Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

bardzo pusto!! az przeciagi sa ;) za to w koncu przyszlo slonce do wawy :D pieeeknie swieci i jest tak cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto nie pusto klikać trzeba ;) jeszcze tylko niecałe 3 miesiące do ślubu hihi :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!!!\\ jak to mawia kolega z pokoju mamy dzisiaj \"maly czwartek\", a czwartek to \"maly piatek\", wiec wlasciwie to juz prawie weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik :) Girl??????????????????????????????? zapracowalas sie calkiem?????? daj znak zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można i tak ;) jaką masz pogodę? Na południu jest gorąco i wspaniale. Akuratna pogoda na opalanie się :D Ciekawe jak tam reszta dziewczyn się miewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda zmienna - tropikalna ;) ... b. cieplo ale pochmurnie i co chwila mocno pada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu ha i z deszczu nici :( w około padało a u mnie nie, dalej praży. z wiadomości ogrodniczych to mam sadzonkę kawy i wykiełkowała mi palma :D :P klikam i idę się relaksować przed ślubem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do lozka znikam :) Jestem wykonczona- dotarlam do domu wczoraj o polnocy... dzis bylam w pracy, ale krotko. Potem pojechalam z Lula do weterynarza na sciagniecie szwow i... mam dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati wrocila :D :D :D i jak Ci sie Wroclaw podobal?? piekny jest, prawda?? Kamorek -> a u mnie lalo... na szczescie deszcz zrobil sobie przerwe na moj dojazd do i z fitness klubu oraz na spacer z psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klika i do roboty znik :) Ciagle wykonczona...musze sie wyspac :) Tajgerciu Wroclaw jest przepiekny :) Pabianice ciut mniej ;) Lulusi zdjeli wczoraj szwy - maly lobuz szaleje :D Zachowuje sie jeszcze gorzej niz przed zabiegiem, a ja liczylam, ze sie troszke uspokoi... ech moje kable w niebezpieczenstwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Tygrysku, będę miał romans do Ciebie :) Szczegóły podeślę emilkiem :D ❤️ Cześć Kati :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu, po czekoladowej kapieli: klik, klik :D Kati -> a krasnale znalazlas we Wroclawiu?? Kati -> ten romans da sie zakonczyc sukcesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy, wstawac i klikac!! ja juz od 8 nie spie i tryskam energia :D a zaraz bedzie wieeeeeeeelka burza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Czesc Kamorciu 👄 Tajgerciu jakie krasnale?? jakas imprezka byla? ;) :D Ja sie relaksuje po naprawde ciezkim tygodniu. Byl ciezki ale zakonczyl sie super - minister sprawiedliwosci wreszcie podpisal nam rozporzadzenie!! :D A na dodatek piatkowy wieczor spedzilam na milej kolacyjce i na plazy na Helu :) Kapiel w nocy w morzu... :) Milej soboty :) Girl, Ghanuska, Bezik - gdzie sie podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapiel w morzu? kolacja.. mmmm :D jakto jakie krasnale? Wroclawskie!! sa w roznych miejsach poukrywane... jeden nad rzeka, dwa tocza kule na rynku, kolejny gdzies za rogiem schowany... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie - na urlopie :) czyli w domu moich rodzicow pod Krakowem, bo dalej zabronil mi wyjezdzac rehabilitant, dzis nawet do mnie przyjechal, bo stwierdzil, ze jazda do Krakowa moglaby m zaszkodzic :) Kamorek - juz odliczasz dni do slubu :) Kati - oj dobrze, ze wam podpisal to rzporzadzenie, bo teraz to nie wiem co bedzie - taki galimatias... Skonczylam \"historyka\" - mnie sie oczywiscie snily wampiry - ale ja mam rozne jazdy, ksiazka mi sie podobala, ale tak jakos nie wciagnela na calego.. Tygrys - tobie juz gratulowalam, aleco tam jeszcze raz :) a krasnale sa super :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie jakis czas temu snily wampiry, ale to wcale nie byl koszmar... ;) klikac trzeba takze w niedziele, zatem do roboty moi drodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Mam mase roboty, ale weekend byl udany :) Wczoraj bylam na jarmarku dominikanskim (generalnie nic ciekawego...) i kupilam sobie sliczne kolczyki i fajna plyte :) Tajgerciu no to mi sie udalo przez czysty przypadek znalezc tylko te dwa :D Ghanuska no wlasnie ja o tej ksiazce to nie za bardzo wiem co myslec... pewne fragmenty wciagnely mnie na maksa, ale inne nie za bardzo ;) A rozporzadzenie cieszy mnie niezmiernie choc mam mase roboty przez to (bo jest jakby... niejasne ;) ). Ale wazne, ze jest, bo teraz to licho wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik a mnie tak się nie chciałoo rano wstawać z łóżka, tak było tam przyjemnie i musiałem zostawić tam cieplutką moją połówkę... ech ech... dobrze, że już kończy się poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) mnie tez sie nie chcialo wstawac z lozka... dobrze, ze jutro jest wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale pięknie na dworze, słoneczko świeci :D Tygrysku albo do Złotych Tarasów albo na Bracką mi podeślą. Szczegóły podeślę na e`milka. Ghanuś ano odliczam :D :D jest ekstra, te przygotowania, załatwianie :D a potem jaki będzie luksus jak odpoczniemy po ślubie hihi tylko podróż poślubna w przyszłym roku, może do Grecji ;) Kati :D 🖐️ oj kusi plaża kusi ;) a ja w czwartek biorę wolne, jedziemy obrączki przymierzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×