Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

na nic nie mam czasu nawet zeby was dokladnie poczytac czytalam cos o byciu grzecznym lampkach wina i spuchnietych kostkach wiec tak jestem pobierznie ze wsyztskim ale nie mam nawet czasu wsyztskimz osobna pare slowek napisac trzymajcie sie kochani i ciepla duzo zycz e:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepla jest duzo, duzo, baaardzo duzo.... ale obawiam sie, ze dzisiaj jednak bedzie padac... ten iatr, to ciezkie powietrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jakos sie le czuje, jak się długo nie będę odzywać tzn że zemdlałam przy kompie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśia pewno padła :( wykrusza się towarzystwo... ale tak poważnie, jak się czujesz? Co sprawiło, że czujesz się nie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Tajgerciu jestem jestem, ale troche pozno dzis dotarlam do domku. Troszku wykonczona, ale za niecaly miesiac mam wyglosic \"pogadanke\" - 650 komornikow i ja;) Prezentacja i takie tam. Mam gadac przez godzine (Boze daj mi zdrowie ;) ) Wiec mam co robic... Kamorciu pigulka odwadniajaca spowodowala \"szybkie schudniecie\", ale i tak kiepsko sie czulam Ghanuska lepiej juz sie czujesz?? 👄 Girl ❤️ Bezik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc chlopaki i dziewczyny :) Kamorku... towarzystwo sie nie wykrusza... u mnie to po prostu chroniczny brak czasu, jak nie remont to prace w ogrodzie .. a jak nie to to wyjazdy na wieś.. do pracy w ogrodzie i nie tylko:P odwiedziny gości ... zmiany w pracy.. w sumie to nie mam czasu w domu wlaczac komputera.. bo jak przychodze to tylko mam sile sie wykąpac i brykam spac... Ghanuś.. mam nadzieje ze już wszystko lepiej .. i sampoczucie w porządku???? 🌻 Kati... mam dziwne i nieodparte wrażenie juz od dawna.. ze jesteś jakimś super specjalista w swojej dziedzinie pracy... i to na dodatek niezastąpionym... i niby masz \"pogadanke\" wyglosic.. na pewno to nie zadana pogadanka tylko super powazna konferencja..:) będziemy trzymać kciuki.. 😘 Tygrysku 😘 Beziku 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl.. prace w ogrodzie :D ja w sobotę zasadziłem drzewo :D i inksze rośliny hihi u mnie pada, ciut pogrzmiało i jak widzę w około to ludzie jacyś osłabieni chodzą, senni... tylko kurde ja jakiś pobudzon jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chęcią podsyłam ~~~~~> :D (sam nie wiem gdzie łąpki mam włożyć, tak mnie rozpiera ho ho) Mam świetną nowinę, moja roślinka-śmierdziuszek (dostałem go od mojej Połówki) zaczyna wreszcie się budzić. Widziałem, że pędy w ziemi już wypuszcza :D :D Kati, masz może tlena? bo jak co to można by trochę \"pofilrtować\" ;) :D będzie lepszy przepływ energii hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poggować też możemy :D podeślę ci na emilka mój numerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieee co ja widze Kamorek z Kati flirtuje... na chwile sposcic Was z oczu nie mozna ;) :P u mnie pada, pada, pada... co nie przeszkodzilo mi pojechac na fitness rowerem, a jakze zmoklam ale humor sie poprawil - wysilek fizyczny to jest to :D Girl -> rozumiem komputerowstret... a zmiany w pracy na lepsze chociaz?? Kati -> a niemoglabys z ta prezntacja do wawy przyjechac?? ;) Kamorek -> drzewo juz masz to jeszcze syn i dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czołgiem 🖐️ ucieszę się też z córeczki 🌻 ;) ale do tego długa droga jeszcze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję - dalej sie nienajlepeij czuje nie wiem dlaczego. a wczoraj jeszcze byłam ratować