Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Girl -> problem w tym, ze nie bardzo za co mam sie brac, takze entuzjazm powoli ucieka... Kati -> a jak sie przebralas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W krakowie zero sniegu... ale w gorach pelno :) Tygyrs o ktorej jutro mamy trzymac kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek ciezko okreslic - mialam jakas dluga szate z cekinami cos w stylu lat 70 ;) Do tego opaska na wlosy, duze kola w uszach i klapki na koturnach :D Girl a w Trojmiescie juz po zimie - wieje i leje deszcz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyskoczę jak Filip z konopii, przywitam się, kliknę i mykam dalej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda robi jakies sztuczki - dzis sypie sniezek, ale jest cieplo ;) Ja jestem niewyspana, bo wczoraj do nocy szalalam w kuchni do nocy - udalo mi sie odpalic zmywarke :D Milego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) Kati... odpaliłaś zmywarke???:) wspaniala sprawa taka zmywareczka ... 🌻 Kamorku... z konopii ha ha haaa witaj :) Tygrysku to o 15.00 ??? dzisiaj nie zapomne... ale moge tylko do 16.00 trzymac kciuki bo ide potem do fryzjera...chyba pozwole sobie na odrobine szaleństwa i zafunduję grzywke :P 🌻 Ghanuś... w górach pełno sniegu.. czyżbyś wybierala sie na jakiś narciarski odpoczynek???? :) Beziku 🌻 buziaki 😘 klikam i zmykam girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- moze ja juz zaczne trzymac kciuki i tak mi sie nie chce pracowac! Girl - u fryjera można trzymać kciuki- w końcu po co ci ręce u fryzjera :) A ja już byłam na weekend w górach - było super. Szczególnie jak siedzieliśmy w ciepłych źródłach i padał śnieżek- poprostu bajkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Ghanuś... zazdroszcze Ci troszke tego czasu spedzonego w górach ale należał Ci sie taki odpoczynek :) a co do trzymania kciukow u fryzjera to ile sie da tyle będe trzymac ale ja mam taką maniere ze bardzo czesto wymachuje rekami a raczej gestykuluje pokazując fryzjerce co mi sie nie podoba albo jakbym ja widziala fryz... :):P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie ta firma coraz bardziej!!!!!!! prosze kciukow nie puszczac do czw. wtedy maja dzwonic i jakby co we wtorek lub srode ostateczna rozmowa z najglowniejszym prezesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z konopii indyjskich ;) hehe Tygrysku do czwartku powiadasz... Będzie hardcore ale potrzymam :) Ghanuś a dokumentacja fotograficzna jest? :D Girl to jaką teraz będziesz miała fryzurkę? Kati ooo, kochanie to jeszcze się nasiedzisz w kuchni :) to temu mi się wydawało że, o 24tej słyszałem jak komuś gwizdał czajnik... uhm a propos mam podobno fajny przepis na ciasto do pizzy :D jeszcze nie testowałem. *** Dyskryminacja kobiet : Polak - czlowiek. Polka - taniec. Japonczycy - ludzie. Japonki - klapki. Fin - czlowiek. Finka - noz. Ziemianin - czlowiek. Ziemianka - taka chatka. Wegier - czlowiek. Wegierka - sliwka. Graham - pisarz. Grahamka - bulka. Czesi - ludzie. Czeszki - komunistyczne obuwie, ktore nosilo sie na wuefie. Bawarczyk - pan w ósmym miesiacu ciazy, spodziewajacy sie beczki piwa, koniecznie w spodenkach na szelkach i kapeluszu z piorkiem - znaczy czlowiek. Bawarka - herbata. Rumun - chlop jak kazdy inny. Rumunka - tirowka. Anglik - dzentelmen. Angielka - kostka lodu z dziurka. Walijczyk - czlowiek. Walijka - pieszczotliwe okreslenie kija basebalowego. Kanadyjczyk - czlowiek. Kanadyjka - rodzaj kajaka. Filipinczyk - facet. Filipinka - gazeta. Estonczyk - czlowiek. Estonka - internetowy pasozyt jedzacy kartofle. Szwed - czlowiek. Szwedka - kurtka. Hiszpan - czlowiek. Hiszpanka - grypa. Amerykanin - czlowiek. Amerykanka - mebel. *** W firmie ogłoszono, że każdy może przesłać mailem zapytanie do szefa. