Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati - wystąpienie, wystąpieniem, ale jakie sielskie klimaty naookoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po :) Poszlo mi calkiem calkiem ;) Szczerze mowiac bylo naprawde sympatycznie :) CHyba juz nabralam troche wprawy ;) A najwieksza furore zrobila Lulusia - mam jej zdjecie na pulpicie (jak byla jeszcze malym kociatkiem ;) ) i jak skonczylam prezentacje, to \"wyskoczyl\" mi pulpit z LUlikiem i wszyscy sie zachwycili kotkiem :D Heh gdyby wiedzieli jaki to lobuz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna, wiosna ach to ty :D Kati -> poprosze o zdjecie Lulusi a przede wszystkim GRATULUJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i do roboty znik :) Sporo sie nazbieralo w trakcie delegacji. Milego slonecznego poniedzialku 🖐️ Tajgerciu - dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie slonce w sobote praowalam, a w niedziele chorowalam :( a taka byla piekna pogoda. Teraz jestem mniej wiecej doprowadzona do sanu uzytecznosci, wiec jestem w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna pogoda :D my cały weekend balowaliśmy na weselu od kuzyna żony. Znalazłem pozytywną cechę zmiany czasu na letni... taka, że będę teoretycznie o godzinę szybciej widział się z żoną 🌻 Pozdrawiam serdecznie hihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano zimno, ale teraz sie nagrzało :) a jutro ma być znowu chłodno i to nie jest żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Dzis mialam isc na aerobik, ale delikatnie skrecilam noge w delegacji (nie boli zbyt mocno, ale bardzo spuchla w kostce) i dzis odpoczywam (wczoraj bylam pocwiczyc, ale dzis ciut mnie boli ;) ) Nasmarowalam altacetem kostke i owinelam bandazami ;) Milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie zimno? nie zgadzam sie! wiosna ma byc na calego i juz! Kati -> cwiczylas z nadwyrezona kostka? w pupe chcesz?? nie mozna!!! trezba dbac o swoje cialo, skoro tak ladnie je wypracowalas!! bardzo prosze oszczedzac kostke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! A nam Pani tak przywaliła na mięśie brzucha w poniedziałek, że dalej mnie trochę bolą... ale dziś następne zajęcia to rozruszam. Chętnie poszłabym na basen, ale może poczekam aż skończę zażywać antybiotyk i doleczę te zatoki! Klik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczny klik w deszczowy dzień :) pozdrawiaaam i zmykam jeszcze 40 minut popracować i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po silowni, godzinka aerobow i godzina wzmacniania, ciekawe jak jutro wstane z lozka ;) ech tesknie za sloncem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jaki zmeczony poranek... jakos tak nie moge nic zrobic taka zmęczona... A wczoraj mokłam wieczorem na Franciszkańskiej, ale chyba było mi to potrzebne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przemyśleń może lepiej w deszczu, a napewno lepiej w tym miejscu o tej porze :) a wy nie wiecie jak to jest jak w Krakowie bije dzwon Zygmunta - to naprawdę niesamowite... nie umiem tego opisać, ale zawsze mi się wydaje jakby on bił teraz i równocześnie przez te wszsytkie wieki, taki trochę daleki, dostojny... i jak się niesie! W mieszkaniu, gdzie mieszkałam całe dziecństwo można było otworzyć okno i było go słychać... a wczoraj też bił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatek!! Piatek!! weekend juz czuc :D Ghana -> tak pieknie i nastrojowo to opisalas, ze chce uslyszec ten dzwon! Kati -> dzien pracowity ale mozna juz godizny do wolnego odliczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - zapraszam w sylwestra :) no i od wiekiego dzwonu :) wtedy czasem bije :) Kati - już piątek! Ja dziś popołudniu maluje ścianę w mieszkaniu :) w sobotę odpoczywam, a w niedziele pracuje :) a od poniedzialku do biura... jakos ostatnio nie mam sily - chyba przesilenie wiosenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×