Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ghanuska jak szaleje, to chyba znak, ze dobrze sie czuje ;) Tajgerek no perspektywy sa jak najbardziej ok :) Girl to dopiero ma ciekawe perspektywy na weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Jestem chora, ale zadowolona ;) Caly weekend pracowalam i lezalam w lozku. Jeszcze tylko 2 tygodnie :D Zycze Wszystkim milego poniedzialku :) Paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem... no przeciez w domu nie mam netu :) Z łapką nie najlepiej, w środę znowu do weta, ale nie wiem, czy nie trzeba będzie następnych szwów zakładać... Kati - jak tam?? żegnasz się z pracą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska zegnam zegnam, ale jeszcze do 17 marca musze chodzic (dwutygodniowy okres wypowiedzenia). Ech z lapka bedzie dobrze ;) Maly lobuz duzo szaleje po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na chwilkę jestem 🖐️ ładnie, ładnie Kati tak korblować w pracy do moich urodzinek ;) a potem to przepijemy naszej babci domek cały, domek cały... :D *** Górnicy ze Śląska dostali fuchę w Warszawie. Kopią tunel pod pałacem prezydenckim. Warszawiacy też chcą "Piwnicę pod Baranami". ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, a Ty co sobie myslisz?? nie ma Cie dlugo, dlugo a raptem sie pojawiasz cos o urodzinach mowisz, a flaszka i tort gdzie, hę?? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w swoim czasie ;) życzę wam miłego dzionka, tak samo słonecznego jak u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kamorek masz urodzinki?? Po pierwsze - ktore?? :P Po drugie - czekam na szampana :D PO trzecie (a wlasciwie po pierwsze ;) ) WSZYSTKIEGO NAJ 🌻 🌻 🌻 Niestety ciagle czuje sie podle. To chyba nie jest zwykle przeziebienie... A moze przez to szczepienie tak sie rozlozylam... Tajgerek 👄 Ghanuska jak psiaczek?? Girl 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jakby ktos sie zastanawial dlaczego pogoda sie popsula, to informuje, ze to przez kolezanke, znow wylatuje do Luxemburga (ostatnio spedzila dwa dni na lotnisku, taka byla mgla) a Wam zycze cudownego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani:) co za weeeekend... bylo cudownie z robaczkiem...mmmm:) i co za tydzien sie zaczyna w pracy...szalony i nerwowy...zobaczymy jak to wszystko sie skończy:P :) Kamorku... urodziny??? ktore??? no i gdzie imprezka.... bo wpadlabym chętnie :):) STO LAT !!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😍 Kati😍 Tygrysku 😍 Ghanuś 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tygrysku u mnie pogoda jak dzwon :D jest cudnie Sie wyrwałyście z tymi urodzinkami hoho jak rącze koniki :) mam w przyszłą sobotę 17 marca (wtedy też kiedy Kati kończy piastowanie w pracy). Dostanę wtedy ogromną porcję ptysiów mniam mniam, to już 31 wiosna :D najwyższy czas pomyśleć o dzieciach ;P *** Miał facet starą papugę. Tak bardzo starą, że jej się dziób zakrzywił i nie mogła jeść. \"Niechybnie zdechnie\" – pomyślał facet i poszedł do weterynarza po radę do weterynarza. - Spiłuj jej pan pilnikiem dziób – poradził mu lekarz. Facet wrócił do domu, ale następnego dnia znów odwiedza lekarza. - I jak, pomogło? - Nie bardzo, zdechł mój Paputek. - Zdechł przy piłowaniu dziobka? - Nie, chyba już w imadle. *** - Kiedy w Polsce będzie dobrze? - kiedy głodujący zjedzą bezrobotnych. *** Siła charakteru Przy barze siedzi dwóch mężczyzn. Piją równo i mocno. Nagle jeden z nich spada ze stołka na podłogę i leży bez ruchu. Jego przyjaciel spogląda na barmana i mówi. I to się nazywa siła charakteru. On zawsze wie, kiedy przestać *** Umiera starsza kobieta. - Poproście tutaj mojego zięcia, chcę się z nim pogodzić - mówi Po piętnastu minutach wpada uśmiechnięty zięć z butelką wódki w ręce i woła od drzwi : - No co mamuśka, to walniemy rozchodniaka *** Co może być piękniejszego od spaceru na świeżym powietrzu? - Posiedzieć w zadymionym barze przy literku wódki *** Najpaskudniejsza choroba - hemoroidy. Ani samemu obejrzeć, ani znajomym pokazać. *** Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia: - Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi: - Dawaj pieniądze!! - Dlaczego? - pytam groźnie. - Prima Aprilis!! To ja mu naplułam w oko i mówię: - Śmigus Dyngus!! Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi: - Popielec!! No więc ja go przydusiłem i mówię: - Zaduszki!! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja tez mam sporo pracy, pogoda cudna - chce sie zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam duzo pracy... dzis jade do weta, to sie okaze co z lapka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ło matulu .. co za dzień co za tydzień..... jak nie wykorkuje to będzie dobrze.... klikam i padam z nog :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie mamy czwartek i... kolejne (przedostatnie ;) ) szczepienie na wscieklizne :D Cos mi sie wydaje, ze to przez te szczepionki tak sie czuje. Jestem od dwoch tygodni po prostu wykonczona i bardzo oslabiona... Temperetaure mam albo 36,2 albo stan podgoraczkowy :O Poza tym jest super :) Pogoda piekna a mi zostal juz tylko tydzien z malym hakiem ;) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ktos moze ma ochote na kawe waniliowo-smietankowa?? calkiem przyjemny smak... Girl -> jeszcze tylko dwa dni i weekend, dasz slonko rade 👄 Kati -> tak to pewnie przez szczepienia,a moze swoje robi tez pogoda i przesilenie wiosenne? Kamorek -> och, dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek dzieki :) Tajgerek pewnie wszystko sie zlozylo na moje samopoczucie;) Aha - jest i dobra informacja :) Dostalam premie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie dzis miałam traumatyczne przeżycie... Przebudziłam się rano z błogą myślą, że dziś sobota, a później... Jeden budzik, a później mój budzik i już wszystko jasne... trzeba iść do roboty... Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ktorej stronie topiku sa te adresy stron o budowaniu domu itp? albo moze ktores z was je ma, bo nie mam ich zapisanych w zakladkach na nowym kompie, a bym sobie klikala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wczoraj dostalam przedostatni zastrzyk (ostatni za 2 tygodnie). Na szczescie, bo juz mam dosc ;) Jest szansa, ze dzis ruszy moj internet - modem jest juz w domu, ale czekam na informatyka :) Milego piatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ech powietrze nadal wiosenne, chociaz dzisiaj pochmurnie jest... Kati -> to trzymam kciuki za internet, a plany na weekend jakie masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! dzis znowu sporo pracy... ech co tam, do roboty.. odkad mam sluchawki w pracy i radio pandora.com - komponowane zgodnie z moimi upodobaniami jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×