. I napiszę maila, bo mam problem z zadaniem jednego pytania odnośnie naszej nowej pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, maile napisane :) Kati, ja kiedyś miałam takiego kota mruczącego na głowie.. :D Bardzo to miłe ale spać się nie da :P;) Dobra klikam i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pora wstac I kliknac trzeba Kliknij Pajaca Kliknij Serduszko I ja i Ty Klikamy dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kliknęłam więc dzień zaliczony ;) W dodatku jest piękna pogoda :) Gdybym tylko miała ciut lepszy humor... Wczoraj zabrali mi jedną dziewczynę - dobrze, że \"tylko\" przeniesli do innego działu... Elleska ja uwielbiam jak El Korniszon spi na mojej głowie i mruczy - za to nie za bardzo lubię jak mnie gryzie w stopy przez kołdrę :D Życzę Wszystkim miłego weekendu i znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien jest naprawde piekny, wiec szkoda zmarnowac go na siedzenie w domu, zatem wpadalm na chwilke cos zjesc i kliknac raz jeszcze i zaraz znow wybywam :) Kati -> a co Ci psuje humor?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochani az wstyd sie przyznac ale znow nei mialam czasu do was zajrzec choc musze przyznac ze w pajaca klikam. teraz tyz juz zmykam caluski for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda sie psuje, czarne chmury nadciagnely i chyba zaraz bedzie lac... a chcialam jeszcze pojezdzic... Bezka -> jak klikasz w pajacyka, to nie ma sprawy, najwazniejsze to kliknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) No u mnie też znimno i szaro. Wczoraj było tak ładnie, to sprzątałam, a już dzisiaj, jak jest więcej wolnego czasu, to do kitu, nie chce mi się na dwór wychodzić :P Mogłoby być słoneczniej. Bezka jak pierwsze wrażenia? :) Tygrysek jutro będzie już więcej ludu :) Kati za stopy to bym zabiła :D;) A ja własnie wyprałam sobie trampki, mam takie fajne, całe jasno-zielone, super się w nich łazi jak jest bardzo ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu.. cienko cienko..z obiadkami w porównaniu do innych dni. Ale nie ma się czemu dziwić, ludzie mają dość komputera w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... witajcie taki pikny weekend kto by tam siedzial przy komputerku, własnie pozegnałam sie ze swoim robaczkiem kochanym, oby szcześliwie dojechal do domku, .... a za jakis czas brykam na spacerek dotleniająco - relaksujący:P Elles podesłalam Ci jeszcze kilka rozniastych projektów....jakiś czas temu skonczylam politechnikę ale może przydadzą sie i Tobie... 🌻 Beziku...moze to nietakt z mojej strony ale tak naprawde to gdzie Ty tak pod względem geograficznym sie znajdujesz?.. bo sie pogubilam i nie wiem jaka to część globu? może zdradzisz nam miejsce pobytu Bezikowego?:) 🌻 juz klikam klikam... Buziaki ... Kamorku, Kati, Tygrysku, Ghanuś, Margotko i cała reszto klikaczy 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tóż to, świetny weekend jak to powiedziała Girl 🌻 Dla mnie był wspaniały, cały spędzony na rowerze oraz z moim A ❤️ Tygrysku ano może się rozpadać u ciebie ;) Ponoć zapowiadali, że ma śniegiem coś sypnąć znowu 😡 ale kto by tam wierzył im... ;) pokazywali iż będzie w niedzielę tutaj padało i 12 stopni C a przez cały weekend było słonecznie, aczkolwiek dzisiaj było ciut wietrznie, i 15 stopni w plusie :D Hoho widzę Bezka iż się integrjuesz z językiem tambylców: \"całuski for all\" :P a paszport jeszcze masz? czy