Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

spaaaaaac.... cos ostatnio fatalnie sypiam, wiec ciagle niedospana jestem... ech.... Kati -> 6,5... no co to jest... polowa tego co moj pies wazy :P w kazdym razie ja serdecznie zapraszam :) a jesli chodzi o tycie, to grubasem nie jestes, a zdrowie najwazniejsze, wiec sie nie martw a ciesz 🌻 kamorek -> a jakie bocki obserwujesz, bo te ktore ja podgladam to maja juz 5 jajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no to dobrze, ale jak to jest z kotami, bo z psami, to jak pies wazy ponad 5 kg to trzeba go w kagancu wyprowadzac, albo na smyczy :D :D Tygrys- tzn, ze nie warto tej kawy... ja wogole ostatnio nie lubie rozpuszczlnej, w pracy mamy ekspres przelewowy, a w domu mam taki maly ekspresik, co sie na kuchanke stawia- taki srebrny i mam kupiona lavazze - uwielbiam kawe w domu :D Elles- ankiety zaraz odesle, od razu 3 - bo dzieczyny w biurze wypelnia w imie nauki :). male uwagi przeslalam ci na gg :) Kamorek - widzisz rower ciezszy niz dwa zwierzaki. Moje waza razem ok 20 kg- czy twoj rower jest jeszcze ciezszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka nie bądź złośliwa :D Marmuś w ogóle nie wychodzi z domu bo nienawidzi chodzić w szelkach (pomijam fakt, że już się w nie nie mieści :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
498- klikac Kati - juz nie bede sie nabijac ;) W koncu mama szczeniakow tez jest troche utuczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka utuczona to jestem ja... Od dziś zaczęłam małą dietkę, niezbyt drastyczną, ale trochę muszę :) Oczywiście na dzisiejszy wieczór z Elleską odpuszczam (wino, paluszki, ciastka ;) ) A Marmusia nie zamierzam niczym stresować - nie jest gruby tylko dobrze zbudowany, zdrowy, wesoły i szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak no wiec naprawa Maluszka kosztowala mnie 180 zl... i jeszcze pan powiedzial, zebym moze go stawiala w innym miejscu, bo prawdopodobie ci kolesie maja kluczyk co mniej wiecej pasuje, wiec moga sie zaraz wlamac znowu... Kati - masz racje jego nie stresuj. Ja tez zaczynam wiosenne odchudzanie, ale na razie zaczelam od cwieczen, na diete sie jeszcze nie zdecydowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie znow odchudzanie?? Ja tam wlasnie mam pysznego, jeszcze goracego paczka :D Ktos ma ochote?? Ghana -> dziewczyny zpokoju stwierdzily, ze po tej kawie bardziej chce sie spac niz po zwyklej :P Tez mam taki ekspesik w domu - rewelacja!! Tylkoe jeszcze jakas dobra kawe musze kupic - moze wlasnie lavazze, ona jest b. dobra!! Kati -> moze Marmoladek woli chodzic w obrozy, na smyczy i w kagancu - wtedy moze sie poczuc wielki i silny jak grozny brytan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi sie dzisiaj nudzi w pracy... chyba czas ja zmienic... Tygyrs- no ja uwazam, ze warto zainwestowac w kawe, chociaz fakt, ze ja rzadko zdazam wypic w domu, wiec w sumie to kawa na weekendy, wiec jedno opakowanie na dlugo stracza, wiec moge zaszaleci wydac 25 zl :) Kati - czyli jest jak wszystkie koty i Redi ktora ma tez wszystko \"w pompie\" szczegolnie jak sie ja wola - mimo, ze to pies ( przynajmniej podobno :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu tez trzeba klikac!!! Bylam powloczyc sie troche - taka ladna pogoda i kupilam dwie pary butow :D w sumie kosztowaly mnie tyle co jedna, a sa bardzo fajne i ze skory :) Ghana -> to prawda, warto zainwestowac w dobra kawe, oj tak.... ja dostalam kiedys taka tania \"bezfirmowa\" oj nie dobre to bylo okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej Tygrysku hihi super, jak wyglądają buty? Pewnie kobieco ładne :D ja rownież byłem na zakupach. Kupiłem także 2 pary butów, też ze skóry :classic_cool: i garnitur Ja to tam żadnym boćkom w jaja nie patrzę :P ale w radiu się podniecali :) Ghanik, niii aż tyle to nie, mój rower waży ok 12,5 kg :) Elles, khm, wybacz skarbie ale nie