Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Wyzdrowialam- prawie :) jestem wpracy! kati - dzieki za zdjecia! Szafka w kuchni wyglada fajnie, ale zeby ocenic musze zobaczyc calosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja miałem super walentynkowe śniadanie w towarzystwie dwóch kobiet mrau :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezerwujemy mieszkanie!!! Wreszcie, mam nadzieje, ze tym razem ono powstanie :) I ściełam włosy!! Same nowiny u mnie :) Są krótkie, muszę się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - baby sie bedzie moglo pojawic jak mieszkanie juz bedzie, bo teraz to nie bardzo jest na nie miejsce, no chyba, ze bede trzymac je na balkonie :D Wyslalam plan mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś jupijajej :D to taki masz rozstaw mebli czy będziesz zmieniać? widzę tam bodajże 2 sypialnie :D to jest wynajęte mieszkanie czy funkiel nówka w trakcie budowy? hihi no to czekamy na zdjęcie nowej fryzurki :D Kati jak tam twój \"kaczorek\"? jak dajesz sobie rady z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ghanuska czyli wszystko ok :) To wspaniale!!! Kamorek dzis cd kaca ;) Ale juz nie megakaca :D Girl 👄 Tajgerek a ciebie gdzie wywialo?? Bezik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał no nie ma mnie jeden dzień i tyle nowości.. Ghanuś.. super ekstra bombowe wieści!!!!! :):):) własnie obejrzalam plan mieszkanka.. świetnie sie zapowiada... i o ile mnie wzrok nie myli to na poddaszu tak???? no i fryzurka całkiem nowa.. no nie... same zmiany :) ja wczoraj troche poimprezowalam wiec dziś ledwo siedze hi hi hi:P dobrze ze to juz piątek....:) buziaki dla całej paki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowa podpisana! Kamorek - to mieszkanie jest w dalekich planach - jeszcze nie ma pozwolenia na budowe, ale w Krakowie tak sie kupuje mieszkania! Maja oddawac na koniec 2008 :) Czyli jeszcze 2 lata pomieszkam w swoich 30 metrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana no proszę, proszę :) czyli jeszcze zdążycie pomieszkać przed końcem świata w 2012 roku. super :D Girl 👄 🖐️ imprezowiczko, ja za to miałem dzisiaj powtórkę z pączkami :P Kati :D ❤️ to musiałaś mocno zawalczyć :) może coś z tego będzie ;) ogłaszam łykend :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich sobotnio 🖐️ Pogoda piekna - mrozno ale sloneczko swieci :) W sam raz na weekendowe porzadki :D A poki co przyjechalam do mamy na obiadek ;) Aaa - dzis jest Swiatowy Dzien Kota :) U mnie szykuje sie potrojna biba ;) Trzeba rozmrozic wolowinke ;) Kamorcio - ee ja tam po prostu klin klinem czy jakos tak ;) Znika, paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! wrocilam, bylo super!!!! tylko jestem mocno niewyspana, bardzo mocno, na szczescie jutro niedziele, wiec bede mogla odrobic straty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofkdos
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doooobry :D Przespalam 12h i od razu sie lepiej czuje :D Teraz trzeba tez odrobic zaleglosci w klikaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robaczki :) Tygrysku \"światowy\" ... dziękuje za zdjęcia i to jak zwykle kazde ślicznie opisane :) Wspaniala wyprawa... a jakie fotki.. \"wschód\" jest przepiękny... szczęka mi opadła.. no i Jadzia.. the best :) 😍 Kati... jak tam czteropak schrupany juz przez kociaki z okazji ich świeta ???? 😍 buziaki for all 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> no coz skoro nas z kajut po 6 wygonili, to cos mialam niepowtarzalna okazje obejrzec wschod na morzu ;) mam jeszcze kilka zdjec z niego, ale sa generalnie podobne do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w poniedzialek 🖐️ Tajgerek dzieki za super zdjecia!!!! Uwielbiam Szwecje :) Girl kociaki wciagnely tyle smacznych rzeczy, ze hej :D Ok znikam, bo obiecalam wyslac przyjaciolce zdjecia kociej bandy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) nie bylo mnie tylko tydzien, a biurko zawalone papierami... i dobrze, dzieki temu dzien mi szybko uplynie :) latwego poniedzialku Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialek, znowu... ech Dzis załatwiamy kredyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za warjacki poniedziałek dzisiaj.. ufffff klikam i zmykam... 😘 ps. Ghanuś... trzymam kciuki za udane negocjacje kredytowe :) 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknelam na nowe linki takze z domu :) rozmowa poszla chyba nie zle... tzn bylo swobodnie, milo ale juz bardziej konkretniej. tj np Przystojniak (patrz glowny menadzer) pytal sie jak bym sobie poradzila z takim to a takim problem, jakby taka to a taka sprawe zalatwila... w sumie ze 45 minut rozmawialismy... bede dzwonic pod koniec tygodnia, wiec prosze kciukow nie puszczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ,dzięki :) a forum Ci nie odpowiada? - możesz pomóc tworzyć to forum :):):) please :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×