Ci wzieli ;) A tak, wstydź się dziewczyno, wstydź :P oblewaj się wstydliwym rumieńcem i posypuj popiołem przez 4 dni, nie zapominając o leżeniu krzyżem ;) hihi 🌻 🌻 elles, 🌻 🖐️ Kati a to czujesz przez kołdrę, jak te jego ostre ząbki wbijają się w paluszki twe? Muszę to przetestować ;) Girl jak tam dotlenienie się przed snem? Ja aż nad to się dotleniłem, przetleniłem :D ale to super sprawa, będzie się fajnie spać 😴 Przesyłam całuski, klikam i znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek jaki ty tego.. jakby SZCZEŚLIWY w tym poście... :D normalnie widać słychac i czuć ;) hehe Girl ❤️ widziałam maila ale juz dziś nie zaglądam, jestem zawalona robotą :( Obejrzę jutro albo we wtorek i od razu dam znać... bardzo dziękuję 🌻 na pewno się przyda, a jak nawet nie, to co zaszkodzi poczytać :) A teraz lece, mam 5 unitów z angielskiego, trudne słownictwo, formalne, bankowe itd.. i jeszcze nic nie umiem, bo ciągle coś robie, to marketing (taką tam pracke pisałam o zmowach cenowych) to obiad, kolacja.. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na szybko... jakde na szkolenie i nie wiem jak tak bedzie z dostepem do kompa, wracam jutro, wiec prosze za mnie klikac!!! PS Nadal pada... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ja tylko na moment, bo standardowo juz humor mam podły do kwadratu... Tygrysek różne rzeczy... dużo sie ostatnio dzieje... a jak się wali to wszystko... Kamorek takie ząbki i pazurki przez wszystko się przebiją ;) Elleska to do zobaczenia po świętach :) Bezik powodzenia na obczyźnie ;) Ghanuśka jak psiaczki????? Girl Słonko miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiaki lepiej - w sobote bylam u weterynarza i on powiedzial, ze nia ja pierwsza przyszlam z takim przypadkiem! Powiedzial mi nawet, ze to o opary chodzi, ktore producent robi ciezsze od powietrza i one sie zbieraja ta 30-40 cm nad ziemia- zeby ludziom nie zaszkodzic, ale psy wdychaja i sie truja. Maly pies moze nawet zdechanc... weekend piekny i u ,mnie dalej slonko, ale zappowiadaja, ze to ostatnie promienie... i przez tydzien bedzie brzydko... Kati- ja tez mialam takiego kota co spal mi na glowie i nawet sie przyzwyczailam i spalam i mi nie przeszkadzalo. Natomiast moja siostra ma takiego co gryzie po palcach w lozku, ale tez w wannie jak noge wystawisz ponad poziom wody :) Tygrys- a z czego sie bedziesz szkolic? Kamorek - wreszcie na rowerze! Mam nadzieje, ze nadrobiles stracony czas :D Elles- napisalam maila, poszukam materialow, ale rzeczywiscie, troche macie malo danych, bo powinnas dostac materialy na temat firmy, jej profilu, udzialu w rynku i takie tam. Girl - juz lepiej sie czujesz?? Mam nadzieje, ze tak, w koncu wiosna! Dla wszystkich wiosenne pozdrowienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani dzis trszoke wiecej czasu wiec troszke wiecej napsize. Chcialam sie na poczatku po chawlic (no co skromna nei ejstem:P), e dzis zadzwonilam telefonem do agencji is ie dogadalam normalnie. Przez telefon ejst o niebo trudniej a ja sie dogadalam :D:D. nawet moj chlopczyk byl ze mnie dumny powiedzial ze on przez telefon to sie odwazyl po 4 miechach zadzownic :D:D ale sie ciesze normalnie Tygrysek klikam kikam ja jzu tu mojemu wszytsko w kompku anmieszlama :P strona glowna to pajacyk i pliki cookeis usuniete rzezc jasna :P. Elles a u mnei wczoraj tyz szaro i buru nawet grad nas nawiedzil ale dzis to full wypas pogoda normlanie