Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

ale upal!! Bezka -> a co za pysznosci ciagle gotujesz? jak jest tak goraco to na sama mysl stania przy kuchence odechciewa mi sie jesc :P Kamorek -> o to w koncu znam faceta, ktory chodzi w japonkach :D jak chcesz pancerny samochod to kup terenowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - ty mnie tu nie irytuj, właśnie znalazłam pięknego Saaba, tylko ze za 20 tys , aja szukam tak najlepiej do 8... niestety. Szukam hatchbacka- 5 drzwiowego. Nie mam jakis strasznych wymagan, co do koloru to raczej nie fioletowy - bo nie przepadam :) ale tak to moze byc wszystko - nawet bialy, bo nie wiem dlaczgo za samo to ze jest bialy to sa tansze :D U mnie niektorzy w pracy chodza w japonkach calkiem normalnie! Tygrysek - oj napewno bym umierala!! Bezka - ja wlasnie zjazdlam makaron ze szparagami z pomidorami! Bardzo dobre! Robilismy dzis zdjjecia szparagow, wiec mialam za darmoche, po zdjeciach sobie wzielam - mam jeszcze na jutro :) Kati - nadal trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie przywitac... ciekawe jak tam Kati... trzymam kciuki, i czekam na relacje i opowieści, :) 🌻 😘 Kamorciu.. w klapeczkach śmigasz.. fiu fiu.. :) swietny pomysl... moj chlopina niestety na japonki nie daje sie namowic :P Ghanuś.. nie znam sie na autkach nic a nic.... ale tez zauważylam tendencje panujaca w Polsce, ze np. samochody bialego koloru sa o wiele tańsze od tych samych odpowiednikow w kolorach metalik i ciemniejszych... wg mnie liczy sie to co pod maską... a kolor to tylko dodatek :) udanych zakupów autkowych 😍 Tygrysku... jak piszesz o tych swoich ćwiczeniach super relaksujacych i wyciskajacych ostatnie poty.. to jestem pod wrażeniem :) 🌻 Beziku... ja chyba nie w temacie.. jesteś w Polsce???? :P bo chyba watek stracilam... 😘 ... u mnie beznadziejnie... oczywiście w pracy :( szkoda słow, jak sie nie wykończe to będzie szczeście... nie wiem jak niektore sprawy poodkrecać i wyprostować (a jestem dopiero 3 tydzien na tym stanowisku) ... z lepszych wieści to jade od środy do niedzieli na wycieczke ... do Pragi:P jednym slowem kszanie robote na tenczas:P bedą fotki (tak mysle) :) buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - bedzie dobrze w pracy! A Praga piekna!!! Udanego dnia wszystkim życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Girl -> Praga jest cudna!! wyjezdzaj, zwiedzaj, podziwiaj i odpoczywaj :) a w pracy ulozy sie wszytsko, zobaczysz!! a macie juz miejsce do spania? za biale samochody jets np nizsze ubezpieczenie, poniewaz sa one lepiej widoczne w nocy, wiec niby bezpieczniejsze... Ghana -> podrzuc jakis przepis na cos ze szparagami... i jak je sie robi? ile czasu gotuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - szparagi to moje odkrycie w tym roku. Ja najczesciej robiej jako czesc misz-maszu do makaronu. Np wczoraj zrobilam biale szparagi z pomidorami. Szparagi - obierasz i to grubo,i obcinasz ten grubszy koniec- to bardzo ważne. bo skórkę mają bardzo gorzką - lepiej obrać grubiej niż za cienko - ja poprostu probuje czy już nie jest gorzkie. Kroje na kawałaki i wrzucam na patelnię z pokrojoną cebulką i czosnkiem, chwilę podsmarzam, a póżniej dodaje pomidory pokroone w ksteke - doprawiam i git. Oczywiscie można z mięskiem (kurczaczek) ale ja postatnio bezmiesna jestem. A rewelacyjne sa szparagi ze szpinakiem - tak samo na patelni, tylko dodajesz pozniej szpinak - najlepiej swiezy i do tego troche sera plesniowego, albo fety do smaku - bosko, mozna sos smietanowy do tego!! Jeju jak ja lubie gotowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - a na dzis mam pomysl zieone szparagi z rukolą i serem feta, jeszcze nie wyprobowane - jutro moge ocenic! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki klik i znik ;) Wyslalam Wam cosik na mejla - krociutko, ale naprawde mam tu niezle szalenstwo :) Ogolnie jest ok :) dziekuje za kciuki 👄 Wracam w czwartek kolo polnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi? czyli jakies dobre wiesci?? to super!! ja niestety maila dopiero w domu przeczytam :( Ghana -> miesa nie jem, wiec nie dla mnie kurczak :P oj szpinaku tez sie nie odwaze dodawac, mam zle wspomnienia z nim zwiazane, jeszcze z dziecinstwa i nie chce eksperymentowac i psuc sobie szparagow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpinak jest the best! Trzeba go tylko doprawic, a nie taka breja bez smaku jak byla w podstawowce!! Szparagi mozna tez dawac do slaltek - wtedy je gotujesz nie smazysz. No i jeszcze mozna zapiec pod beszamelem- niebo w gębie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko nie odwaze sie robic go sama... szkoda mi szparagow ;) ale z sosem beszamelowym... o tak!! w weekend moze sie zabawie