Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Hello 🖐️ Szybki klik i do pracy znik. Musze jeszcze popracowac. Dziewczynki - uniknac sie nie da, bo to dla mojego dobra... niestety trzeba wyciac (czesc? calosc?). Tajgerek czas wolny? Hmm chyba w przyszlym miesiacu ;) Na razie szalenstwo w firmie - wyjezdzam w poniedzialek o swicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) lato w pelni powrocilo :D Kati -> zaharowujesz sie!! mam chociaz nadzieje, ze ta praca sprawia Ci przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs- no mam nadzieje, ze teraz sie uda! Kati - no trzba podjac decyzje, zreszta pewnie lekarze podejma ja troche za ciebie :) Ja mam kolezanke, ktora rok po operacji zaszla w ciaze i teraz ma juz ponad rocznego bobasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ;) Tygrysku spotkanie przyjemne aczkolwiek ten film nie przypadł mi do gustu łokropecznie. o ho jakieś wrzaski słyszę... pewno procesja idzie... pff a ja śmigam się opalać :D paaa i miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom czesc wsztystkim jakos nie moge sie zebrac po urlopie porpostu porazka ciagle mi sie chce spac i ciagle ejstem zmeczona;/ masakra. Tygrysiu chyab pisalam ze lece do poslki a krakow to byl taki spontan Kati-faktycznie operacja brzmi groznie az mi ciarki przeszly po pleckach ale wszystko bedzie dobrze Ghanus Krakow to byl taki spontaniczny wyjazd i bardzo sie nam udal. jeden dzien krakow i iwelkiiczka drugi i trzeci wisla bosko bylo. Kamorku ale masz afjnie u nas slonca nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja, Bezik byłaś w Wiśle jejku przecież ja tam bywam :D że też nie dałaś cynku to byśmy się spotkali na lampeczkę małego co nie co. Wiadomości pogodowe, zachmurzyło się i grzmi pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kamorciu ja tez sie opalalam dzis cale popoludnie :) Dopiero do domu dotarlam ;) Ale u nas nadal piekne slonce :) Tajgerciu prace lubie, ale stresa mam ogromnego - napisze wam na mejla. Ghanuska mysle, ze z moja tarczyca wszystko pojdzie dobrze :) Girl 👄 Bezik nam urlopuje ;) Znikam, bo mam jeszcze troche pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) żyje , żyje.. jakby byly jakieś wąpliwości.. tylko ze czasu coraz mniej, a dni jakby krotsze.... praca z lekka mnie pochłoneła, żle sypiam ... ale chyba jakos to przetrwam i moze będzie dobrze.... Kati.. pewnie szykujesz sie do prezentacji... będe trzymala kciuki... a tą wieścią o nieuchronnej operacji przestrszylas mnie .. prosze o wiecej informacji... ech szkoda ze nie da jej sie uniknać 😍 buziaki dla reszty 😘 Tygrysku, Ghanuś, Kamorku, Beziku 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spedzilam caly dzien nad woda i na sloncu (wiecej w wodzie, bo nie umiem w taki skwar sie smazyc ;) ) a na zakonczenie dnia bylam na \"Obslugiwalem angielskiego krola\" - moze byc ;) Bezka -> no pisalas, pisalas, ze jedziesz do Pl ale np nie wspomnialas, gdzie bedziesz ladowac ;) Girl -> hmm teoretycznie dni sa teraz coraz dluzsze a nie krotsze ;) Kati -> kciuki bede trzymac!! Kamorek -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak wreszcie sie obudzilam choc jestem nieprzytomna Kamorku nie wiem jak u was ale wmoim meiscie to odkad poameitam zawsze ale to zawsze w boze cialo ejst super fajna pogoda a popoludniu ejst burza i znow fajna pogoda tylko mokro wszedzie. :D:D a w wisle chyab ejszcze bede bo sie zakochalam w tym miescie. Kati Ty sie slonko normalnie nam zacharowujesz Girl o Tobie juz nei