Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

A u nas ciepło! I chmura jeszcze nie nadciągnęła - podobno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku nini :) ja to robiłem do naszej bazy w bibliotece :) tamto to link do sklepu internetowego :) Pogoda w kratkę raz pada raz nie tyle że chmury są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też Tygrysku weekend pogodowo w miarę udany :D a początek tygodnia nieciekawy ;) Pola non-stop chciała być na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLik poniedziałkowy. U nas słonecznie, ale chłodnawo jeszcze ;) Weekend spędziliśmy na świeżym powietrzu z małym łobuziakiem :D Szalał normalnie w parku, aż trudno go było złapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Nic mi się nie chce, tylko bym spała i spała co jest absolutnie niemożliwe przy tym małym łobuziaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisalam ;d;d
witajcie powstal ten topik, ktory pomaga dzieciom itp, a czy nie zechcielibyscie pomoc biednym pieskom, ktore sa okrutnie mordowane, torturowane w Korei Pld? oto link do tematu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4442982&start=0 ale mozecie bezposrednio podpisac sie pod petycja http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/ pomozmy psiakom, niech nie katuja juz ich wiecej, potrzeba milion glosow, jest juz prawie polowa "Psy są niekiedy torturowane na śmierć z powodu fałszywej wiary w to, że gdy poziom adrenaliny w ich krwi jest wysoki tuż przed śmiercią, ich mięso staje się smaczniejsze i poprawia męskość osoby je spożywającej. Ponadto, niektórzy farmerzy uważają, iż zabijanie psów za pomocą prądu pogarsza jakość mięsa. W związku z tym psy zazwyczaj są wieszane i podpalane ( w celu usunięcia sierści). W większości przypadków, pies oczekujący w kolejce widzi jak jego krewniacy są wieszani, zarzynani i paleni na śmierć. Podczas ich krótkiego i smutnego życia, psy nie są należycie karmione (odpadkami pozostawionymi przez ludzi) ponieważ sucha karma jest uważana za zbyt drogą. Psy nie dostają również wody." "Praktykowanie jedzenia psów nie jest szeroko akceptowane w Korei Południowej. Niektórzy ludzie twierdzą, że stało się powszechne i popularne w latach pięćdziesiątych po Wojnie Koreańskiej gdy wielu ludzi nie miało nic innego do jedzenia. Korea Południowa przeszła długą drogę od tamtego czasu i jest jednym ze wschodzących centrów biznesu i technologii w Azji. Obecnie istnieje nie ma powodu dla kontynuowania "tradycji" jedzenia psów, poza chciwością właścicieli psich farm i restauracji, którzy widzą ten proceder jako łatwe źródło zarobku. W każdym razie, nawet tradycja nie usprawiedliwia okrucieństwa. Na przykład w Wielkiej Brytanii zakazano "tradycyjnego" polowania na lisa; także w Grecji nie odbywa się już rytualne zabijanie zwierząt, mimo iż było to częścią greckiej kultury przez wiele stuleci."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno podpisałam tą petycję! To okropne, drugi raz nie chcę nawet zaglądać na tą stronę bo mi się słabo robi... ide klikać naszą listę :-) U nas super pogoda w sobotę pokorzystaliśmy, a od niedzieli Nina chora :-( od wczoraj antybiotyk.. koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym wy mówicie - sloneczko jest, ale chłodniej niż wczoraj! I mega korki na drogach, ale to chyba nie pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś niestety :( pogoda do bani :( nawet głosili śnieg z deszczem. Zimno :( A co jest Ninie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś masakryczne zapalenie gardła - chodzi i cherla strasznie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bidulka, jak P gardełko bolało to dostała od lekarki tylko syrop i Pulneo ale jeszcze dodatkowo smarowaliśmy córkę Pulmex'em baby. Niech zdrowieje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu z pracy klik :) ale pogoda, pada śnieg i jest zimno. Gorzej niż w zimie, no ale cóż jaki kraj taka pogoda. Miejcie się fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg to przesada, przecież już kwitną drzewa!!! wrrr uwaga gryzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło słonko :D śniegiem się ni przejmujcie w końcu musi nadejść lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik poranny mroźny ale słoneczny 🌻 ale ale, z soboty na niedzielę ma być ponoć do -10 stopni przy gruncie. Uuu :) Miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech skoki dziwne są w nocy minus 4 a popołudniu ma być do plus 15. Nie ma to się jak hartować. Siedzi sobie Polak w pociągowym przedziale i nagle do przedziału wbiega skoksowany, łysy Rusek i mówi: - Polak, ja budu cie rznac. Ty chociesz z wazelina ili bez? Polak tak myśli, no kurde trudno, to już chyba lepiej z wazeliną. - Z wazeliną. Rusek wychodzi z przedziału i woła: - Wazelin chodz, budjem rznac! +++ Idą na Berlin żołnierz polski i żołnierz ruski. Ruski idzie w jednym bucie. Polak go pyta: -Czto Sasza? But zgubił? -Niet, ja znalazł. +++ http://yfrog.com/12zdradaz +++ Chłop wrócił z rynku i mówi do żony: - kupiłem jeszcze 10 ha pola Żona: - Wiem Chłop: - Skąd? Stara - Bo koń się powiesił za stodołą. +++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy :) Kamorek super filmik z kotkami :D Życzę Wszystkim miłego weekendu 🖐️ PS. dzis słyszalam w radio, że weekend ma być cieplejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni tydzień kwietnia czas zacząć się nie sprawdziły przewidywania synoptyków ci to mają robotę... pfff :) Dzisiaj słonecznie :D klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×