Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

cześc kochani:) wczoraj mialam pracowity dzien... i nawet na imprezke z pysznym ciachem sie załapałam:P dzis juz solidnie klikam w pajacyka... Tygrysku nie smutkuj.. u mnie juz po deszczu i świeci piękne słoneczko az nie moge w to uwierzyc.:) moze i do Ciebie ono dotrze 😍 Trzymam dziś kciuki Kamorku 😍 buziaki dla calej reszty klikaczy 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl, miala racje - przestalo padac :) ze sloncem jest drobny problem ale trudno... glosy na Kamorka oddane?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D jeszcze tylko do 20tej można na mnie głosować hihi ja o 19tej wybywam na bibę do Cieszyna :D będzie wino, spiew i kobiety ;) (chyba...) w nocy pewno będę znał nie oficjalne wyniki ale wole poczekać do oficjalnych :) sie ma rozumieć :classic_cool: 🌻 tak czy owak kto kolwiek wygra to będzie ciekawie w mieście :P super że 3macie kciuki za mnie :D :D 👄 ❤️ jejku jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) u mnie dzis nawet cieply dzionek.. chyba ogrzany powyborczą \"gorączką\" :) Kamorku.. i jak poszlo... jesteś w Radzie?????? czekam na wyniki :) 🌻 buziaki dla wszystkich 😘 ja znowu zawalona robotą.. juz mi sie ona nawet po nocach sni a to niedobrze :P paaaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) cieplo jest to fakt, ale pochmurnie i jakies deszcze zapowiadaja... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wróciłam :D W końcu ;) Jak wyjechałam w czwartek o 6 rano, to wróciłam w piatek o północy. Wszystko załatwiłam :) Byłam potwornie wykończona, ale udało mi się w drodze powrotnej \"zaliczyć\" krótki pobyt w Krakowie :) Zupełnie nieplanowany, ale za to jaki miły :) Niestety jutro też mnie nie będzie, bo mam... ważne spotkanie :) Oby cos z niego wyszło, bo inaczej złapię doła na maksa... Kamorek jak tam wybory???? Wszystko ok????????? Elleska 🖐️ Ghanuśka jak było w Poznaniu? Girl 👄 Tajgerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo naprawde ekstra- no normalnie dla mnie raj! Tyle psow!! I zobaczylam, ze te moje rudzielce to potrafia byc rozne- np. z niemieckich hodowli maja miekszy wlos- ale ja wole nasze - szorstkie! A wygral pies ze szweckiej hodowli- poprostu przepiekny!! Naprawde - nikt nie dyskutowal z sedzina, bo wszyscy widzieli, ze nie ma konkurencji, no chyba ze drugi pies od nich z hodowli - tez piekny! Jak bede miala zdjecia to podesle, ale podobno nie wyszly dobrze- cos zle ustawilam... ja nie umiem sie poslugiwac takim sprzetem... 😭 kamorek- jak wyniki?? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziękuję za 3manie kciuków 🌻 lecz na dzień dzisiejszy nie zostałem radnym ach jo Dzisiaj testowałem sok cytrynowo-miętowy. Jaciekręce ale masakra. Totalnie nie przypadł mi do gustu fuuu ;) Zmykam się przebrać bo za godzinkę kicam na kolejną imprezę :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos nie ma do odsprzedania paru dodatkowych godzin do doby, bo sie nie wyrabiam ze wszystkim.... Ghana -> zdjecia bardzo prosze!! Girl -> cieply dzien?? czyli Girl nie marznie - to bardzo dobrze :) Kati -> mam nadzieje, ze sie juz lepiej czujesz 🌻 ech i trzymasz nas w niepewnosci jak spotkanie... Kamorek -> szkoda :( na nic szansy nie masz?? fajnie by bylo miec znajomosci w polityce, szczegolnie pod postacia takiego fajnego faceta jak Kamorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku e tam odrazu szkoda :) Powiem wam tak, iż cieszę się, że startowałem w wyborach, prowadziliśmy z znajomymi kampanię prawdopodobnie przyszlej pani burmistrz (no dobra dalej prowadzimy bo jest dogrywka za 2 tygodnie). Poznałem ludzi fajnych i nie. Nie będę miał myśli, że jakbym może spróbował to bym może wygrał i takie tam. Niestety jestem (użyję stwierdzenia nikodema Dyzmy) za uczciwy na politykę. Idealista który buduje utopię ;) hihi. Jak słyszałem ględzenie faceta który \"prowadził\" tą kampanię, jego peany, że to tyle sie zrobiło, a tak naprawdę to on wielkie NIC nie robił to wyszedłem z imprezy. Na marginesie to liczba głosów nijako się ma do tego ile na mnie głosowało ludzi. Jejku :) ale i tak mam dobry humor. Idę obrobić parę zdjęć. :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek- co ty mowisz- jakies przekrety - no niemozliwe! Przeciez u nas w polityce takie rzeczy sie nie dzieja :D taaaa Uwaga zaraz wysylam kilka zdjec- jak ktos bedzie chcial wiecej to troche ich mam, ale rzeczywiscie duzo jest ruszonych - jakis zly tryb mialam wlaczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki moje kochane:) Kamorku... a moze to i lepiej ze sie nie dostałes na Radnego, zamęczyliby Cie tam tymi nerwówkami i komisjami :) a tak będziesz mial wiecej czasu na fotografowanie i jeżdzenie na rowerku :) 🌻😘 Kati.. jak sprawy sie mają? jak spotkanie ? 