Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

klik Zdrówka dla Franusia❤️ Polke również jeszcze trzyma biegunka, w dodatku jeszcze zęby wychodzą (bliżej nie określona ilość). Dzisiaj robię jej wywar z suszonych borówek co by ją przystopowało. wiosna wiosną ale dzisiaj u mnie był przymrozek ale przynajmniej słoneczko zaświeciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny klik domowy ;) Niedługo zwariuje w domu, szczególnie, że pogoda jest dziś piękna... Na szczęście moja mama wpadnie trochę mnie zluzować to pójdę na spacerek i na zakupy. Kamorku polecam smektę i enterol na biegunkę dla Poli :) Ghanuśka wątpię, żeby był wtedy czysty osłuchowo, bo rzęził 4-ty dzień i krtań i tchawicę miał już zajętą... no ale najważniejsze, że już czuje się lepiej. Żal tylko dzieciaka, że siedzi w domu w taką pogodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smektę mamy ale jeszcze nie dawaliśmy :) tylko Dicoflor 30 Baby, który P piła oraz Orsalit (płyn nawadniający), który nie chciała pić. Byliśmy na wizycie u kardiologa. Serduszko w porządku ale nie udało się pobrać wymiarów gdyż córka zaczęła się wnerwiać na panią doktor gdy jeździła jej głowicą do USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe po kim Pola ma ten charrakterek :-) chociaż ja nic nie mówię, bo w czasie świąt Nina wypłaciła kuzynowi takiego płaszczaka, że aż sobie usiadl - no ale co - chciał jej zabrać zabawkę :-) Kati - fakt, najważniejsze, że Franuś czuje się lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Krakowa przyjade, ale w maju :-) mam nadzieje, ze w weekend wasze maluchy juz beda sie czuly lepiej i nadrobicie stracony czas na spacerach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś właśnie cieeekawe po kim :) p. doktor powiedziała, że chyba nie po tatusiowi bo wygląda na spokojnego :P :P Tygrysku oby oby :) ale weekend zapowiada się wedle synoptyków na deszczowy, o i już dzisiaj ma popadać po południu :( *** Facet chce schudnąć. Dzwoni do poradni o lekki pakiet na początku. Nazajutrz rano do jego drzwi puka naga laska. Otwiera i mówi: -Jak mnie złapiesz będę Twoja. Facet goni ją, udaje mu się złapać po 10 km no i wiecie, co robi. Zadowolony dzwoni do poradni: -No super macie te pakiety, ale ja chciałbym spróbować czegoś trudniejszego, zeby więcęj schudnąć. Następnego dnia puka do niego zaje***ta laska, cała naga i mówi: -Jak mnie złapiesz będę Twoja. Facet ją goni, łapie po 20 km. Po "akcji" dzwoni trzeci raz do poradni: -Te pakiety są naprawdę ekstra, jednak ja chciałbym spróbować czegoś jeszcze lepszego. -No wie pan, mamy jeszcze jeden pakiet, jednak jest on bardzo trudny... -Biorę go. Na następny dzień puka do niego murzyn. Cały umięśniony, wysportowany i mówi: -Jak Cię złapię, będziesz mój. *** Śląsk. Próba orkiestry. - Trumpet fertig? - Ja, ja fertig. - Kotły fertig? - Ja, ja fertig. - Puzon fertig? - Fertig, fertig! - Also: Booże coś Pooolskę przez taak liiiiczne wieeeki... *** ...... i owoc żywota Twojego je ZUS *** :) :) :) miłego piątku :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D miłego piatku! ja przeżywam żłobek... ech - to chyba trudniejsze dla mnie niż dla małej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy :) Jestem wykończona tym siedzeniem w domu... na szczęście wpadła dziś nasza niania na 3 godziny to mogłam wyjść i zrobić zakupy :) A Franek czuje się coraz lepiej tylko katarek nadal konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku zatem klik P przeszło wirusowe zapalenie, zęby też przestały dokuczać a na kolację wcięła wczoraj dwie duże chochelki rosołu :) Pogoda nadal pod sikającym psem. Zimno, wilgotno. Jesiennie a nie wiosennie... Ghana jak tam Nina po żłobku? Kati a Franuś jak się miewa? Ciekawe co u Bezki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[*} Kamorek - Nina ciężko... następny raz w środę - dziś idziemy tam na rytmikę... Kati - jak Franuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy. Franus juz lepiej, jutro rano dostanie ostatnia porcje antybiotyku. Tylko biedak ma juz chyba serdecznie dosc tego siedzenia w domu... ja zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorek nadal jesień na dworze... zima w łóżku... niech to gęś kopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też do 16 :) kurcze paaada zimno brrr :) kto ma ochotę na gorącą herbatę z cytrynką? :) środa zatem klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu żłobek i znowu płacz, ale może dziś będzie lepie... no normalnie ja też mam ochotę płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna pogoda? tak wczoraj do poludnia a potem to juz "sikajacy pies"... i nie wiele lepiej ma byc przez najblizszy tydzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, co to znaczy, że opracowywałeś? Kati -> powodzenia z przystosowywaniem sie do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik deszczowy, mega wilgotny i zimny :( Tygrysku sporządzałem opis bibliograficzny i wprowadzałem do bazy ;) A w Zetce podawali, że na Mazowszu ma być prawie 20 stopni... Pffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super - ja chce wiosny pełną parą - żeby te magnolie co już ię czają rozkwitły na całego! Uwielbiam kwitnące magnolie!!!! Bo wtedy już znaczy, że wiosna przyszła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ladnie i cieplo ale nadciaga ta chmura pylu wulkanicznego z Islandii... kamorku -> czyli Ty zrobiles ten opis do ktorego podales nam link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×