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem, przyszło wiele maili, prawie wszystkie były zatytułowane: Kiedy podwyżki? Asystentka pomagająca szefowi bardzo przejęta wielkim monotematycznym poruszeniem : -Szefie, ależ oni tylko pytają, kiedy podwyżki -mówi ze zdziwieniem ! (jakby było się czemu dziwić) Szef jej na to: -Tak wiem, ale według mnie to SPAM... *** Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wypić. *** - Jakie jest najstraszniejsze słowo wśród fizyków jądrowych? - Ooops... * * * Adam i Ewa spacerują po raju: - Adam, kochasz mnie? - A co tu robić... *** Spotkały się dwa penisy: - Słyszałeś, mają wycofać Viagrę z aptek. - No to leżymy *** Żona zabawia się z kochankiem, gdy nagle słyszy zgrzyt klucza w zamku. Przerażona zaczyna się modlić: - Boże spraw, żeby czas się cofnął o godzinę! Nagle słyszy głos z góry: - Dobrze, ale kiedyś utoniesz. Wszystko się udało, mąż się nie dowiedział. Od tego dnia kobieta unikała wszelkich akwenów wodnych. Pewnego dnia jednak dostała wiadomość, że wygrała wycieczkę statkiem po Karaibach. Po chwili zastanowienia mówi sobie: - Raz sie żyje, popłynę. Rejs przebiega spokojnie, aż nagle nadciąga sztorm. Kobieta znów się modli: - Boże chyba mnie teraz nie ukarzesz? Nie zabijesz razem ze mną trzysta niewinnych kobiet... - Niewinnych? Ha. Ja was dziwki przez pięć lat zbierałem do kupy! *** pff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) mrozek lekki jest... Kamorek -> poprosze o przepis na ciasto do pizzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) jakos niewyraźnie sie dziś czuje... ale za to fryzurke mam git http://www.fryzury.brat.pl/grzywki/index.php?plik=grzywka011&nrZdjecia=11 taka sama jak na tym zdjeciu tylko kolor kasztanowy :P Kati... no to czekam na zdjecia kuchni w pełnej okazałości :) ps.zdjęcia kotków też sa mile widziane :) 🌻 Tygrysku... teraz moge trzymać kciuki i do czwartku... coś czuje w kosciach ze juz jestes jedna nogą w tej firmie :) 🌻 Kamorku.. ja tez poprosze o przepis na ciasto pizzowe 🌻 Ghanuś 🌻 girl ps.u mnie tez mrozek no i śniegiem sypneło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Tajgerek to co to za firma?? CIA? FBI? Samoobrona :D Kamorciu slonko ty mi tu ciastem do pizzy oczy nie zamydlaj tylko zakasaj rekawki i przybywaj z odsiecza ;) Girl jak nowa fryzurka? Ghanuska 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> a kolor tez masz taki jak na zdjeciu?? ;) bardzo poprosze o zdjecia Girl a nie jakiejs pani ;) a w kwestii pracy to spokojnie, bez eksytacji, nie ta to inna, w koncu zmieniam bo chce a nie że musze ;) Kati -> nieeeeeee, firma farmaceutyczna :) jak sie Lulusia zachowuje, jakies pozytywne znaki wysyla?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek Lulusia spala dzis grzecznie cala noc wtulona we mnie, a rano szalala z chlopakami - generalnie jest w bojowym nastroju :) Wiec nie ma szansy, zeby cie nie przyjeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdjecia! Jak komus zapchalam skrzynke to trudno... U mnie 1 cm sniegu lezy, zobaczymy jak dlugo :) Girl - swietnie wygladasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sypie snieg i to dosyc ostro... stanowczo juz dobrych kilka cm lezy na ziemi... Girl -> zdjecia niestety dopiero w domu bede mogla obejrzec... Kati -> zobaczymy czy ten bojowy nastroj cos dobrego wrozy ;) a moze bede musiala sie nic o ta prace?