zdążę na dziś wieczór wypełnić do końca ankiety bo właśnie wychodzimy imprezować :) Kati serio jesteś podtuczona? Masz może jakąś fotę bo z chęcią rzucę okiem i dokonam inspekcji bo coś mi się widzi iż naciągasz nas tu... nieładnie kłamczuszku ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, niby buty kupilam w damskim dziale ale jedna para jest podobna do martensu, tyle że jasne - kobiecosci w nich za duzo nie ma... za drugie i owsze, czarne, ladne, wiazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) W sumie to padam... ciągle coś robię, tu sprzątanie, tu ankiety, tu pies, a niedawno wróciłam z super spotkania z Katariną :) Obgadałyśmy co ważniejsze sprawy, koty spokojne nawet, Korniszonek się walnął między nami i słodko spał (ale tylko przez chwile, on za młody żeby tyle spać ;) ) wrąbałyśmy ciasta i paluszki i po lampce wina i dużo herbaty :):) Już sobie myśle co zrobimy następnym razem :D jak bedzie ciepło to sio na plaże na ławeczkę po kawie :classic_cool: Kati to było bardzo dobre wino (mi nie wszystkie smakują) więc chciałam jeszcze zapytać, jak się nazywało? :) Kamorek no wiesz co, obiecałeeeees... :P;) A skoro wychodzisz w liczbie mnogiej to za zwłokę proszę o 2 ankiety wypełnione ;):D:P;) Tygrysek no własnie.. trzeba oszczedzać na buty na lato, przydałoby się mi też jakieś nowe zakupić :) Dziękujemy za sms-ka 🌻👄 Koty zostały podrapane :) Resztę poczytam jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego pogoda jest zlosliwa?? w ciagu tygodnia ladnie i slonecznie a dzisiaj co?? chmury i zanosi sie na deszcz... ani skraweczka niebieskiego nieba... wrrr ale to i tak nie przeszkodzi w moich planach - ide dzis na Warszawski Festiwal Szant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku w martensikach też kobiety powabnie wygladają :D a u mnie słońce i spiekota, właśnie wróciłem z przejażdżki rowerowej :classic_cool: Elles 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nalot rodzinki mam, sialalalala :) W końcu to u nas najlepiej i najmilej pogotować ubranka trójki dzieci i ręczniczki na gazie :P:) A jak się zrobi cieplej, to przyjadą umyć samochód, mogę się założyć :D Teraz jeszcze nie, za zimno :P:D:D:D eeeech..... :) Znacie kogoś kto też tak ma? Bo ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj deszcz, zimno, wymarzlam, ale i tak sie swietnie bawilam!! za to dzisiaj jest slicznie, goraco i slonecznie - bylam juz na zajeciach fitness, saunie i przejazdzce rowerowej :) czas chwile odpczac, kliknac i znow ruszam w trase!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) jestem na chwilke... klikam i pamiętam.. ale nie jestem chyba dobrze zorganizowana.. bo nie umiem sobie poradzic z nawalem spraw osobisto - pracowych:) ściskam mocno wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dzisiaj miałem od upalnego słońca poprzez szarość dnia, padający deszcz i bliskie kontakty pierwszego stopnia ze śniegiem :) to wszystko atrakcje na wypadzie rowerowym podesłałem wam fotki, powinny dojść :classic_cool: całuski klikam i idę uraczyć się napojem jabłkowo-miętowym :D Elles ankieta się robi, kolega z którym wtedy wyszedłem to też ma zrobić, tak mu powiedziałem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda tak cudna, ze chodzilam w spodniach 3/4 i krotkim rekawku :) tylko dlaczego jutro do pracy?? dobrze, ze kolejny weekend bedzie dlugi :) Kamorek -> zdjecia sa super!! pieekne widoki, a jaka trasa!! A ulica Do Warszawy jechaliscie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja na dobranoc:) Kamorku... zdjęcia są super fajowne..:):):):):) dziękuje za taka dawke gorskiej pozytywnej energii.. tego mi bylo trzeba...:) 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek i co zęby suszysz, Ty się zdjęciami nie zasłaniaj tylko ankietę wypełnioną odsyłaj, bo mi w badaniu osób pci menskiej brakuje! :P;) Kto w ogóle wymyślił rachunkowość, przecież to ogłupieć można, dlaczego koszt jest istotny albo nieistotny, zależny czy nie zależny no kurde koło we wtorek :P Poza tym to jestem dla siebie pełna podziwu - chyba pierwszy raz od matury nie uczę się na ostatnią chwile, tylko dwa dni przed! