Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ghanuś przecież Tygrysek pisze, że tylko psiaki zabiera dla nas tam miejsca nie ma ;) Się kochanie kuruj :D Nie czuję się uzależniony :) od neta dużo się wydarzyło dzięki wykorzystaniu go :D prawie najpiękniejsze chwile w życiu 🌻 ale i też była okropna :( Nie wziął ale pożyczył :) ale widzę, że odebrałaś spadki i deszcz przysłałaś na dokładkę... wrr :P Bezka pracuj pracuj na obczyźnie :) Tygrysku a mnie się też takie coś marzy, najlepiej w Szkocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - no racja, nie weźmie mnie... a ja już sie napaliłam... Bezka - przynajmniej przyjemne te zakupy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka -> co kupilas?? Ghana -> nie, nie mozesz pojechac tam (chodz jeszcze nie wiem gdzie to jest ;) ) po mnie :P ja naprawde mam ochote pobyc SAMA, bez kogokolwiek... i jak poszlas w koncu na fitness? jak sie czujesz? kamorek -> taa, a Ty mi ten deszcz odeslales :P nie dobry Ty :P dla mnie nie wazne gdzie, byle nie bylo zadnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry piatek :) jest ladnie slonecznie i znacznie cieplej :) do tego z kazda minuta coraz blizej weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) brrr ale u mnie na wschodzie zimnica.. zmarzne w dupke jak nic:P dziś śmigam na caly weekend do rodzinki z rodzinką....oby sie pogoda polepszyla ... to sobie pogrilujemy:) milego piąteczku i weekendu paaaaa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrysek - no dobbra, ja na razie jade w niedziele na Slowacje, na gorace baseny i do wawozu homole - al enie sama, wiec nei wiem czy sie liczy :) A na fitnessie nie bylam, b kregoslup boli mnie przyjakims bradziej zamaszystym ruchu... Dzisiaj ide na kolejny masaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o głos
Oto moje słoneczko.Bierze udział w konkursie.Jeśli Wam się podoba to klikajcie. Codziennie można oddać jeden głos z jednego komputera. http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto &foto_id=1726 Dziękuję za oddane głosy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o głos
Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecenie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam darmowy koncert w pracy, w parku pod oknem juz szykuja sie do Juwenaliow i sa proby zespolow :) Ghana -> Slowacja?? super!!!!! ja sie mialam w tamtym roku wybrac na te gorace baseny ale, ze zlamalam reke ... :P Girl -> przyjdzie i slonce oraz cieplo do Ciebie - weekend ma byc b. ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - no ja jestem w tej komfortowej sytuacji, ze sobie jezdzim na jeden dzien, w koncu jedzie sie tam ode mnie 2 h :) Udanego weekendu- wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest pieeeeeeeeeeeeeknie :D iście letnia pogoda :D sezon rowerowy na powaznie rozpoczety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :D właśnie wróciłem z Równicy na rowerku testowałem jaki będę miał czas od dołu na samą górę. Nie ma to jak eskapady rowerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tam leniwy, za ladna pogoda jest na lenistwo!! trening, troche roweru, spacer z psem po parku - o to jest to!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mowie, ze leniwy, to... leniwy :D Mi tam sie nigdzie nie spieszy w niedziele - jutro, to co innego ;) Bylam na dlugim spacerku na plazy :) Bylo bardzo cieplutko i przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry poniedzialek :) lato nadal trwa jippie, jippie cha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki piekne ciepełko za oknem... a ja kicham.. po prostu jestem the best w łapaniu kataru... cala zime nie mialam a teraz nochal czerwony:P wylenilam sie caly weekend na wsi.. było cudnie ... tylko komary trochę mnie podgryzły także moje nogi nie nadaja sie jak narazie do publicznego pokazywania.... bo zdrapane i w czerwone bąble :P buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! u mnie tez sloneczko, ale takie za warstwa chmurek, ale i tak baaardzo cieplo! A ja urzadzalam w weekend imieniny- pierwszy raz w zyciu robilam tiramisu - i wyszlo! zreszta to takie proste ze nie da sie zepsuc :) A pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana mniam mniam lubię tiramisu :D ciekawe jak twoje smakowało... Girl albo sobie popiłaś i temu ten nosek czerwony ;) a u mnie słoneczko, jakaś mgielna chmurka, mówili w radiu, że będzie promieniowanie i lepiej się nasmarować kremikiem... kurde a ja do 19 w pracy uch ;) Mykam na spacer z psem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis szybciej skonczylam i jestem wczesniej w domku :) U nas goraco bardzo :) Nie narzekam, ale moglam sie inaczej ubrac ;) 👄 dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal goraco... ale przyszla od Was ta cienka warstwa chmur, mogloby w nocy popadac, wtedy tak dobrze sie spi :) a takie upaly to do konca tygodnia zapowiadaja... skoro juz czestujemy sie pysznosciami, to moze ktos ma ochote na swiezo zrobiony sok marchewkowo-truskawkowo-jablkowy? pyszotka!! Girl -> bidaku.. a skad ten katar? klimatyzacje masz w biurze? a moze to alergia? Ghana -> nic tylko kusisz tiramisu, zamiast nas poczestowac ;) Kati -> a jak sie ubralas, ze Ci zle bylo?? Kamorek -> dales rade w pracy wysiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu ubralam dluga spodnice dzinsowa i obcisla bluzke z dlugim rekawem (fakt, ze ma megadekolt ;) ale jest ciut za ciepla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato trwa!!! bylam wczoraj w kinie na \"Przeczuciu\" - taki sobie... tzn spodziewalam sie czegos znacznie lepszego i mocniej tzrymajacego w napieciu, a tutaj po pierwszych 20 minutach juz wiedzialam o co chodzi i co bedzie dalej... a z drugiej strony film jest momentami niespojny i nielogiczny.... ale skoro bilety mialam za darmo to nie mam co narzekac, szczegolnie, ze w kinie byla klima ;) Kati -> rozumiem, ze dzisiaj masz juz na sobie letnia, zwiewna sukieneczke?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki ale upał.. na szczęście atak kataru byl jakis alergiczny i minal juz , a klimatyzacji nie mam w pracce i to chyba dobrze (mimo wszystko) pewnie bym ciagla chora była... dzis mam krotkie gatki i sandalki.. mam nadzieje że Kati sie dziś leciutko ubrala... :) Tygrysku 😘 Kamorku 😘 Ghanus 😘 Kati 😘 Beziku 😘 brykam do pracki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×