swój kręgosłup... coś mi się tam przesunęło - proawdopodobnie od kopania w ogródku - więc uważajcie :) No i teraz mnie boli bardziej niz wczoraj, ale jest nadzieja na poprawe :) Kati - a kiedy ta pogadanka?? Kamorek - jak bardzo odległy ten czas?? Czy my o czyms nie wiemy?? Girl - zmiana pracy?? kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> uff dobrze, ze wszystko w porzadku (w miare :) ) Kamorek -> e tam dlugi czas, raptem 9 miesiecy i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) Ghanuś... trzymaj sie zdrowo...ratuj kregoslup a innymi smutkami sie nie przejmuj:) 😘 fiu fiu no widze ze don Kamorro z Kati \"flitry\" na gg uskutecznia hi hi hi:P ech Wy moje robaczki 😘 Tygrysiu...😘 .. a w sprawie pracy to chodzi o moja stara pracke, zmiany kadrowe sie szykują... a ostatnio to żyjemy jak na wariackich papierach... bardzo bardzo chcialabym znowu cos wypatrzyc pasujacego dla mnie w ofertach pracy w mieście u mojego robaczka... bo to by byl jakis krok do przodu a nie tkwienie w miejscu ściskam wszystkich 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba, zazdrośnice jedne :) zamiast podesłać namiary to pogadamy również :D no ja 9 miesięcy, ale wcześniej trzeba jeszcze to uskutecznić :) co by było a narazie cisza ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> zatem trzymam kciuki za znalezienie odpowiedniego ogloszenia :) Kamorek -> ja juz gg nie uzywam, a w domu przed kompem siedziec dlugo nie lubie, mam dosyc po 8h w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja znikam za miesiąc z netu ale będę co jakiś czas wpadał tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce swieci nad nami rozgrzewa nasze zmokniete ciala promieniami :D Kamorek -> jakto?? dlaczego to?? a kto pozwolil?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Wreszcie przestalo pdadac, ale zrobilo sie ciut chlodniej ;) Tajgrciu jaki znowu flirt?? Takie tam pogaduszki :D A co do Wawki to na razie nie, ale kto wie ;) Nie powiem - chetnie bym skoczyla na... prezentacje ;) :P Ghanuska z kregoslupem nie ma zartow - uwazaj 👄 A pogadanka jakos za miesiac (3-4 tygodnie). Musialabym spojrzec w plan szkolenia, bo calosc trwa 5 dni :) Girl trzymam kciuki za pracke :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku zadecydowałem, że na jakiś czas odsapnę od netu. Potem w zależności od sytuacji zadecyduję dalej. :) Podeślij mi słonko i proszę go nie zatrzymywać u siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i Kamorek zabral mi cale slonce :( do tego jakis chlod przyslal... brr az para z ust leci... Kati -> to trzymam kciuki, zeby to szkolenie i Twoj wyklad okazalo sie takim sukcesem, ze koniecznie trzeba bedzie je powtorzyc w wawie :D Kamorek -> mnie sie marzy wyjechac gdzies na kilka dni tylko z psem... gdzies w kompletna dzicz, tzn zeby nie bylo ludzi, komputerow, komorek, TV, nic... zeby nikt nic ode mnie nie chcial, nikt sie nie odzywal, tylko ja i przyroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - weź mnie też w takie miejsce :) !!! Ja teź tak chce!! Kamorek - jakiś odwyk?? czujesz się uzależniony?? Kati - to daj znać kiedy mamy trzymać kciuki! Girl - no to szukaj pracy dla siebie u anioła! A ja dziś wysyłam kolejne cv, może w końcu coś się uda :) A z kręgosłupem już lepiej, oby tak już zostało, zastanawiam się czy iść dzisiaj na fitness? Czy powinnam z tym kręgosłupem... zobaczę czy mnie zacznie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac ze zyje nie mam na nic czsu co dzien robie jakeis zakupy itp. tzrymajcie sie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×