Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik i do robotki znik :) PS.mam malego kotka! Noo nie w domu - pojawil sie pod firma :) Zrobilismy mu bude i go dokarmiam :D Wyglada jak mala LUlusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohoho chyba tylko ja klikam odkad Tigerek wyjechal ;) Chociaz wczoraj, to nawet nie mialam czasu odpalic neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie, tak sie obijac gdy mnie nie ma? urlop byl cudowny!!! taka zime jaka jest w Egipcie to ja poprosze na stale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek! :) A gdzie Kamorek -nasz jedyny Walenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze z domu klikne kilka razy... w koncu musze nadrobic tydzien nieklikania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce - jest niebieskie niebo - jest tylko temperatura nie ta... ech ja tez klikam i do roboty znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonce i śnieg z rana - dawno teo w Krakowie ie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sopocie tez snieg i sloneczko :) Calkiem przyjemnie. Wlasnie wrocilam z silowni i sauny :D Od razu mi lepiej :) Milego weekendu zycze Wszystkim 🖐️ PS.jakos za miesiac bede w Krakowie, ale nie wiem jak dlugo - moze tylko pare godzin, ale moze bede nocowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje, ze w wawie rowniez snieg i slonce! bede miec dzisiaj wszystkie zdjecia z Egiptu, to jak wrzuce je do galerii podesle link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - dawaj znać - jezeli tylko bedziesz miec luz w jakis popoludniowych godzinach, to ja chetnie sie spotkam :) A dzisiaj znowu śnieg rano padal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj snieznie ale juz zaczyna deszcz padac, wiec pewnie popoludniu zostanie jedynie mokra breja na ulicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska bede 14 marca (piatek). Ok. 17 mam wystapienie - problem w tym, ze jeszcze nie wiem czy bede nocowac czy zostaje na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na stepie zrobilam artystyczny poslizg i wyladowalam tylkiem na podlodze ;) na szczescie poza obtartym kolanem i reka nic sobie nie uszkodzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Tajgerciu a mi sie wczoraj udalo wytrzymac godzine cwiczen bez zadnych wpadek ;) ale roznie to bywa ;) :D Mialam isc jeszcze wczoraj na saune, ale bylam wypompowana ;) Moze dzis sie zalapie. Pogoda ciekawa - sloneczko swieci, ale jest zimno, szklanka na ziemi :) Dzis wybieram sie (jak zdaze) po prezent dla W - zblizaja sie Jego 30 urodziny :) Mam pewien plan... :D Zycze Wszystkim milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem usprawiedliwiam sie, ze to bylo juz an 2h zajec a step u Piotrka to zajecia dla zaawansowanych ;) Kati -> zdradzisz (nawet na maila) jaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten ponury zimny dzien :) Wczoraj dostalam niezly wycisk od nowej instruktorki (bardzo fajna dziewczyna - tak na marginesie ;) ) wiec dzis ide sobie tylko grzecznie na drinka z kolezankami i odpoczywam :D Tajgerciu pewnie, ze zdradze - zaraz wysylam mejla ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! A ja mam dzis zdcydowanie antymęski dzien - wszyscy przedstawiciele drugiej płci mnie wkurzają - zaczęło się oczywiście od mojego własnego :) a ja dziś na pilates, a jutro na basen :) a moze uda mi sie dzisaj pojsc do fryzjera... w koncu wczoraj byla pensja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska - pilates?? Podziwiam :) Pilates jest ciezki choc wyglada tak niewinnie ;) U fryzjera bylam wczoraj podciac troche koncowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilke :* klikam w pajacyka razem z żoną ;) ;D widzę, że muszę sporo zaległości nadrobić w czytaniu co u was.... Ghanuś, Tygrysku dziękuję za fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sie chwalimy to ja dzis mam fat-burning i ABT :D Ghana -> ze wstydem sie przyznaje, ze nie wiem kiedy ostatni raz bylam na basenie... no chyba, ze zaliczmy egipski basen :P Kati -> a od jakich zajec jest ta nowa instruktorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam postanowienie odchudzenia swojego faceta, wiec jego ciagne na basen - a ja z nim :) Kamorek - ojoj odkąd ci sie stan cywilny zmienił to jakoś rzadko u nas bywasz, ale to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×