w jednym cienkim swterku wyszlam taki upal a jak slonko slicznie swieci baaaaaaaaa. Pierwsze wrazenie. hmmmmmm pomimo strachu ejst fajnie sama nei spodziewalam sie ze dam sobie rade ludzie sa cholernie mili nawet jak gadaja za szybko i prosze ze gadali wolniej to sie tylko usmeichaja i od razu latwiejszymi slowkami wala a nie slangiem :D:D Girl jaki nie takt jasne z emozesz wiedziec. To sa okolice Leeds takie wieksze miasto ktore powinans odnalexc na mapce szukaj w okolicach liverpoolu. a dokladnie miastko nazywa sie wakefield Kamorku paszport?? a coz to takiego niestety nei posiadam czegos takeigo odbiore moze za rok w kwietniu an razie lezy w urzedzie :P nie zdarzylamn z odbiorem :D:D o lezeniu krzyzem nei zapomne na bank Kati a jak tam w tej twojej pracce co?? Ghana biedne psiaki ale wyjda z tego tak czuje trzymajc ie sie kochani cieplo specjalnie dla kamorka \"best regards\" hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka- no to przeszlas chrzest bojowy :) teraz to juz z gorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl Ghana Tygrysek ❤️ dziękuję za pomoc, mam tyle stron do przeczytania że hej :D Super. Teraz mam takie zadanie, że tylko ankiete robię na temat kosmetyków i nowej linii, ale strasznie się cieszę że tyle przesyłek dostałam a Girl to już w ogóle załatwiła mnie na święta :D Bede siedzieć przed komputerem ;) Teraz piszę o negocjacjach ale mam dużo materiałów, więc bez paniki sobie poradzę :) Chyba że ktoś ma coś super ciekawego, to nie pogardzę :D bo to fajny temat :) Jak napiszę pracę to zmuszę A. do przeczytania, może będzie miał lepsze wykonanie planu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej :) 🌻 Elles hihi jestem w miarę szczęśliwy :) a ostatnio bardziej niż przedtem :D Kati uh to ja nie mam aż tak ostrych ząbków... :( ale zapał zrekompensuje to :) Zacznę od wersji podgryzania bez udziału kołdry, potem przejdę na wyższy poziom wtajemniczenia :classic_cool: Tygrysku jejku teraz też naszły mi chmurzyska jakieś wredno-szare i ni chybi może zacznie padać 😠 więc skocze na spacerek z psiuniem. Ghanuś :D 👄 słonko moje, nadrabiam stracony czas w obu kwestiach :D ❤️ Bezik, w jakim urzędzie? ;) hihi. Mnie to za każdym wyjazdem z kraju zatrzymywali paszport na granicy :classic_cool: Może wpadałem w oko strażniczce? :) Zuch kobieta, przełamałaś bariere i wspaniale, że dogadałaś się. Teraz to pójdzie jak z górki na pazurki :D Nie rób tam obciachu, wbrew przekonaniu o polakach, zatem prowadź mi się tam Kulturalnie :) [przez duże K]. Tylko jak będziesz leżeć krzyżem to bez zbereźnych rzeczy mi tam proszę :P 🌻 Pytanie dnia :) malujecie już jajka na święta? :D Ja rozważam taką kwestię ;) ale jak co to tylko dwa :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam i zmykam..bo ledwo zywa jestem... wlasnie wrocilam z przedswiatecznych zakupów.. autko trzeszczalo w szwach po takich zakupach a to jeszcze nie koniec.... ps. elles wysłalam ci e-mail:) buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko powiedzieć że Girl to jest kopalnią wiedzy ;) Wcale bym się nie zdziwiła, jakby w tym komputerze były jeszcze jakieś wypracowania o polimerach :D:D pozdrowienia i zaraz odpiszę :)🌻 Kamorek i tak trzymaj :) Idę męczyć angielski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ O moim humorze wspominac nie będę bo i po co - wszystko jasne. Dno. Kamorek dam Ci dobrą radę - trzeba trenować dniem i nocą, to