wspomne z ta praca. Tygrys milo slyszec ze ktos odpoczal :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik to jak będziesz w Wiśle jeszcze to daj cynk. Poślę Ci numer komórki to się zgadamy na co nie co. Hehe chyba, ze Tygrysek to mówił z przekąsem o tym odpoczynku :P Ja dzisiaj sobie kupiłem na lato klapeczki :classic_cool: Super słonko świeci hurra :) chociaż dmucha tu i ówdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No wlasnie - niektorzy dzis pracowali ;) Ale za to dzis wieczorem odpoczywam :D A co!! Nalezy mi sie ;) Zrobilam cala prezentacje, notatki tez mam (nawet mi je kolezanka na bindownice wrzucila wiec pelen profesjonalizm ;) ) Ciesze sie, ze bedziecie za mnie trzymac kciuki - przede wszystkim we wtorek ok. 13. Girl dokladnie nie wiem - maja mi wyciac tarczyce... 👄 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku oki doki zgadam,y sie tylko ze ja neiw iem za ile bede ale coz :P Kati ja bede trzymac :D:D pewnie moi szefowie nie beda zachwyceni bo to spowoduje spadek mojej normy :P ale ja sie bede cieszyc. Kati a czy nie mozna tej twojej tarczycy wyleczyc jodem moja ciocia miala bardzo silna nadczynnosc tarczycy jzu mieli ja operowac ale jeszcze uparla sie ejchac do innego lekarza i ten polecil jej jod i wiesz do samej smierci (umarla na raka zeby nei bylo:P) nie miala problemow z tarczyca wszystkjei wyniki idealne. tzn. wiesz nie zebym ja kwestionowala diagnozy lekarza bo kazda tarczyca jest inna i wiem ze nie zawsze mozna leczyc jodem ale moze sie dowiedz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda piekna wiec bylam na zakupach i posprzatalam mieszkanko. Jeszcze tylko musze wyczyscic kuchnie i moge odpoczywac ;) Szykuje sie do wyjazdu :) Kupilam sobie dzis z tej okazji (oprocz tego co wczesniej - czyli spodniczki, marynarki, dwoch bluzeczek - takie raczej mocno eleganckie) spodniczke i dwie bluzeczki (takie mniej eleganckie ;) ) Bezik ja oprocz nadczynnosci mam chorobe autoimmunologiczna wiec niestety u mnie ciezko cos z tym zrobic... Mam straszne wahania hormonow.. Dobra ide wyszorowac ta kuchnie, bo nikt tego za mnie nie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem :) znow bylam nad woda... jakie cudowne lenistwo :D a teraz pada letni, cieply, przyjemny descz :) Bezka -> taaak, to o wypoczynku bylo z przekasem, bo wczoraj bylam w pracy... Kati -> no, no ale zakupy :) nowe ciuchy poprawiaja humor i pewnie sprawia, ze bedziesz sie czula super profesjonalnie :) Kamorek -> a jakie klapeczki kupiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati no dupa chyab chcialam tylko cos poradzic ale jak widac operacja jest nieunikniona tylko podobno jak moja ciocia miala robic ta operacja to one nie sa gorzne dla zdrowia nai zycia no nei wiem. ale zakupy ojojoj a ja sobie postanowilam ze tearz oszczedzam bo an okraglo wydaje :(. Tygrysku now nidzsiz widzisz tak to ejst niektorzy musza pracwoac :(:(:(. U nas tyz piekna pogoda byla dzisiaj wiec caly dzien siedziuelismy w wparku i gralsimy w siatke tzn. oni grali a aja robialm zdjecia i siedzialam na swoim wedkarswkim siedzisku czyli tronie i zaczytywalam ksiazeczke na przemian smeijac sie z ich glupkowatych tekstow :D:D:D. AA no i opalilam sie w niestety nei wzialam ze soba stroju i opalilma sie w ubranku. mam nadzieje ze jutro bedzie pogoda mam zamiar zrobic zakupki na caly tydzien i poopalac sie aaa i jeszcze mamyw w palnie zrobic sesje zdjeciowa dla moich przyjaciolek bo mam nowa fryzurke i one jeszcze jeje nei widzialy ale nie wiemy