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati to czuję, że niezłe rzeczy by nam wyszły razem w kuchni ;) aż nie chcę sobie wyobrażać gdyż mam bujną wyobraźnię :D oooch dobra, tak gadu gadu, więc podaję przepis na ciasto, (zaznaczam, że to od koleżanki, mówiła że super): *** 250 ml wody letniej 500 g mąki 1 łyżka stołowa cukru 1 łyżeczka mała soli 7 łyżek stołowych oliwy z oliwek 1 paczuszka drożdży suszonych (a piec w dużej temp. dopóki ser nie zacznie puszczać \"bąbelków\") *** jak zrobię to dam znać, najwyżej będę nadawał z kibelka pfff :) jeszcze mi podała przepis na chleb żytnio-orkiszowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> rewelacyjne zdjecia!!! najbardziej podoba mi sie jak Redi (?) tak stoi z calym pyskiem w sniegu :D i jeszcze te w biegu sa cudowne :D Kamorek -> to ja poczekam az Ty zrobisz i powiesz czy dobre ;) Kati -> melduj jak Lula, w czwartek maja dzwonic z odpowiedzia czy przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał.. Ghanuś.. jestem pod wrażeniem... wielkie dzieki za zdjecia... psiaki sa wspaniałe.. a jak tak szaleją na śniegu to takie kochane waryjaty z nich:P :) Mi utkwily w pamieci te same fotki co Tygryskowi i jeszcze jedna jak Redi (albo nie Redi:P ) biegnie kolo strumyka z kamieniami w tle.. piekne piekne... A włascicielke to na jednym zdjeciu ktos nawet podduszal w śniegu hi hi hi:P 🌻😍 Tygrysku .. to już jutro kciuków trzymanie :) 🌻😍 Kamorku.. wielgaśne dzieki za przepis... jak przyjedzie moj robaczek to mu wysprytkuje taka pizze 🌻😍 Kati 😍 klikam i zaraz lulu brykam girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Klikacze:) Bylam wczoraj w kinie, znow darmowy pokaz przedpremierowy na \"W pogoni za szczesciem\" z Willem Smithem, jest to film oparty na faktach. Moim zdaniem byl zbyt przewidywalny... przeciez wiadomo, ze jakby sie facetowi nie powiodlo, to by filmu o nim nie krecili, takze zakonczenie bylo oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie czwartek - dzis maja przyjsc skonczyc mi kuchnie (zostalo kilka drobiazgow - przelozyc drzwi lodowki itp.). Tajgerek Lulusia chyba cos wyczuwa, bo rano byla lekko podenerwowana :) Spala swietnie wtulona we mnie (przez pol nocy nie moglam sie ruszyc bo polozyla mi sie na nogach i mruczala), a rano poszla tluc chlopakow i sie psocila :D Nie wygladala na smutna :D Trzymam kciuki!! A tak a propos - kupilam kabel do telefonu i przerzucam filmiki z kociakami i znalazlam filmik z malutka Lulka (miala ze 3 tygodnie). Strasznie pocieszna i niezdarna kulka z niej byla :D Chlopaki to albo sie tluka albo myja ;) Ghanuska naprawde fajowe foteczki i psiaczki :) Girl trza dzis kciuki trzymac za Tajgereczka :) Kamorcio ty tam nie kombinuj za bardzo ;) pamietaj, ze ja jestem kobieta z przeszloscia :D Troje dzieci mam i w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, że mam fajne pieski - ja też tak uważam :D Girl - no zdażało się, że i mnie ktoś podduszał, ale ja też wytrmosiłam innych w śniegu :D Kati - to niedługo spodziewam się zdjęć skończonej kuchni :) ale zazdroszczę ci tych remontow, chciałabym sięużadzać w nowym mieszkanku, ale na razie nic nie znalezlismy w odpowiednim dla nas przedziale cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×