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze buziaki dla wszystkich. 👄 A zdjęcia ładne, droga do Warszawy w szczególności ;) No i taka fajna ścieżka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani przepraszam ze tak dlugo sie nei odzywalam ale dzis spalam calyyyyyyyyyyyyyy dzien. ostatnio spalam tylko po 5 godzinek nie raz nei calych i w sobote w nocy to jzu mi sie krecilo ze zmeczenia w glowie tak wiec w sobotke tyz szybko psozlam spac dzis spalam do 13:30 bylam na dwoprze ze znajmomymi gralam w dwa ognie przyszlam po trzech godziunkach spalam do 8:10 zrobilam radkowi sniadanie do pracy pranie reczne i ide sie myc i spac bo cos czuje w kosciach z ejutro tyz mnie wytargaja rano z lozka zadnej ankiety an mailu nie mam i prosze wybaczyc ze jestem ostatnio tutaj gosciem tearz chyba bede pracwoac tylko po 8 godzinek wiec postaram sie troszke czesciej zagladac a w pajaca klikam bo stronka startowa jest i wszyscy ktorzy do mnei zagladaja na kompka dokarmiaja go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie!! Zycze wspanialego dnia, bo jaki poczatek taki caly tydzien bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Co za noc - Marmoladek zachorował :( :( :( W sobotę stracił apeteyt (ale to mu się zdarza, bo jest wybredny), a wczoraj nie tylko nie jadł, ale w ogóle nie miał siły - leżał prawie bez ruchu, ciepły nosek i w ogóle nieciekawie. Parę dni temu był szczepiony i pomyślałam, że to go osłabiło. Zawiozłam go do mojego weterynarza, żeby go obejrzał. Ogolnie ponoć OK - na szczęście nie przeziebił się i w ogóle żadnych zmian. Dostał wzmacniające i cos na apetyt (nie pomogło). Dziś kontrola i prawdopodobnie badanie krwi, bo jest możliwe, że to nerki (rok temu miał z tym problemy). Pół nocy nie spałam, bo źle się czul :( Rano czuł sie lepiej... Muszę zwolnić się trochę wcześniej, bo oszaleję tu. Dobra, znikam... Paa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - trzymamy za niego kciuki, ale nie martw sie, u mnie przez trzy dni prawie nic nie jadly i nic im nie bylo... Moze cos udalo mu sie zjesc nie wlasciwego i sie podtrul... Tygrys- jak ty to wszystko zmiescilas do 12 wczoraj?!? :) Co prawda ja wczoraj o 7 rano bylam na spacerze z wujkiem swoich pieskow- zeby poznaly rodzine :D A co! A teraz siostra Szelmy (matki szczeniakow) spodziewa sie malych :) podobno bedzie 8 szczeniaczkow! Jak bede miala zdjecia to podesle :) Girl- moze w dlugi weekend uda ci sie odgrzebac i poukladac wszystkie sprawy i pracowe i osobiste :) Kamorek- zdjecia ekstra- dzieki! I rzeczywiscie snieg widac :) Bezka- no jest ci wybaczone, bo klikasz w pajacyka, ale bardzo prosimy o czestsze odwiedzine! :D U mnie bylo slonko caly weekend, dzis rano pokropilo, ale teraz znowu slonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wychodzę przed 2-gą i jade z Marmoladusiem do weterynarza, a jutro prawdopodobnie mnie nie będzie więc kliknijcie za mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezkaa
kochani obiecuje ze postaram sie zagladac tu czesciej Kati wszystko ebdzie dobrze zobaczysz koteczki sa silne ale masz racje ze lecisz z nim do weterynarza Ghanus postaram sie Tygrysek nie zawsze nie zawsze. Mowia ze dobrego zle poczatki :D:D ale faktycznie wole miec szczesliwy cakly niz tylko pol :) kochane kupil mi moj misiaczek dzis tusz bo zachorowalam na ten z maxfactor z filmu gejszy nei znam dokladnej nazwy tego tuszu i wlasnie sie nim pomalowalam szczerze efektow sie spodziewalam wiekszych ale wiecej napsize jak go przestestuje bo coz mozna napisac po 5 minutach na oczkach tyle ze myslalam ze jakos lepeij pogrubia czy cus w tym rodzaju :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×