Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik piatkowy :) Jakos tak mam tyle roboty i niezle zamieszanie w pracy, ze nie mam na nic czasu... takie tam malo ciekawe i przyjemne sytuacje... wszystkiego sie odechciewa :( W zeszly weekend bylismy za to u znajomych na noc, z Frankiem oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rodzinny weekend!! Nina już niestety potrafi wychodzić na schody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik wtorkowy Pola śmiga już sama na 2 nogach :D Zrobiła znaczne postępy w ten weekend w chodzeniu. Uwielbia parówki :) o schodach lepiej nie mówić (góra-dół, góra-dół z przystankiem na półpiętrze na oglądanie zdjęć w ramkach :) że też się jej to nie znudzi ;) ) Tygrysku czekamy na relację a najlepiej fotorelację :) Widzę, że przywiozłaś ze sobą wiosnę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzilam, że po meksykanskiej zimie polskiej nie zniose, wiec troche ciepla przywiozlam ;-) fotorelacja bedzie, jak domowy internet zacznie chodzic normalnie, tj szybciej niz obecnie... chwilowo nawet 1 zdjecia nie daje rady zaladowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Roboty mam pełno, kilka nieciekawych klimatów w pracy, pogoda fatalna i przygnębiająca za to Franuś słodki i kochany a mąż zaprasza mnie na randke ;) więc nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik srodowy :) No szampana jeszcze nie bylo ;) tylko na urodzinach Franusia :D Na szczescie w pracy klimaty zdecydowanie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, helo A U nas pogoda pod psem, nie chce sie psa na dwor wypuscic:( Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet i już piątek :) U nas nie ma aż tak źle w kwestii pogody. Jak na razie nie pada deszcz. Śnieg prawie już stopniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze slonce, jupiiiiiiiiiiiiiiiii chociaz podobno ma padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka kafe weteranki
gdzieś piszecie czy tylko tutaj klikacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiaaaatr :) w nocy był lekki przymrozek a my wczoraj z córką zaliczyliśmy imprezę - rodzinną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecznie melduje, że w weekend klikalam, chociaz sie nie wpisywalam ;-) ponoc jakies wielkie wiatry ida, u was już są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj powiało ale nie jakos specjalnie mocno, wiec silne wiatry znam tylko z opowiesci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli propaganda albo zamiar wprowadzenia paniki wśród ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Pogoda znowu zaskoczyła nas i drogowców ;) Mam ostatnio mase roboty; wczoraj byłam na szkoleniu, a w poniedziałęk nie można sie było zalogować na Kaffe ;) Byłam wczoraj na szczepieniu z Frankiem, ale ostatecznie go nie zaszczepili, bo miał w zeszłym tygodniu biegunkę i niby już jest lepiej, ale lekarka nie chce ryzykować. Kazała podawać mu probiotyk i odczekać jeszcze tydzień. Do tego dieta z flipsów kukurydzianych i Bobas jest w siódmym niebie :D ale niestety nie może jeść na razie owoców, pić soków i słodkich herbatek, a to już gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pogoda psikusa robi u mnie w nocy sypał śnieg pewno za dnia stopnieje. Pola rano zrobiła pobudkę, więc przed wyjazdem do pracy zdążyłem zrobić jej grzanki (ostatnio zasmakowały córce) a wczoraj zajadała się krakersami. I poranna kawa dla żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano bylo tak pieknie i slonecznie, a teraz co? deszcz ze sniegiem, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×