w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kamorku hahaha padlam jak przeczytalam ciebie i w szpileczkach tzn. ze tak wygladasz normlanei szok :D:D Teraz jest wielka moda na japonki meskie bo an damskie jzu dawno bylo :D:D Tygrys wiesz mi sie czasami tyz nei chce ale boje sie ze moja banda to tynk zje ze scian jak nei ebdzie obiadu wiec wole ugotowac zreszat dzikei temu nei sprztam chalupy nom oprocz swojego pokoju oczywiscie w trakcie gotowania sprztam kuchnie zeby nie bylo :P. Tygrys szpinak ejst przepyszny uwielbiam ajks ie doda troszke jajka a neinawidzilam keidys tej sraczkowatej sraczki o smaku zgnitej trawy a teraz szpinak uwielbiam.szparagi hmmm wiem ze jadalam keidys ale hmmm.... nie pameitam czy lubie za to uwielbiam cukinie i wlansie mam an nia smaka przed chwilka mialam smaka na czekolade nadziewana jak jzu zaspokoilam glod cukrzany mama na cuknie :D:D Ghanus pierwsze slysze o tych bialych autkach jakas zacofana jestem. a to do tygrysia to tyz do Ciebie hehehe A te szparagi to kiedys zrobie Girl wpadlas?? hehe zartuje dzisiaj mam jakis humor masakryczny. w polsce bylam ale jzu wrocilam a praca sie tak nie przejmuj ja ja zlewam bardzo bardzo i chyab juz mnei nie wyprowadzi z rownowagi (mam taka nadzieje) a to za sprawwa ksiazki \"zakochaj sie w zyciu\" ewy folley kiedys bardzo sie irytowalam jak kierownicy nas opiepzali ze robimy z amalo a ja wiedzialm ze dajemyzz siebie wszystko teraz to wszystko zlewam i ostatnio jeden mi powiedzial: co my zrobimy nie zdazymy dzis. a ja do niego: nei wiem to nie moj problem mi nie placa za martwienie sie jak bedzies zmi placil wiecej to bede sie nad tym zzastanawiac. zamorowalo goscia a po chwili zaczal sie smiac :D:D taka prawda. Praga na serio ejst cudowna (nigdy tam nie bylam:P) ale znam z opowiesci innych moj kolega stwierdzil ze to jest najcudowniejsza stolica jaka widzialm a widzial ich mnostwo podobala mu sie bardziej nawet niz Rzym ale to pewnie kwestia gustu Wy nei jadacie w ogoile meisa?? ja tyz tak keidys robilam :( a teraz normlanie jestem miesozerna jak neiw eim co ;/ dobra ale sie rozpisalam normalnie szok a dzis zapomnialam napsiac mialam erotyczne podejscie do pracy wiecie co to znaczy nie??;) pozdrowionka dla wszytstykich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Klikacze :) mialam fatalna noc.. w ogole zasnac nie moglam, a potem ciagle mnie cos budzilo... a to mlot i roboty drogowe, a to alarm samochodowy albo straz pozarana... Bezka -> hyhy taak ja ostatnio tez mam taki stosunek do pracy ;) hmm w sumie to ja tez bym juz wolala gotowac niz sprzatac :P tak nie jadam w ogole miesa (ale ryby tak) i to juz od 9 lat :) Ghana -> zdradz mi jeszcze jak robisz sos beszamelowy, bo ja nigdy nie moge odpowiednich proporcji utrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs- cholera nie pamietam na pamiec, mam w domu taka tajemna ksiazke - kuchnia polska - i tam jest wszystko, taka stara, moja mama ma taka i mnie sie udalo kupic \"pod worcem\" wiesz na takich stoiskach co ludzie wyprzadaja wszystko! to jest ksiazka z wszystkimi tajemnicami gotowania :) jak nie zapomne to z domu ci napisze :) Bezka - ja ostatno cos wogole mam dziwne jazdy i w sumie mieso jem tylko u rodzicow na grilla, a wczesniej jadlam prawie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrsek - cholera niestety wczoraj nie mialam internetu w domu... ktos chyba siec zabezpieczyl haslem - dupa. no i zapomnialam o sosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrsek - cholera niestety wczoraj nie mialam internetu w domu... ktos chyba siec zabezpieczyl haslem - dupa. no i zapomnialam o sosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrsek - cholera niestety wczoraj nie mialam internetu w domu... ktos chyba siec zabezpieczyl haslem - dupa. no i zapomnialam o sosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani ale normlanie mi sie dzis nic nie chce nic a nic o 20 mam weekend ciekawe jak to bedzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie w domu - naskrobie Wam cosik na mejla ;) Jestem kompletnie wykonczona i niewyspana. bede w weekend wypoczywac. Dzis w sumie nie poszlam do pracy :D Milego piatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj czestuje koktlajem truskawkowym (bezalkoholowy) :) a wieczorem ide na parapetowke do kolezanki :) Kati -> odpoczelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysiu w sumie to mam zamiar odpoczywac caly weekend :D szczegolnie, ze pogoda nieciekawa - co chwile leje deszcz i sa burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie tak lal deszcz, ze musialam okna pozamykac, bo Lula bala sie halasu. Jejku mam nadzieje, ze ta pogoda sie skonczy, bo nie przepadam za takimi ulewami i burzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×