Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik z pracy :) Tajgerciu mam juz jakies specjalne kropelki na takie ciezkie przypadki i na razie ciut mi lepiej :) Jak nie przejdzie to pojde do okulisty... Ech... ja i happy end... Heh a dzis czeka mnie babskie piwko z dziewczynami z pracy, ale najpierw mam jakies szkolenie i obawiam sie, ze skonczy sie dosc pozno... obym tylko na to piwko zdazyla :D Milej srody zycze Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - oczywiscie, ze happy end!! I prosze uciekac ze szkolenia jakby sie przeciagalo, na piwko trzeba zdazyc!! A z okiem lepiej do okulisty, chociaz ja rad nie powinnam dawac, bo ja jakis problem mam od jakiegos miesiaca i sie nie moge wybrac... ale powoli przechodzi :) Tygrys - no pewnie, ze sie ciesze, dzis odbieram od mechanika!! :) Girl - gdzie jestes?? Nie pracuj za duzo!!! To rozkaz jest!! A Kamorek w szkocji pewnie siedzi... zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska moj happy end to najpredzej podwyzka :D A z okiem sie zobaczy... powinnam isc do lekarza, ale nie moge sie zebrac ;) Wiesz jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z domu to kto jeszcze kliknie? Ghana nie moze, Kati imprezuje, Girl regeneruje sily pewnie a Kamorek w Szkocji... Ghana -> jezdzilas juz autkiem? Kati -> happy end ma to do siebie, ze nie zawsze da sie go przewidziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryse - nawet mnie nie denerwuj!! Wczoraj kolezanka podrzucila mnie do mechanika- na drugi koniec Krakowa, a on mi mowi, ze niestety samochod nie jest gotowy!!! Bo okazalo sie, ze sprezyna z hurtowni jest trzaśnięta!!! Jakby nie mogl do mnie zadzwonic!!!!!! Wrrrrr wdech, wydech, wdech, wydech - jestem oazą spokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ W koncu dotarlam do pracy, ale nie z powodu kaca (wypilam 1 piwko) tylko zlego samopoczucia... caly wczorajszy wieczor oczy strasznie mnie bolaly i lzawily i w ogole bylo mi zimno (chyba mialam goraczke). Wiec po powrocie do domku lyknelam aspiryne, ubralam gruby sweter, zakroplilam oczy i poszlam spac - dzis juz mi lepiej. Oczy prawie dobrze tylko troche oslabiona jestem... Ghanuska - spokojnie 👄 Tajgerciu :D Girsl 🌻 Bezik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kati Ty moze idz domlekarza z tym oczkiem to moze byc cos powaznego. moze to byc zapalenie spojowki (przezyjesz) ale moze byc zapalenie siatkowki a to jest bardzo powazne im szybciej zglosisz sie do lekarza tym lepiej. Tyhrysku ja klikam z domku ja tylko czasu bark zeby na kafe pisac :(. Ghanus spokojnie ale faktycznie burak mogl przeciez zadzwonic trzymaj sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz po sloncu?? kto mi je zabra?? przyznac sie!! ;) Bezka -> najwazniejsze, zeby kliknac! Ghana -> oddychaj!! oddychaj!! spokojnie i gleboko, najwazniejsze, ze samochod JEST :) Kati -> ciesze sie, ze z oczami juz lepiej ale dbaj o nie! ja ciagle sobie obiecuje, ze bede cwiczyc (wzrok) ale zapominam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechanik zadzwonil, ze jest! Wiec po pracy odbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz slonce, raz deszcz, a czasem i to i to :) Ghana -> zatem glosno, wyraznie i bez leku sie pytam: jak sie jezdzi?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdzi się fajnie, dziś parując tyłem prawie wjechałam w murek :) jednak jest trochę dłuższy od malucha ) Jade jeszcze naprawić pilota do alarmu i już powinno być ok :) Kai - piatek 13 to dla mnie raczej szczesliwy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska uwazaj lepiej ;) No ja tez do piatku 13-go nic nie mam :D Dzis ide sobie na jakis festiwal posluchac muzyczki, a jutro na impreze sie wyszalec:D W niedziele odpoczywam ;) Lulka ma znowu rujke (tak co miesiac przez 1-2 dni szaleje) i teraz juz sobie obiecalam, ze w tym miesiacu ja wysterylizuje... biedna, ale co robic... wszyscy z nia oszalejemy ;) Mi i Marmoladce nie daje spac po nocach, a Korniszonek... by chcial ale ma pewne ograniczenia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widzialam przeblysk slonca, skrawek niebieskiego nieba... a teraz znow deszczowe chmury... ale to nic jestem po pracy umowiona z kolezankami na pyszne pierogi i piwo :D Ghana -> hihi ciekawe jak bys jezdzila np limuzyna... no albo zwyklym combi ;) Kati -> cos ostatnio ciagle gdzies szalejesz - fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu pyszne pierozki i piwko to byly w srode ;) Dzis - chyba reggae ;) Jutro - rytmy (i jedzonko) meksykanskie :D A imprezuje sobie jak tylko moge :D Nie zawsze sie da (czasem ciezko ustalic termin), ale jak sie tylko da, to wykorzystuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje, że jak jeżdzę Kangoo to staram się nie jeżdzić do tyłu, wszystko dlatego, że nie jestem przyzwyczajona do cofania \"na lusterkach\" w maluchu wszystko było w zasięgu ręki :) Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyż nasi siatkarze nie sa wspaniali???? Ghana -> nauczysz sie jezdzic do tylu na lusterkach w mig :) Kati -> reagge?? brzmi ciekawie... ja chcialam isc dzisiaj na bebny, taki bebniarski pokaz, festyn nie wiem jak to nazwac, ale jednak zwyciezyla siatkowka w koncu musze kibicowac naszym gdy beda (mam nadzieje) pokonywac Brazylie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wczorajszy koncert byl bardzo udany :) Okazalo sie, ze byla rozna muzyczka - ogolnie milo sie sluchalo i podrygiwalo w rytm ;) Do tego bylo pelno jedzonka i piwko :D Wrocilam do domu o polnocy - na sczescie to 15 minut spacerkiem ode mnie ;) A dzis jade na imprezke ze znajomymi - mam zamiar sie wytanczyc :) Bedzie super :) Pogoda wreszcie sie poprawila - sloneczko, zero deszczu i ogolnie przyjemnie :) Milej sobotki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy niedzielny klik? oj nie ladnie, nie ladnie... a moze to pogoda i powrot lata spowodowalo to, ze tak pusto tutaj jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Witam Wszystkich w to piekne niedzielne popoludnie ;) Wczorajsza imprezka byla bardzo udana :D Teraz odpoczywam przed poniedzialkiem ;) Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, dzien dobry, dzien dobry :) piekne mamy lato :D wspanialego tygodnia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik cholera, poczatek tygodnia... cholera jasna. moglby byc piatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukrop z nieba leje się, Chyba ze 40 C, W gardle sucho, Niech to trafi szlag. Słoneczny skwarny dzień, Gdzieś zgubiłem własny cień, W gardle sucho, Niech to trafi szlag. Żeby chociaż jakieś małe piwo, Albo wody z sokiem choćby jeden łyk, Na ulicach jakby wymiótł ktoś, Wszędzie pusto i upalnie, W gardle sucho, Niech to trafi szlag. Słoneczny dzień, Upalny dzień, Piekielny skwar. Głowa mi już pęka w szwach, Wszędzie upał sił mi brak, W gardle sucho, Niech to trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×