Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Hello 🖐️ Kamorek ty to masz pomysły :D Tajgerek nie ma to jak monotematyczność ;) Ghanuśka nam dziś serwer pada. A jak tam humorek?? U mnie było ok, ale się popsuło (tym razem jest powód :O ) Girl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) ... nie ma co sie poddawac ani jesiennym ani zimowym deprechom... trzeba tylko umieć zlikwidować swoje żrodło stresu... tylko czasem to jest bardzo trudne... Trzymajcie sie robaczki moje 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Sloneczka :) Czy Wy tez macie rano niesamowity widok ksiezyca rano?? z jednej strony nieba slonce, a z drugiej wisi wielki ksiezyc - cos pieknego :) Girl -> niestety nie zawsze mozna zlikwidowac to zrodlo stresu... ale probowac trzeba Kati -> to teraz trzeba humor naprawic czyms bardzo milym :) :) Kamorek -> nie bedzie zadnej zimowej depresji!! O nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis slonko na zewnatrz, a moj prywatny aniol wyszedl rano z psem, ci pozwolilo mi pierwszy raz od baaaardzo dawna wymalować się do pracy, od razu lepiej sie czuje :) Wszystkim zycze duuuzo prezentów mikołajkowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie i cieplo jest :) To jak dostaliscie cos, czy tez tylko rozga byla?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paada deszcz ale przestanie :) Tygrysku w tym roku zmieniłem się w Mikołaja 🌻 koleżanki z pracy aż piszczały z radości hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest juz czwartek!! jippie :D kto popsul pogode i w miejsce slonca przygnal chmury?? przyznac sie i przywrocic slonce prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmury i deszcz! Ale ide dzis na zabieg odnowy biologicznej twarzy - jakas mega promocja, bo promujaprzy tymkosmetyki i kosztuje 25 zl :) Jeszcze nigdy nic takiego nie robilam! Co prawda nawet nie mam tych 25 zl bo jeszcze pensji nie bylo, ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś a zapytaj czy mogą odnowić biologicznie niedowład mięśni co by seksowanie było lepsze hihi ;) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje :) ... zasypiam dziś cały dzien.. od rana do wieczora.. albo to pogoda albo zapadam w sen zimowy (chociaż zimy ani widu ani slychu :P ) ... klikam w pajacyka i normalnie pędze rozścielać łóżeczko :P buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ klikam i życzę miłego piątku i słonecznej pogody takiej jaka jest u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest piatek!!! Piaaaatek :) slonce - jest!! zatem usmiechnac sie prosze, kliknac i weekend planowac :) Ghana -> i jak po zabiegu?? opowiadaj jak takie cos wyglada :) Girl -> wyspana?? :) Kati -> a Ty robilas parapetowe?? ;) Kamorek -> a Ty znow a jednym... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek no właśnie nie robiłam jednej wielkiej parapetówy dla wszystkich;) Dziś mam zamiar poprawić sobie humor wizyta u jubilera :D Namierzam się na kolczyki :D Przydadzą mi się na jutrzejsza imprezkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, koneicznie musisz zatem zrobic taka wielka impreze, polaczona z prezentacja dorastajace Luli ;) jakie kolczyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj mega szczescie wygralam dwa podwojne bilety do kina :D jedno zaproszenie jest na dowolny seans a drugie na przepremierowy pokaz filmu \"holiday\" :) Kati -> na pewno na imprezie bedzie ktos z aparatem, wiec koniecznie jakies zdjecia podeslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z Wami
kliknęłam na kilka czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, jak to jest, ja nie płacę, ale wspieram akcje, to skąd na nie są te pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami => za każde kliknęcie placi sponsor... wejdz np. na strone pajacyka i poczytaj :) fajnie ze klikaczy coraz wiecej :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×