Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

No w sumie to bylo nas 5, ale jedna samochodem, to do wina 4... Ale jedno wino bylo niepelne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to Kamorek napisal o pidzama party i do tego nawiazywalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka ważne, że zabawa była przednia :D Kamorro - mówiłam, że coś kręci z tym winkiem ;) Tajgerek :D PS.pogrzeb baci w sobotę... tata leci tam chyba w czwartek... bo babcia mieszkała w Stanach... dostał specjalną wizę... ani mi ani mamie wizy nie chcieli dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - kurcze w takich sytuacjach najblizsza rodzina powinna bez gadania wizy dostawac! Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... nic sie na to nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś a dobre chociaż było to winko? ;) Jutro 3mamy kciuki, gdy się uda to postawisz nam po lampce jak się spotkamy ;) *** Roman Giertych przedstawił wstępny projekt arkusza maturalnego na rok 2007/2008 : http://img145.imageshack.us/my.php?image=arf8qx2oozfrzx3o4xd.jpg *** Spotykają się dwaj koledzy. Jeden mówi do drugiego: - Wiesz, nie mogę pozbyć się swojej teściowej! Próbuję, próbuję i ciągle nic. - Wiesz co? Kup jej samochód, pojeździ wpadnie w poślizg będzie miała wypadek i po niej! - No dobra. Spotykają się kilka dni później: - I co podziałało?! - Nie! Jeździ ciągle i żyje! - A co jej kupiłeś? - No, malucha. - Ale ty głupi jesteś, kup jej jaguara! Spotykają się znów po kilku dniach: - No i jak zadziałało! - Nooo... A najlepsze było jak jej głowę odgryzał! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA LEGIA NAJLEPSZA JEST LEGIA TO JEST POTEGA LEGIA CWKS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny, sloneczny, cieply, z cwierkajacymi ptaszkami dzien :)\\ ach jak pieknie :D Dzien dobry Kati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- mimo, ze ja z Krakowa, to tez sie ciesze z Legii, bo ja jestem za Cracovia! Kamorek- prosze trzymac kciuki, a ja napewno ew. postawie winko. A to we wtorek to po pierwszych dwoch lampkach juz nie czulam smaku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien słonecznie dobry kochane koleżanki, zaraz idę się opalać ;) :P Ghanuś zatem o 17tej :) potem to trzymam Cię za słowo ;) hihi 🌻 ew. postawisz... uuu czyżby Coś innego wchodziło też w grę? :D ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - no musze brac pod uwage, ze nie dostane pracy ;) albo na kiepskich warunkach, to wtedy mimo wszystko jej nie chce! I denerwuje mnie ze mi tak przesuwaja te rozmowy- pierwszy etap tez mi przestawiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upup troche sie denerwuje... a wogole to nie chce mi sie isc.. poszlabym na spacer- takie piekne slonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana uszka do góry, będzie dobrze, przecież tam cię nie zjedzą :) co innego jakbyś to do mnie szła na rozmowę, to powinnaś się denerwować :P Na spacerek pójdziesz po spotkaniu 🌻 idę smażyć szaszłyczki bo potem 3mam kciuki :) 👄 daj potem znać jak poszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! :) znac dam rano, bo chyba nigdzie nie bede miala dostepu do netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) ... padam ze zmeczenia, jeszcze kilka takich warjackich dni i nie doczekam do urlopu... chociaz to dopiero w sierpniu i znowu po staremu planuje zakopane ale moze jesli sie uda to jeszcze Londyn:P Ghanuś.. trzymam kciuki bo własnie zbliza sie 17.00 :) 😍 buziaki dla wszystkich 😘😘😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejeta kobitka
sluchajcie jest nowa akcja, zbieraja na szczepionki dla dzieci w sierra leone, jedna kosztuje ok 40 gr, 21 maja ma byc film stamtad w tvp. jeden sms o tresci UNICEF pod numer 7245 moze uratowac zycie 5 dzieci. tutaj daje link, zeby nie bylo ze lipa jakas: http://www.unicef.pl/ http://www.unicef.pl/370_542.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za informacje :) Kazda akcja, ktore pomaga, tym ktorzy potrzebuja jest wazna :) sms wyslany :) Ghana -> tkwilam scisnieta w autobusie i trzymalam kciuki, jak poszlo?? Girl -> a kupilas dzisiaj Dziennik - tam byla mapa Londynu ;) trzymaj sie dzielnie, juz wkrotce dluzszy weekend czerwcowy - co planujesz na niego?? Kamorek -> smazyc szaszlyki?? hmm to one nie sa zawsze robione na grillu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wrocilam z dworu.. jakie komarzyska mnie gonily łał.. pogryziona jestem w nogi:P Tygrysku nie kupilam dzisiejszego Dziennika.. a szkoda .. tyle ze do Londynu jedziemy na wesele.. i jakby co będziemy mieli przwodnika osobistego ktory pokaze nam mysle najciekawsze miejsca:) oby tylko wytrwac do sierpnia, bo najpierw Zakopane i Tatry ech :P a na weekend czerwcowy jeszcze nic nie zaplanowalam... ale pomysle nad tym intensywnie z robaczkiem oczywiście :) A Ty Tygrysku ... masz jakis pomysl na czerwcowe odpoczywanie??? przejęta kobitko... wyśle sie wyśle smska :) dziekujemy za informację :) i zapraszamy cześciej .. szczególnie na www.pajacyk.pl :):):) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku oczywiście, że można smażyć sobie na patelni czy w piekarniku, np.: szaszłyczki z polędwiczek wieprzowych z ananasem :) Girl 👄 🖐️ o ho ho komary leca na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> a planuje, planuje :) wyjazd motorem na Slowacje :) Kamorku -> jakoże nie jadam miesa to poledwiczki mnie nie interesuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Piekna pogoda i na dodatek piatek :D A tak poza tym to wczoraj zadzwoniła moja przyjaciółka, która prawie rok temu wyjechała do pracy do Włoch - postanowiła zrobić nam wszystkim niespodziankę i wróciła nic nikomu nie mówiąc :D Znikam paa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieknej pogody mam spore watpliowsci... jest co prawda cieplo ale bardzo pochmurno... oby sie na weekend poprawilo :) Kati -> czy to znaczy, ze szykuje sie bardzo mile spotkanie?? super sa takie niespodzianki :) Kamorek -> o tak ananas jest mniam, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek w trojmieście ma ponoć padać w weekend. A co do spotkanka - to umówiłysmy się juz na jutrzejszy wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×