co wyjdzie z naszych planow dobra ide spac bo mloda godzina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda cudna, a ja mam straszne rewolucje nerwowe w brzuchu... Ech martwie sie jak nie wiem co :( Klikajcie za mnie, prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka super mega burza!!! i deszcz leje az milo... cala wielka sciana woda, widocznosc ograniczona... mnie sie to podoba, przyda sie takie oczyszczenie atmosfery ;) dobraaa, ciesze sie z deszczu, bo dzisiaj nie moglam nad wode pojechac, wiec fajnie, ze nic nie stracilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc byla bardzo przyjemna i orzezwiajaca ale juz upal powrocil, lato trwa!! wspanialego tygodnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAti - trzymam kciuki! Bedzie super! u nas rano padalo, a teraz znowu duszno... ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kati kciuki trzymamy Tygrysiu a u nas susza choc musze przyznac ze dopiero od kilku dni w u nas jest tak wspaniale cieplo nie to co w Polsce. A ja dzis w nocy mialam bezsenna noc i posprztalam sobie cala szafe plus pokoj normlanie na tip top szok nie?? Ghanus coz tam u ciebie?? pozdrowionka dla wszytskich trzymajcie sie kochani ja zmykam gotowac obiad plus poodkurzac nie chcialam w nocy odkurzac bo chyab by mi kazali spac w szklarni po takim incedencie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) reka, noga ledwo ruszam... ale to kara (chociaz takie kary lubie) za zjedzenie slodyczy :P juz wyjasniam, pojechalam grzecznie na trening tea-bo ale okazalo sie, ze insttuktorka chora i nie bedzie ale moge zostac na krav-mage... a ze byla ona za 1,5h to spedzilam ten czas w silowni... krav-maga to mega wycisk, wiec ciastka na pewno spalilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- jestes wielka, ja bym nie mogla wstac z łóżka :) Bezka - oproczmalych zwrotow zdrowotnych, dziwnych sytuacji w zwiazku, i lekkiego zirytowania praca - to wszystko w porządku :) czyli dzien jak co dzien! I zamierzam kupic samochod, ale jakos mi nie idzie, bo sie na tym nie znam, a niestety stac mnie na ok 10 letni i uzywany, wiec trzeba umiec wybrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> ii tam moglabys wstac, w gruncie rzeczy to bylo wyczerpujace ale bardziej kondycyjnie niz miesniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello co tam u was kochani widze ze Tygrys szaleje a ja zmykam gotowac obiadek Ghanus 🖐️ trzymajcie sie wszyscy cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Tygrysku kupiłem klapeczki/japonki? w kolorze czekoladowym, ze skóry. Uczę się od piątku w nich chodzić, ponoć chodzę jak w szpilkach, pff przynajmniej kołyszę lekko biodrami ;D Kati i jak, jak tam??jak wytną to chyba kapkę kilogramów mniej będziesz mieć? ;) Będzie dobrze :D Bezik w szklarnii? hehe daj spokój w nocy odkurzać :P to barbarzyństwo... Jak u was z pogodą tam jest? W lipcu jadę odwiedzić wyspę :classic_cool: Będę śmigać w kilcie :P Ghana a jaki masz na oku samochodzik? W jakim kolorze? Ja też będę się przysposabiał do zanabycia samochodu ale to za jakiś dłuugi czas. Myślę o starszym Suzuki Samuraju, ale Fiat Barchetta superaśny był by bądź Alfa Romeo Spider (chciałbym też mieć z automatyczną skrzynią biegów i klimatyzacją ;D wolałbym żeby to był czołg jeśli chodzi o moją jazdę ;) ) ale to niestety nie są rodzinne samochody :/ ale co tu gadać :) o albo PT Cruisera jeno te 2 litry pojemności kapkę duże jest... Girl 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×