😘 Tygrysku...u mnie kolejny dzień ciepła o ile to co jest na dworze mozna nazwac ciepełkiem.. ale ciesze się że mrozu nie ma 😘 Ghanuś.. pewnie ze chcemy zdjecia... pieskowe i nie tylko :) 😘 Margotko, Elles, Beziku.. i cala ekipo klikaczy buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu, nie mam czasu, nie mam czasu... ale na klikanie zawsze sie znajdzie!! Ghana -> ja poprosze wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha :D też tak myślę nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D :D kilk klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Hmmm... spotkanie... na razie ok, ale zobaczymy co z tego wyniknie :) Kamorek szkoda 👄 Ghanuśka śliczne pieski :D Znikam, bo humor mam podły i nie wiem czy to aby nie jakaś depresja, bo zbyt długo to już trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć klikacze :) Kati.. ja tez mam ostatnio humor jakiś nieciekawy... ale u mnie to wyraźny objaw tęsknoty i aury za oknem ...mam nadzieje ze w niedlugim czasie sie \"nareperuję\" :P dziś w ramach terapii wybieram sie z psiapsiółkami na pachnąca herbatkę 😍 Ghanuś.. piekne pieski:) dziękuje za zdjecia 😍 Kamorku ... dobrze piszesz... nie ma tego złego 😍 Tygrysku.. widzę, że masz zwariowany - zabiegany tydzień :) 😍 paa buziaki for @ll 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klikaczy :) pogoda deszczowa, ale cieplo jest... humor calkiem, calkiem a to za sprawa wczorajszych 2h fitness, wymeczylam sie, wszystkie zlosci i smutki wypocilam... ;) Kati -> slonko, moze zafunduj sobie cos milego i tylko dla siebie?? naprawde polecam Ci jakas aktywnosc, chocby basen... nawet jak bardzo Ci sie nie chce, to potem bedzie lepiej... albo cos pysznego i slodkiego sobie kup :) i przytulaj sie do kociakow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie wiem co się dzieje :( Niestety trwa to już zbyt długo - wahania nastrojów, nagłe ataki płaczu itp. Nie wiem czy iść z tym do jakiegoś specjalisty czy poczekać... od dziś mam zamiar zażywac jakiś deprim czy coś w tym stylu. Girl ❤️ Tajgerek nic mi juz nie pomaga - ani dobra książka, ani fajny film ani cos pysznego. Jeszcze koty czasem to łagodzą... Ja nigdy tak nie miałam i mnie to przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ...może by tak pomógł seks? :) cóż mam uapki które leczą i by napewno pomogły aczkolwiek nie bierzmy tego pod uwagę (jak narazie :P ). A może brakuje przytulenia, bliskości? Ciężko tak dumać na odległość... Czy iść do specjalisty? Myślę, że warto porozmawiać o tym niż na własną rękę testować jakikolwiek środek. Nie polecam słodkości bo potem przybędzie parę kg i będzie awaria ;) Odnośnie rozsypania to na 100% Cię pozbieramy :D bo co to tak będziesz rozsypana chodzić... Puzzle jesteś czy co? p.s. jakby co to zapisuję się już na niektóre twoje części ciała. Dobra? Najlepiej cały zestaw proszę :) hihi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to te pogody nijakie... a ja mnie wpadla do ucha piosenka i ciagle nuce: \"Kontrowersyjne dziewczę Może zbyt młode jeszcze, wciaż Kontrowersyjna dziewczynka Nie boi się złego wilka, nie! Odwieczna buntowniczka Swych praw orędowniczka, tak! I wbrew ogólnej filozofii By czasem nie wychylać się To jej się chce Jej się chce\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i klikam :) Dziękuję Wszystkim za wsparcie... od wczoraj łykam sobie ten deprim i zobaczymy :) Kamorek no wiesz :D Tajgerek tez myślę, że pogoda ma duży wpływ... tylko, że nigdy wcześniej tak na mnie nie działała... Korniszonek stara się jak może - zrobił się z niego najsłodszy kot na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest slonce :D jippie!!! Kati -> zwierzeta to bardzo madre i wrazliwe stworzenia, wiec wyczuwaja Twoj nastroj i staraja sie pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez jestem wykonczona... wczorajszy dzien mnie wykonczyl... wyjezdzalam o 6 rano, a wrocilam o 23... Kati - wysylam do ciebie promienie slonka! Mam nadzieje, ze poprawia ci chociaz troszke humor! A kotki i pieski napewno sa najlepsze na depresje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) piekne słonko w dodatku poprawilam sobie dzis humor bo nabyłam fajne spodenki do kozaczków :P Kati... no piekną kurację proponuje Ci Kamorek hi hi hi:) :P:P:P a Tygsyś ma racje... kotki i pieski sa najfajowniejsze na depresje... :) 😍 buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. oczywiście Tygrysek tez ma racje.. ale o tych pieskach i kotkach to przecież Ghana wspomniala :P ... jakas rozkojarzona dziś jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy na świecie na depresje to jest mój Korniszonek ;) Kiedyś był strasznym łobuzem i dotknąć go nie można było, a teraz to fiu fiu taka przytulaneczka :) Dzis mam lepszy dzień... Girl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×