dojdziesz do korniszonkowej perfekcji :D Rety Elleska jakie znowu polimery?? Ty mi tu takich trudnych słów nie używaj :P Ghanuśka jak psiaczki? Girl no no no! Ale z Ciebie superwoman :) Tajgerek nakarmiłam wszystkie koty z okolicy (zaczynając od moich własnych rzecz jasna ;) ) więc mogę zabrać się za robotę ;) Bezik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje robaczki kochane... w ten piekny deszczowy dzionek:) no fajownie dzis u mnie leje, w pracy za to świetnie adrenalina od samego rana, tylko ja cos wysiadam, jak sie poprawilo oddychanie i nie sapie juz jak smok to teraz mam chyba jakies kregoslupowe problemy bo plecy i dłonie mi dretwieja... no hipochondria stopnia najwyższego u mnie :P a tak poza tym to zapomnialam sie pochwalic ze spedzilam fajowny weekend z moim robaczkiem osobistym:P nawet sam kazal mi zmierzyć rozmiar palucha na pierścionek zarękowinowy (chociaż wcale na nic sie nie zanosi .. bo to tylko tak na przyszłość bliżej nieokresloną, ale zrobilo mi sie miło że sam wyszedl z taka propozycją bo nie ma nic gorszego niż wymuszanie czegoś na kimś) :P Ghanuś.. no naprawde nie moge uwierzyc w to co piszesz o tych oparach i ze moze sie piesek nawet udusic od nich umrzeć.... tyle tej chemii w koło ale przeciez i na ludzi tez to dziala niekorzystnie :( ale trzymam kciuki za psiaki 🌻 Beziku... pytalam o miejsce bo teraz to takie czasy ze coraz wiecej mam znajomych w Anglii (w Oxford, w Londynie w Exeter) niz w Polsce... Podziwiam Cie ze tak predko osluchalas sie i odważylas sie pokonwersować po angielsku... mnie najprawdopodobniej czeka wyjazd do Anglii na wesele ... az sie boje czy ich tam zrozumiem:P trzymaj sie Beziku tam razem ze swoim \"chłopczykiem\" 🌻 Elles.. mam nadzieje ze wszystko sie choc troche przyda... nazbieralo sie tych materialow przez cale 5 lat studiowania, a że mnie ludzie chętnie pomagali i mielismy na studiach taka zasade zeby sie dzielic \"wiedzą\" a nie trzymac ja dla siebie to i ja sie teraz dziele:) Ja dodatkowo na studiach mialam juz prace wiec naprawde potrzebowalam czasem pomocy bo inaczej nie dalabym rady ... Milego czytania elles i wcale nie jestem kopalnią wiedzy ...bo o polimerach ostatni raz slyszalam w LO :P 🌻 Kati... jakie dno jaki zły humor... trzymaj sie dzielnie... bo najważniejsze w tym wszystkim to zeby byc zdrowym, mieć siłe i tym samym nie dać się!!!:):):):) pozdrowienia dla \"chlopaków\" Korniszoniaków i Marmoladziaków:P 😍 Kamorku... jestes teraz bardziej szcześliwy niż przedtem... ech jak milo to słyszeć 🌻 ps.tylko uważaj przy tym malowaniu jajkowym hi hi hi:P Tygrysku...😍 buziaki dla całej reszty klikaczy paaa 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati- psiaki juz w bardzo dobrej formie :) Wczoraj ogladalam kotki na stronie krakowskiego schroniska- sa takie piekne! Przekazuje 1 % podatku na krakowskie towarzystwo opieki nad zwierzetami i ogladalam na co to idzie. Elles- nie ma sprawy, jak bedziesz miala ankiete chetnie odpowiem na pytania. Chociaz nigdy nie bylam w salonie spa, a szkoda... Girl - ty kopalnio! wiedzy oczywiscie :D Co tak nakupowalas? Ja sie zwalam na jeden dzien swiateczny do jednej rodziny, a na drugi do drugiej :D wiec nie musze kupowac, a mamie pomoge troche w przygotowaniach. :D A tak swoja droga to jak sie okazuje czlowiek rozne prace pisal, ja ostatnio znalazlam jakas swoja prace o sztuce jaskiniowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×